Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Comesaña

Nom complet
Santiago Comesaña Veiga
Data de naixement
05/10/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
188 cm
Pes
75 kg
Santiago Comesaña Veiga
05/10/1996 (30 anys)
Migcampista
188 cm
75 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 7411112773
Temporades seguides al mateix equip 42-7-342
Equips 21123221
Partits Jugats 199106373053422119918
Partits complets 8435311191509845
Partits titular 16978362472831416915
Partits suplent 3028158597303
Partits substituit 81(#178)425123(#139)12858110
Partits incomplets 1117061811871211113
Partits convocat 1512027271150
Partits convocat total 214118373323692221418
Guanyats 76471312313612765
Empatats 5132783904512
Perduts 7227179911657211
Minuts 143136649321620962241781458143131176
Gols 148822301142
Gols de suplent 10011110
Partits Marcant algun Gol 138621271132
Promig golejador 0,070,080,220,070,090,050,070,11
Doblets 10112010
Hat-tricks 00101000
Gols pròpia porta 00000000
Targetes grogues 4620766737463
Targetes vermelles 42066040
Edat primer partit 2119181918192126
Edat últim partit 3024193030293030
Edat primer partit en marcar 2220182018292227
Edat últim partit en marcar 2924192929292929
Enfrontaments amb més equips 3039195470203014
Gols a més equips 106616221102
Gols amb més equips 21123121
Gols en una temporada 43848141
Promig golejador en una temporada 0,110,120,220,120,220,500,110,14
Amonestacions en una temporada 127712123122
Partits substituit en una temporada 22(#90)16522222224
Partits suplent en una temporada 71111111272
Partits incomplets en una temporada 2820628284286
Ascensos -2022---
Descensos 10011-1-
Jornades consecutives jugat 2821212828---
Jornades consecutives titular 1717161717---
Jornades consecutives complet 106161016---
Jornades consecutives suplent 43144---
Jornades consecutives substituit 53255---
Jornades consecutives partit incomplet 16(#87)6316(#232)16---
Jornades consecutives guanyant 63266---
Jornades consecutives empatant 34244---
Jornades consecutives perdent 62466---
Jornades consecutives no guanyant 11451111---
Jornades consecutives no empatant 127111212---
Jornades consecutives no perdent 86688---
Jornades consecutives marcant 21122---
Jornades consecutives sense marcar 1514111515---
Jugats consecutius titular 24232928296244
Jugats consecutius complet 1162111215111
Jugats consecutius suplent 44144341
Jugats consecutius substituit 56266252
Jugats consecutius partit incomplet 1915319196194
Jugats consecutius guanyant 74277472
Jugats consecutius empatant 34244131
Jugats consecutius perdent 62466161
Jugats consecutius no guanyant 126612122121
Jugats consecutius no empatant 1571115155154
Jugats consecutius no perdent 81161111484
Jugats consecutius marcant 21122121
Jugats consecutius sense marcar 422411424219424

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 22/08/2015 Atlético Astorga - Coruxo

Gol

# Temporada Data Partit
1 2015-16 22/08/2015 Atlético Astorga - Coruxo

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2015-16 06/12/2015 Coruxo - SD Compostela

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 16/09/2025 Tottenham - Villarreal

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 10/12/2025 Villarreal - København

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 21/09/2023 Panathinaikos - Villarreal

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 30/11/2023 Villarreal - Panathinaikos

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 06/09/2016 Almería - Rayo Vallecano

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 29/10/2025 Ciudad de Lucena - Villarreal
Col·labora amb BDFutbol!