Temporada 2018-19 Tercera División - Grupo VI

Resultats
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
        Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Orihuela Club de Fútbol863826846221251
2Club de Fútbol La Nucia7038191365325162
3Club Deportivo Olimpic6938191275229240
4Atlético Saguntino6638181284727271
5Crevillente Deportivo6538181194734202
6Atzeneta Unió Esportiva58381610124842332
7Fútbol Club Jove Español San Vicente55381510134144380
8Club Deportivo Roda54381315104442313
9Club Deportivo Eldense53381411134748351
10Villarreal Club de Fútbol SAD "C"5238157165244201
11Vilamarxant Club de Fútbol50381311145249211
12Silla Club de Fútbol4838139164044262
13Paterna Club de Fútbol4638137184251252
14Novelda Club de Fútbol43381013154551151
15Unión Deportiva Alzira43381110173352220
16Elche Club de Fútbol SAD "B"4138914154247161
17Unión Deportiva Rayo Ibense3938912175953271
18Club Deportivo Acero3938912174553283
19Club de Fútbol Torre Levante3638812182848282
20Paiporta Club de Fútbol1938472730105355
Destacats
  Nom Dem Gols Club
Adolfo Enríquez García
6 Club de Fútbol La Nucia
Matías Aquino
5 Club Deportivo Eldense
Diego Ruíz Piquero
5 Orihuela Club de Fútbol
Rubén Ubach Molins
5 Atlético Saguntino
Rubén Solano Sánchez
4 Club Deportivo Olimpic
José Alejandro Sánchez Biedma
4 Atzeneta Unió Esportiva
Pablo Carascosa García
4 Club Deportivo Eldense
Iván Bazan Solis
4 Silla Club de Fútbol
Roberto Civera Lozal
4 Paterna Club de Fútbol
Javier Navarro García
4 Unión Deportiva Rayo Ibense
Jonatan Sopeña Fernandez
4 Club Deportivo Acero
Ferrer
3 Atlético Saguntino
Samu
3 Novelda Club de Fútbol
Brian Pallares Blasco
3 Orihuela Club de Fútbol
Antonio Martínez López
3 Orihuela Club de Fútbol
  Nom Dem Minuts Club
Maciá
1080 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Luis
990 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Dani Medina
990 Vilamarxant Club de Fútbol
Edelmiro Elizalde Ruíz
990 Club Deportivo Eldense
Jorge Serrano Vidal
990 Unión Deportiva Rayo Ibense
Carlos Meseguer Gómez
940 Club Deportivo Roda
Richi Moreno
923 Vilamarxant Club de Fútbol
Javier Navarro García
922 Unión Deportiva Rayo Ibense
José Javier Rubio Gómez
909 Club Deportivo Roda
Pagán
900 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Andrés José Sánchez Franco
900 Orihuela Club de Fútbol
Ignacio Porcar Sanz
900 Orihuela Club de Fútbol
Óscar Fornés López
900 Club de Fútbol La Nucia
Juan Manuel Ortiz Palazón
900 Club de Fútbol La Nucia
José Tortosa Sachís
900 Club Deportivo Olimpic
  Nom Dem Grogues Club
Amat
6 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Ibrahima Diedhiou
6 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Vicente Moscardó Ferrando
5 Club Deportivo Olimpic
Matias No Garbarino
5 Club Deportivo Eldense
Manuel Ivars Santos
5 Club Deportivo Eldense
Álvaro Loza Cuevas
5 Unión Deportiva Alzira
Amador Dieguez Miranda
5 Paiporta Club de Fútbol
Palau
4 Unión Deportiva Rayo Ibense
Copete
4 Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Belda
4 Novelda Club de Fútbol
Héctor Fernández Basterrechea
4 Orihuela Club de Fútbol
Álvaro Escobar García
4 Club Deportivo Olimpic
Jorge Carmona Gómez
4 Crevillente Deportivo
Abdon Arandiga López
4 Atzeneta Unió Esportiva
Ángel Cobo Santos
4 Fútbol Club Jove Español San Vicente
  Nom Dem Vermelles Club
Ferrer
1 Atlético Saguntino
David López
1 Novelda Club de Fútbol
Héctor Fernández Basterrechea
1 Orihuela Club de Fútbol
Luis Eduardo San Julián Rodrigo
1 Club de Fútbol La Nucia
Mariano Sanz Novillo
1 Club de Fútbol La Nucia
Jorge Carmona Gómez
1 Crevillente Deportivo
José Miguel Sánchez González
1 Crevillente Deportivo
Isaac Puig Contreras
1 Atzeneta Unió Esportiva
Cristian Manuel Sánchez Navarro
1 Atzeneta Unió Esportiva
Ricardo Paz Manchado
1 Club Deportivo Roda
Jairo Bueno Espinal
1 Club Deportivo Roda
Víctor Narro Valero
1 Club Deportivo Roda
Matias No Garbarino
1 Club Deportivo Eldense
Daniel Ruiz Romera
1 Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Jesús Suárez Guerrero
1 Vilamarxant Club de Fútbol
Nom P TG TV
Jonathan González Peris1591
José Manuel López Rodríguez13261
Francisco José Ortega Herrera13191
Alberto Gabriel Cornelles Vicente13180
Francesc Bañó Solera13281
Jorge Denis Monterde Gracia1290
Javier Villaescusa Alarcón12200
Álvaro Rallo Estévez12170
Salvador Carrillo Garcia12130
Vicente Jorge Andújar Raya12233
Fernando Navarro Collados12221
Juan José Lidón Rocamora12225
Ángel Navarro Navarro12140
Enrique Lluna Olarte1200
Antonio Javier Rodriguez Rodrigo12243
Rafael Bueno Miralles11181
Borja Guijarro Colomer1170
Vicente Gil Coscollá11253
Victor Moreno Soler11130
Álvaro Cánovas García Villarrubia11150
Rubén García Gallegos11152
Andrés Fuentes Molina11142
Jorge Tarraga Lajara1020
Sergiu Claudiu Muresan10281
Abraham Abad Estéban10111
Víctor Moreno Escrivà1051
Francisco Miralles Selma9121
Jonathan Navarro Paterna8131
José Miguel Carballa Miñana771
Pablo Pérez Alcócer5220
Jose Miguel Carballa Miñana580
Víctor Rives Leal430
Álvaro Canóvas García Villarrubia2130
Víctor Moreno Soler280
Gols:
909
Gols Per Partit:
2,39
Targetes Grogues:
512
Targetes Grogues Per Partit:
1,35
Expulsions:
31
Expulsions Per Partit:
0,08
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
102
Empats:
108
Màxima victòria local:
5 - 0 Club de Fútbol La Nucia-Club Deportivo Eldense
Màxima victòria visitant:
2 - 23 Paiporta Club de Fútbol-Unión Deportiva Rayo Ibense
Progrés
Matriu
SagVilNovVilaJovCreAceAtzElcTorSilOliRodPatLaAlzOriPaiEldRay
Atlético Saguntino-3-11-02-02-00-01-10-01-10-02-00-10-01-02-00-02-03-12-04-2
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"0-1-2-24-10-11-24-24-32-00-00-00-12-02-30-11-01-35-11-12-0
Novelda Club de Fútbol3-20-1-2-21-01-13-21-22-21-02-00-01-13-11-11-21-52-01-23-0
Vilamarxant Club de Fútbol1-12-11-1-0-11-30-01-13-01-00-12-22-10-10-24-00-14-04-12-1
Fútbol Club Jove Español San Vicente2-11-13-13-2-2-11-21-00-02-11-11-10-03-21-31-20-12-13-12-0
Crevillente Deportivo1-00-21-02-00-1-1-11-00-03-11-10-40-00-10-13-20-14-01-02-1
Club Deportivo Acero1-11-31-10-13-10-0-1-31-10-01-01-04-14-31-20-10-12-01-14-1
Atzeneta Unió Esportiva2-00-12-01-10-00-11-1-2-22-02-11-11-22-01-03-21-01-01-22-1
Elche Club de Fútbol SAD "B"3-32-11-12-40-20-12-21-2-2-13-10-01-00-00-12-01-26-21-20-1
Club de Fútbol Torre Levante1-21-00-23-20-20-22-10-11-1-1-10-02-11-10-01-20-01-11-32-1
Silla Club de Fútbol0-10-22-01-22-01-12-01-10-30-1-0-24-01-02-10-10-04-12-21-0
Club Deportivo Olimpic1-02-04-32-12-00-23-12-10-21-03-1-0-01-00-04-03-24-11-10-0
Club Deportivo Roda1-13-02-01-13-01-12-11-02-01-00-22-2-2-11-31-11-13-02-22-0
Paterna Club de Fútbol0-21-31-01-31-11-23-20-21-02-00-12-01-2-1-22-11-21-01-12-1
Club de Fútbol La Nucia0-01-11-10-13-01-33-12-01-01-13-01-01-11-1-3-00-05-25-02-0
Unión Deportiva Alzira0-21-00-01-13-12-21-02-31-21-30-20-10-00-00-0-0-11-01-12-1
Orihuela Club de Fútbol1-01-01-01-11-12-12-13-02-04-03-11-02-21-02-04-0-3-03-11-1
Paiporta Club de Fútbol1-00-32-11-11-01-11-02-20-00-12-40-00-13-40-11-30-3-1-32-23
Club Deportivo Eldense0-12-01-23-00-01-20-02-01-03-12-00-33-01-20-01-01-01-1-1-2
Unión Deportiva Rayo Ibense2-31-11-11-01-13-10-12-21-11-10-03-12-10-01-10-00-12-12-0-
Última actualització: 17/06/2019