Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 33 2001-02
2
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
3
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
4
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
5
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 28 2018-20
6
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 27 1975-78
7
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
8
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 26 1993-99
9
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
10
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 23 2002-04
11
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 23 1986-87
12
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 23 1991-95
13
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 23 1995-97
14
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
15
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 22 2001-03
16
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
17
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
18
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
19
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 20 2009-10
20
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 19 1999-00
21
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
22
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
23
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
24
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
25
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 19 2000-02
26
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
27
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 19 2004-07
28
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 19 1971-74
29
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 19 1968-73
30
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 19 1971-72
31
Camuel Ángel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 19 1980-81
32
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 19 1964-66
33
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 18 2001-03
34
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
35
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 18 1968-69
36
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
37
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
38
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 18 1986-88
39
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 18 2003-05
40
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 17 1970-74
41
Vicente Vicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 17 1958-60
42
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
43
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
44
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
45
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
46
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 17 2000-02
47
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 17 1967-69
48
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 17 1970-73
49
Bocoya José Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
50
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
51
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 16 2005-06
52
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 16 1976-77
53
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 16 1943-44
54
Alarcia Rafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
55
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
56
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 16 1970-72
57
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 16 1970-72
58
Raúl Ojeda Raúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 16 1996-98
59
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 16 2010-12
60
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
61
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
62
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
63
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
64
Cano Carlos David Cano Marín
17/12/1969 Berja 15 2000-01
65
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
66
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
67
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
68
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
69
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
70
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
71
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 15 2006-09
72
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
73
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 15 2016-17
74
Pablo Juan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 15 1992-93
75
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
76
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 15 1997-99
77
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
78
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
79
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
80
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 15 2014-15
81
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 15 1984-93
82
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
83
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 15 1961-62
84
Rui Silva Rui Tiago Dantas da Silva
07/02/1994 Águas Santas 15 2018-19
85
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
86
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 14 1973-74
87
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1986-88
88
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1986-87
89
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 14 2006-07
90
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 14 2000-02
91
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1973-79
92
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1964-65
93
Patiño Carlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 14 1965-67
94
Larzábal Jesús Larzábal Ceberio
14 1961-63
95
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2009-10
96
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
97
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1971-73
98
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 14 2002-05
99
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 14 2003-05
100
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 14 1970-73
101
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 14 2009-10
102
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1998-99
103
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 14 1997-98
104
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 14 1970-71
105
García Cuervo Carlos Manuel García Cuervo
24/09/1946 Gijón 14 1966-68
106
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
107
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1995-97
108
Luis Pascual Luis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 14 1992-94
109
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 14 1979-81
110
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1999-00
111
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 14 2000-01
112
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 14 2004-05
113
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 14 1967-71
114
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 13 1987-89
115
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 13 1990-91
116
Pablo Juan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 13 1995-96
117
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 13 1957-63
118
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
119
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2001-02
120
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 13 2015-16
121
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 13 1985-89
122
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 13 2004-05
123
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 13 2003-04
124
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 13 2011-12
125
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 13 1988-89
126
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1989-90
127
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 13 1979-80
128
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 13 2008-09
129
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 13 1984-85
130
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 13 1994-95
131
Floro Florentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1940-41
132
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 13 1976-77
133
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 13 1981-82
134
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 13 1992-95
135
Febrer Guillermo Febrer Gayá
01/07/1938 Sant Llorenç des Cardassar 13 1967-68
136
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 13 1992-93
137
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 13 2018-20
138
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 13 1991-92
139
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 13 2003-05
140
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
141
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 13 2018-19
142
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
143
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 13 1999-00
144
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 13 1981-82
145
Chilet Raúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 13 1999-00
146
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 13 1991-92
147
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 13 2004-06
148
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 13 2006-07
149
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 1998-99
150
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 13 2015-16
151
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 12 2009-11
152
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 12 1989-90
153
Herrera Sergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 12 2016-17
154
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 12 1996-97
155
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 12 1968-69
156
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 12 2006-08
157
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 12 1999-00
158
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 12 1996-98
159
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 12 2009-11
160
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 12 2005-06
161
Barrie Jorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 12 1980-81
162
Casañ Rodolfo Casañ Chilet
15/01/1943 Catarroja 12 1967-68
163
Joanet Benito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 12 1965-66
164
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 12 2003-04
165
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2001-02
166
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1995-96
167
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1992-93
168
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 1995-96
169
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 12 1978-80
170
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1991-92
171
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1971-72
172
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1968-71
173
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 12 2005-06
174
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 12 1985-87
175
Oregui Ignacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 12 1963-64
176
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 12 1978-79
177
Espinosa Manuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 12 1983-84
178
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 12 2017-18
179
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 12 1975-76
180
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 12 2017-19
181
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 12 2003-04
182
Martínez José Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 12 1964-65
183
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 12 2013-14
184
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 12 1977-79
185
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1967-69
186
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1990-91
187
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1939-41
188
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 12 1993-94
189
Chomin Domingo Hernández Ortiz de Zárate
26/09/1940 Sondika 12 1972-73
190
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 12 1955-72
191
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2012-13
192
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 12 1966-67
193
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 11 2017-18
194
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 11 1969-71
195
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 11 1963-64
196
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Vilagarcía de Arousa 11 2011-12
197
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 11 1991-93
198
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 11 1985-87
199
Monchi Ramón Rodríguez Verdejo
20/09/1968 San Fernando 11 1997-99
200
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 11 1975-76
201
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 11 1957-58
202
Bonilla José Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 11 1974-75
203
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 11 2016-20
204
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 11 2013-15
205
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 11 2004-06
206
Álvaro Álvaro Fernández Llorente
13/04/1998 Arnedo 11 2018-20
207
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 11 2017-19
208
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1953-54
209
Masip Jordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 11 2013-14
210
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 11 1993-94
211
Barbosa Mariano Damián Barbosa
27/07/1984 Lanús 11 2012-14
212
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 11 1998-99
213
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 11 1954-55
214
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 11 1988-89
215
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 11 1988-89
216
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 11 2016-17
217
Solana Antonio Solana Sojo
28/02/1941 Miranda de Ebro 11 1965-67
218
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 11 1999-01
219
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 11 1972-73
220
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 11 2009-10
221
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 11 1994-95
222
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
223
Cicović Željko Cicović
02/09/1970 Beograd 11 1998-99
224
Comas Ismael Comas Solanot
01/12/1942 Mequinenza 11 1971-72
225
Račić Dragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1979-81
226
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 11 1990-94
227
Račić Dragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1980-81
228
Dujković Ratomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
229
Dujković Ratomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
230
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 11 1992-93
231
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 11 1986-87
232
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 11 1986-91
233
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 11 1980-81
234
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 11 1960-61
235
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 11 2000-01
236
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 11 2004-06
237
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1977-78
238
Saja Diego Sebastián Saja
05/06/1979 Brandsen 11 2004-05
239
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
240
Dani Mallo Daniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 11 2011-13
241
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 11 1976-77
242
Baumgartner Hubert Baumgartner
25/02/1955 Wolfsberg 11 1981-82
243
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 11 1991-92
244
Albadalejo Juan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 11 1962-63
245
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 11 1997-98
246
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 11 1969-70
247
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 11 2012-13
248
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 11 2009-10
249
Baines Adolfo Baines Pilart
15/02/1972 Isaba 11 2000-02
250
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 11 2009-10
En actiu la temporada 2019-20