2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Tercera División - Grupo VII1983-84 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Pegaso543823877143213
2
Real Madrid Aficionados5338181735826132
3
Manchego5238201266036373
4
Conquense4938191185137206
5
Ciempozuelos4238178137061155
6
Ávila4138169136650174
7
Leganés40381412126239215
8
Móstoles38381116114340234
9
Alcorcón38381410146458256
10
Aranjuez38381410144852269
11
Gimnástica Segoviana3738149154555364
12
Guadalajara36381114136171589
13
Atlético Madrid C3538147175058275
14
Arganda3338915144556152
15
Valdepeñas323811101748565610
16
Daimiel3038912173561464
17
San Fernando3038912174657244
18
Carabanchel2938109193362378
19
Torrejón28389101953714212
20
Tarancón2538711204868246
Promoció Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Becerra
23 Guadalajara
Casanova
18 Tarancón
Azcona
17 Conquense
Domínguez
17 Real Madrid Aficionados
Guirado
17 Valdepeñas
Roberto
17 Ávila
Sebas I
16 Pegaso
Arturo
15 Real Madrid Aficionados
Juli
15 San Fernando
Polo
13 Gimnástica Segoviana
Nom Pos Minuts Club
Arévalo
3420 Carabanchel
Ignacio
3420 Atlético Madrid C
Alba
3420 Daimiel
Álvarez
3420 Leganés
Tostón
3420 Manchego
León
3410 Real Madrid Aficionados
Sergio
3395 Pegaso
Orive
3375 Pegaso
José Luis
3375 Alcorcón
Zazo
3330 San Fernando
Nom Pos Grogues Club
Santiago
11 Guadalajara
Juan Antonio
9 Daimiel
Pastor
8 Guadalajara
Yuma
8 Valdepeñas
Toni
7 Guadalajara
Becerra
7 Guadalajara
Fermín
7 Valdepeñas
Rubiñán
6 Guadalajara
Villa
6 Torrejón
Poblete
6 Manchego
  Nom Pos Vermelles Club
Yuma
4 Valdepeñas
Becerra
3 Guadalajara
Quini
2 Ávila
Chocano
2 Aranjuez
Villa
2 Torrejón
Lucena
2 Aranjuez
Mancheño
2 Aranjuez
Celis
2 Gimnástica Segoviana
García López
2 Leganés
Uceda
2 Ciempozuelos
Nom Pos Coef Club PJ G
Bernardi
34 Torrejón1834
Romera
62 Guadalajara3362
Berzal
35 Torrejón1935
Alberto
63 Tarancón3763
Arévalo
62 Carabanchel3862
Alba
61 Daimiel3861
Ignacio
58 Atlético Madrid C3858
Saniger
25 Valdepeñas1725
Rey
25 Gimnástica Segoviana1725
Fernando
54 Arganda3754
Nom P TG TV
Zapatera Maroto23251
García Aranda23374
Sánchez Calvo13338
Agudo Pizarro13266
Giraldo de Frutos13142
Alonso Gutierrez13295
Esquinas Torres13205
Carcelén García13142
Ferrer Sebastián13249
Ramón Méndez13175
Notario Ovejero12185
Pérez Calvo12175
Zambrano Pajarón12234
Jiménez de la Coca12221
Lobera Mercado12141
Romero Sánchez12191
Fernández Marín12210
Blaya Lorenzo1292
García Mochales1293
Linacero del Castillo12306
García Fuentes12132
García Gómez12134
Fernández Prieto12204
Gómez Madrid12103
Ojalvo Lozano11143
Rojo Díez11214
García Aguilar11221
Pérez Gómez11214
Según Gracia1181
Martín Villarín6158
García Cruz152
Gols:
1057
Gols Per Partit:
2,78
Targetes Grogues:
583
Targetes Grogues Per Partit:
1,53
Expulsions:
111
Expulsions Per Partit:
0,29
Victòries locals:
197
Victòries visitants:
72
Empats:
111
Màxima victòria local:
7 - 0 Valdepeñas-Torrejón
Màxima victòria visitant:
3 - 8 Torrejón-Ávila

Progrés

Matriu