2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo XVI1989-90 next
XVI

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Huesca633827927321501
2Sabiñánigo5638221248839608
3Caspe513822798040220
4Alcañiz4738171384025202
5Sariñena4638171297339477
6Mallén4538161395745201
7Ejea42381610126355161
8Utrillas42381414104752124
9Alcorisa3938167155252243
10Tauste38381410146350161
11Monzalbarba38381312134750143
12Monzón3638148164948727
13Calatayud3338139163952211
14Peralta3238128186069317
15Almudévar3138127193854535
16Tarazona31381011174458251
17Hernán Cortés3138127195174183
18Tamarite2638982146726115
19Gelsa163848263176192
20Luceni1538211252191164
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Toa
30 Sariñena
Oliva
22 Peralta
Moro Martínez
17 Sabiñánigo
Antoñito
14 Tamarite
Espuelas
14 Sariñena
Gias
14 Peralta
Rández
13 Sabiñánigo
Lolo Fernández
13 Huesca
Petón
11 Sabiñánigo
Evaristo
11 Sabiñánigo
Nom Pos Minuts Club
Víctor
3410 Sariñena
Segarra
3404 Sariñena
Lacasa
3396 Sabiñánigo
Martín
3330 Monzón
Santaeugenia
3330 Almudévar
Satué
3325 Peralta
Toa
3312 Sariñena
Oliván
3232 Almudévar
Chente
3220 Sabiñánigo
Monclús
3166 Huesca
Nom Pos Grogues Club
Sergio
10 Sabiñánigo
Calvete
9 Sariñena
Novellón
9 Monzón
Beltrán
8 Monzón
Marcuello
8 Sabiñánigo
Asín
8 Sariñena
Olona
8 Almudévar
Azpitarte
8 Sabiñánigo
Raluy
8 Tamarite
Juan Carlos
8 Tamarite
  Nom Pos Vermelles Club
Raluy
3 Tamarite
Brualla
2 Peralta
Antoñito
2 Tamarite
Pastor
2 Sariñena
Sancho
2 Sabiñánigo
Gias
2 Peralta
Aznar
2 Luceni
Rubén
2 Monzón
Novellón
2 Monzón
Herbera
2 Tamarite
Nom Pos Coef Club PJ G
Gascón
32 Luceni1132
Dani
35 Peralta1635
Pelegrí
48 Tamarite2248
Quique
26 Gelsa1226
Óscar I
25 Tarazona1425
Tapia
19 Calatayud1219
Sesé
34 Peralta2234
Lacilla
17 Tauste1117
Santaeugenia
52 Almudévar3752
Robles
15 Tamarite1115
Gols:
1062
Promig golejador:
2,79
Targetes Grogues:
617
Targetes Grogues Per Partit:
1,62
Expulsions:
76
Expulsions Per Partit:
0,20
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
109
Empats:
98
Màxima victòria local:
7 - 1 Tauste-Luceni
Màxima victòria visitant:
1 - 7 Almudévar-Sabiñánigo

Progrés

Matriu