Àrbitres

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
43 31/03/1977 Vila Verde 3 9 0
2
45 25/07/1975 Vila Real de Santo António 3 9 0
3
32 04/07/1988 Barcelos 3 11 0
4
44 10/06/1976 Porto 3 13 0
5
35 18/11/1985 Borba 3 13 0
6
32 24/11/1988 Caldas da Rainha 3 17 0
7
40 23/06/1980 Ferreira do Zêzere 3 20 1
8
35 16/07/1985 Vila Real 2 6 0
9
41 14/07/1979 Vila Nova de Gaia 2 7 0
10
43 24/10/1977 Gondomar 2 8 0
11
32 04/01/1988 Vila Nova de Famalicão 2 9 1
12
37 24/02/1983 Setúbal 2 9 2
13
40 29/05/1980 Oeiras 2 11 0
14
37 14/09/1983 2 12 1
15
33 12/01/1987 1 4 1
16
1 5 0
17
27 21/11/1993 1 5 1
18
38 26/12/1982 Peniche 1 8 0