Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Alende

Nom complet
Diego Alende López
Data de naixement
25/08/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
180 cm
Pes
76 kg
Diego Alende López
25/08/1997 (29 anys)
Central
180 cm
76 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 165171161
Temporades seguides al mateix equip -24--44-
Equips 12213531
Partits Jugats 11301363413126781
Partits complets 088118298820650
Partits titular 01211323312125370
Partits suplent 1941101411
Partits substituit 032104324220
Partits incomplets 141145425631
Partits convocat 1370(#168)928392413
Partits convocat total 14200145362143591214
Guanyats 04267164210940
Empatats 1373310387101
Perduts 051368518740
Minuts 4010281118152977103212213660840
Gols 02322500
Gols de suplent 01001100
Partits Marcant algun Gol 02322500
Promig golejador 0,000,020,020,060,020,020,000,00
Gols pròpia porta 02102300
Targetes grogues 027461277310
Targetes vermelles 01401500
Edat primer partit 1823182718181818
Edat últim partit 1829222729292818
Edat primer partit en marcar -2621272621--
Edat últim partit en marcar -2822272828--
Enfrontaments amb més equips 1414719428281
Gols a més equips 02322500
Gols amb més equips 01211300
Gols en una temporada 01221200
Promig golejador en una temporada 0,000,090,060,060,090,090,000,00
Amonestacions en una temporada 0914191410
Partits substituit en una temporada 01244121210
Partits suplent en una temporada 13213311
Partits incomplets en una temporada 11255121211
Ascensos -00101--
Descensos 010011-0
Jornades consecutives jugat 11619191619--
Jornades consecutives titular 01618191618--
Jornades consecutives complet 0121319(#173)1217--
Jornades consecutives suplent 131133--
Jornades consecutives substituit 031233--
Jornades consecutives partit incomplet 141244--
Jornades consecutives guanyant 048(#221)448--
Jornades consecutives empatant 143344--
Jornades consecutives perdent 053155--
Jornades consecutives no guanyant 176477--
Jornades consecutives no empatant 08126812--
Jornades consecutives no perdent 168668--
Jornades consecutives marcant 011111--
Jornades consecutives sense marcar 11617191617--
Jugats consecutius titular 0705520707040
Jugats consecutius complet 0121620121740
Jugats consecutius suplent 13213311
Jugats consecutius substituit 04124410
Jugats consecutius partit incomplet 15225521
Jugats consecutius guanyant 04844820
Jugats consecutius empatant 14434401
Jugats consecutius perdent 05425520
Jugats consecutius no guanyant 111104111121
Jugats consecutius no empatant 0142111142180
Jugats consecutius no perdent 1912691221
Jugats consecutius marcant 01111100
Jugats consecutius sense marcar 18881298910281

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 05/12/2015 Betis - Celta de Vigo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/08/2024 Bilbao Athletic - Andorra

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 13/04/2025 Real Sociedad B - Andorra

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 17/12/2015 Celta de Vigo - Almería
Col·labora amb BDFutbol!