Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
2
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
3
ReinkeAndreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
4
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
5
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 25 1975-76
6
MoraJuan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
7
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
8
AlmuniaManuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 21 2001-02
9
EchevarríaJavier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 21 1986-87
10
RodriRoberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
11
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
12
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
13
FabricioFabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
14
VerdejoJosé Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
15
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
16
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
17
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
18
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 19 2002-04
19
CamuelÁngel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 18 1980-81
20
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
21
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
22
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
23
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 18 2020-21
24
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 17 2004-05
25
BocoyaJosé Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
26
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 2002-03
27
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
28
NunoNuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 17 1999-00
29
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
30
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
31
ValerioJoaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
32
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 17 2020-21
33
WilfredWilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 17 1991-92
34
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
35
RoaCarlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
36
LerínAndrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 16 1943-44
37
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
38
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 16 1970-71
39
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
40
AlarciaRafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
41
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
42
AmadorFrancisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
43
HerediaJuan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 16 1967-69
44
García FernándezEduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
45
Raúl OjedaRaúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
46
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
47
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
48
Tomeu NadalTomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
49
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
50
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
51
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
52
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 15 2019-21
53
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
54
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
55
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
56
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 15 1961-62
57
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
58
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
59
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
60
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
61
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1995-97
62
VillanovaManuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 14 1971-72
63
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 14 1973-74
64
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 14 1965-66
65
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 14 2016-17
66
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 14 2006-07
67
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1971-73
68
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 14 1998-99
69
IñakiJosé Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1999-00
70
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2019-20
71
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
72
DoblasAntonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2009-10
73
IzkoaFrancisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 14 1976-77
74
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 14 2005-06
75
Luis PascualLuis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 14 1992-94
76
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2018-20
77
LarrañagaEnrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 14 1970-71
78
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
79
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2011-12
80
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 14 2004-05
81
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1964-65
82
PatiñoCarlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 14 1965-67
83
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 14 2000-01
84
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2009-10
85
García CuervoCarlos Manuel García Cuervo
24/09/1946 Gijón 14 1966-68
86
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
87
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 13 2004-05
88
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 13 2011-12
89
Bello AmigoJosé Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 13 2004-05
90
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 13 1991-92
91
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 13 1984-85
92
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2004-05
93
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 13 2019-20
94
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 13 1986-87
95
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 13 1971-72
96
BurgueñaJosé Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 13 1981-82
97
DocoboRamón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 13 1991-92
98
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2001-02
99
SerantesJon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 13 2015-16
100
AgustínAgustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 13 1979-80
101
GoicoecheaJosé María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
102
FebrerGuillermo Febrer Gayá
01/07/1938 Sant Llorenç des Cardassar 13 1967-68
103
VicenteVicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 13 1959-60
104
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 13 2008-09
105
OrtoláAdrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 13 2019-20
106
KikeEnrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 13 2003-05
107
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1989-90
108
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 13 1994-95
109
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
110
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 13 1990-91
111
RavnićMauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 13 1992-93
112
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 13 2006-07
113
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 1998-99
114
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 13 2018-19
115
RodriJosé Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 13 1976-77
116
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 13 1981-82
117
Manu FernándezManuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2012-13
118
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 12 1996-98
119
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1995-96
120
CasañRodolfo Casañ Chilet
15/01/1942 Catarroja 12 1967-68
121
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 12 1966-67
122
BarrieJorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 12 1980-81
123
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 12 2009-11
124
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 12 1989-90
125
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1992-93
126
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 12 1968-69
127
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 1995-96
128
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 12 1987-88
129
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1971-72
130
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2020-21
131
JoanetBenito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 12 1965-66
132
DimitrievskiStole Dimitrievski
25/12/1993 Kumanovo 12 2019-20
133
VallespirMiguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 12 1975-76
134
ChiletRaúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 12 1999-00
135
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2001-02
136
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 12 2004-06
137
Santi LampónSantiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 12 1999-00
138
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1991-92
139
IruretaXabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 12 2013-14
140
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 12 2003-04
141
OreguiIgnacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 12 1963-64
142
Sergio SánchezSergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 12 2003-04
143
EspinosaManuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 12 1983-84
144
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1970-71
145
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 12 1970-71
146
OlivaXavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 12 2006-08
147
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1967-69
148
MartínezJosé Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 12 1964-65
149
HerreraSergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 12 2016-17
150
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 12 1993-94
151
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 12 1993-94
152
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 12 2017-18
153
EstebanEmilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 12 1978-79
154
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1939-41
155
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 12 2005-06
156
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1990-91
157
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 12 2005-06
158
LarzábalJesús Larzábal Ceberio
12 1961-63
159
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 12 2009-11
160
DujkovićRatomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
161
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 11 1998-99
162
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 11 1993-94
163
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 11 1996-97
164
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1980-81
165
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 11 1988-89
166
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 11 2012-13
167
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 11 1988-89
168
HuguetJaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 11 1985-86
169
SajaDiego Sebastián Saja
05/06/1979 Brandsen 11 2004-05
170
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 11 2006-07
171
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1953-54
172
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 11 2013-15
173
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 11 1992-93
174
RubénRubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 11 2009-10
175
AlarciaRafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 11 1970-71
176
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 11 2014-15
177
ComasIsmael Comas Solanot
01/12/1942 Mequinenza 11 1971-72
178
AlbadalejoJuan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 11 1962-63
179
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 11 1970-71
180
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 11 1968-69
181
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 11 1980-81
182
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 11 1991-92
183
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 11 2013-14
184
BonillaJosé Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 11 1974-75
185
CeldránJuan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 11 1960-61
186
ZubeldiaSabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 11 1986-87
187
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 11 1979-81
188
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1977-78
189
CicovićŽeljko Cicović
02/09/1970 Beograd 11 1998-99
190
Rui SilvaRui Tiago Dantas da Silva
07/02/1994 Águas Santas 11 2018-19
191
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 11 2017-18
192
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 11 1997-98
193
LozanoÁngel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 11 1992-93
194
CandiCándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 11 1954-55
195
CeldránJuan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 11 1957-58
196
BarbosaMariano Damián Barbosa
27/07/1984 Lanús 11 2012-14
197
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 11 2003-04
198
VerdejoJosé Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 11 1987-88
199
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 11 1985-86
200
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 11 1994-95
201
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 11 2015-16
202
SolanaAntonio Solana Sojo
28/02/1941 Miranda de Ebro 11 1965-67
203
HeresJosé Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1990-91
204
HeresJosé Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1984-85
205
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 11 2013-14
206
Raúl NavasRaúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 11 2009-10
207
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 11 1973-74
208
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 11 1993-94
209
AméricoAmérico Canas Martínez
12/01/1934 Ceuta 11 1961-62
210
PratsAntonio Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 11 2000-01
211
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
212
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
213
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 11 1991-93
214
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 11 1975-76
215
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 11 1971-72
216
Dani MalloDaniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 11 2011-13
217
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 11 2009-10
218
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 11 1976-77
219
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 11 2016-17
220
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 11 1992-93
221
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 11 1972-73
222
RemiroAlejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 10 2017-18
223
CataláFrancisco Catalá Casat
07/05/1943 Cullera 10 1966-67
224
AlbertoAlberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 10 2016-17
225
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 10 1986-87
226
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 10 2005-06
227
ChampagneNereo Champagne
20/01/1985 Salto 10 2018-19
228
BocoyaJosé Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 10 1978-79
229
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 10 1974-75
230
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 10 1984-85
231
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 10 2003-04
232
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 10 2018-19
233
MontesJosé Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 10 1985-86
234
CoveloJosé Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 10 1984-85
235
PratsAntonio Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 10 2000-01
236
RomeroFrancisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
237
OjedaManuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 10 1972-73
238
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 10 1970-71
239
BizzarriAlbano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 10 2005-06
240
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 10 2020-22
241
MaríJosé Miguel Marí Sánchez
29/01/1968 Alicante 10 1995-96
242
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 10 2004-05
243
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 10 2000-01
244
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 10 2000-01
245
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 10 1998-00
246
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 10 2011-12
247
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 10 2001-02
248
Julio IglesiasJulio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 10 2004-05
249
Rafa GómezRafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 10 2002-03
250
OrmazabalKepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 10 1986-87
En actiu la temporada 2021-22