2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Tercera División - Grupo VII1985-86 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Leganés533823787442173
2
Valdepeñas493820995436566
3
Valdemoro4938181374630218
4
Real Madrid Aficionados443816121074532511
5
Daimiel4338141595847594
6
Gimnástica Segoviana43381611116551247
7
Conquense43381611114637172
8
Ávila42381512115147102
9
Pegaso39381313124340228
10
Alcorcón3738149154039279
11
Manchego36381212145858526
12
Guadalajara3538139164148718
13
San Sebastian de los Reyes343811121539392910
14
Móstoles34381112154253273
15
Aranjuez33381111164050244
16
Azuqueca33381013153352629
17
Tomelloso31381011174558633
18
San Fernando3138127194361198
19
CD Colonia Moscardó29381172031553012
20
Fuensalida2238414203259237
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Martínez
27 Daimiel
Cid
21 Gimnástica Segoviana
Serena
16 Conquense
Pancorbo
16 Tomelloso
Panocha
15 Leganés
Arturo
14 Real Madrid Aficionados
Emilio
13 Leganés
Moya
12 Azuqueca
Aguirre
12 CD Colonia Moscardó
Quini
11 Leganés
Nom Pos Minuts Club
Aguiar
3420 Gimnástica Segoviana
Domingo
3420 Tomelloso
Zazo
3375 San Fernando
Serna
3375 Conquense
De la Calle I
3375 Real Madrid Aficionados
Alguacil
3330 Daimiel
Aguilera
3285 Leganés
Parra
3285 Aranjuez
Ríos
3285 Gimnástica Segoviana
Sanchidrián
3285 Valdepeñas
Nom Pos Grogues Club
Mate
10 Daimiel
Hita
10 Azuqueca
Sainz
9 Valdepeñas
Álvarez
8 Guadalajara
Martín II
8 Guadalajara
Javi Llorente
7 Valdepeñas
Bosque
7 Tomelloso
Madero
7 Tomelloso
Puertas
7 Valdepeñas
Garralón
7 Guadalajara
  Nom Pos Vermelles Club
Álvarez
3 Guadalajara
Bonilla
2 Valdemoro
Carbonell
2 Gimnástica Segoviana
García López
2 Alcorcón
Aris
2 Azuqueca
Mandiá
2 Real Madrid Aficionados
Ruiz Villar
2 Real Madrid Aficionados
Marín
2 Real Madrid Aficionados
Torres
2 Pegaso
Puertas
2 Valdepeñas
Nom Pos Coef Club PJ G
Simón
24 San Fernando1424
Gerardo
30 Móstoles1830
Fernando
44 Fuensalida2844
Amieiro
56 Manchego3656
Hervás
17 Daimiel1117
Velasco
17 Fuensalida1117
Sánchez
37 San Fernando2437
Domingo
58 Tomelloso3858
Ico
41 CD Colonia Moscardó3041
Pedro
42 Azuqueca3142
Nom P TG TV
García Aranda13253
Agudo Pizarro12214
Fernández González12120
García Gómez12323
Rubio Cano12334
Zapatera Maroto12202
García Aguilar12253
Martín Díez12133
Romero Sánchez12248
Blaya Lorenzo11162
García Salinero11251
García Fernández11142
Sánchez Calvo11286
Notario Ovejero11219
Ramón Méndez11206
Esquinas Torres11206
Lobera Mercado11217
García Fuentes11194
Zambrano Pajarón11152
Valladares Reguero11172
Amaro Ramírez11163
García Mochales11120
Fernández Prieto11172
Salinas Jiménez11171
Pérez Gómez10143
Linacero del Castillo1074
Ferrer Sebastián10237
Jiménez de la Coca10206
Población González10112
Del Olmo Morand10357
Núñez Manrique10363
Núñez Montarroso964
García Aranda, Jorge9172
Martín Villarín8144
Violero Muñoz694
García Sáez120
García, Jose Manuel101
Santamaría Uzqueda110
Gols:
955
Gols Per Partit:
2,51
Targetes Grogues:
678
Targetes Grogues Per Partit:
1,78
Expulsions:
130
Expulsions Per Partit:
0,34
Victòries locals:
183
Victòries visitants:
87
Empats:
110
Màxima victòria local:
6 - 0 Real Madrid Aficionados-Manchego
Màxima victòria visitant:
2 - 5 San Sebastian de los Reyes-Valdepeñas

Progrés

Matriu