Àrbitres

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
46 25/07/1975 Vila Real de Santo António 5 30 1
2
33 24/11/1988 Caldas da Rainha 4 27 0
3
34 11/01/1987 Porto 4 31 1
4
45 10/06/1976 Porto 3 14 0
5
41 29/05/1980 Oeiras 3 16 0
6
33 04/01/1988 Vila Nova de Famalicão 3 18 0
7
39 26/12/1982 Peniche 3 20 0
8
44 24/10/1977 Gondomar 3 20 2
9
36 18/11/1985 Borba 3 21 1
10
41 23/06/1980 Ferreira do Zêzere 3 21 2
11
44 31/03/1977 Vila Verde 2 6 1
12
54 25/09/1967 Luanda 2 9 1
13
44 16/01/1977 Lisboa 2 12 0
14
34 12/01/1987 2 12 2
15
28 21/11/1993 2 13 0
16
38 24/02/1983 Setúbal 2 14 0
17
33 04/07/1988 Barcelos 2 14 1
18
31 02/08/1990 Vila Nova de Gaia 2 14 1
19
28 18/07/1993 2 17 1
20
29 25/09/1992 Saint-Pierre-en-Faucigny 1 2 0
21
30 30/12/1991 Póvoa de Varzim 1 5 0