Ranking Jornades Consecutives No Empatant 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1942-43
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Jugadors
# País Àlies Nom Dem Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
VenancioVenancio Pérez García
22/04/1921Sestao341947-1948
2
PalauManuel Palau Carrión
23/11/1942Valencia321966-1967
3
VilaltaErnesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923La Vall d'Uixó321953-1954
4
PueyoJosé Pueyo Chaubel
1916Palma301945-1947
5
TamayoJosé Tamayo Alonso
01/06/1918Torrijos301945-1947
6
FlorínFlorentino Muñiz Menéndez
22/11/1937Avilés301961-1962
7
LorínLorenzo Fernández Learra
15/07/1923Erandio301949
8
PocholoJosé Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943Gijón301961-1962
9
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938Erandio301961-1962
10
LolinoManuel Jiménez Villahoz
02/10/1930Mérida291957-1958
11 MuñozJuan Muñoz Corominas
281957-1958
12
VilaFrancisco Vila Monserrat
02/05/1939Palma281962-1963
13
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924Santa Cruz de Tenerife281948-1949
14
FabeiroManuel Fabeiro Taboada
10/02/1922Padrón281947-1948
15
FelicianoFeliciano Molero Arribas
18/02/1949Atalaya del Cañavate281967
16
MijaresJosé Gutiérrez Mijares
16/03/1920Luanco281946-1947
17
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919Bermeo281948-1949
18 PastorLucio Pastor Gil
271957-1958
19
DoroDoroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916Sestao261946-1947
20
PernicheRicardo Fábregas Aneiros
11/04/1928Ferrol261956-1957
21
RullánAlberto Rullán Colom
06/02/1927Sóller261951
22
FerrerGabriel Ferrer Galmés
10/01/1931Manacor261951
23
VillarSantiago Villar González
30/04/1929Santa Cruz de Tenerife251954-1955
24
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927Errenteria251949
25
ChichoRodrigo Padilla Marrero
21/01/1921Santa Cruz de Tenerife251954-1955
26
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928Sant Llorenç des Cardassar251951
27
EmeryJuan María Emery Alza
18/02/1933Irun251962
28
TinoMarcelino Fernández Sánchez
14/02/1925San Pedro de Nós251947-1948
29
HomarLorenzo Homar Soler
29/09/1936Palma251959-1960
30
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919San Mateo de Trasancos251947-1948
31
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932Madrid241951-1952
32
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes
27/04/1979Aretxabaleta242010
33
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937Erandio241964
34
Ricardo GarcíaRicardo García Sanchis
18/02/1934Carlet241964
35
MaletMiguel Núñez Vila
04/02/1922Vigo241950-1951
36
VillegasPedro Villegas Nieto
05/02/1931Madrid241954
37
QuetuJesús San José de la Torre
18/08/1935Valladolid241964
38
TorresAntonio Torres García
29/07/1943Balaguer241964
39
GiménezEnrique Giménez Sanjosé
11/03/1926Beasain241949
40
CastañerLuis Castañer Viñas
26/08/1932Banyoles241954
41
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919San Mateo de Trasancos241948-1949
42
VecinoPedro Vecino Bernal
17/08/1927Madrid231957-1958
43
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930Torrelameu231954-1955
44
PadillaAndrés Padilla Aguilar
18/07/1932Campillos231953-1954
45
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933Vitoria-Gasteiz231953
46
LeónFrancisco León Fandos
05/03/1926Samper de Calanda231949
47
PinaJosé María Pérez Pina
31/05/1920Novelda231946-1947
48
FandosVicente Fandos Doñate
26/08/1921Betxí231949
49
FontelaJuan Fontela Leal
22/07/1919Ferrol231947
50
RoyoMiguel Royo Serrano
07/03/1925Madrid231949
51
PocovíSebastián Pocoví Santandreu
16/10/1916Capdepera231946-1947
52
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932Barcelona231953
53
PerlaJuan Ramos Acosta
05/09/1928Playa de Santiago231954-1955
54
OrejuelaJesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958La Luisiana231980-1981
55
CoboRamón Cobo Antoranz
05/07/1928Madrid231959
56
RamírezJaime Caupolicán Ramírez Banda
14/08/1931Santiago de Chile231965
57
PrendesJosé Prendes Vega
12/02/1930Gijón231954-1955
58
AlustizaIgnacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931Barakaldo231954
59
ZamaconaJosé María Zamacona Barroeta
18/05/1939Bilbao231965
60
StojadinovićZoran Stojadinović
25/04/1961Beograd231988
61
HollausFriedrich Jörg Hollaus
21/10/1929Wien231959
62
ErnestoErnesto Llobregat Mas
10/11/1924Alicante231946-1947
63
ChiscoJosé María Salcines Corral
25/01/1943Peñacastillo231965-1966
64
VicenteJuan Rodríguez Vicente
24/06/1920Madrid221951
65
TejedorJoaquín Tejedor Tresserras
09/03/1930Barcelona221955
66
MunuagaJosé Agustín Munuaga García
27/02/1925Gijón221950-1951
67
BienvenidoBienvenido Primo López
12/10/1928Benimodo221953-1954
68
SobrinoGumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923Santoña221950-1951
69
GómezManuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930Torrelavega221951
70
Del PinoJavier del Pino González
10/07/1980Madrid222010
71 Monchín
221956-1957
72
EmeryJuan María Emery Alza
18/02/1933Irun221959
73
MartínLuis Martín Camino
26/07/1918Toledo221950-1951
74 NavarroSantiago Navarro Piquer
221943-1944
75
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938Ceuta221965
76
DomínguezManuel Domínguez Sánchez
27/08/1926Santander221954-1955
77
MarceloMarcelo García Robles
29/03/1936Madrid221961-1962
78
TorresManuel Torres Pastor
19/04/1930Teruel221954
79
TaltavullGabriel Taltavull Monjo
10/07/1921Ciutadella de Menorca221953
80
SamperRafael Franco Samper
04/09/1938Las Palmas de Gran Canaria221961-1962
81
MolinucuManuel Rodríguez Torre
07/12/1925Sama de Langreo221954-1955
82
OchoaAlfonso Ochoa Forón
23/01/1929Laredo221951
83
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931Madrid221954
84
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930Bilbao221949
85
CedricCedric Mabwati Gerard
08/03/1992Kinshasa222010
86
CastroAntonio Echevert Castro
06/08/1913Madrid221945-1946
87
JorgeGabriel Jorge Sosa
26/06/1916Santa Cruz de Tenerife221949
88
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931Gijón221954-1955
89
Vicente DíazVicente Díaz Molina
20/04/1929Granada221953-1954
90
PratsAntonio Prats Ferrer
01/04/1925Palma221951
91
RoviraMartín Rovira Cisneros
1929Madrid221957
92
MuñozFrancisco Muñoz Martín
17/09/1917La Nava de Ricomalillo221951-1952
93 PastorLucio Pastor Gil
221954-1955
94
ZubiarrainJesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945Donostia/San Sebastián211966
95
JiménezFrancisco Jiménez Martín
02/07/1947El Barraco211966
96
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943Donostia/San Sebastián211966
97
UcelayJosé Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931Amorebieta-Etxano211954
98
GijónManuel Gijón Vadillo
03/02/1937Mérida211963-1964
99
RuizEmilio Ruiz Toro
07/10/1926Madrid211949
100
SansMiguel Sans Rigo
18/05/1927Palma211951
101
CerdáOctavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928Cocentaina211952
102
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926Gijón211949-1950
103
Catalá BenetAntonio Catalá Benet
06/10/1945Valencia211967
104
DiegoEnrique Diego Campos
1926Xàtiva211952
105
CañellasIsidro Cañellas Salazar
22/01/1921Sant Esteve de Palautordera211948-1949
106
SerafínSerafín García Muñoz
17/10/1936Villafranca211959
107
BenitoLorenzo Benito Pozo
15/05/1950Madrid211973
108
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928La Felguera211949-1950
109
SobrinoGumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923Santoña211947-1948
110
MirloJosé Grande Garrido
25/11/1934Ourense211958
111
PachecoJuan Pacheco García
25/01/1926Murcia211949
112
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937Erandio211970
113
OrmaetxeaAlberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939Eibar211966
114
TrujilloJosé Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965Las Palmas de Gran Canaria211986-1987
115
AstorgaLuis María Astorga Lete
05/04/1942Errenteria211970
116
MendiluceRafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939Andoain211966
117
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943Mutriku211966
118
BergarecheJosé Luis Bergareche Ariño
27/05/1921Erandio211947
119
CanobbioNéstor Fabián Canobbio Bentaberry
08/03/1980Montevideo212004
120
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942Pasaia211966
121
ÁngelÁngel Domingo López Ruano
10/03/1981Las Palmas de Gran Canaria212004
122
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929Gijón211949-1950
123
JoverRomán Jover Sánchez
27/12/1925Alicante211949
124
ArnaizGregorio Arnaiz Conde
14/09/1933Castelló de la Plana211956-1957
125
RafaRafael Delgado González
24/10/1932Granada201953-1954
126
UcelayFélix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919Amorebieta-Etxano201947-1948
127
CástuloCástulo García González
03/04/1920Las Palmas de Gran Canaria201949-1950
128
SantosSantos Bedoya López
03/11/1939Madrid201960
129
García DíazManuel García Díaz
14/04/1918Algeciras201945-1946
130
GermánGermán Bagur Carreras
14/02/1917Maó201943-1944
131
JesúsJesús Martínez Cordón
11/1933Santurtzi201956
132
SalasBartolomé Salas Ribot
30/11/1919Palma201943-1944
133
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927Sant Vicent del Raspeig201946-1947
134
CandiCándido Fernández García
26/08/1938Ciaño201964-1965
135
BordonsIgnacio Bordons Vives
25/10/1941Barcelona201973
136
RicoManuel Rico Álvarez
20/03/1941Alcalá de Guadaíra201965
137
MagritasSantiago Tomás Menchón
24/07/1925Alcantarilla201949-1950
138
EugenioEugenio Ruiz Pérez
07/03/1936Sevilla201956-1957
139
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923Elgoibar201956
140
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935Alcoi201955-1956
141
PortuJosé Besteiro Fariñas
23/03/1930Vigo201956-1957
142
FlotatsIsidro Flotats Vilanova
02/07/1926El Pont de Vilomara201949
143
HiginioHiginio García Fernández
11/01/1956Valverdejo201985-1986
144
BernardiBernardino Jiménez Reyes
11/08/1937Puente Genil201956-1957
145
DocalJuan Ramón Docal Nates
04/03/1949Laredo201966
146
JustoJusto Rodríguez Gil
08/12/1938Béjar201960
147
RomeroJosé Luis López Romero
18/11/1941Madrid191965
148
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985A Coruña192011
149
BorredáGonzalo Borredá Donat
31/07/1931Ontinyent191956-1957
150
MaciáRamón Maciá Mora
22/04/1921Elx191947
151
LlácerManuel López Llácer
17/02/1950Reinosa191973-1974
152
MontalvoJosé Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920Granja de Torrehermosa191946-1947
153
JacoJacob Azafrani Beliti
24/07/1932Larache191953
154
ArmendárizJuan Antonio Armendáriz Pagadizábal
19/01/1927Ordizia191949
155
BonanoRoberto Óscar Bonano
24/01/1970Rosario192004
156
GuerreroFrancisco Guerrero Cárdenas
19/06/1934Pozo Alcón191953-1954
157
Del RíoDionisio del Río Echevarría
03/02/1926Barakaldo191956-1957
158
CarrilloFélix Carrillo Raigada
18/06/1932Madrid191956-1957
159
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930Madrid191951
160
TremoledaLuis Tremoleda Bos
1926Blanes191950
161
DocalJuan Ramón Docal Nates
04/03/1949Laredo191973-1974
162
LezamaJuan Francisco Lezama Gracia
24/05/1916Bilbao191947
163
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940Nerva191960
164
AranaJuan Ramón Arana Parrés
08/06/1943Monforte del Cid191964
165
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930Torrelameu191959
166
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938Jaén191968
167
GómezManuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930Torrelavega191952-1953
168
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932Madrid191959-1960
169
PilongoAntonio García Barreda
01/02/1933Alcalá de Guadaíra191955
170
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932Madrid191960
171
BazánPedro Bazán Romero
26/03/1922La Algaba191947
172
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932Gijón191955-1956
173
FusteroSebastián Fustero Ochoa
19/09/1924Alagón191949
174
EmilioEmilio Sánchez Díaz
16/06/1915Madrid191947
175
SotoLuis Soto Valverde
14/12/1919San Fernando191947
176
José LuisJosé Luis Prado Sánchez
15/11/1926Madrid191954-1955
177
SerenaFernando Rodríguez Serena
28/01/1941Madrid191960
178
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934León191958-1959
179
ChelonaJosé María Vázquez Menéndez
1934Avilés191956
180
José JuanJosé Juan Alonso Díaz
21/11/1939Santa Cruz de Tenerife191962-1963
181
MorenoÁngel Moreno González
21/12/1917Madrid191951
182
CampsPedro Camps Bau
1947Sant Joan de Vilatorrada191968
183
QuirogaJosé Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969Gijón191993
184
LizarraldeJosé María Lizarralde Madina
05/02/1941Legazpi191973-1974
185
MirandaFrancisco Miranda Menéndez
24/03/1940Gijón191962
186
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado
18/09/1979Logroño192011
187
TiniAgustín García Braceras
31/12/1930Sodupe191958-1959
188
TelecheaBenjamín Telechea Hernández
24/10/1921Maliaño191949
189
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940Bilbao191961
190
FàbregaFrancisco Fàbrega Masallera
04/02/1927Girona191950
191
RodríguezJosé Antonio Rodríguez López
12/02/1938Megeces191959
192
CalsitaJosé Lloret Pérez
02/02/1923Villajoyosa191947
193
GonzálezPedro González Lázaro
09/05/1926Madrid191954-1955
194
CamposFrancisco Campos Gómez
19/09/1927Madrid191950
195
GreusAlfredo Greus Lozano
29/11/1924Alginet181945
196
TorresÁngel Rodríguez Torres
19/12/1943Córdoba181969-1970
197
PaquirriniFrancisco Gil Gamero
24/08/1914Sevilla181942-1943
198
PoladuraJosé Manuel García-Poladura Areces
14/09/1941Oviedo181964-1965
199
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919Arrasate181944-1945
200
CalínCarmelo Echave Álvarez
23/01/1932Badajoz181956-1957
201
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920Sestao181944-1945
202
DuelJerónimo Duel González
30/09/1926Navamorales181951-1952
203
AraújoJosé Araújo Cotón
16/04/1932Pontevedra181956-1957
204
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926Arrasate181954-1955
205
FerrándizAntonio Rafael Ferrándiz Pérez
26/09/1930Hondón de los Frailes181949
206
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931Barakaldo181947
207
GamonalLuis Gamonal Gago
01/06/1922Villadangos del Páramo181944
208
EderraFrancisco Javier Ederra Goñi
07/12/1945Pamplona181970
209
MeginoBonifacio Megino Mesanza
06/10/1922Vitoria-Gasteiz181948-1949
210
Badenes IIVirgilio Badenes Calduch
21/11/1931Castelló de la Plana181953
211
García SánchezJosé García Sánchez
05/05/1926Puerto Lumbreras181956-1957
212
ZúnicaLorenzo Zúnica Abad
1931Setiles181956
213
AraFelipe Ara Gracia
22/11/1921El Prat de Llobregat181949
214
AndrésJosé Andrés Villalba
11/10/1945Valencia181966-1967
215
NenêAnderson Luís Carvalho
19/07/1981São Paulo182004
216
RojasJuan Carlos Rojas Díaz
17/12/1945Asunción181969-1970
217
SerranoLuis Serrano Vilar
17/08/1930Castelló de la Plana181953
218
NiciezaFrancisco Eduardo Nicieza Álvarez
1931Gijón181956
219
SaboridoJosé Saborido Osuna
10/05/1930Tetuán181957
220
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927Hondarribia181947-1948
221
EscaleraRafael Escalera Martín
20/12/1920Sevilla181942-1943
222
CastellanosAntonio Castellanos Adán
01/05/1926Madrid181950-1951
223
RoviraIsidro Rovira Tuset
15/07/1915Granollers181946
224
CarreñoDiego López Poveda
01/11/1922Callosa de Segura181947
225
Víctor BuenoVíctor Bueno Cartagena
06/03/1921Utebo181944-1945
226
MartínLuis Martín Camino
26/07/1918Toledo181949
227
LarrabeitiManuel Larrabeiti Echáburu
21/08/1931Mungia181961-1962
228
LópezJosé Joaquín López Moreno
23/12/1942Fuengirola181965
229
CataláFrancisco Catalá Casat
07/05/1943Cullera181966
230
TruebaGerardo Trueba Laso
10/02/1934Tanos181952-1953
231
TaviloMarcelino del Río Viejo
01/06/1914Oviedo181944
232
TruebaGerardo Trueba Laso
10/02/1934Tanos181957-1958
233
FocesEduardo Foces Álvarez
27/04/1925Gijón181950
234
GarcietaAntonio García Nos
17/01/1929Castelló de la Plana181952
235
GañánMiguel Gañán Martín
1928Santander181956-1957
236
GonzaloGonzalo Rasines González
Santander181942-1943
237
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930Madrid181954-1955
238
BareaManuel Barea Gómez
12/10/1932Teruel181959
239
AlbadalejoJuan Albadalejo Lorca
24/06/1935Badalona181964
240
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos
07/09/1930Santa Coloma de Gramenet181956-1957
241
SomarribaJosé Antonio Somarriba Bahón
13/05/1935Santander181957-1958
242
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920Lapuebla de Labarca181944-1945
243
JoseítoJosé Iglesias Fernández
23/12/1926Zamora181949
244
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920Donostia/San Sebastián181944-1945
245
PostigoSergio Postigo Redondo
04/11/1988Madrid182014
246
BiempicaRafael Biempica Álvarez
02/05/1937Gijón181961-1962
247
QuiscoFrancisco Fernández Serrano
23/01/1917Molina de Segura181949
248
CatalàAndrés Català Ballbona
13/07/1922Argentona181945-1946
249
RodríguezJosé Rodríguez Martín
18/01/1926Monforte de Lemos181956-1957
250
CollGuillermo Coll Munar
30/01/1919Inca181945
Última actualització: 13/05/2019