Temporada 2018-19 Tercera División - Grupo VI

Resultats
24/08/2018
Atlético Saguntino
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
3
1
25/08/2018
Novelda Club de Fútbol
Vilamarxant Club de Fútbol
2
2
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Crevillente Deportivo
2
1
Club Deportivo Acero
Atzeneta Unió Esportiva
1
3
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Club de Fútbol Torre Levante
2
1
Silla Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
0
2
26/08/2018
Club Deportivo Roda
Paterna Club de Fútbol
2
1
Club de Fútbol La Nucia
Unión Deportiva Alzira
3
0
Orihuela Club de Fútbol
Paiporta Club de Fútbol
3
0
Club Deportivo Eldense
Unión Deportiva Rayo Ibense
1
2
01/09/2018
Atzeneta Unió Esportiva
Fútbol Club Jove Español San Vicente
0
0
Club de Fútbol Torre Levante
Club Deportivo Eldense
1
3
Paiporta Club de Fútbol
Club de Fútbol La Nucia
0
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Silla Club de Fútbol
0
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Club Deportivo Acero
0
0
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Elche Club de Fútbol SAD "B"
2
0
02/09/2018
Unión Deportiva Alzira
Novelda Club de Fútbol
0
0
Crevillente Deportivo
Club Deportivo Roda
0
0
Club Deportivo Olimpic
Orihuela Club de Fútbol
3
2
Paterna Club de Fútbol
Atlético Saguntino
0
2
08/09/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Vilamarxant Club de Fútbol
3
2
Club Deportivo Acero
Unión Deportiva Alzira
0
1
Novelda Club de Fútbol
Paiporta Club de Fútbol
2
0
Atlético Saguntino
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
1
09/09/2018
Paterna Club de Fútbol
Crevillente Deportivo
1
2
Club Deportivo Roda
Atzeneta Unió Esportiva
1
0
Silla Club de Fútbol
Club de Fútbol Torre Levante
0
1
Orihuela Club de Fútbol
Unión Deportiva Rayo Ibense
1
1
Club de Fútbol La Nucia
Club Deportivo Olimpic
1
0
Club Deportivo Eldense
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
2
0
15/09/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Club Deportivo Eldense
1
2
Vilamarxant Club de Fútbol
Club Deportivo Roda
2
1
16/09/2018
Unión Deportiva Rayo Ibense
Club de Fútbol La Nucia
1
1
Club de Fútbol Torre Levante
Orihuela Club de Fútbol
0
0
Paiporta Club de Fútbol
Club Deportivo Acero
1
0
Atzeneta Unió Esportiva
Paterna Club de Fútbol
2
0
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Silla Club de Fútbol
0
0
Unión Deportiva Alzira
Fútbol Club Jove Español San Vicente
3
1
Crevillente Deportivo
Atlético Saguntino
1
0
Club Deportivo Olimpic
Novelda Club de Fútbol
4
3
22/09/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Paiporta Club de Fútbol
2
1
Atlético Saguntino
Club Deportivo Eldense
2
0
Club Deportivo Roda
Unión Deportiva Alzira
1
1
Silla Club de Fútbol
Elche Club de Fútbol SAD "B"
0
3
Club Deportivo Acero
Club Deportivo Olimpic
1
0
23/09/2018
Paterna Club de Fútbol
Vilamarxant Club de Fútbol
1
3
Orihuela Club de Fútbol
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
0
Novelda Club de Fútbol
Unión Deportiva Rayo Ibense
3
0
Club de Fútbol La Nucia
Club de Fútbol Torre Levante
1
1
Crevillente Deportivo
Atzeneta Unió Esportiva
1
0
29/09/2018
Unión Deportiva Rayo Ibense
Club Deportivo Acero
0
1
Atzeneta Unió Esportiva
Atlético Saguntino
2
0
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Club de Fútbol La Nucia
0
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Crevillente Deportivo
1
3
30/09/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Orihuela Club de Fútbol
1
2
Paiporta Club de Fútbol
Club Deportivo Roda
0
1
Club de Fútbol Torre Levante
Novelda Club de Fútbol
0
2
Unión Deportiva Alzira
Paterna Club de Fútbol
0
0
Club Deportivo Eldense
Silla Club de Fútbol
2
0
Club Deportivo Olimpic
Fútbol Club Jove Español San Vicente
2
0
06/10/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
0
Novelda Club de Fútbol
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
0
1
Atzeneta Unió Esportiva
Vilamarxant Club de Fútbol
1
1
Club Deportivo Acero
Club de Fútbol Torre Levante
0
0
07/10/2018
Club Deportivo Roda
Club Deportivo Olimpic
2
2
Paterna Club de Fútbol
Paiporta Club de Fútbol
1
0
Crevillente Deportivo
Unión Deportiva Alzira
3
2
Atlético Saguntino
Silla Club de Fútbol
2
0
Club de Fútbol La Nucia
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
0
Club Deportivo Eldense
Orihuela Club de Fútbol
1
0
12/10/2018
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Club Deportivo Acero
4
2
13/10/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Novelda Club de Fútbol
1
1
14/10/2018
Club de Fútbol Torre Levante
Fútbol Club Jove Español San Vicente
0
2
Paiporta Club de Fútbol
Crevillente Deportivo
1
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Club Deportivo Roda
2
1
Silla Club de Fútbol
Orihuela Club de Fútbol
0
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Atlético Saguntino
1
1
Unión Deportiva Alzira
Atzeneta Unió Esportiva
2
3
Club Deportivo Olimpic
Paterna Club de Fútbol
1
0
Club Deportivo Eldense
Club de Fútbol La Nucia
0
0
31/10/2018
Novelda Club de Fútbol
Club Deportivo Eldense
1
2
Atlético Saguntino
Orihuela Club de Fútbol
2
0
Club Deportivo Acero
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
1
Silla Club de Fútbol
Club de Fútbol La Nucia
2
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Unión Deportiva Alzira
4
0
01/11/2018
Crevillente Deportivo
Club Deportivo Olimpic
0
4
Paterna Club de Fútbol
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
1
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
1
Atzeneta Unió Esportiva
Paiporta Club de Fútbol
1
0
14/11/2018
Club Deportivo Roda
Club de Fútbol Torre Levante
1
0
26/10/2018
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Club Deportivo Roda
2
0
Unión Deportiva Alzira
Atlético Saguntino
0
2
27/10/2018
Club de Fútbol Torre Levante
Paterna Club de Fútbol
1
1
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Fútbol Club Jove Español San Vicente
0
2
28/10/2018
Silla Club de Fútbol
Novelda Club de Fútbol
2
0
Orihuela Club de Fútbol
Club de Fútbol La Nucia
2
0
Paiporta Club de Fútbol
Vilamarxant Club de Fútbol
1
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Crevillente Deportivo
3
1
Club Deportivo Olimpic
Atzeneta Unió Esportiva
2
1
Club Deportivo Eldense
Club Deportivo Acero
0
0
03/11/2018
Club Deportivo Acero
Silla Club de Fútbol
1
0
04/11/2018
Club Deportivo Roda
Elche Club de Fútbol SAD "B"
2
0
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Club Deportivo Eldense
3
1
Atzeneta Unió Esportiva
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
1
Novelda Club de Fútbol
Orihuela Club de Fútbol
1
5
Unión Deportiva Alzira
Paiporta Club de Fútbol
1
0
Crevillente Deportivo
Club de Fútbol Torre Levante
3
1
Atlético Saguntino
Club de Fútbol La Nucia
2
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
2
2
Paterna Club de Fútbol
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
3
10/11/2018
Club de Fútbol Torre Levante
Atzeneta Unió Esportiva
0
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Vilamarxant Club de Fútbol
1
0
11/11/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Paterna Club de Fútbol
0
0
Paiporta Club de Fútbol
Atlético Saguntino
1
0
Club Deportivo Eldense
Club Deportivo Roda
3
0
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Crevillente Deportivo
1
2
Club de Fútbol La Nucia
Novelda Club de Fútbol
1
1
Orihuela Club de Fútbol
Club Deportivo Acero
2
1
Silla Club de Fútbol
Fútbol Club Jove Español San Vicente
2
0
Club Deportivo Olimpic
Unión Deportiva Alzira
4
0
17/11/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Orihuela Club de Fútbol
0
1
Atzeneta Unió Esportiva
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
0
1
Club Deportivo Acero
Club de Fútbol La Nucia
1
2
Atlético Saguntino
Novelda Club de Fútbol
1
0
18/11/2018
Club Deportivo Roda
Silla Club de Fútbol
0
2
Paiporta Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
0
0
Paterna Club de Fútbol
Club Deportivo Eldense
1
1
Crevillente Deportivo
Elche Club de Fútbol SAD "B"
0
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Club de Fútbol Torre Levante
1
0
Unión Deportiva Alzira
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
1
24/11/2018
Club de Fútbol Torre Levante
Unión Deportiva Alzira
1
2
Unión Deportiva Rayo Ibense
Paiporta Club de Fútbol
2
1
Novelda Club de Fútbol
Club Deportivo Acero
3
2
25/11/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Atzeneta Unió Esportiva
1
2
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Vilamarxant Club de Fútbol
4
1
Orihuela Club de Fútbol
Club Deportivo Roda
2
2
Silla Club de Fútbol
Paterna Club de Fútbol
1
0
Club Deportivo Olimpic
Atlético Saguntino
1
0
Club de Fútbol La Nucia
Fútbol Club Jove Español San Vicente
3
0
Club Deportivo Eldense
Crevillente Deportivo
1
2
01/12/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Novelda Club de Fútbol
3
1
Atzeneta Unió Esportiva
Club Deportivo Eldense
1
2
Atlético Saguntino
Club Deportivo Acero
1
1
02/12/2018
Club Deportivo Roda
Club de Fútbol La Nucia
1
3
Paiporta Club de Fútbol
Club de Fútbol Torre Levante
0
1
Paterna Club de Fútbol
Orihuela Club de Fútbol
1
2
Crevillente Deportivo
Silla Club de Fútbol
1
1
Unión Deportiva Alzira
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
0
Club Deportivo Olimpic
Unión Deportiva Rayo Ibense
0
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Elche Club de Fútbol SAD "B"
3
0
07/12/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Unión Deportiva Alzira
2
0
Unión Deportiva Rayo Ibense
Atlético Saguntino
2
3
08/12/2018
Club Deportivo Acero
Fútbol Club Jove Español San Vicente
3
1
09/12/2018
Novelda Club de Fútbol
Club Deportivo Roda
1
1
Silla Club de Fútbol
Atzeneta Unió Esportiva
1
1
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Paiporta Club de Fútbol
5
1
Club de Fútbol Torre Levante
Club Deportivo Olimpic
0
0
Club Deportivo Eldense
Vilamarxant Club de Fútbol
3
0
Orihuela Club de Fútbol
Crevillente Deportivo
2
1
Club de Fútbol La Nucia
Paterna Club de Fútbol
1
1
15/12/2018
Atzeneta Unió Esportiva
Orihuela Club de Fútbol
1
0
Atlético Saguntino
Fútbol Club Jove Español San Vicente
2
0
Vilamarxant Club de Fútbol
Silla Club de Fútbol
0
1
Club Deportivo Roda
Club Deportivo Acero
2
1
16/12/2018
Paterna Club de Fútbol
Novelda Club de Fútbol
1
0
Unión Deportiva Rayo Ibense
Club de Fútbol Torre Levante
1
1
Club Deportivo Olimpic
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
2
0
Unión Deportiva Alzira
Club Deportivo Eldense
1
1
Paiporta Club de Fútbol
Elche Club de Fútbol SAD "B"
0
0
Crevillente Deportivo
Club de Fútbol La Nucia
0
1
21/12/2018
Club Deportivo Acero
Paterna Club de Fútbol
4
3
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
0
22/12/2018
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Club Deportivo Roda
0
0
Silla Club de Fútbol
Unión Deportiva Alzira
0
1
Novelda Club de Fútbol
Crevillente Deportivo
1
1
Atlético Saguntino
Club de Fútbol Torre Levante
0
0
Club de Fútbol La Nucia
Atzeneta Unió Esportiva
2
0
23/12/2018
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Club Deportivo Olimpic
0
0
Orihuela Club de Fútbol
Vilamarxant Club de Fútbol
1
1
Club Deportivo Eldense
Paiporta Club de Fútbol
1
1
04/01/2019
Paterna Club de Fútbol
Fútbol Club Jove Español San Vicente
1
1
05/01/2019
Club Deportivo Roda
Atlético Saguntino
1
1
Club de Fútbol Torre Levante
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
0
Unión Deportiva Alzira
Orihuela Club de Fútbol
0
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
1
Paiporta Club de Fútbol
Silla Club de Fútbol
2
4
Atzeneta Unió Esportiva
Novelda Club de Fútbol
2
0
Club Deportivo Olimpic
Club Deportivo Eldense
1
1
06/01/2019
Crevillente Deportivo
Club Deportivo Acero
1
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Club de Fútbol La Nucia
0
2
12/01/2019
Club de Fútbol Torre Levante
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
1
Atzeneta Unió Esportiva
Club Deportivo Acero
1
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Novelda Club de Fútbol
1
1
13/01/2019
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Atlético Saguntino
0
1
Paterna Club de Fútbol
Club Deportivo Roda
1
2
Paiporta Club de Fútbol
Orihuela Club de Fútbol
0
3
Club Deportivo Olimpic
Silla Club de Fútbol
3
1
Unión Deportiva Alzira
Club de Fútbol La Nucia
0
0
Crevillente Deportivo
Fútbol Club Jove Español San Vicente
0
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Club Deportivo Eldense
2
0
18/01/2019
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
2
1
19/01/2019
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Atzeneta Unió Esportiva
1
0
Club Deportivo Acero
Vilamarxant Club de Fútbol
0
1
Atlético Saguntino
Paterna Club de Fútbol
1
0
Club Deportivo Roda
Crevillente Deportivo
1
1
20/01/2019
Novelda Club de Fútbol
Unión Deportiva Alzira
1
2
Orihuela Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
1
0
Silla Club de Fútbol
Unión Deportiva Rayo Ibense
1
0
Club de Fútbol La Nucia
Paiporta Club de Fútbol
5
2
Club Deportivo Eldense
Club de Fútbol Torre Levante
3
1
26/01/2019
Atzeneta Unió Esportiva
Club Deportivo Roda
1
2
Unión Deportiva Rayo Ibense
Orihuela Club de Fútbol
0
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Fútbol Club Jove Español San Vicente
0
1
27/01/2019
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Atlético Saguntino
3
3
Club de Fútbol Torre Levante
Silla Club de Fútbol
1
1
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Club Deportivo Eldense
1
1
Paiporta Club de Fútbol
Novelda Club de Fútbol
2
1
Club Deportivo Olimpic
Club de Fútbol La Nucia
0
0
Unión Deportiva Alzira
Club Deportivo Acero
1
0
Crevillente Deportivo
Paterna Club de Fútbol
0
1
02/02/2019
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Unión Deportiva Alzira
1
2
Club Deportivo Roda
Vilamarxant Club de Fútbol
1
1
Club Deportivo Acero
Paiporta Club de Fútbol
2
0
03/02/2019
Atlético Saguntino
Crevillente Deportivo
0
0
Paterna Club de Fútbol
Atzeneta Unió Esportiva
0
2
Novelda Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
0
0
Silla Club de Fútbol
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
0
2
Orihuela Club de Fútbol
Club de Fútbol Torre Levante
4
0
Club Deportivo Eldense
Elche Club de Fútbol SAD "B"
1
0
Club de Fútbol La Nucia
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
0
09/02/2019
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Silla Club de Fútbol
3
1
Atzeneta Unió Esportiva
Crevillente Deportivo
0
1
Unión Deportiva Alzira
Club Deportivo Roda
0
0
Unión Deportiva Rayo Ibense
Novelda Club de Fútbol
1
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Paterna Club de Fútbol
0
1
Club Deportivo Olimpic
Club Deportivo Acero
3
1
10/02/2019
Club Deportivo Eldense
Atlético Saguntino
0
1
Paiporta Club de Fútbol
Fútbol Club Jove Español San Vicente
1
0
Club de Fútbol Torre Levante
Club de Fútbol La Nucia
0
0
11/02/2019
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Orihuela Club de Fútbol
1
3
16/02/2019
Club Deportivo Roda
Paiporta Club de Fútbol
3
0
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Club Deportivo Olimpic
1
1
Silla Club de Fútbol
Club Deportivo Eldense
2
2
Novelda Club de Fútbol
Club de Fútbol Torre Levante
1
0
Club Deportivo Acero
Unión Deportiva Rayo Ibense
4
1
Atlético Saguntino
Atzeneta Unió Esportiva
0
0
Paterna Club de Fútbol
Unión Deportiva Alzira
2
1
17/02/2019
Orihuela Club de Fútbol
Elche Club de Fútbol SAD "B"
2
0
Crevillente Deportivo
Vilamarxant Club de Fútbol
2
0
Club de Fútbol La Nucia
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
1
22/02/2019
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Novelda Club de Fútbol
2
2
23/02/2019
Elche Club de Fútbol SAD "B"
Club de Fútbol La Nucia
0
1
Club de Fútbol Torre Levante
Club Deportivo Acero
2
1
Vilamarxant Club de Fútbol
Atzeneta Unió Esportiva
1
1
Unión Deportiva Rayo Ibense
Fútbol Club Jove Español San Vicente
1
1
24/02/2019
Paiporta Club de Fútbol
Paterna Club de Fútbol
3
4
Silla Club de Fútbol
Atlético Saguntino
0
1
Orihuela Club de Fútbol
Club Deportivo Eldense
3
1
Unión Deportiva Alzira
Crevillente Deportivo
2
2
Club Deportivo Olimpic
Club Deportivo Roda
0
0
02/03/2019
Fútbol Club Jove Español San Vicente
Club de Fútbol Torre Levante
2
1
Atzeneta Unió Esportiva
Unión Deportiva Alzira
3
2
Club Deportivo Acero
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
1
3
03/03/2019
Club Deportivo Roda
Unión Deportiva Rayo Ibense
2
0
Paterna Club de Fútbol
Club Deportivo Olimpic
2
0
Orihuela Club de Fútbol
Silla Club de Fútbol
3
1
Novelda Club de Fútbol
Elche Club de Fútbol SAD "B"
2
2
Crevillente Deportivo
Paiporta Club de Fútbol
4
0
Atlético Saguntino
Vilamarxant Club de Fútbol
2
0
Club de Fútbol La Nucia
Club Deportivo Eldense
5
0
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
        Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Orihuela Club de Fútbol592718544719220
2Club de Fútbol La Nucia542715933915162
3Atlético Saguntino532715843415271
4Club Deportivo Olimpic4727121143719200
5Fútbol Club Jove Español San Vicente422712693130380
6Crevillente Deportivo422711973428202
7Atzeneta Unió Esportiva422712693124332
8Club Deportivo Roda4127101163027252
9Club Deportivo Eldense412711883532351
10Villarreal Club de Fútbol SAD "C"3827115113830201
11Unión Deportiva Alzira3727107102736220
12Silla Club de Fútbol312787122332262
13Paterna Club de Fútbol302786132736252
14Club Deportivo Acero282777133137283
15Vilamarxant Club de Fútbol2827610112936191
16Novelda Club de Fútbol2627511113139151
17Elche Club de Fútbol SAD "B"2627511112533161
18Unión Deportiva Rayo Ibense262768132437271
19Club de Fútbol Torre Levante2227410131633282
20Paiporta Club de Fútbol172745181849355
Destacats
  Nom Dem Gols Club
Adolfo Enríquez García
6 Club de Fútbol La Nucia
Matías Aquino
5 Club Deportivo Eldense
Rubén Ubach Molins
5 Atlético Saguntino
Rubén Solano Sánchez
4 Club Deportivo Olimpic
José Alejandro Sánchez Biedma
4 Atzeneta Unió Esportiva
Pablo Carascosa García
4 Club Deportivo Eldense
Iván Bazan Solis
4 Silla Club de Fútbol
Roberto Civera Lozal
4 Paterna Club de Fútbol
Jonatan Sopeña Fernandez
4 Club Deportivo Acero
Javier Navarro García
4 Unión Deportiva Rayo Ibense
Ferrer
3 Atlético Saguntino
Samu
3 Novelda Club de Fútbol
Brian Pallares Blasco
3 Orihuela Club de Fútbol
Antonio Martínez López
3 Orihuela Club de Fútbol
Diego Ruíz Piquero
3 Orihuela Club de Fútbol
  Nom Dem Minuts Club
Maciá
1080 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Luis
990 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Edelmiro Elizalde Ruíz
990 Club Deportivo Eldense
Jorge Serrano Vidal
990 Unión Deportiva Rayo Ibense
Javier Navarro García
922 Unión Deportiva Rayo Ibense
Pagán
900 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Dani Medina
900 Vilamarxant Club de Fútbol
Óscar Fornés López
900 Club de Fútbol La Nucia
Juan Manuel Ortiz Palazón
900 Club de Fútbol La Nucia
Alejandro Marcano Serra
900 Atzeneta Unió Esportiva
Pablo Coronado Rubio
900 Club Deportivo Acero
José Martínez Martorell
900 Club Deportivo Acero
Ibrahima Diedhiou
894 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Iván Forte Ortega
893 Club de Fútbol La Nucia
Amat
876 Fútbol Club Jove Español San Vicente
  Nom Dem Grogues Club
Amat
6 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Ibrahima Diedhiou
6 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Matias No Garbarino
5 Club Deportivo Eldense
Manuel Ivars Santos
5 Club Deportivo Eldense
Álvaro Loza Cuevas
5 Unión Deportiva Alzira
Amador Dieguez Miranda
5 Paiporta Club de Fútbol
Palau
4 Unión Deportiva Rayo Ibense
Copete
4 Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Belda
4 Novelda Club de Fútbol
Vicente Moscardó Ferrando
4 Club Deportivo Olimpic
Ángel Cobo Santos
4 Fútbol Club Jove Español San Vicente
Jorge Carmona Gómez
4 Crevillente Deportivo
Abdon Arandiga López
4 Atzeneta Unió Esportiva
David Karg Lara
4 Club Deportivo Roda
Carlos Prieto Ferrer
4 Unión Deportiva Alzira
  Nom Dem Vermelles Club
Ferrer
1 Atlético Saguntino
David López
1 Novelda Club de Fútbol
Luis Eduardo San Julián Rodrigo
1 Club de Fútbol La Nucia
Mariano Sanz Novillo
1 Club de Fútbol La Nucia
Jorge Carmona Gómez
1 Crevillente Deportivo
José Miguel Sánchez González
1 Crevillente Deportivo
Isaac Puig Contreras
1 Atzeneta Unió Esportiva
Cristian Manuel Sánchez Navarro
1 Atzeneta Unió Esportiva
Ricardo Paz Manchado
1 Club Deportivo Roda
Víctor Narro Valero
1 Club Deportivo Roda
Matias No Garbarino
1 Club Deportivo Eldense
Daniel Ruiz Romera
1 Villarreal Club de Fútbol SAD "C"
Jesús Silvestre Aguilar
1 Silla Club de Fútbol
David Salcedo Segovia
1 Silla Club de Fútbol
Sergio Molina Solera
1 Paterna Club de Fútbol
Nom P TG TV
Jonathan González Peris1091
Alberto Gabriel Cornelles Vicente10180
Francesc Bañó Solera10281
José Manuel López Rodríguez9180
Javier Villaescusa Alarcón9200
Francisco José Ortega Herrera9191
Vicente Jorge Andújar Raya9233
Fernando Navarro Collados9221
Rafael Bueno Miralles8181
Victor Moreno Soler8130
Álvaro Cánovas García Villarrubia8150
Salvador Carrillo Garcia8130
Rubén García Gallegos8152
Juan José Lidón Rocamora8225
Antonio Javier Rodriguez Rodrigo8243
Jorge Denis Monterde Gracia790
Borja Guijarro Colomer770
Vicente Gil Coscollá7253
Sergiu Claudiu Muresan7281
Álvaro Rallo Estévez7170
Ángel Navarro Navarro7140
Andrés Fuentes Molina7142
Jorge Tarraga Lajara620
Enrique Lluna Olarte600
Víctor Moreno Escrivà651
Francisco Miralles Selma6121
Pablo Pérez Alcócer5220
Jose Miguel Carballa Miñana480
Víctor Rives Leal430
José Miguel Carballa Miñana471
Abraham Abad Estéban4111
Jonathan Navarro Paterna360
Abraham Abad Esteban200
Álvaro Canóvas García Villarrubia2130
Víctor Moreno Soler280
Gols:
607
Gols Per Partit:
2,25
Targetes Grogues:
497
Targetes Grogues Per Partit:
1,84
Expulsions:
29
Expulsions Per Partit:
0,11
Victòries locals:
122
Victòries visitants:
68
Empats:
80
Màxima victòria local:
5 - 0 Club de Fútbol La Nucia-Club Deportivo Eldense
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Novelda Club de Fútbol-Orihuela Club de Fútbol
Progrés
Matriu
SagVilNovVilaJovCreAceAtzElcTorSilOliRodPatLaAlzOriPaiEldRay
Atlético Saguntino-3-11-02-02-00-01-10-01-10-02-0--1-02-0-2-0-2-0-
Villarreal Club de Fútbol SAD "C"0-1-2-24-1-1-24-2-2-0-0-0-2-0-0-1-1-35-11-12-0
Novelda Club de Fútbol-0-1-2-2-1-13-2-2-21-0-0-01-1--1-21-52-01-23-0
Vilamarxant Club de Fútbol1-1-1-1-0-11-30-01-13-01-00-12-22-10-10-24-0----
Fútbol Club Jove Español San Vicente-1-13-13-2-2-1-1-0-2-1-1-10-0--1-20-12-13-12-0
Crevillente Deportivo1-0--2-00-1-1-11-00-03-11-10-40-00-10-13-2-4-0--
Club Deportivo Acero-1-3-0-13-1--1-31-10-01-01-0-4-31-20-1-2-0-4-1
Atzeneta Unió Esportiva2-00-12-01-10-00-11-1-----1-22-0-3-21-01-01-22-1
Elche Club de Fútbol SAD "B"3-32-11-1-0-2--1-2-2-13-10-0-0-00-12-01-2-1-2-
Club de Fútbol Torre Levante-1-00-2-0-2-2-10-11-1-1-10-0-1-10-01-20-0-1-3-
Silla Club de Fútbol0-10-22-0-2-0--1-10-30-1-0-2-1-02-10-10-0-2-21-0
Club Deportivo Olimpic1-02-04-3-2-0-3-12-1--3-1-0-01-00-04-03-2-1-10-0
Club Deportivo Roda1-1--1-1-1-12-11-02-01-00-22-2-2-11-31-1-3-0-2-0
Paterna Club de Fútbol0-21-31-01-31-11-2-0-2---2-01-2--2-11-21-01-12-1
Club de Fútbol La Nucia-1-11-1-3-0--2-01-01-1-1-0-1-1-3-0-5-25-02-0
Unión Deportiva Alzira0-21-00-0-3-12-21-02-3----0-00-00-0-0-11-01-12-1
Orihuela Club de Fútbol-1-0-1-1-2-12-1-2-04-03-11-02-2-2-0--3-03-11-1
Paiporta Club de Fútbol1-0-2-11-11-01-11-0-0-00-12-40-00-13-40-1-0-3---
Club Deportivo Eldense0-12-0-3-0-1-20-0-1-03-12-0-3-0-0-0-1-01-1-1-2
Unión Deportiva Rayo Ibense2-3-1-11-01-13-10-1-1-11-10-0-2-1-1-1-0-12-12-0-
Última actualització: 18/03/2019