2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo VI2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Mestalla402011723313201
2Atzeneta402012442611210
3Atlético Saguntino371910722614302
4Orihuela33219662720280
5Torrent31199461813332
6Roda3017863177291
7Torrellano30198652421231
8Acero30218671920250
9Hercules B29208572020290
10Villarreal C25187472722221
11Olímpic de Xàtiva24196671621240
12Silla24206682531371
13Elche Ilicitano222141072319262
14Jove Español211963101119210
15Castellon B192131081625211
16Callosa18184681217280
17Recambios Colón17203891219261
18Villajoyosa171752101023200
19Beniganìm111932141239220
Ascens
Promoció Ascens
Descens

Resultats

26/12/2021
Torrent
Atzeneta
-
-
Atlético Saguntino
Roda
-
-
Torrellano
Callosa
-
-
04/01/2022
Beniganìm
Recambios Colón
-
-
Torrellano
Roda
-
-
Villarreal C
Callosa
-
-
05/01/2022
09/01/2022
Jove Español
Olímpic de Xàtiva
-
-
Callosa
Torrent
-
-
Roda
Villarreal C
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Jony
5 Villarreal C
Álex García
4 Atlético Saguntino
Meseguer
4 Roda
Marí
4 Mestalla
Diego Bri
4 Elche Ilicitano
Olmedo
4 Hercules B
Hugo González
4 Mestalla
Ayo
4 Atzeneta
Rulo
4 Silla
Bernabeu
4 Torrellano
Nom Pos Minuts Club
Capsi
900 Silla
Sirera
889 Atzeneta
Juanjo
877 Silla
Rulo
852 Silla
Siscar
840 Silla
Abraham
837 Atzeneta
Ayo
812 Atzeneta
Viorel
810 Olímpic de Xàtiva
Fran
810 Olímpic de Xàtiva
Andreu
810 Elche Ilicitano
Nom Pos Grogues Club
Chus
6 Recambios Colón
Sergio Boix
5 Atlético Saguntino
Ekedi
5 Torrent
Sirera
5 Atzeneta
Cano
5 Torrent
Guille
5 Silla
Arturo
4 Roda
Pagán
4 Jove Español
Fran
4 Olímpic de Xàtiva
Cubería
4 Recambios Colón
  Nom Pos Vermelles Club
Kike
1 Atlético Saguntino
Galvis
1 Silla
Cano
1 Torrent
López
1 Mestalla
Peke
1 Atlético Saguntino
Dawid
1 Torrent
Toni GabarrI
1 Roda
José Damián
1 Torrellano
Abraham
1 Villarreal C
Alfaro
1 Elche Ilicitano
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Bañó Solera4181
González Peris4240
Guijarro Colomer4201
Carrillo García4160
Vélez Chavarría4171
Martínez Vilches3190
Latorre Pareja3212
Pérez Alcocer3231
Moreno Soler3221
Navarro Collados3170
Villaescusa Alarcón3160
Martínez Ibañez3160
Lidón Rocamora3160
Muñoz Mendiola3270
Órtiz Montesinos3171
Herráz Monge3191
Gonnzález del Rey360
Garcelán Docio3120
García Archiles3121
Bueno Miralles3280
Loscos Portas3250
Pérez Sánchez2121
Sánchez Sánchez2180
Gil Coscollá2130
Rodríguez Rodrigo2101
Calvedo Iglesias2101
Carballa Miñana2150
López Rodríguez, Jose Manuel2100
Herranz Monge160
Gols:
374
Promig golejador:
2,03
Targetes Grogues:
485
Targetes Grogues Per Partit:
2,64
Expulsions:
13
Expulsions Per Partit:
0,07
Victòries locals:
86
Victòries visitants:
44
Empats:
54
Màxima victòria local:
5 - 0 Mestalla-Beniganìm
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Beniganìm-Elche Ilicitano

Progrés

Matriu

AceAtzBenCalCasElcHerJovMesOlíOriRecRodSagSilTorTorrVilVill
Acero0-12-11-12-21-00-01-02-01-01-02-2
Atzeneta2-02-11-01-02-02-10-00-13-03-1
Beniganìm2-10-00-40-10-00-20-32-0
Callosa1-00-01-00-10-11-13-10-01-20-1
Castellon B0-20-10-00-02-21-02-00-32-10-10-1
Elche Ilicitano1-10-02-21-11-12-00-05-00-11-1
Hercules B2-13-22-12-21-00-10-01-01-00-2
Jove Español2-11-00-01-01-11-00-20-21-2
Mestalla2-15-03-11-04-05-21-11-12-0
Olímpic de Xàtiva0-02-13-03-10-11-00-12-10-01-0
Orihuela2-04-01-01-11-33-21-00-00-12-01-1
Recambios Colón2-00-12-11-10-20-00-00-00-12-00-1
Roda0-01-01-01-04-01-21-00-0
Atlético Saguntino1-12-02-22-21-12-11-01-10-1
Silla1-12-02-11-23-11-11-11-10-02-1
Torrent0-13-01-11-02-01-00-31-22-13-1
Torrellano1-10-34-12-00-33-11-13-23-2
Villajoyosa0-11-03-22-00-10-00-00-1
Villarreal C0-01-02-10-11-12-31-24-10-15-0
Jornada 19LocalVisitant
26/12/2021
26/12/2021
26/12/2021
26/12/2021
26/12/2021
26/12/2021
26/12/2021
Torrent
Atzeneta
26/12/2021
Atlético Saguntino
Roda
26/12/2021
Torrellano
Callosa
Jornada 20LocalVisitant
04/01/2022
04/01/2022
04/01/2022
04/01/2022
04/01/2022
04/01/2022
Beniganìm
Recambios Colón
04/01/2022
Torrellano
Roda
04/01/2022
Villarreal C
Callosa
05/01/2022
Jornada 21LocalVisitant
09/01/2022
09/01/2022
09/01/2022
09/01/2022
09/01/2022
09/01/2022
09/01/2022
Jove Español
Olímpic de Xàtiva
09/01/2022
Callosa
Torrent
09/01/2022
Roda
Villarreal C