2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo XVI1987-88 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Binéfar6438296310036578
2Sabiñánigo503821899252452
3Monzón493820996444545
4Barbastro493820997838513
5Alcañiz4838208106144222
6Calatayud4738207116549314
7Huesca4538205136940504
8Ejea43381611115643201
9Sariñena41381413115650483
10Illueca4038168146449191
11Caspe40381510136046252
12Alcorisa3938175166062211
13Utrillas33381111164855254
14Hernán Cortés3138119185572212
15Peralta2938109195381304
16Mallén2938109193768433
17Jacetano2638712193763625
18La Almunia213877243586221
19Mequinenza1938672544103262
20Estadilla1538311242780452
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Rández
27 Sabiñánigo
Buil
20 Barbastro
Antoñito
19 Binéfar
Chus Moreno
17 Monzón
Larraya
16 Sabiñánigo
Celma
16 Binéfar
Núñez
16 Sabiñánigo
Castanera
15 Barbastro
Toa
14 Huesca
Lolo Giménez
13 Alcorisa
Nom Pos Minuts Club
Moros
3420 Estadilla
Chote
3420 Sariñena
Larraya
3397 Sabiñánigo
Oliva
3375 Peralta
Sarasa
3343 Huesca
Galicia
3330 Estadilla
Rafa García
3296 Barbastro
Alegre
3285 Barbastro
Laseca
3283 Monzón
Villellas I
3255 Sariñena
Nom Pos Grogues Club
Javichi
13 Jacetano
Palacín
11 Jacetano
Espuelas
9 Sariñena
Forniés
9 Estadilla
Estallo
8 Sabiñánigo
Armando
8 Binéfar
Mosqui
8 Binéfar
Antoñito
7 Binéfar
Omiste
7 Huesca
Benedé
7 Huesca
  Nom Pos Vermelles Club
Mosqui
4 Binéfar
Sierra
2 Monzón
Benedé
2 Huesca
Estallo
2 Jacetano
Alejandro
1 Huesca
Armando
1 Binéfar
Jordi
1 Jacetano
César
1 Sariñena
Cuco Lanau
1 Peralta
Alegre
1 Barbastro
Nom Pos Coef Club PJ G
Tapia
39 Mequinenza1539
Moros
80 Estadilla3880
Torres
71 Peralta3571
Nacho
28 La Almunia1528
Sorinas
18 Barbastro1118
Marco
20 Alcorisa1320
Valen
26 Illueca1726
Palacio
52 Jacetano3452
Royo
27 Alcañiz1927
Arribas
26 Huesca1926
Gols:
1161
Promig golejador:
3,06
Targetes Grogues:
717
Targetes Grogues Per Partit:
1,89
Expulsions:
59
Expulsions Per Partit:
0,16
Victòries locals:
203
Victòries visitants:
90
Empats:
87
Màxima victòria local:
12 - 0 Binéfar-Mequinenza
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Peralta-Hernán Cortés

Progrés

Matriu