Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Koundé

Nom complet
Jules Olivier Koundé
Data de naixement
12/11/1998 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
França
Benín
Demarcació
Lateral dret
Central
Altura
180 cm
Pes
75 kg
Jules Olivier Koundé
12/11/1998 (27 anys)
NAC:
Lateral dret
Central
180 cm
75 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Ligue 1
Temporades 871092
Temporades seguides al mateix equip 54552
Equips 22331
Partits Jugats 227302827455
Partits complets 186202406554
Partits titular 205242597254
Partits suplent 2262321
Partits substituit 1741760
Partits incomplets 39104081
Partits convocat 2032252
Partits convocat total 247333047957
Guanyats 154(#176)231754321
Empatats 431551112
Perduts 306522022
Minuts 1856522312348364124918
Gols 1161352
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 1161342
Promig golejador 0,050,200,050,070,04
Doblets 00010
Gols pròpia porta 1012(#99)0
Targetes grogues 2823395
Targetes vermelles 20210
Edat primer partit 2021191919
Edat últim partit 2727272720
Edat primer partit en marcar 2121191919
Edat últim partit en marcar 2726272719
Enfrontaments amb més equips 2821494221
Gols a més equips 861042
Gols amb més equips 22331
Gols en una temporada 22222
Promig golejador en una temporada 0,170,500,170,200,11
Amonestacions en una temporada 61634
Partits substituit en una temporada 42420
Partits suplent en una temporada 62611
Partits incomplets en una temporada 1031021
Jornades consecutives jugat 56---45
Jornades consecutives titular 16---44
Jornades consecutives complet 16---44
Jornades consecutives suplent 2---1
Jornades consecutives substituit 3---0
Jornades consecutives partit incomplet 3---1
Jornades consecutives guanyant 11(#59)---4
Jornades consecutives empatant 4---4
Jornades consecutives perdent 2---3
Jornades consecutives no guanyant 4---6
Jornades consecutives no empatant 24(#41)---13
Jornades consecutives no perdent 13---6
Jornades consecutives marcant 1---1
Jornades consecutives sense marcar 27---36(#230)
Jugats consecutius titular 321347147
Jugats consecutius complet 32747147
Jugats consecutius suplent 21201
Jugats consecutius substituit 31300
Jugats consecutius partit incomplet 42401
Jugats consecutius guanyant 11(#138)61104
Jugats consecutius empatant 41404
Jugats consecutius perdent 21515
Jugats consecutius no guanyant 51616
Jugats consecutius no empatant 33(#42)22(#103)33(#63)113
Jugats consecutius no perdent 2092006
Jugats consecutius marcant 11101
Jugats consecutius sense marcar 34655139

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 28/10/2020 Sevilla - Rennes

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 08/12/2020 Rennes - Sevilla

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 09/12/2025 Barcelona - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 26/07/2018 Ventspils - Girondins de Bordeaux

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 18/12/2019 Bergantiños - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 18/12/2019 Bergantiños - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 24/09/2020 Bayern München - Sevilla
Col·labora amb BDFutbol!