2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud

prev Tercera División - Grupo VII1984-85 next

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Real Madrid Aficionados5138235106640293
2
Valdepeñas513821985936639
3
Leganés4638161485537417
4
Alcorcón44381612105952598
5
Guadalajara43381611116846644
6
Ávila4338121975540376
7
Gimnastica Segoviana403815101363584010
8
Aranjuez40381412125455272
9
Azuqueca393814111352507210
10
Conquense39381411134146318
11
Pegaso373813111449512610
12
San Fernando3738157164344361
13
Daimiel3738149155157524
14
Fuensalida36381212144553376
15
Manchego34381112154045504
16
Atletico Madrid C33381013154250336
17
Móstoles3138913164349386
18
Ciempozuelos30381010183748374
19
Gimnástico Alcázar263898214173666
20
Arganda233887234174305
Promoció Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Becerra
25 Guadalajara
Martínez
18 Daimiel
Arturo
14 Real Madrid Aficionados
Pica
14 Alcorcón
García López
13 Alcorcón
Azcona
13 Real Madrid Aficionados
Sito
13 Valdepeñas
Tito
13 Azuqueca
Emilio
13 Leganés
Quini
12 Ávila
Nom Pos Minuts Club
Zazo
3420 San Fernando
Caballero
3420 Móstoles
Alguacil
3420 Daimiel
Leal
3420 Valdepeñas
Sergio
3375 Pegaso
Sánchez
3375 Daimiel
Aris
3353 Azuqueca
Higes
3330 Guadalajara
Férez
3330 Real Madrid Aficionados
Madrid
3330 Aranjuez
  Nom Pos Grogues Club
Tito
13 Azuqueca
Asensio
13 Valdepeñas
Diego
11 Alcorcón
Juan Antonio
9 Daimiel
Antonio
9 Gimnástico Alcázar
Pastor
8 Guadalajara
Embarba
8 Azuqueca
Cano
8 Valdepeñas
García López
7 Alcorcón
Tarantini
7 Alcorcón
  Nom Pos Vermelles Club
Totó
4 Conquense
Quique
4 Azuqueca
Mariano II
4 Alcorcón
Sainz
3 Valdepeñas
Bermejo
3 Manchego
Ávila
2 Atletico Madrid C
Ruper
2 Gimnastica Segoviana
Orive
2 Pegaso
Juan Carlos
2 Alcorcón
Caballero
2 Daimiel
Nom P TG TV
Gols:
1004
Gols Per Partit:
2,64
Targetes Grogues:
868
Targetes Grogues Per Partit:
2,28
Expulsions:
119
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
198
Victòries visitants:
74
Empats:
108
Màxima victòria local:
7 - 0 Manchego-Azuqueca
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Ciempozuelos-Ávila

Progrés

Matriu

Notificar error