Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 46 1946-49
2
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 45 1948-56
3
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 43 1943-49
4
Olivella Manuel Aparicio Aparicio
18/09/1944 Enguera 43 1966-70
5
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 41 1949-60
6
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 40 1949-56
7
León Francisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 40 1950-56
8
Artime Blas Artime Lamar
29/10/1931 Gijón 39 1959-61
9
Tomás Tomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 39 1953-56
10
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 35 1948-50
11
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 35 1948-50
12
Raúl Raúl López Campos
27/04/1945 Sestao 35 1969-71
13
Solanas José Solanas Marín
05/12/1922 Zaragoza 35 1945-52
14
Vilalta Ernesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 34 1953-55
15
Hill Ramón Hill Plans
25/04/1925 Vilafranca del Penedès 34 1947-50
16
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 34 1954-57
17
Torres José Torres Robles
20/06/1932 Málaga 34 1953-58
18
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 34 1947-49
19
Ucelay Félix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919 Amorebieta-Etxano 33 1946-49
20
Sasot Vicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
21
Bienvenido Bienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 33 1953-55
22
Vicente Díaz Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 33 1953-55
23
Aroma Martín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 33 1939-43
24
Palau Manuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
25
Añil Antonio Hernández Sánchez
16/10/1944 Cartagena 32 1972-76
26
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 32 1947-49
27
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce
13/03/1926 Barakaldo 32 1947-49
28
Fede San Emeterio Federico San Emeterio Díaz
16/03/1997 Sierra de Ibio 32 2017-19
29
Rodríguez José Antonio Rodríguez López
12/02/1938 Megeces 32 1959-66
30
Aguirre
32 1943-48
31
Cea Emilio Cea Medina
03/03/1927 Granada 32 1953-55
32
Almagro Rafael Almagro Martínez
29/03/1945 Granada 32 1964-68
33
Lax Luis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 32 1956-59
34
Mateu Luis Antonio Mateu Bellet
05/10/1917 Castelldans 32 1949-52
35
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 31 1947-50
36
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 31 1959-62
37
Claudio Claudio Barragán Escobar
10/04/1964 Manises 31 1981-86
38
Tori Bilbao
31 1946-49
39
Hinojosa Francisco Hinojosa Gala
22/12/1920 Granja de Torrehermosa 31 1950-57
40
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 31 1964-72
41
José Luis José Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 31 1952-55
42
Isal Gabriel Isal Miró
27/11/1923 Badalona 31 1954-57
43
Muñoz Juan Muñoz Corominas
31 1957-59
44
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 30 1955-57
45
Luisito Luis Sánchez Gómez
1926 Pozuelo de Alarcón 30 1950-53
46
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
47
Goiburu Ignacio Goiburu Madina
09/01/1928 Erandio 30 1949-51
48
Ripoll Rafael Ripoll Jordán
25/12/1938 Alzira 30 1958-62
49
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 30 1949-50
50
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 30 1946-49
51
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
52
Pomar Tomás Pomar Pérez
10/06/1923 Cullera 30 1953-55
53
Medina Pedro Medina Atenza
1922 Archena 30 1948-50
54
Pilongo Antonio García Barreda
01/02/1933 Alcalá de Guadaíra 30 1955-57
55
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
56
Quetglas Miguel Quetglas Brotons
23/09/1919 Murcia 30 1943-51
57
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 30 1954-56
58
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 30 1958-61
59
Tamayo José Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
60
Soladrero Enrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 30 1943-46
61
Herrero Vicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 30 1959-61
62
Serret Ramón Serret Llibre
1932 Vallfogona de Balaguer 30 1952-57
63
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 30 1951-54
64
Portalés Francisco Portalés Guillem
15/04/1943 Catarroja 30 1964-66
65
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 30 1956-58
66
Andrés José Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 30 1966-68
67
Rey Jesús Rey Martínez
04/05/1918 Zaragoza 30 1948-50
68
Varela Antonio Seisdedos Varela
27/11/1929 A Coruña 30 1950-56
69
Solachi Santiago Solachi
30 1939-44
70
Mena Rafael de Francisco López
11/09/1933 Santa Cruz de Tenerife 30 1959-63
71
Serrano Luis Serrano Vilar
17/08/1930 Castelló de la Plana 30 1953-56
72
Pueyo José Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
73
Curta Joan Puig Puig
03/03/1933 Sant Martí de Llémena 29 1957-59
74
Marsal Ramón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 29 1959-63
75
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 29 1953-55
76
Lolino Manuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
77
Fabeiro Manuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 29 1947-49
78
Ferrer Miguel Ferrer Aymami
28/11/1932 Les Borges del Camp 29 1952-54
79
García Bao Manuel García-Bao Hervás
1929 Madrid 29 1956-58
80
Samper Rafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 29 1961-64
81
Chinín José Arribas González
1933 Avilés 29 1956-58
82
Ignacio Ignacio Jorge Padilla
13/10/1930 Las Palmas de Gran Canaria 29 1950-57
83
Serena Fernando Rodríguez Serena
28/01/1941 Madrid 29 1960-71
84
Richard Ricardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 29 1978-80
85
Munné José Munné Sempere
16/02/1926 Igualada 29 1949-56
86
Bertran Alfredo Bertran Palacio
16/02/1932 Barcelona 29 1957-60
87
Planes Bernardo Planes Villena
26/12/1942 Sueca 28 1966-68
88
García José García Santonja
12/02/1922 Barcelona 28 1948-50
89
Feliciano Feliciano Molero Arribas
18/02/1949 Atalaya del Cañavate 28 1967-68
90
Sergio Mora Sergio Mora Sánchez
30/08/1979 Madrid 28 2012-14
91
Vila Francisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 28 1962-64
92
Carvajal Jaime Fernández Carvajal
08/12/1938 Madrid 28 1959-62
93
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 28 1946-50
94
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 28 1951-55
95
Lamorena Antonio de la Morena Laguna
29/10/1936 Talavera de la Reina 28 1956-59
96
Pontoni Abel Morán Puente
29/01/1930 Fortín Olavarría 28 1958-62
97
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 28 1945-48
98
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 28 1949-50
99
Rivera Cesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 28 1968-69
100
Ibáñez Salvador Ibáñez Matoses
17/02/1927 Sueca 28 1953-55
101
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 28 1953-56
102
Espelt Ramón Espelt Auladell
19/10/1928 Calella 28 1957-59
103
Loli Manuel Gómez Domínguez
15/06/1928 Algeciras 28 1956-58
104
Romero José Luis López Romero
18/11/1941 Madrid 28 1964-66
105
Chordá Salvador Chordá Soria
28 1953-55
106
Fontela Juan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 28 1947-50
107
Marcelo Marcelo García Robles
29/03/1936 Madrid 28 1961-63
108
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 28 1946-48
109
Tejedor Joaquín Tejedor Tresserras
09/03/1930 Barcelona 28 1950-56
110
Chancho Ramón García Blanco
15/09/1941 Santiago de Compostela 28 1961-63
111
Tuhami Juan José Tuhami Kaddur
1934 Ceuta 28 1957-59
112
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 28 1966-68
113
Anca II Alfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 28 1958-60
114
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 27 1964-66
115
Domínguez Manuel Domínguez Sánchez
27/08/1926 Santander 27 1954-56
116
Moreno Ángel Moreno González
21/12/1917 Madrid 27 1951-53
117
Jesús Jesús Martínez Cordón
11/1933 Santurtzi 27 1956-58
118
Chelo José Ramón Hernández Artola
11/08/1928 Donostia/San Sebastián 27 1956-58
119
Vulić Zoran Vulić
04/10/1961 Split 27 1988-89
120
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 27 1956-58
121
Sierra Antonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 27 1949-52
122
Viñas José Viñas Peitiví
23/02/1934 Maçanet de Cabrenys 27 1957-59
123
González José Luis González Gutiérrez
25/08/1932 Bilbao 27 1959-61
124
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel
14/04/1935 Donostia/San Sebastián 27 1963-66
125
Ceciaga Imanol Ceciaga Arizaga
02/02/1920 Arrasate 27 1949-52
126
Muga
Bilbao 27 1947-53
127
Pocoví Sebastián Pocoví Santandreu
16/10/1916 Capdepera 27 1945-48
128
Cárcamo Javier Cárcamo Burgoa
21/08/1930 Barakaldo 27 1954-56
129
Pastor Lucio Pastor Gil
27 1957-59
130
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 27 1950-53
131
Mariano Mariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 27 1946-55
132
Monchín
27 1956-58
133
Castro Antonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 27 1945-48
134
Félix Félix López Sánchez
05/11/1939 Sevilla 27 1959-62
135
Luis Martínez Luis Martínez Arasa
10/11/1975 Madrid 27 1997-99
136
Estrada Josep Estrada Almorín
26/12/1918 Premià de Mar 27 1939-41
137
Totó Valentín García Pascual
05/05/1941 Gandia 27 1967-68
138
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 27 1957-59
139
Herrero Enrique Herrero Cuartango
31/10/1959 Miranda de Ebro 27 1980-85
140
Catalá Francisco Catalá Casat
07/05/1943 Cullera 27 1964-67
141
Felipe Felipe Alberto Luis
13/12/1936 Santa Cruz de Tenerife 27 1963-65
142
Miguel Miguel Tendillo Navarro
01/06/1937 Campillo de Altobuey 27 1962-64
143
Bruno Gama Bruno Alexandre Vilela Gama
15/11/1987 Vila Verde 27 2011-18
144
Botella José García García
04/10/1932 Granada 27 1954-56
145
Ferrándiz Antonio Rafael Ferrándiz Pérez
26/09/1930 Hondón de los Frailes 27 1949-51
146
Cerdá Octavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 27 1952-53
147
Pierita Andrés Domínguez Candal
16/12/1918 Santiago de Compostela 27 1951-53
148
Madrazo Francisco González Madrazo
01/09/1924 Torrelavega 27 1951-53
149
Maestro Antonio Maestro Fernández
20/03/1940 Madrid 27 1965-67
150
Fuertes II Luis Fuertes Pascual
29/11/1937 Benimàmet 27 1960-62
151
Bazaco Jesús Bazaco Real
15/10/1928 Peñaflor de Hornija 26 1954-59
152
Navarro Santiago Navarro Piquer
26 1943-45
153
Fustero Sebastián Fustero Ochoa
19/09/1924 Alagón 26 1954-57
154
Yeyo Aurelio Gálvez Pozo
05/08/1933 La Línea de la Concepción 26 1959-69
155
Rabadán Santiago Manuel Rabadán Villares
23/05/1931 León 26 1956-58
156
Pedrín Pedro Eloy López Arteaga
01/12/1922 Barakaldo 26 1946-50
157
Rubio José Rubio Estrela
10/06/1942 Valencia 26 1965-66
158
Salvatierra Jesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 26 1950-52
159
Naranjo Manuel Naranjo Sosa
20/08/1930 Las Palmas de Gran Canaria 26 1959-62
160
Fraga Leandro Fraga Villares
05/04/1925 Casarrubios del Monte 26 1948-51
161
Rullán Alberto Rullán Colom
06/02/1927 Sóller 26 1951-52
162
Iturbe Gonzalo Iturbe Álvarez
21/12/1921 Unquera 26 1941-48
163
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 26 1966-68
164
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 26 1947-64
165
Ferrer Gabriel Ferrer Galmés
10/01/1931 Manacor 26 1951-52
166
Pujolrás Luis Pujolrás Costa
1923 Sant Feliu de Pallerols 26 1949-52
167
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 26 1998-01
168
Huguet Emilio Huguet Figueras
02/01/1921 Ivars d'Urgell 26 1941-49
169
García Díaz Manuel García Díaz
14/04/1918 Algeciras 26 1945-53
170
Castro Antonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 26 1939-43
171
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 26 1961-63
172
Avelino Avelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 26 1957-59
173
Eloy Eloy Matute Urbano
06/04/1944 Armilla 26 1965-69
174
Padilla Andrés Padilla Aguilar
18/07/1932 Campillos 26 1953-55
175
Irazoqui Manuel Irazoqui Gainza
26 1958-60
176
Nicieza Francisco Eduardo Nicieza Álvarez
1931 Gijón 26 1956-58
177
Periche Pedro Rocamora Pacheco
28/04/1922 Cox 26 1944-47
178
Martos Pedro Barceló Martos
21/09/1939 Ceuta 26 1964-68
179
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 26 1958-62
180
Silvestre Enrique Silvestre David
04/11/1941 Barcelona 26 1963-66
181
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 26 1967-78
182
Arrieta José Félix Arrieta Achabal
19/01/1921 Barakaldo 26 1946-52
183
Miranda Francisco Miranda Menéndez
24/03/1940 Gijón 26 1962-63
184
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 25 1947-49
185
Ortiz Vicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 25 1953-55
186
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 25 1954-56
187
Gento III Antonio Gento López
25/10/1940 Guarnizo 25 1960-62
188
Puente Antonio García Puente
16/02/1941 Villamayor del Condado 25 1961-63
189
Javier Flaño Javier Flaño Bezunartea
19/08/1984 Noain 25 2010-11
190
Catalá Benet Antonio Catalá Benet
06/10/1945 Valencia 25 1966-68
191
Portu José Besteiro Fariñas
23/03/1930 Vigo 25 1956-58
192
Rovira Isidro Rovira Tuset
15/07/1915 Granollers 25 1945-48
193
Luna Eduardo Luis Luna Alonso
02/03/1936 Villa del Río 25 1961-65
194
Jáuregui Sabino Jáuregui Aguirre
04/01/1919 Bilbao 25 1943-48
195
Franch
25 1948-50
196
Ramírez Jaime Caupolicán Ramírez Banda
14/08/1931 Santiago de Chile 25 1964-66
197
Chicho Rodrigo Padilla Marrero
21/01/1921 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
198
Cedric Cedric Mabwati Gerard
08/03/1992 Kinshasa 25 2010-11
199
Rico Manuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 25 1965-67
200
Homar Lorenzo Homar Soler
29/09/1936 Palma 25 1959-61
201
Gil Julio Gil Rubio
14/04/1932 Tarazona 25 1954-56
202
Morro Antonio Morro Mora
13/09/1927 Mancor de la Vall 25 1951-52
203
Sans Miguel Sans Rigo
18/05/1927 Palma 25 1951-52
204
Ramoncito Ramón García Díaz
15/03/1931 Nerva 25 1955-57
205
Tino Marcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 25 1947-49
206
Mesquida Antonio Mesquida Oliver
22/05/1919 Manacor 25 1949-52
207
Biempica Rafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 25 1961-63
208
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 25 1948-57
209
Galbis Enrique Galbis Monllor
16/06/1925 Alicante 25 1951-57
210
Prats Antonio Prats Ferrer
01/04/1925 Palma 25 1951-52
211
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 25 1952-56
212
Mendoza Ildefonso Mendoza Cataluña
21/12/1941 El Coronil 25 1963-68
213
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 25 1953-55
214
Requejo Rufino Requejo Martín
13/03/1949 Herrera de Pisuerga 25 1969-71
215
Mugarra Julio Mugarra Olano
14/07/1920 Getxo 25 1943-47
216
Cortés Francisco Cortés Luna
06/11/1938 Alicante 25 1961-65
217
García Francisco García Fernández
01/07/1951 Ferrol 25 1978-80
218
Segarra José Segarra Izquierdo
25 1955-60
219
Herrero Horacio Arquímides Herrero Erobidar
11/11/1920 Buenos Aires 25 1947-50
220
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 25 1948-51
221
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 25 1959-60
222
Amat Joaquín Amat Pérez
06/04/1921 Benimàmet 25 1947-51
223
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 25 2010-11
224
Jover Román Jover Sánchez
27/12/1925 Alicante 25 1947-50
225
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 25 1956-66
226
Serer Salvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 25 1942-51
227
Ferrer Rafael Ferrer Guillén
22/12/1930 Valencia 25 1951-54
228
Fustero Sebastián Fustero Ochoa
19/09/1924 Alagón 25 1946-50
229
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
230
Alcorta José Francisco Alcorta Añorga
11/12/1943 Donostia/San Sebastián 25 1969-71
231
Lacasa
25 1957-59
232
Giménez Enrique Giménez Sanjosé
11/03/1926 Beasain 24 1949-50
233
Enrique Enrique Moreno González
15/06/1938 Badajoz 24 1957-59
234
Ricardo Costa Ricardo Costa Álvarez
17/09/1933 Las Palmas de Gran Canaria 24 1959-61
235
Juanito Juan González Lorenzo
05/12/1928 Neda 24 1947-50
236
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 24 1951-53
237
Dimas Dimas Delgado Morgado
06/02/1983 Santa Coloma de Gramenet 24 2010-11
238
Gómez Francisco Gómez Llanos
27/12/1925 Pamplona 24 1948-53
239
Tarrasa
24 1948-50
240
Picazo Antonio Picazo
1929 Cuenca 24 1951-53
241
Roca Francisco Roca Puig
1926 Valencia 24 1947-50
242
Guerrero Francisco Guerrero Cárdenas
19/06/1934 Pozo Alcón 24 1953-55
243
Castro Manuel Castro Vázquez
26/12/1937 La Línea de la Concepción 24 1959-61
244
Montes Miguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 24 1962-63
245
Mor Jaume Mor Castelló
27/08/1936 Lleida 24 1956-58
246
Pedrín Pedro Eloy López Arteaga
01/12/1922 Barakaldo 24 1943-47
247
Villegas Pedro Villegas Nieto
05/02/1931 Madrid 24 1954-55
248
Madariaga Francisco Madariaga Arizmendi
21/08/1930 Basauri 24 1956-58
249
Cortés Manuel Cortés Cubiella
08/05/1921 La Línea de la Concepción 24 1949-52
250
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 24 1964-65
En actiu la temporada 2019-20