Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Pepe Blanco

Nom complet
José Blanco López
Data de naixement
29/07/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
José Blanco López
29/07/1999 (27 anys)
Migcampista
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 06620
Temporades seguides al mateix equip -2---
Equips 04410
Partits Jugats 012612620
Partits complets 0414100
Partits titular 0828210
Partits suplent 0444410
Partits substituit 0414110
Partits incomplets 0858520
Partits convocat 4111504
Partits convocat total 413714124
Guanyats 0353500
Empatats 0303000
Perduts 0616120
Minuts 073707370990
Gols 02200
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 02200
Promig golejador 0,000,020,020,000,00
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 09900
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit -212124-
Edat últim partit -272726-
Edat primer partit en marcar -2323--
Edat últim partit en marcar -2626--
Enfrontaments amb més equips 0464620
Gols a més equips 02200
Gols amb més equips 02200
Gols en una temporada 01100
Promig golejador en una temporada 0,000,030,030,000,00
Amonestacions en una temporada 05500
Partits substituit en una temporada 0151510
Partits suplent en una temporada 0161610
Partits incomplets en una temporada 0252510
Descensos 033-0
Jornades Consecutives Jugat 02727--
Jornades Consecutives Titular 01010--
Jornades Consecutives Complet 077--
Jornades Consecutives Suplent 055--
Jornades Consecutives Substituit 044--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 01212--
Jornades Consecutives Guanyant 044--
Jornades Consecutives Empatant 033--
Jornades Consecutives Perdent 055--
Jornades Consecutives No Guanyant 016(#107)16(#161)--
Jornades Consecutives No Empatant 01212--
Jornades Consecutives No Perdent 055--
Jornades Consecutives Marcant 011--
Jornades Consecutives Sense Marcar 02525--
Jugats Seguits 0272720
Jugats Consecutius Titular 0131310
Jugats Consecutius Complet 07700
Jugats Consecutius Suplent 09910
Jugats Consecutius Substituit 04410
Jugats Consecutius Partit Incomplet 0202020
Jugats Consecutius Guanyant 04400
Jugats Consecutius Empatant 03300
Jugats Consecutius Perdent 05520
Jugats Consecutius No Guanyant 0161620
Jugats Consecutius No Empatant 0121220
Jugats Consecutius No Perdent 0111100
Jugats Consecutius Marcant 01100
Jugats Consecutius Sense Marcar 0717120

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 01/11/2023 Náxara - Melilla
Col·labora amb BDFutbol!