Ranking Jornades Consecutives No Empatant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Munguía Guillermo Munguía Seas
16/11/1952 Donostia/San Sebastián 33 1978-79
2
Torres Alfonso Martín Torres
12/10/1953 Melilla 32 1978-79
3
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 24 1995-96
4
Garrido Álvaro Garrido Rodríguez
19/10/1994 Bornos 24 2015-17
5
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 24 1997-98
6
Javi Pazos Javier Pazos Rosales
21/03/1993 Marín 24 2018-20
7
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 24 1997-99
8
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 23 1982-84
9
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 23 1988-90
10
Sergio José Sergio Fernández Romero
30/03/1953 Madrid 23 1978-79
11
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 23 1988-90
12
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 23 1989-91
13
Edu Martínez Eduardo Martínez Ugarte
14/01/1973 Vitoria-Gasteiz 23 1997-98
14
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 23 1982-83
15
Chaves Antonio Chaves Jiménez
13/05/1946 Motril 23 1978-79
16
Muñoz Pedro Muñoz Martínez
30/11/1962 Santomera 23 1987-88
17
Cifo Manuel Santos Cifo
18/03/1965 Albacete 23 1987-88
18
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 23 1982-84
19
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 22 1999-00
20
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 22 1988-90
21
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 22 1997-98
22
Generelo Juan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 22 1982-83
23
Olmos Jorge Olmos Font
13/02/1980 Valencia 21 2000-01
24
Adighibe Uzochukwu Ogumka Adighibe
06/03/1996 Owarri 21 2018-20
25
Astray Pedro Astray López
18/03/1992 Vitoria-Gasteiz 21 2015-16
26
Macarro Juan Antonio Macarro Carmona
02/12/1965 Badajoz 21 1988-89
27
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 21 1988-89
28
Piña Ramón Piña Martínez
23/09/1953 Buño 21 1980-81
29
Loren Lorenzo Jesús del Hoyo Gordo
19/11/1959 Torrejón de Ardoz 21 1978-79
30
Jaume Jaume Delgado Catevilla
13/05/1983 Barcelona 21 2011-13
31
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 21 1995-97
32
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 21 1978-79
33
Villanueva Lorenzo Villanueva Irure
31/01/1956 Pamplona 21 1980-81
34
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 20 2001-02
35
Paco Francisco Fernández Gómez
28/09/1967 Oviedo 20 1996-97
36
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 20 1988-89
37
Jorge Jorge García Santos
10/08/1957 A Coruña 20 1980-81
38
Juanjo II Juan José Martínez López
06/09/1970 Murcia 20 1993-94
39
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 20 1987-88
40
Parra Manuel Parra Gutiérrez
20/10/1967 Badajoz 20 1987-88
41
Toño Antonio Martínez Germán
17/01/1967 Zaragoza 20 1987-88
42
Vicky Francisco Javier Prada Maoño
18/07/1962 Santander 20 1987-88
43
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 20 1987-88
44
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 20 2003-04
45
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 20 1997-98
46
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 20 1989-91
47
Pedro Vázquez Pedro Vázquez Viñas
19/02/1989 Vigo 20 2018-20
48
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 20 1987-88
49
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 20 2010-12
50
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2009-11
51
Vega Rubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 20 1996-97
52
Javi Francisco Javier Rodríguez Rodrigo
28/06/1962 Villaralbo 20 1980-81
53
Pedro Pedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 20 1987-88
54
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 20 1982-83
55
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 20 2013-15
56
Márquez Argimiro Márquez Peñarrubia
15/02/1958 Ossa de Montiel 20 1984-86
57
Aldeondo Aitor Aldeondo Sarasa
25/01/1975 Andosilla 20 1996-97
58
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 20 1987-88
59
Valcarce Vicente Valcarce Cano
19/10/1974 Arrecife 20 1997-98
60
Lorant Julio César Lorant Vázquez
04/04/1953 Montevideo 19 1984-86
61
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 19 1997-98
62
José Antonio José Antonio Palacios Ruiz
16/08/1976 Santander 19 1997-98
63
Villa Pablo Villanueva Fernández
12/04/1976 Alcorcón 19 1997-98
64
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 19 2007-08
65
Caballero Raúl Caballero Cabrera
03/12/1978 Badalona 19 1997-98
66
De Miguel Jesús de Miguel Malón
23/04/1962 Rada 19 1987-89
67
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 19 1982-83
68
García Rivera Luis García Rivera
22/06/1955 Tetuán 19 1978-79
69
Toño Reyes Antonio Reyes Reyes
27/02/1964 Santa Cruz de Tenerife 19 1989-90
70
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 19 1997-98
71
De Diego Leocricio de Diego García
23/11/1950 Castrillo de la Vega 19 1978-79
72
Eugenio Eugenio Tudela Llopis
1955 Benigànim 19 1978-79
73
Gerardo
19 1978-79
74
Asier Butrón Asier Butrón Astigarraga
16/04/1981 Santurtzi 19 2002-04
75
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 19 2000-02
76
Toni Antonio Ricardo González Gómez
17/03/1968 Puerto de la Cruz 19 1989-90
77
Alfonso José Alfonso Martínez Crespo
02/02/1962 Torneros de Bernesga 19 1988-89
78
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 19 1997-98
79
Ander Vitoria Ander Vitoria Aguirre
22/01/1990 Igorre 19 2013-15
80
Job José María Sánchez Guerra
06/09/1959 Badajoz 19 1978-80
81
Ceballos Pedro Ceballos Castón
21/03/1961 Badajoz 19 1982-83
82
Florido Jordi Florido Gandullo
24/02/1968 Sant Pere de Torelló 19 1987-88
83
Balán José Antonio Fernández Balán
10/11/1959 Proaza 19 1991-92
84
Mario Jesús Mario Antón Miguel
13/02/1965 Burgos 19 1989-91
85
Aiert Aiert Derteano Elorriaga
13/01/1973 Amorebieta-Etxano 19 2003-04
86
Jesús García Jesús García Cuquerella
27/02/1988 Benigànim 19 2015-17
87
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 19 1991-92
88
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 19 1997-98
89
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 19 1997-98
90
Toni Antonio García Montero
07/08/1991 Écija 19 2013-14
91
Ateca Alberto Ateca Cano
22/12/1974 Santander 19 1997-98
92
Izurza Pedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 18 2005-06
93
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 18 1992-93
94
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 18 2006-07
95
Joaquín Joaquín García Barbero
12/01/1986 Barcelona 18 2010-11
96
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 18 2003-04
97
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 18 1987-88
98
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 18 2010-11
99
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 18 1992-93
100
Nani Fernando Antonio Calvillo Quintero
01/01/1959 Puertollano 18 1982-84
101
Marco Paixão Marco Filipe Lopes Paixão
19/09/1984 Sesimbra 18 2006-08
102
Merlo Eleuterio Merlo Piedrabuena
19/04/1960 Puertollano 18 1982-84
103
Andy Andrés José Rodríguez Gaitán
30/01/1990 Granada 18 2013-14
104
Torremocha Alberto Torremocha Mate
07/01/1963 La Línea de la Concepción 18 1984-86
105
Fortes Pablo Sebastián Fortes Rodríguez
01/09/1974 Montevideo 18 2000-01
106
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 18 1993-95
107
Illanes Pedro Illanes Parrilla
22/07/1973 Arahal 18 1999-00
108
Morales Pedro Morales Villanueva
22/05/1949 Alpedrete 18 1978-79
109
Salagre José Salagre Jiménez
24/12/1952 18 1978-79
110
Montava Francisco Javier Montava Rico
22/04/1975 Alcoi 18 1994-96
111
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 18 1993-95
112
Melero Jordi Melero Busquets
06/06/1972 Olot 18 2000-02
113
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 18 1993-95
114
Alfredo
18 1978-79
115
Moreno Pedro Antonio Moreno López
14/12/1962 Daimiel 18 1987-88
116
Ramírez Daniel Ramírez Fernández
18/06/1992 Leganés 18 2015-16
117
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 17 1989-91
118
Garre José Luis Garre Carrillo
21/06/1951 Granada 17 1979-80
119
Mendoza Francisco Javier Mendoza Pérez
29/03/1952 Llanes 17 1978-79
120
Chuti Juan Carlos López Rubio
22/09/1959 Madrid 17 1978-79
121
Eduardo Ramos Eduardo José Ramos Verde
10/12/1966 San Cristóbal de La Laguna 17 1994-95
122
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 17 2014-15
123
Jotha Jonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 17 2003-05
124
Raúl Sáez Raúl Sáez Mármol
08/06/1979 Valencia 17 2000-01
125
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos
19/03/1979 Irun 17 2003-04
126
Ballesteros José Luis Ballesteros Arienza
17/12/1966 León 17 1998-99
127
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 17 2010-11
128
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 17 2014-15
129
Ion García Ion García Hernández
29/05/1980 Estella 17 2006-07
130
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 17 2014-15
131
Mario Mario Blanco Rodríguez
30/08/1958 Barbate 17 1987-88
132
Ismael Ismael Jiménez García
21/09/1982 Madrid 17 2004-05
133
Meléndez Carlos Meléndez Latorre
26/01/1957 Bilbao 17 1978-79
134
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 17 1983-84
135
Pedro Martín Pedro Martín Molina Rodríguez
01/08/1963 Tejina 17 1996-97
136
Rogelio Rogelio Lamar Heredia
23/09/1972 Gijón 17 1997-99
137
Danilson Danilson Do Carmo Josefino Traça
03/04/1987 Luanda 17 2009-10
138
Carmelo Ángel Carmelo de María Medrano
1962 Zamora 17 1983-84
139
Eduardo Eduardo Moreno Simón
24/04/1965 Herce 17 1987-89
140
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 17 1994-95
141
Camacho Juan José Camacho Barrachina
27/03/1956 Zaragoza 17 1982-84
142
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 17 2010-11
143
Kike Enrique Peláez Garmendia
22/12/1962 Donostia/San Sebastián 17 1987-88
144
Ivi Iván López Álvarez
29/06/1994 Collado Villalba 17 2013-14
145
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 17 1987-88
146
Merayo Carlos Merayo Delgado
27/05/1960 Barakaldo 17 1978-79
147
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 17 1995-96
148
Jolo Juan José Pardo Díaz
27/01/1956 Ferrol 17 1979-80
149
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
150
Pino Antonio Manuel Pino López
19/07/1987 Córdoba 17 2011-12
151
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 17 2011-12
152
Barcia Juan Manuel Barcia Ruiz
29/01/1969 Madrid 17 1994-95
153
Peces Miguel Ángel García Peces
21/01/1971 Madrid 17 1994-95
154
Carracedo Jorge Carracedo Carracedo
1955 Ponferrada 17 1982-83
155
Boni Bonifacio Amat Vicedo
14/08/1962 Petrer 17 1989-91
156
Lozano Javier Lozano García
07/11/1959 Puertollano 17 1982-84
157
San Pedro José Ignacio San Pedro Gardeazabal
14/11/1957 Bilbao 17 1983-84
158
Cerezo Pedro Cerezo Avilés
18/02/1959 Ceuta 17 1985-87
159
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 17 1988-90
160
Real Miguel Ángel Real Rangel
22/05/1970 Jerez de la Frontera 17 1997-99
161
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 17 2014-15
162
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 17 1987-88
163
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez
03/05/1967 Pasaia 17 1988-89
164
Guembe Antonio Joaquín Autor Guembe
22/01/1958 Falces 17 1978-79
165
Lipe José María Lipe Espada
29/03/1962 Zaragoza 17 1989-91
166
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 17 1991-93
167
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 17 1989-91
168
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 17 1995-96
169
Baza Germán Baza García
06/01/1959 Zamora 17 1983-84
170
Cabanillas Mario Cabanillas Plaza
06/04/1975 Madrid 17 1994-95
171
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 17 1983-84
172
Calero Julián Calero Fernández
26/10/1970 Madrid 17 1994-95
173
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 17 1995-97
174
Álvaro Tejero Álvaro Tejero Quesada
20/08/1976 Madrid 17 2003-04
175
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi
29/12/1983 Donostia/San Sebastián 17 2014-16
176
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 17 2006-07
177
Chomín Domingo Andrés García Magaz
30/11/1955 Carrizo de la Rivera 17 1978-79
178
Luismi Luis Miguel Domínguez de los Ríos
09/02/1967 Zamora 17 1988-90
179
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 17 2001-02
180
David Cano David Sánchez Cano
09/10/1974 Madrid 17 1993-95
181
Mateos Marcelino Mateos Hernández
24/12/1952 Calvarrasa de Abajo 17 1979-80
182
Leandro Leandro Montagud Balaguer
28/02/1989 Albalat de la Ribera 17 2013-14
183
Castroverde José Castroverde Prieto
13/08/1957 Aspe 17 1989-91
184
Fernández Cuesta Pedro Fernández Cuesta
20/04/1969 Fuenlabrada 17 1995-96
185
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 17 2000-02
186
Luis López Luis Manuel López Gil
04/05/1975 Madrid 17 2000-01
187
Puig Solsona Joan Ramon Puig Solsona
31/10/1952 Puigverd de Lleida 17 1982-84
188
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 17 1999-01
189
Leal Alejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 17 1978-79
190
Miralles Oriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 17 2010-11
191
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 17 1987-88
192
Moli Juan Antonio Ruidíaz Álvarez
14/05/1945 Riaño 17 1978-79
193
Silva Álvaro Silva Linares
30/03/1984 Jaén 17 2010-11
194
Endrino Juan Gregorio Endrino Nieto
05/04/1966 Barcelona 16 1992-93
195
Torremocha Alberto Torremocha Mate
07/01/1963 La Línea de la Concepción 16 1990-92
196
Víctor Vázquez Víctor Vázquez Rosales
17/10/1989 Marín 16 2018-20
197
Vladimir Óscar Vladimir Ramos Afonso
31/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 16 2008-10
198
Cabrero José Luis Cabrero Valle
01/01/1965 Salamanca 16 1987-88
199
Silva Rafael Javier Silva Comeras
18/01/1964 Zaragoza 16 1987-88
200
Alán Baró Alán Baró Calabuig
22/06/1985 Darnius 16 2011-12
201
Compains José Luis Rodríguez Compains
1957 Madrid 16 1983-84
202
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 16 2009-10
203
Flórez Luis Manuel González Flórez
23/02/1964 Columbrianos 16 1989-90
204
Javi Tres Francisco Javier Tres Lirio
11/09/1977 Andosilla 16 2001-03
205
Peña José Luis Peña Revilla
05/08/1972 Santander 16 2001-02
206
Cantarero Luis Cantarero Abad
21/12/1965 Zaragoza 16 1989-90
207
Guzmán Guzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 16 2011-13
208
Primi Primitivo Soto Sáez
24/08/1955 Portugalete 16 1980-82
209
Roberto Roberto Mollá Pla
1951 Ontinyent 16 1978-80
210
Sergio León Sergio León Limones
06/01/1989 Palma del Río 16 2012-13
211
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 16 2005-06
212
Pablo Pablo Antonio Caballero López
15/02/1964 Málaga 16 1987-88
213
Rubén Suárez Rubén Suárez del Río
18/11/1975 Gijón 16 2008-09
214
Sedeño Diego López Sedeño
1966 Sevilla 16 1988-90
215
Barragán Daniel Barragán Carrascosa
02/07/1981 Castellar del Vallès 16 2010-11
216
Peso José Antonio Ordóñez Andújar
04/11/1960 Ronda 16 1987-88
217
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 16 2005-06
218
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2008-09
219
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
220
Ballester Bernardo Ballester Vall
24/12/1962 Bunyola 16 1987-88
221
Àlex Alejandro García Casañas
14/01/1970 Barcelona 16 1995-97
222
Manjón Isaac Manjón Chaparro
10/02/1991 Pamplona 16 2015-16
223
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez
27/07/1985 Barakaldo 16 2011-13
224
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 16 2009-10
225
Lusarreta Pablo Lusarreta Zabalza
04/09/1976 Pamplona 16 1999-00
226
Rafa Rafael Rodríguez Gómez
11/07/1970 Las Palmas de Gran Canaria 16 1995-96
227
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 16 1994-95
228
Domingo Domingo Catoira Mosquera
09/09/1972 Evian Bains 16 2001-02
229
Juano Juan Rafael Amorós Cuartero
09/08/1950 Xàtiva 16 1978-80
230
Merchán Antonio Merchán Valero
09/03/1954 Pedralba 16 1978-80
231
Martínez Miró José Francisco Martínez Miró
31/07/1950 Valencia 16 1978-80
232
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 16 1983-84
233
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 16 1996-97
234
López José Luis López Rodríguez
28/05/1957 Reinosa 16 1983-84
235
Delmás Francisco Javier Delmás Júlvez
30/09/1965 Zaragoza 16 1989-91
236
Siscu Francisco Jiménez Rodilla
04/10/1968 Barcelona 16 1992-93
237
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 16 2001-02
238
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 16 1988-90
239
Iñaki Calvo Iñaki Calvo Alós
24/10/1966 Andoain 16 1991-92
240
Olivas Andrés Olivas Rubio
17/03/1967 Jaén 16 1991-93
241
Sabin Merino Sabin Merino Zuloaga
04/01/1992 Urduliz 16 2013-15
242
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos
04/08/1954 Asunción 16 1984-86
243
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 16 1983-84
244
Fael Rafael Becerra Cortés
08/10/1966 Zafra 16 1995-96
245
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 16 1980-82
246
Noriega José María Noriega Aldekoa
14/11/1958 Bilbao 16 1978-79
247
Patri Patricio Moreno Ruiz
21/03/1977 Don Benito 16 2006-08
248
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 16 2001-02
249
Iñaki Iñaki Martínez Rubio
25/01/1963 Vitoria-Gasteiz 16 1989-90
250
Armindo Armindo Rubbin Ceccón
07/08/1974 Cruz Alta 16 2000-01
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error