Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Ander Martín

Nom complet
Ander Martín Odriozola
Data de naixement
16/11/2000 (25 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Davanter
Lateral esquerre
Altura
176 cm
Pes
78 kg
Ander Martín Odriozola
16/11/2000 (25 anys)
Migcampista
Davanter
Lateral esquerre
176 cm
78 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 232346421
Temporades seguides al mateix equip 2-2--3-2-
Equips 131344411
Partits Jugats 889195197116781
Partits complets 017261719300
Partits titular 1379333847410
Partits suplent 75210185969371
Partits substituit 1207262128110
Partits incomplets 87217448097481
Partits convocat 152671141483151
Partits convocat total 23115266213816410232
Guanyats 53411163950450
Empatats 1202212123011
Perduts 2356143743320
Minuts 12439038402703402748674401241
Gols 052357000
Gols de suplent 000000000
Partits Marcant algun Gol 042346000
Promig golejador 0,000,060,110,060,050,060,000,000,00
Doblets 010011000
Gols pròpia porta 000000000
Targetes grogues 042646000
Targetes vermelles 000100000
Edat primer partit 212019212019222121
Edat últim partit 222420252424252221
Edat primer partit en marcar -2119212119---
Edat últim partit en marcar -2320252323---
Enfrontaments amb més equips 73312343848771
Gols a més equips 042346000
Gols amb més equips 021222000
Gols en una temporada 032233000
Promig golejador en una temporada 0,000,100,110,140,100,110,000,000,00
Amonestacions en una temporada 022322000
Partits substituit en una temporada 1971499110
Partits suplent en una temporada 423(#125)101423(#195)23141
Partits incomplets en una temporada 53217213232251
Ascensos -01001---
Descensos 010011-0-
Jornades consecutives jugat 2149121414---
Jornades consecutives titular 111281111---
Jornades consecutives complet 071177---
Jornades consecutives suplent 28(#141)4488---
Jornades consecutives substituit 132633---
Jornades consecutives partit incomplet 2117101111---
Jornades consecutives guanyant 243244---
Jornades consecutives empatant 1224(#215)22---
Jornades consecutives perdent 162266---
Jornades consecutives no guanyant 110551010---
Jornades consecutives no empatant 211641111---
Jornades consecutives no perdent 273577---
Jornades consecutives marcant 011111---
Jornades consecutives sense marcar 214781414---
Jugats consecutius titular 111391111210
Jugats consecutius complet 071177200
Jugats consecutius suplent 610441010161
Jugats consecutius substituit 133633110
Jugats consecutius partit incomplet 8171629(#196)1726281
Jugats consecutius guanyant 345245330
Jugats consecutius empatant 1224(#227)22011
Jugats consecutius perdent 162266210
Jugats consecutius no guanyant 110571010211
Jugats consecutius no empatant 5111141113750
Jugats consecutius no perdent 375588331
Jugats consecutius marcant 011111000
Jugats consecutius sense marcar 82912302929781

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 20/02/2022 Athletic Club - Real Sociedad

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 16/02/2020 Real Sociedad B - Barakaldo

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 01/11/2020 Real Sociedad B - Laredo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 17/02/2022 RB Leipzig - Real Sociedad

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 21/12/2022 CD Coria - Real Sociedad
Col·labora amb BDFutbol!