2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo VII1985-86 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Leganés533823787442173
2Valdepeñas493820995436566
3Valdemoro4938181374630218
4Real Madrid Aficionados443816121074532511
5Daimiel4338141595847594
6Gimnástica Segoviana43381611116551247
7Conquense43381611114637172
8Ávila42381512115147102
9Pegaso39381313124340228
10Alcorcón3738149154039279
11Manchego36381212145858526
12Guadalajara3538139164148718
13San Sebastian de los Reyes343811121539392910
14Móstoles34381112154253273
15Aranjuez33381111164050244
16Azuqueca33381013153352629
17Tomelloso31381011174558633
18San Fernando3138127194361198
19CD Colonia Moscardó29381172031553012
20Fuensalida2238414203259237
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Martínez
27 Daimiel
Cid
21 Gimnástica Segoviana
Serena
16 Conquense
Pancorbo
16 Tomelloso
Panocha
15 Leganés
Arturo
14 Real Madrid Aficionados
Emilio
13 Leganés
Moya
12 Azuqueca
Aguirre
12 CD Colonia Moscardó
Quini
11 Leganés
Nom Pos Minuts Club
Aguiar
3420 Gimnástica Segoviana
Domingo
3420 Tomelloso
Zazo
3375 San Fernando
Serna
3375 Conquense
De la Calle I
3375 Real Madrid Aficionados
Alguacil
3330 Daimiel
Aguilera
3285 Leganés
Parra
3285 Aranjuez
Ríos
3285 Gimnástica Segoviana
Sanchidrián
3285 Valdepeñas
Nom Pos Grogues Club
Mate
10 Daimiel
Hita
10 Azuqueca
Sainz
9 Valdepeñas
Álvarez
8 Guadalajara
Martín II
8 Guadalajara
Javi Llorente
7 Valdepeñas
Bosque
7 Tomelloso
Madero
7 Tomelloso
Puertas
7 Valdepeñas
Garralón
7 Guadalajara
  Nom Pos Vermelles Club
Álvarez
3 Guadalajara
Bonilla
2 Valdemoro
Carbonell
2 Gimnástica Segoviana
García López
2 Alcorcón
Aris
2 Azuqueca
Mandiá
2 Real Madrid Aficionados
Ruiz Villar
2 Real Madrid Aficionados
Marín
2 Real Madrid Aficionados
Torres
2 Pegaso
Puertas
2 Valdepeñas
Nom Pos Coef Club PJ G
Simón
24 San Fernando1424
Gerardo
30 Móstoles1830
Fernando
44 Fuensalida2844
Amieiro
56 Manchego3656
Hervás
17 Daimiel1117
Velasco
17 Fuensalida1117
Sánchez
37 San Fernando2437
Domingo
58 Tomelloso3858
Ico
41 CD Colonia Moscardó3041
Pedro
42 Azuqueca3142
Gols:
955
Promig golejador:
2,51
Targetes Grogues:
678
Targetes Grogues Per Partit:
1,78
Expulsions:
130
Expulsions Per Partit:
0,34
Victòries locals:
183
Victòries visitants:
87
Empats:
110
Màxima victòria local:
6 - 0 Real Madrid Aficionados-Manchego
Màxima victòria visitant:
2 - 5 San Sebastian de los Reyes-Valdepeñas

Progrés

Matriu