Ranking Jornades Consecutives No Empatant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 24 1995-96
2
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 24 1997-99
3
Garrido Álvaro Garrido Rodríguez
19/10/1994 Bornos 24 2015-17
4
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 24 1997-98
5
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 23 1982-83
6
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 23 1982-84
7
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 23 1988-90
8
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 23 1989-91
9
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 23 1982-84
10
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 23 1988-90
11
Edu Martínez Eduardo Martínez Ugarte
14/01/1973 Vitoria-Gasteiz 23 1997-98
12
Muñoz Pedro Muñoz Martínez
30/11/1962 Santomera 23 1987-88
13
Cifo Manuel Santos Cifo
18/03/1965 Albacete 23 1987-88
14
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 22 1997-98
15
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 22 1999-00
16
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 22 1988-90
17
Generelo Juan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 22 1982-83
18
Macarro Juan Antonio Macarro Carmona
02/12/1965 Badajoz 21 1988-89
19
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 21 1995-97
20
Olmos Jorge Olmos Font
13/02/1980 Valencia 21 2000-01
21
Jaume Jaume Delgado Catevilla
13/05/1983 Barcelona 21 2011-13
22
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 21 1988-89
23
Astray Pedro Astray López
18/03/1992 Vitoria-Gasteiz 21 2015-16
24
Vega Rubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 20 1996-97
25
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 20 2013-15
26
Toño Antonio Martínez Germán
17/01/1967 Zaragoza 20 1987-88
27
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 20 1987-88
28
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 20 1987-88
29
Valcarce Vicente Valcarce Cano
19/10/1974 Arrecife 20 1997-98
30
Pedro Pedro Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 20 1987-88
31
Márquez Argimiro Márquez Peñarrubia
15/02/1958 Ossa de Montiel 20 1984-86
32
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 20 2003-04
33
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 20 1989-91
34
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 20 2001-02
35
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 20 1987-88
36
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 20 1988-89
37
Paco Francisco Fernández Gómez
28/09/1967 Oviedo 20 1996-97
38
Postigo Sergio Postigo Collado
23/01/1981 Barcelona 20 2010-12
39
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2009-11
40
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 20 1982-83
41
Aldeondo Aitor Aldeondo Sarasa
25/01/1975 Andosilla 20 1996-97
42
Parra Manuel Parra Gutiérrez
20/10/1967 Badajoz 20 1987-88
43
Irurzun Ismael Marchal Razquín
21/03/1975 Pamplona 20 1997-98
44
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 20 1987-88
45
Vicky Francisco Javier Prada Maoño
18/07/1962 Santander 20 1987-88
46
Juanjo II Juan José Martínez López
06/09/1970 Murcia 20 1993-94
47
Balán José Antonio Fernández Balán
10/11/1959 Proaza 19 1991-92
48
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 19 2000-02
49
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 19 2007-08
50
Aiert Aiert Derteano Elorriaga
13/01/1973 Amorebieta-Etxano 19 2003-04
51
Caballero Raúl Caballero Cabrera
03/12/1978 Badalona 19 1997-98
52
Mario Jesús Mario Antón Miguel
13/02/1965 Burgos 19 1989-91
53
José Antonio José Antonio Palacios Ruiz
16/08/1976 Santander 19 1997-98
54
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 19 1982-83
55
Lorant Julio César Lorant Vázquez
04/04/1953 Montevideo 19 1984-86
56
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 19 1997-98
57
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 19 1997-98
58
Ander Vitoria Ander Vitoria Aguirre
22/01/1990 Igorre 19 2013-15
59
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 19 1997-98
60
Alfonso José Alfonso Martínez Crespo
02/02/1962 Torneros de Bernesga 19 1988-89
61
Toni Antonio Ricardo González Gómez
17/03/1968 Puerto de la Cruz 19 1989-90
62
Florido Jordi Florido Gandullo
24/02/1968 Sant Pere de Torelló 19 1987-88
63
De Miguel Jesús de Miguel Malón
23/04/1962 Rada 19 1987-89
64
Ceballos Pedro Ceballos Castón
21/03/1961 Badajoz 19 1982-83
65
Toño Reyes Antonio Reyes Reyes
27/02/1964 Santa Cruz de Tenerife 19 1989-90
66
Toni Antonio García Montero
07/08/1991 Écija 19 2013-14
67
Jesús García Jesús García Cuquerella
27/02/1988 Benigànim 19 2015-17
68
Ateca Alberto Ateca Cano
22/12/1974 Santander 19 1997-98
69
Villa Pablo Villanueva Fernández
12/04/1976 Alcorcón 19 1997-98
70
Mario Rosas Mario Alberto Rosas Montero
22/05/1980 Málaga 19 1997-98
71
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 19 1991-92
72
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 19 1997-98
73
Asier Butrón Asier Butrón Astigarraga
16/04/1981 Santurtzi 19 2002-04
74
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 18 2010-11
75
Ramírez Daniel Ramírez Fernández
18/06/1992 Leganés 18 2015-16
76
Nani Fernando Antonio Calvillo Quintero
01/01/1959 Puertollano 18 1982-84
77
Illanes Pedro Illanes Parrilla
22/07/1973 Arahal 18 1999-00
78
Moreno Pedro Antonio Moreno López
14/12/1962 Daimiel 18 1987-88
79
Melero Jordi Melero Busquets
06/06/1972 Olot 18 2000-02
80
Alejandro Alejandro Rodríguez López
17/06/1964 Albacete 18 1987-88
81
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 18 2003-04
82
Merlo Eleuterio Merlo Piedrabuena
19/04/1960 Puertollano 18 1982-84
83
Izurza Pedro María Izurza Moreno
08/06/1982 Durango 18 2005-06
84
Gallego David Gallego Rodríguez
26/01/1972 Súria 18 1993-95
85
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 18 1992-93
86
Andy Andrés José Rodríguez Gaitán
30/01/1990 Granada 18 2013-14
87
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 18 2006-07
88
Torremocha Alberto Torremocha Mate
07/01/1963 La Línea de la Concepción 18 1984-86
89
Marco Paixão Marco Filipe Lopes Paixão
19/09/1984 Sesimbra 18 2006-08
90
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 18 1993-95
91
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 18 1992-93
92
Joaquín Joaquín García Barbero
12/01/1986 Barcelona 18 2010-11
93
Fortes Pablo Sebastián Fortes Rodríguez
01/09/1974 Montevideo 18 2000-01
94
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 18 1993-95
95
Montava Francisco Javier Montava Rico
22/04/1975 Alcoi 18 1994-96
96
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 17 2000-02
97
Castroverde José Castroverde Prieto
13/08/1957 Aspe 17 1989-91
98
Álvaro Tejero Álvaro Tejero Quesada
20/08/1976 Madrid 17 2003-04
99
Leandro Leandro Montagud Balaguer
28/02/1989 Albalat de la Ribera 17 2013-14
100
Camacho Juan José Camacho Barrachina
27/03/1956 Zaragoza 17 1982-84
101
Santiago Manuel Santiago Santiago
05/04/1962 Alcantarilla 17 1989-91
102
Raúl Sáez Raúl Sáez Mármol
08/06/1979 Valencia 17 2000-01
103
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 17 2014-15
104
César De Loma César de Loma Atienza
14/07/1975 Madrid 17 1995-96
105
Pino Antonio Manuel Pino López
19/07/1987 Córdoba 17 2011-12
106
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez
11/01/1973 Barakaldo 17 1999-01
107
David Cano David Sánchez Cano
09/10/1974 Madrid 17 1993-95
108
San Pedro José Ignacio San Pedro Gardeazabal
14/11/1957 Bilbao 17 1983-84
109
Kike Enrique Peláez Garmendia
22/12/1962 Donostia/San Sebastián 17 1987-88
110
Puig Solsona Joan Ramon Puig Solsona
31/10/1952 Puigverd de Lleida 17 1982-84
111
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 17 1995-96
112
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos
19/03/1979 Irun 17 2003-04
113
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 17 2010-11
114
Ion García Ion García Hernández
29/05/1980 Estella 17 2006-07
115
Baza Germán Baza García
06/01/1959 Zamora 17 1983-84
116
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta
11/12/1984 Eibar 17 2014-15
117
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 17 1987-88
118
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
119
Cabanillas Mario Cabanillas Plaza
06/04/1975 Madrid 17 1994-95
120
Dani Marín Daniel Marín Vázquez
01/08/1974 Barcelona 17 1995-97
121
Boni Bonifacio Amat Vicedo
14/08/1962 Petrer 17 1989-91
122
Lozano Javier Lozano García
07/11/1959 Puertollano 17 1982-84
123
Zamora José Antonio Zamora Abanades
16/03/1961 Barakaldo 17 1983-84
124
Real Miguel Ángel Real Rangel
22/05/1970 Jerez de la Frontera 17 1997-99
125
Pedro Martín Pedro Martín Molina Rodríguez
01/08/1963 Tejina 17 1996-97
126
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 17 2010-11
127
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 17 1987-88
128
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez
03/05/1967 Pasaia 17 1988-89
129
Luismi Luis Miguel Domínguez de los Ríos
09/02/1967 Zamora 17 1988-90
130
Eduardo Eduardo Moreno Simón
24/04/1965 Herce 17 1987-89
131
Linares Miguel Linares Cólera
30/09/1982 Zaragoza 17 2014-15
132
Carmelo Ángel Carmelo de María Medrano
1962 Zamora 17 1983-84
133
Miralles Oriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 17 2010-11
134
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi
29/12/1983 Donostia/San Sebastián 17 2014-16
135
Calero Julián Calero Fernández
26/10/1970 Madrid 17 1994-95
136
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 17 1991-93
137
Rogelio Rogelio Lamar Heredia
23/09/1972 Gijón 17 1997-99
138
Fernández Cuesta Pedro Fernández Cuesta
20/04/1969 Fuenlabrada 17 1995-96
139
Luis López Luis Manuel López Gil
04/05/1975 Madrid 17 2000-01
140
Mario Mario Blanco Rodríguez
30/08/1958 Barbate 17 1987-88
141
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 17 2001-02
142
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 17 1989-91
143
Cerezo Pedro Cerezo Avilés
18/02/1959 Ceuta 17 1985-87
144
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 17 1994-95
145
Danilson Danilson Do Carmo Josefino Traça
03/04/1987 Luanda 17 2009-10
146
Merino Vicente Merino Barragán
1952 Soguillo del Páramo 17 1983-84
147
Carracedo Jorge Carracedo Carracedo
1955 Ponferrada 17 1982-83
148
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 17 2014-15
149
Ballesteros José Luis Ballesteros Arienza
17/12/1966 León 17 1998-99
150
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 17 1988-90
151
Ivi Iván López Álvarez
29/06/1994 Collado Villalba 17 2013-14
152
Ismael Ismael Jiménez García
21/09/1982 Madrid 17 2004-05
153
Jotha Jonathan Pérez Olivero
06/06/1982 Tinajo 17 2003-05
154
Peces Miguel Ángel García Peces
21/01/1971 Madrid 17 1994-95
155
Barcia Juan Manuel Barcia Ruiz
29/01/1969 Madrid 17 1994-95
156
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 17 1987-88
157
Lipe José María Lipe Espada
29/03/1962 Zaragoza 17 1989-91
158
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 17 2011-12
159
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 17 2006-07
160
Eduardo Ramos Eduardo José Ramos Verde
10/12/1966 San Cristóbal de La Laguna 17 1994-95
161
Silva Álvaro Silva Linares
30/03/1984 Jaén 17 2010-11
162
Siscu Francisco Jiménez Rodilla
04/10/1968 Barcelona 16 1992-93
163
Sedeño Diego López Sedeño
1966 Sevilla 16 1988-90
164
Sanchón Felipe Sanchón Huerta
08/04/1982 Barcelona 16 2009-10
165
Cantarero Luis Cantarero Abad
21/12/1965 Zaragoza 16 1989-90
166
Lusarreta Pablo Lusarreta Zabalza
04/09/1976 Pamplona 16 1999-00
167
Flórez Luis Manuel González Flórez
23/02/1964 Columbrianos 16 1989-90
168
Chente José Vicente Pueyo Callao
05/04/1969 Huesca 16 1991-92
169
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 16 1992-93
170
Vladimir Óscar Vladimir Ramos Afonso
31/01/1982 Las Palmas de Gran Canaria 16 2008-10
171
Ángel Ángel Blasco Avidez
07/05/1985 Valencia 16 2012-13
172
Sergio León Sergio León Limones
06/01/1989 Palma del Río 16 2012-13
173
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 16 1983-84
174
Tejero Jesús Tejero Gimeno
19/12/1965 Tauste 16 1987-88
175
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos
14/07/1954 Asunción 16 1984-86
176
Leo López Leonardo López Jiménez
15/10/1970 Tarragona 16 1992-93
177
Ballester Bernardo Ballester Vall
24/12/1962 Bunyola 16 1987-88
178
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 16 2001-02
179
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 16 2005-06
180
Domingo Domingo Catoira Mosquera
09/09/1972 Evian Bains 16 2001-02
181
Freixa Jordi Freixa Hernández
25/10/1979 Castellfollit de la Roca 16 2001-02
182
Guzmán Guzmán Casaseca Lozano
26/12/1984 Badajoz 16 2011-13
183
Emilio José Emilio Blanco Cabezón
09/01/1965 Avilés 16 1983-84
184
Àlex Alejandro García Casañas
14/01/1970 Barcelona 16 1995-97
185
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 16 1987-89
186
Cabrero José Luis Cabrero Valle
01/01/1965 Salamanca 16 1987-88
187
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga
08/09/1968 Getxo 16 1994-95
188
Barragán Daniel Barragán Carrascosa
02/07/1981 Castellar del Vallès 16 2010-11
189
Peso José Antonio Ordóñez Andújar
04/11/1960 Ronda 16 1987-88
190
Álvarez José Antonio Álvarez Benítez
11/09/1960 Arcos de la Frontera 16 1983-84
191
Jandri Alejandro Arenales Marchena
09/02/1968 Laguna de Duero 16 1998-00
192
Verdú Joan Verdú Fernández
05/05/1983 Barcelona 16 2005-06
193
Iñaki Calvo Iñaki Calvo Alós
24/10/1966 Andoain 16 1991-92
194
Sabin Merino Sabin Merino Zuloaga
04/01/1992 Urduliz 16 2013-15
195
Silva Rafael Javier Silva Comeras
18/01/1964 Zaragoza 16 1987-88
196
Delmás Francisco Javier Delmás Júlvez
30/09/1965 Zaragoza 16 1989-91
197 Miguel Ángel
16 1987-88
198
Puga Ione Puga Doreste
07/08/1986 Las Palmas de Gran Canaria 16 2015-16
199
Plou Miguel Plou Agudo
03/12/1962 Zaragoza 16 1983-84
200
Alán Baró Alán Baró Calabuig
22/06/1985 Darnius 16 2011-12
201
Jordi Gómez Jordi Gómez García-Penche
24/05/1985 Barcelona 16 2005-06
202
Javi Blasco José Javier Blasco Hernández
30/11/1969 Zaragoza 16 1993-95
203
Javi Gómez Francisco Javier Gómez Torrijos
23/07/1982 Cuenca 16 2015-17
204
Willy Jorge Antonio Rodríguez Fragoso
07/06/1978 Badajoz 16 2006-08
205
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 16 1996-97
206
Torremocha Alberto Torremocha Mate
07/01/1963 La Línea de la Concepción 16 1990-92
207
Sito Prudencio Navarro Leal
13/04/1965 Arrecife 16 1989-90
208
Armindo Armindo Rubbin Ceccón
07/08/1974 Cruz Alta 16 2000-01
209
Fael Rafael Becerra Cortés
08/10/1966 Zafra 16 1995-96
210
Patri Patricio Moreno Ruiz
21/03/1977 Don Benito 16 2006-08
211
Brualla Ramón Brualla López
27/09/1960 Barbastro 16 1983-84
212
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 16 1988-90
213
Javi Tres Francisco Javier Tres Lirio
11/09/1977 Andosilla 16 2001-03
214
Moreno Alejandro Mendoza Corujo
17/05/1986 Santa Cruz de Tenerife 16 2015-16
215
Rubi Joan Francesc Ferrer Sicilia
01/01/1970 Vilassar de Mar 16 1992-93
216
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 16 2005-06
217
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2008-09
218
Peña José Luis Peña Revilla
05/08/1972 Santander 16 2001-02
219
López José Luis López Rodríguez
28/05/1957 Reinosa 16 1983-84
220
Kubala Juan Carlos Plaza Gómez
1959 Salamanca 16 1983-84
221
Camacho Juan José Camacho Barnola
02/08/1980 Valencia 16 2001-02
222
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur
17/11/1973 Bilbao 16 1993-95
223
Compains José Luis Rodríguez Compains
1957 Madrid 16 1983-84
224
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez
27/07/1985 Barakaldo 16 2011-13
225
Olivas Andrés Olivas Rubio
17/03/1967 Jaén 16 1991-93
226
Peña Florencio Peña Andrés
09/11/1963 Villalón de Campos 16 1985-87
227
Mario Mario Espinosa de los Monteros Llorens
09/01/1968 Valencia 16 1987-89
228
Manjón Isaac Manjón Chaparro
10/02/1991 Pamplona 16 2015-16
229
Endrino Juan Gregorio Endrino Nieto
05/04/1966 Barcelona 16 1992-93
230
Socías Enric Socías Julbe
26/09/1979 Tarragona 16 2012-13
231
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 16 2009-10
232
Alfredo José Alfredo Haz Garrido
30/09/1962 Malpica de Bergantiños 16 1988-89
233
Villanueva Sergio Villanueva Fernández
02/11/1975 Mieres 16 2003-04
234
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
235
Pablo Pablo Antonio Caballero López
15/02/1964 Málaga 16 1987-88
236
Iñaki Iñaki Martínez Rubio
25/01/1963 Vitoria-Gasteiz 16 1989-90
237
Rubén Suárez Rubén Suárez del Río
18/11/1975 Gijón 16 2008-09
238
Rafa Rafael Rodríguez Gómez
11/07/1970 Las Palmas de Gran Canaria 16 1995-96
239
Caballo Diego Caballo Alonso
17/02/1994 Salamanca 15 2017-18
240
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero
15/05/1984 Donostia/San Sebastián 15 2005-06
241
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 15 2007-08
242
Pepito José García
08/11/1965 Cullera 15 1991-92
243
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 15 1994-95
244
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 15 2003-04
245
Elustondo Gorka Elustondo Urkola
18/03/1987 Beasain 15 2005-06
246
Iñigo Ros Iñigo Ros Añón
21/10/1982 Tudela 15 2005-06
247
Jesús Jesús de los Ángeles Martín Sánchez
02/01/1961 Villalba de los Llanos 15 1988-89
248
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 15 2000-01
249
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 15 1999-01
250
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 15 2002-04
En actiu la temporada 2019-20