España Sub-20 Mundial 1999

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz5613
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado20
99904840000
2
VarelaFernando Varela Ramos20
1010803886003
3
CoiraPablo Coira Lojo20
99800856000
4
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés20
131311001159001
5
MarchenaCarlos Marchena López20
77602630000
6
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka20
121010201010000
7
ColsaGonzalo Colsa Albendea20
107533657003
8
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes20
77102516002
9
GabriGabriel Garcia de la Torre20
77300575003
10
XaviXavier Hernández Creus19
66500568002
11
CouñagoPablo González Couñago20
13138001058006
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
CasillasIker Casillas Fernández18
22205210000
13
Rubén SuárezRubén Suárez Estrada20
123391538001
14
BermudoDavid Bermudo Rubio20
77700660000
15
LombarderoAlejandro Lombardero Menéndez20
82165353000
16
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro20
73342389000
17
ElíaJuan Elía Vallejo20
22202180000
18
Leo BermejoJuan Francisco Leo Bermejo20
55300427000
19
RoblesFélix Robles Ramos20
44300344000
20
Moisés PereiroMoisés Pereiro Pérez19
42120214001
21
RubioFrancisco José Cordero Sánchez20
32011131000
22
David CuéllarDavid Cuéllar Tainta20
32011179000
23
Miguel GarcíaMiguel Ángel García Tebar20
41030118000
24
PelegrínSergio Pelegrín López20
22202180001
25
NúñezMiguel Ángel Núñez Acosta20
22102155000
26
JandroAlejandro Castro Fernández20
31121118000
27
SousaFrancisco David Sousa Franquelo19
22100180001
28
SorianoFernando Soriano Marco20
22000128000
29
AganzoDavid Aganzo Méndez18
3003287000
30
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres20
1100255000
31
Pedro VegaPedro Antonio Vega Rodríguez20
2002088000
32
UrrakaIker Urraka Oliveira20
1001141000
33
Dani MalloDaniel Mallo Castro20
000020000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
Dani MalloDaniel Mallo Castro25/01/1979CambreA Coruña
 
CasillasIker Casillas Fernández20/05/1981MadridMadrid
 
ElíaJuan Elía Vallejo24/01/1979PamplonaNavarra
 
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado18/09/1979LogroñoLa Rioja
 
VarelaFernando Varela Ramos01/09/1979Dos HermanasSevilla
 
CoiraPablo Coira Lojo18/10/1979Vilagarcía de ArousaPontevedra
 
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés30/11/1979TudelaNavarra
 
MarchenaCarlos Marchena López31/07/1979Las Cabezas de San JuanSevilla
 
PelegrínSergio Pelegrín López18/04/1979BarcelonaBarcelona
 
RoblesFélix Robles Ramos15/03/1979MadridMadrid
 
BermudoDavid Bermudo Rubio14/01/1979Santa Coloma de GramenetBarcelona
 
Leo BermejoJuan Francisco Leo Bermejo24/08/1979BarcelonaBarcelona
 
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka06/02/1979PamplonaNavarra
 
ColsaGonzalo Colsa Albendea02/04/1979SantanderCantabria
 
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes27/04/1979AretxabaletaGuipúzcoa
 
GabriGabriel Garcia de la Torre10/02/1979SallentBarcelona
 
XaviXavier Hernández Creus25/01/1980TerrassaBarcelona
 
Pedro VegaPedro Antonio Vega Rodríguez19/07/1979Vega de San MateoLas Palmas
 
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres18/04/1979LogroñoLa Rioja
 
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro06/12/1979BilbaoVizcaya
 
UrrakaIker Urraka Oliveira26/06/1979LogroñoLa Rioja
 
Moisés PereiroMoisés Pereiro Pérez24/02/1980OurenseOurense
 
David CuéllarDavid Cuéllar Tainta01/11/1979PamplonaNavarra
 
Miguel GarcíaMiguel Ángel García Tebar26/09/1979AlbaceteAlbacete
 
NúñezMiguel Ángel Núñez Acosta06/04/1979Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
JandroAlejandro Castro Fernández27/02/1979MieresAsturias
 
SorianoFernando Soriano Marco24/09/1979ZaragozaZaragoza
 
LombarderoAlejandro Lombardero Menéndez01/03/1979ArteixoA Coruña
 
Rubén SuárezRubén Suárez Estrada19/02/1979GijónAsturias
 
RubioFrancisco José Cordero Sánchez04/01/1979LebrijaSevilla
 
SousaFrancisco David Sousa Franquelo03/02/1980MálagaMálaga
 
AganzoDavid Aganzo Méndez10/01/1981MadridMadrid
 
CouñagoPablo González Couñago09/08/1979RedondelaPontevedra
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Convocat (sense jugar)
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta
Última actualització: 10/12/2018
Notificar error