Ranking Jornades Consecutives No Empatant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 34 1947-49
2
Sasot Vicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
3
Vilalta Ernesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 32 1953-55
4
Palau Manuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
5
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 30 1949-50
6
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
7
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
8
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
9
Pueyo José Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
10
Tamayo José Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
11
Lolino Manuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
12
Vila Francisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 28 1962-64
13
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 28 1946-48
14
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 28 1948-50
15
Feliciano Feliciano Molero Arribas
18/02/1949 Atalaya del Cañavate 28 1967-68
16
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 28 1948-50
17
Muñoz Juan Muñoz Corominas
28 1957-59
18
Pastor Lucio Pastor Gil
27 1957-59
19
Fabeiro Manuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 27 1947-49
20
Ferrer Gabriel Ferrer Galmés
10/01/1931 Manacor 26 1951-52
21
Rullán Alberto Rullán Colom
06/02/1927 Sóller 26 1951-52
22
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 26 1932-35
23
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 26 1932-35
24
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 26 1956-58
25
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 26 1946-48
26
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 25 1949-50
27
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 25 1947-49
28
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 25 1951-52
29
Aroma Martín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 25 1941-43
30
Chicho Rodrigo Padilla Marrero
21/01/1921 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
31
Tino Marcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 25 1947-49
32
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
33
Homar Lorenzo Homar Soler
29/09/1936 Palma 25 1959-61
34
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 25 1962-63
35
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 24 1964-65
36
Ricardo García Ricardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 24 1964-65
37
Quetu Jesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 24 1964-65
38
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 24 1951-53
39
Villegas Pedro Villegas Nieto
05/02/1931 Madrid 24 1954-55
40
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 24 1948-50
41
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 24 1964-65
42
Castañer Luis Castañer Viñas
26/08/1932 Banyoles 24 1954-55
43
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 24 2010-11
44
Malet Miguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 24 1950-52
45
Giménez Enrique Giménez Sanjosé
11/03/1926 Beasain 24 1949-50
46
Stojadinović Zoran Stojadinović
25/04/1961 Beograd 23 1988-89
47
Fontela Juan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 23 1947-48
48
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 23 1946-48
49
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 23 1954-56
50
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 23 1957-59
51
Padilla Andrés Padilla Aguilar
18/07/1932 Campillos 23 1953-55
52
Cobo Ramón Cobo Antoranz
05/07/1928 Madrid 23 1959-60
53
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 23 1939-41
54
Orejuela Jesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958 La Luisiana 23 1980-82
55
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 23 1953-54
56
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 23 1953-54
57
Prendes José Prendes Vega
18/02/1930 Aboño 23 1954-56
58
Chisco José María Salcines Corral
25/01/1943 Peñacastillo 23 1965-67
59
Ernesto Ernesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 23 1946-48
60
León Francisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 23 1949-50
61
Pocoví Sebastián Pocoví Santandreu
16/10/1916 Capdepera 23 1946-48
62
Royo Miguel Royo Serrano
07/03/1925 Madrid 23 1949-50
63
Ramírez Jaime Caupolicán Ramírez Banda
14/08/1931 Santiago de Chile 23 1965-66
64
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 23 1965-66
65
Perla Juan Ramos Acosta
05/09/1928 Playa de Santiago 23 1954-56
66
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 23 1954-55
67
Fandos Vicente Fandos Doñate
26/08/1921 Betxí 23 1949-50
68
Hollaus Friedrich Jörg Hollaus
21/10/1929 Wien 23 1959-60
69
Pastor Lucio Pastor Gil
22 1954-56
70
Torres Manuel Torres Pastor
19/04/1930 Teruel 22 1954-55
71
Samper Rafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 22 1961-63
72
Vicente Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 22 1953-55
73
Domínguez Manuel Domínguez Sánchez
27/08/1926 Santander 22 1954-56
74
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 22 1949-50
75
Cedric Cedric Mabwati Gerard
08/03/1992 Kinshasa 22 2010-11
76
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 22 1949-50
77
Prats Antonio Prats Ferrer
01/04/1925 Palma 22 1951-52
78
Molinucu Manuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 22 1954-56
79
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 22 1959-60
80
Bienvenido Bienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 22 1953-55
81
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 22 1950-52
82
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 22 1950-52
83
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 22 1965-66
84
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 22 1954-55
85
Vicente Juan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 22 1951-52
86
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 22 2010-11
87
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 22 1950-52
88
Navarro Santiago Navarro Piquer
22 1943-45
89
Ochoa Alfonso Ochoa Forón
23/01/1929 Laredo 22 1951-52
90
Muñoz Francisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 22 1951-53
91
Gómez Manuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930 Torrelavega 22 1951-52
92
Monchín
22 1956-58
93
Rovira Martín Rovira Cisneros
1929 Madrid 22 1957-58
94
Tejedor Joaquín Tejedor Tresserras
09/03/1930 Barcelona 22 1955-56
95
Castro Antonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 22 1945-47
96
Marcelo Marcelo García Robles
29/03/1936 Madrid 22 1961-63
97
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 22 1954-56
98
Taltavull Gabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 22 1953-54
99
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 21 1966-67
100
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 21 1966-67
101
Ángel Ángel Domingo López Ruano
10/03/1981 Las Palmas de Gran Canaria 21 2004-05
102
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 21 1949-51
103
Jiménez Francisco Jiménez Martín
02/07/1947 El Barraco 21 1966-67
104
Cañellas Isidro Cañellas Salazar
22/01/1921 Sant Esteve de Palautordera 21 1948-50
105
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 21 1966-67
106
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 21 1966-67
107
Benito Lorenzo Benito Pozo
15/05/1950 Madrid 21 1973-74
108
Sans Miguel Sans Rigo
18/05/1927 Palma 21 1951-52
109
Ruiz Emilio Ruiz Toro
07/10/1926 Madrid 21 1949-50
110
Canobbio Néstor Fabián Canobbio Bentaberry
08/03/1980 Montevideo 21 2004-05
111
Catalá Benet Antonio Catalá Benet
06/10/1945 Valencia 21 1967-68
112
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 21 1966-67
113
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 21 1949-51
114
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 21 1947-48
115
Astorga Luis María Astorga Lete
05/04/1942 Errenteria 21 1970-71
116
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 21 1949-51
117
Arnaiz Gregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 21 1956-58
118
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 21 1947-49
119
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 21 1986-88
120
Pacheco Juan Pacheco García
25/01/1926 Murcia 21 1949-50
121
Mirlo José Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 21 1958-59
122
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 21 1970-71
123
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea
15/06/1931 Amorebieta-Etxano 21 1954-55
124
Gijón Manuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 21 1963-65
125
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 21 1966-67
126
Jover Román Jover Sánchez
27/12/1925 Alicante 21 1949-50
127
Cerdá Octavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 21 1952-53
128
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 21 1959-60
129
Diego Enrique Diego Campos
1926 Xàtiva 21 1952-53
130
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 20 1956-57
131
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu
29/06/1911 Ordizia 20 1930-32
132
Chales Antonio Iznata Urbano
23/03/1912 Málaga 20 1934-36
133
Jesús Jesús Martínez Cordón
11/1933 Santurtzi 20 1956-57
134
Flotats Isidro Flotats Vilanova
02/07/1926 El Pont de Vilomara 20 1949-50
135
Justo Justo Rodríguez Gil
08/12/1938 Béjar 20 1960-61
136
Palahí Juan Palahí Condom
1906 Sant Feliu de Guíxols 20 1930-32
137
Eugenio Eugenio Ruiz Pérez
07/03/1936 Sevilla 20 1956-58
138
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 20 1955-57
139
García Díaz Manuel García Díaz
14/04/1918 Algeciras 20 1945-47
140
Ucelay Félix Ucelay Urrengoechea
06/07/1919 Amorebieta-Etxano 20 1947-49
141
Candi Cándido Fernández García
26/08/1938 Ciaño 20 1964-66
142
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 20 1985-87
143
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 20 1953-55
144
Rico Manuel Rico Álvarez
20/03/1941 Alcalá de Guadaíra 20 1965-66
145
Docal Juan Ramón Docal Nates
04/03/1949 Laredo 20 1966-67
146
Portu José Besteiro Fariñas
23/03/1930 Vigo 20 1956-58
147
Bordons Ignacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 20 1973-74
148
Germán Germán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 20 1943-45
149
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 20 1946-48
150
Cástulo Cástulo García González
03/04/1920 Las Palmas de Gran Canaria 20 1949-51
151
Bernardi Bernardino Jiménez Reyes
11/08/1937 Puente Genil 20 1956-58
152
Estrada Josep Estrada Almorín
26/12/1918 Premià de Mar 20 1939-41
153
Magritas Santiago Tomás Menchón
24/07/1925 Alcantarilla 20 1949-51
154
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 20 1960-61
155
Salas Bartolomé Salas Ribot
30/11/1919 Palma 20 1943-45
156
Telechea Benjamín Telechea Hernández
24/10/1921 Maliaño 19 1949-50
157
Carrillo Félix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 19 1956-58
158
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 19 2011-12
159
Docal Juan Ramón Docal Nates
04/03/1949 Laredo 19 1973-75
160
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 19 2011-12
161
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 19 1973-75
162
Chelona José María Vázquez Menéndez
1934 Avilés 19 1956-57
163
Montalvo José Antonio Julián Montalvo Barragán
01/02/1920 Granja de Torrehermosa 19 1946-48
164
Romero José Luis López Romero
18/11/1941 Madrid 19 1965-66
165
Quiroga José Antonio Quiroga Fernández
02/01/1969 Gijón 19 1993-94
166
Rodríguez José Antonio Rodríguez López
12/02/1938 Megeces 19 1959-60
167
Maciá Ramón Maciá Mora
22/04/1921 Elx 19 1947-48
168
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 19 1961-62
169
Torres José Torres Mourelle
08/10/1901 Ourense 19 1930-32
170
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 19 2004-05
171
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 19 1968-69
172
Betancourt Francisco Betancourt Cocinero
04/02/1913 Barcelona 19 1939-41
173
Fustero Sebastián Fustero Ochoa
19/09/1924 Alagón 19 1949-50
174
Camps Pedro Camps Bau
1947 Sant Joan de Vilatorrada 19 1968-69
175
Pilongo Antonio García Barreda
01/02/1933 Alcalá de Guadaíra 19 1955-56
176
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 19 1947-48
177
Arana Juan Ramón Arana Parrés
08/06/1943 Monforte del Cid 19 1964-65
178
Farró Félix Farró Martí
1913 Girona 19 1939-41
179
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 19 1960-61
180
Fàbrega Francisco Fàbrega Masallera
04/02/1927 Girona 19 1950-51
181
Rufo Rufino Suárez Rodríguez
19 1940-41
182
Soto Luis Soto Valverde
14/12/1919 San Fernando 19 1947-48
183
Lezama Juan Francisco Lezama Gracia
24/05/1916 Bilbao 19 1947-48
184
Campos Francisco Campos Gómez
19/09/1927 Madrid 19 1950-51
185
Tremoleda Luis Tremoleda Bos
1926 Blanes 19 1950-51
186
Gómez Manuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930 Torrelavega 19 1952-54
187
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 19 1958-60
188
Antoñito Antonio Martínez Lloret
Águilas 19 1930-32
189
Guerrero Francisco Guerrero Cárdenas
19/06/1934 Pozo Alcón 19 1953-55
190
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 19 1933-35
191
Moreno Ángel Moreno González
21/12/1917 Madrid 19 1951-52
192
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 19 1955-57
193
González Pedro González Lázaro
09/05/1926 Madrid 19 1954-56
194
Las Heras Venancio Las Heras Uriarte
1914 Vitoria-Gasteiz 19 1940-41
195
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 19 1959-61
196
Jaco Jacob Azafrani Beliti
24/07/1932 Larache 19 1953-54
197
José Luis José Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 19 1954-56
198
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 19 1960-61
199
Serena Fernando Rodríguez Serena
28/01/1941 Madrid 19 1960-61
200
José Juan José Juan Alonso Díaz
21/11/1939 Santa Cruz de Tenerife 19 1962-64
201
Tini Agustín García Braceras
31/12/1930 Sodupe 19 1958-60
202
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal
19/01/1927 Ordizia 19 1949-50
203
Torquemada Belarmino Torquemada Miguel
11/09/1914 Barakaldo 19 1940-41
204
Emilio Emilio Sánchez Díaz
16/06/1915 Madrid 19 1947-48
205
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 19 1959-60
206
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 19 1947-48
207
Lizarralde José María Lizarralde Madina
05/02/1941 Legazpi 19 1973-75
208
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 19 1956-58
209
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 19 1951-52
210
Miranda Francisco Miranda Menéndez
24/03/1940 Gijón 19 1962-63
211
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 19 1939-41
212
Borredá Gonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 19 1956-58
213
Pruden Prudencio Sánchez Hernández
01/09/1916 Babilafuente 19 1941-43
214
Nicieza Francisco Eduardo Nicieza Álvarez
1931 Gijón 18 1956-57
215
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 18 1956-57
216
Ederra Francisco Javier Ederra Goñi
07/12/1945 Pamplona 18 1970-71
217
Rojas Juan Carlos Rojas Díaz
17/12/1945 Asunción 18 1969-71
218
Toledo Francisco Toledo Eizaguirre
03/09/1939 Sevilla 18 1964-65
219
Duel Jerónimo Duel González
30/09/1926 Navamorales 18 1951-53
220
Rey Jesús Rey Martínez
04/05/1918 Zaragoza 18 1948-50
221
Postigo Sergio Postigo Redondo
04/11/1988 Getafe 18 2014-15
222
Trueba Gerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 18 1952-54
223
Torres Ángel Rodríguez Torres
19/12/1943 Córdoba 18 1969-71
224
Paquirrini Francisco Gil Gamero
24/08/1914 Sevilla 18 1942-44
225
Quique González Enrique González Casín
16/05/1990 Valladolid 18 2014-16
226
Fraga Leandro Fraga Villares
05/04/1925 Casarrubios del Monte 18 1956-58
227
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 18 1947-48
228
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 18 2011-12
229
Garcieta Antonio García Nos
17/01/1929 Castelló de la Plana 18 1952-53
230
Saborido José Saborido Osuna
10/05/1930 Tetuán 18 1957-58
231
Quisco Francisco Fernández Serrano
23/01/1917 Molina de Segura 18 1949-50
232
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 18 1954-56
233
Trueba Gerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 18 1957-59
234
Somarriba José Antonio Somarriba Bahón
13/05/1935 Santander 18 1957-59
235
Pedrín Pedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 18 1944-46
236
Andrés José Andrés Villalba
11/10/1945 Valencia 18 1966-68
237
Gañán Miguel Gañán Martín
1928 Santander 18 1956-58
238
Carreño Diego López Poveda
01/11/1922 Callosa de Segura 18 1947-48
239
Nenê Anderson Luís Carvalho
19/07/1981 São Paulo 18 2004-05
240
Coll Guillermo Coll Munar
30/01/1919 Inca 18 1945-46
241
Ara Felipe Ara Gracia
22/11/1921 El Prat de Llobregat 18 1949-50
242
Víctor Bueno Víctor Bueno Cartagena
06/03/1921 Utebo 18 1944-46
243
Egea José Egea Gómez
25/07/1922 Barcelona 18 1948-50
244
Ricardo Ricardo Sanz Hernandorena
12/03/1965 Valencia 18 1991-93
245
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 18 1944-46
246
Espelt Ramón Espelt Auladell
19/10/1928 Calella 18 1957-59
247
García Sánchez José García Sánchez
05/05/1926 Puerto Lumbreras 18 1956-58
248
Escalera Rafael Escalera Martín
20/12/1920 Sevilla 18 1942-44
249
Rodríguez José Rodríguez Martín
18/01/1926 Monforte de Lemos 18 1956-58
250
Morollón Emilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 18 1958-59
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error