Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
AlmuniaManuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 33 2001-02
2
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
3
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
4
ReinkeAndreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
5
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 28 2018-20
6
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 27 1975-78
7
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
8
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 26 2014-21
9
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 26 1993-99
10
MoraJuan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
11
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 23 2002-04
12
EchevarríaJavier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 23 1986-87
13
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 23 1995-97
14
FernandoFernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 23 2020-22
15
WilfredWilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 23 1991-95
16
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
17
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 22 2001-03
18
RodriRoberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
19
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 21 2018-21
20
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
21
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
22
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 20 2009-10
23
BonanoRoberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 19 2004-07
24
VillanovaManuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 19 1971-72
25
FabricioFabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
26
CamuelÁngel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 19 1980-81
27
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 19 2000-02
28
NunoNuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 19 1999-00
29
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
30
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 19 1971-74
31
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 19 1964-66
32
VerdejoJosé Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
33
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
34
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
35
RodriJosé Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 19 1968-73
36
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 18 1968-69
37
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 18 1986-88
38
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
39
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
40
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
41
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 18 2003-05
42
Luis GarcíaLuis García Conde
23/04/1979 Toledo 18 2001-03
43
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 17 1970-74
44
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 17 2000-02
45
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 17 2020-21
46
ValerioJoaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
47
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
48
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 17 2020-22
49
BocoyaJosé Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
50
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
51
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 17 1970-73
52
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
53
VicenteVicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 17 1958-60
54
HerediaJuan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 17 1967-69
55
LerínAndrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 16 1943-44
56
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 16 2005-06
57
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
58
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 16 1970-72
59
García FernándezEduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
60
RoaCarlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
61
AlarciaRafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
62
AmadorFrancisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
63
IzkoaFrancisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 16 1976-77
64
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 16 2010-12
65
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
66
MendietaAndrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 16 1970-72
67
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
68
Raúl OjedaRaúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 16 1996-98
69
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
70
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
71
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
72
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
73
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
74
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 15 2016-17
75
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
76
Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
07/02/1994 Águas Santas 15 2018-19
77
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 15 2006-09
78
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
79
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
80
Tomeu NadalTomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
81
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 15 2019-21
82
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
83
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
84
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
85
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 15 1997-99
86
CanoCarlos David Cano Marín
17/12/1969 Berja 15 2000-01
87
PabloJuan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 15 1992-93
88
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
89
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 15 1984-93
90
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 15 1961-62
91
SorianoJuan Soriano Oropesa
23/08/1997 Benacazón 14 2021-22
92
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1971-73
93
MendietaAndrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 14 1967-71
94
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1964-65
95
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 14 1970-73
96
Luis PascualLuis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 14 1992-94
97
LarrañagaEnrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 14 1970-71
98
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 14 2004-05
99
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1998-99
100
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 14 1973-74
101
SorianoJuan Soriano Oropesa
23/08/1997 Benacazón 14 2020-22
102
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
103
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 14 1997-98
104
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 14 2009-10
105
IzkoaFrancisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 14 1979-81
106
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
107
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1995-97
108
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 14 2000-01
109
LarzábalJesús Larzábal Ceberio
1938 Valle 14 1961-63
110
García CuervoCarlos Manuel García Cuervo
24/09/1946 Gijón 14 1966-68
111
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 14 2006-07
112
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 14 2000-02
113
PatiñoCarlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 14 1965-67
114
DoblasAntonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2009-10
115
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1973-79
116
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1986-87
117
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1986-88
118
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 14 2003-05
119
Bello AmigoJosé Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 14 2002-05
120
IñakiJosé Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1999-00
121
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 13 1990-91
122
RemiroAlejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 13 2015-16
123
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 13 1992-95
124
Raúl NavasRaúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 13 2003-04
125
RavnićMauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 13 1992-93
126
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 13 2004-06
127
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 13 2006-07
128
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 13 1985-89
129
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2001-02
130
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 13 2011-12
131
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 13 1994-95
132
RodriJosé Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 13 1976-77
133
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 13 1957-63
134
OrtoláAdrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 13 2019-20
135
GoicoecheaJosé María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
136
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 13 2008-09
137
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 13 1991-92
138
DocoboRamón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 13 1991-92
139
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 13 2004-05
140
VerdejoJosé Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 13 1988-89
141
VerdejoJosé Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 13 1987-89
142
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1989-90
143
BurgueñaJosé Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 13 1981-82
144
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 13 1999-00
145
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 13 1981-82
146
ChiletRaúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 13 1999-00
147
AgustínAgustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 13 1979-80
148
FloroFlorentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1940-41
149
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
150
FebrerGuillermo Febrer Gayá
01/07/1938 Sant Llorenç des Cardassar 13 1967-68
151
KikeEnrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 13 2003-05
152
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 1998-99
153
PabloJuan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 13 1995-96
154
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 13 1984-85
155
MunirMunir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 13 2018-20
156
SerantesJon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 13 2015-16
157
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 13 2019-20
158
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 13 2018-19
159
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
160
Manu FernándezManuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2012-13
161
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 12 1993-94
162
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1990-91
163
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 12 1977-79
164
DimitrievskiStole Dimitrievski
25/12/1993 Kumanovo 12 2019-20
165
EspinosaManuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 12 1983-84
166
BarrieJorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 12 1980-81
167
Santi LampónSantiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 12 1999-00
168
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 12 1955-72
169
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1991-92
170
Dani JiménezDaniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 12 2017-19
171
CasañRodolfo Casañ Chilet
15/01/1942 Catarroja 12 1967-68
172
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 12 2005-06
173
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2020-21
174
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 12 2017-18
175
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 12 1966-67
176
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1995-96
177
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1992-93
178
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2001-02
179
JoanetBenito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 12 1965-66
180
BasauriEnrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 12 1978-80
181
ChominDomingo Hernández Ortiz de Zárate
26/09/1940 Sondika 12 1972-73
182
IruretaXabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 12 2013-14
183
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1939-41
184
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 12 1996-98
185
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1971-72
186
HerreraSergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 12 2016-17
187
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 12 2005-06
188
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 12 2009-11
189
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 12 2009-11
190
VallespirMiguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 12 1975-76
191
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 12 1968-69
192
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 12 2003-04
193
OlivaXavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 12 2006-08
194
OreguiIgnacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 12 1963-64
195
PuenteJosé Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 12 1985-87
196
Sergio SánchezSergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 12 2003-04
197
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 12 2020-21
198
EstebanEmilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 12 1978-79
199
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1968-71
200
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 12 1989-90
201
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 1995-96
202
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 12 1996-97
203
MartínezJosé Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 12 1964-65
204
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1967-69
205
Sergio ÁlvarezSergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 11 2011-12
206
HeresJosé Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1984-85
207
EchevarríaFrancisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 11 1981-83
208
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 11 2012-13
209
HuguetJaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 11 1985-86
210
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 11 1998-99
211
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 11 1993-94
212
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 11 1992-93
213
RenéRené Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 11 2018-19
214
GonzálezSilvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 11 1985-87
215
CandiCándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 11 1954-55
216
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 11 1993-94
217
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 11 2003-07
218
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1980-81
219
RomeroFrancisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 11 1969-70
220
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 11 2017-18
221
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1979-81
222
Raúl NavasRaúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 11 2009-10
223
AguilarJesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 11 1964-65
224
SajaDiego Sebastián Saja
05/06/1979 Brandsen 11 2004-05
225
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 11 1997-98
226
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 11 2003-04
227
PratsAntonio Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 11 2000-01
228
BocoyaJosé Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 11 1975-79
229
MonchiRamón Rodríguez Verdejo
20/09/1968 San Fernando 11 1997-99
230
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
231
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
232
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 11 2020-21
233
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 11 1968-69
234
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 11 2015-16
235
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 11 1975-76
236
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 11 1999-01
237
AlbadalejoJuan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 11 1962-63
238
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 11 1991-92
239
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 11 1965-66
240
Rafa GómezRafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 11 1999-01
241
EmilioEmilio José Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 11 1994-95
242
DujkovićRatomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
243
DujkovićRatomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
244
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 11 2009-10
245
BonillaJosé Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 11 1974-75
246
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 11 2013-14
247
Dani MalloDaniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 11 2011-13
248
HeresJosé Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1990-91
249
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 11 1972-73
250
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 11 1969-71
En actiu la temporada 2021-22