2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo XVI1986-87 next
XVI

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Endesa Andorra643828829719141
2Teruel573826576638214
3Fraga543824687237626
4Binéfar5238211078039506
5Barbastro4838181287245491
6Sabiñánigo4538189116848424
7Huesca4038168146151412
8Numancia39381411135444183
9Caspe3538139164746232
10Illueca3538147174946221
11Mallén34381112154558210
12Ejea3438138175664100
13Sariñena3238128184659383
14Calatayud3138135204670121
15Alcañiz3138119184969213
16Mequinenza30381010184969223
17Almazán30381010183565180
18Monzón25387112044806411
19Tarazona243888225184192
20Estadilla203876252783525
Ascens
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Moro Martínez
22 Sabiñánigo
Alegre
14 Barbastro
Buil
14 Barbastro
Larrañaga
13 Binéfar
Mosqui
13 Binéfar
Petón
12 Barbastro
Guillermo
11 Binéfar
Lozano
11 Fraga
Ornad
11 Fraga
Camarón
11 Huesca
Nom Pos Minuts Club
Larraya
3420 Sabiñánigo
Camarón
3420 Huesca
Vicién
3420 Estadilla
Chote
3420 Sariñena
Guti
3407 Fraga
Sorinas
3330 Barbastro
Moros
3330 Estadilla
Garde
3312 Sabiñánigo
Alegre
3308 Barbastro
Miguel Ángel
3285 Estadilla
Nom Pos Grogues Club
Puértolas
12 Monzón
Hoyo
10 Fraga
Corvinos
8 Huesca
Del Olmo
8 Sabiñánigo
Ernesto
8 Estadilla
Mosqui
7 Binéfar
Sanz
7 Fraga
Irigoyen
7 Barbastro
Enciso
7 Huesca
López
6 Binéfar
  Nom Pos Vermelles Club
Medina
3 Monzón
Sanz
2 Fraga
Rafa
2 Teruel
Sierra
2 Monzón
Saz
2 Fraga
Calderay
2 Monzón
Ernesto
2 Estadilla
Alejandro
1 Fraga
López
1 Binéfar
Brualla
1 Binéfar
Nom Pos Coef Club PJ G
Moros
77 Estadilla3777
Angoy
30 Calatayud1530
Aloy
37 Monzón1937
Sáez
34 Monzón1934
Marino
23 Ejea1423
Casado
18 Almazán1118
Marco
17 Mallén1117
Montorio
16 Alcañiz1116
Gazo
52 Sariñena3652
Arribas
46 Huesca3246
Gols:
1114
Promig golejador:
2,93
Targetes Grogues:
619
Targetes Grogues Per Partit:
1,63
Expulsions:
58
Expulsions Per Partit:
0,15
Victòries locals:
203
Victòries visitants:
91
Empats:
86
Màxima victòria local:
7 - 0 Endesa Andorra-Alcañiz
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Calatayud-Endesa Andorra

Progrés

Matriu