Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

João Cancelo

Nom complet
João Pedro Cavaco Cancelo
Data de naixement
27/05/1994 (32 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Davanter
Lateral dret
Altura
180 cm
Pes
66 kg
João Pedro Cavaco Cancelo
27/05/1994 (32 anys)
Lateral esquerre
Davanter
Lateral dret
180 cm
66 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Premier Bundesliga Serie A Primeira
Temporades 741294121
Temporades seguides al mateix equip 43444---
Equips 22651121
Partits Jugats 12813292669815511
Partits complets 75619840805380
Partits titular 10011245559211421
Partits suplent 28247116490
Partits substituit 225421510641
Partits incomplets 50789261610131
Partits convocat 274689271130
Partits convocat total 155173607512516641
Guanyats 687177427010290
Empatats 2124910131140
Perduts 394661415481
Minuts 882383621665484780151015381265
Gols 711575120
Gols de suplent 10210010
Partits Marcant algun Gol 711575120
Promig golejador 0,060,080,050,110,050,070,040,00
Gols pròpia porta 00000000
Targetes grogues 2645814193100
Targetes vermelles 30502000
Edat primer partit 2020202125282319
Edat últim partit 3231323228292419
Edat primer partit en marcar 21212121262823-
Edat últim partit en marcar 32213232282824-
Enfrontaments amb més equips 301092(#21)292415231
Gols a més equips 611374120
Gols amb més equips 216(#110)31120
Gols en una temporada 21222110
Promig golejador en una temporada 0,170,250,170,500,120,070,040,00
Amonestacions en una temporada 72737360
Partits substituit en una temporada 82835621
Partits suplent en una temporada 81824460
Partits incomplets en una temporada 13313461081
Jornades consecutives jugat 21---2811231
Jornades consecutives titular 15---277171
Jornades consecutives complet 7---164170
Jornades consecutives suplent 4---1220
Jornades consecutives substituit 2---2221
Jornades consecutives partit incomplet 4---2421
Jornades consecutives guanyant 9(#117)---7350
Jornades consecutives empatant 2---2150
Jornades consecutives perdent 7(#89)---1111
Jornades consecutives no guanyant 8---2261
Jornades consecutives no empatant 15---9681
Jornades consecutives no perdent 9---21(#96)360
Jornades consecutives marcant 2---1110
Jornades consecutives sense marcar 19---1710151
Jugats consecutius titular 225651657181
Jugats consecutius complet 73290294180
Jugats consecutius suplent 51502250
Jugats consecutius substituit 22212221
Jugats consecutius partit incomplet 63613451
Jugats consecutius guanyant 12(#92)313(#244)113(#78)380
Jugats consecutius empatant 21502150
Jugats consecutius perdent 72702111
Jugats consecutius no guanyant 82803261
Jugats consecutius no empatant 31(#54)731(#101)124(#152)8131
Jugats consecutius no perdent 126211213180
Jugats consecutius marcant 21201110
Jugats consecutius sense marcar 3494313110201

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2015-16 16/09/2015 Valencia - Zenit

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 18/02/2016 Valencia - Rapid Wien

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 18/06/2025 Real Madrid - Al-Hilal

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2014-15 04/12/2014 Rayo Vallecano - Valencia

Gol

# Temporada Data Partit
1 2015-16 02/12/2015 Barakaldo - Valencia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 05/02/2023 Wolfsburg - Bayern München

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 11/03/2023 Bayern München - Augsburg

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 26/08/2017 Roma - Inter
50 2018-19 12/05/2019 Roma - Juventus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 17/04/2018 Inter - Cagliari
Col·labora amb BDFutbol!