Ranking Jornades Consecutives Perdent - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
FeloRafael Batista Hernández
24/10/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
2
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 11 1959-60
3
LarrazJorge Roberto Larraz Camardelli
12/04/1934 Avellaneda 11 1959-60
4
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
5
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1953-54
6
SuárezJosé Suárez Miramontes
15/12/1928 A Coruña 10 1950-51
7
BebéTiago Manuel Dias Correia
12/07/1990 Agualva-Cacém 10 2014-15
8
EspinoSantiago Espino Domínguez
19/02/1938 Las Palmas de Gran Canaria 9 1959-60
9
NelliAlberto César Nelli Scarzo
10/09/1934 Córdoba 9 1959-60
10
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 9 1941-42
11
SagradoRafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 9 1941-42
12
Rubén SosaRubén Sosa Ardáiz
25/04/1966 Montevideo 9 1996-97
13
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 9 1996-97
14
Atienza IIÁngel Atienza Landeta
16/03/1931 Madrid 9 1951-53
15
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 9 1996-97
16
QuerejetaJosé María Querejeta Alberro
17/05/1919 Donostia/San Sebastián 9 1941-42
17
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 9 1959-60
18
AgboHenry Uche Agbo
04/12/1995 Kano 8 2016-17
19
MarcialMarcial Sánchez de Egea
24/03/1929 Calasparra 8 1959-60
20
CalleriJonathan Calleri
23/09/1993 Buenos Aires 8 2017-18
21
Miguel ÁngelMiguel Ángel Lozano Ayala
16/09/1978 Sabadell 8 2007-08
22
TormoJosé Tormo Sanjuán
15/12/1915 Alicante 8 1941-42
23
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 8 1985-86
24
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 8 2004-05
25
AquilaniAlberto Aquilani
07/07/1984 Roma 8 2017-18
26
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 8 2019-20
27
Javi LaraJavier Lara Grande
04/12/1985 Montoro 8 2014-15
28
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 8 2007-08
29
BellóLuis Belló Martínez
07/01/1929 Cieza 8 1951-53
30
Marc RocaMarc Roca Junqué
26/11/1996 La Granada 8 2019-20
31
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 8 1953-54
32
Paco PeñaFrancisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 8 2004-05
33
PitarchPascual Pitarch Orenga
05/08/1919 Castelló de la Plana 8 1950-51
34
Santi DeniaSantiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 8 2004-05
35
Pichi LucasArgimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 8 1985-86
36
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 8 1950-51
37
CanalsRicardo Vicente Canals Vila
26/09/1970 Montevideo 8 1996-97
38
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 8 1969-70
39
ZubillagaEustaquio Zubillaga Iraola
26/10/1933 Donostia/San Sebastián 8 1959-60
40
CapaAnder Capa Rodríguez
08/02/1992 Portugalete 8 2014-15
41
EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 8 2019-20
42
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 8 1969-70
43
MaciáManuel Maciá Sempere
17/08/1913 Santa Pola 8 1941-42
44
DarderSergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 8 2019-20
45
CrespoJosé Ángel Crespo Rincón
09/02/1987 Sevilla 8 2014-15
46
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez
06/01/1905 Eibar 8 1934-35
47
JuanmaJuan Manuel Gómez Sánchez
29/05/1981 Don Benito 8 2007-08
48
TatonoJuan Antonio Pérez Rodríguez
14/12/1915 Las Palmas de Gran Canaria 8 1941-42
49
SamuJosé Samu Pancsics
23/09/1924 Szeged 8 1952-53
50
Bergara IIAlberto Daniel Bergara de Medina
24/07/1942 Montevideo 8 1967-68
51
CoronaJosé Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 8 1941-42
52
MesaLeandro Mesa Fernández
27/08/1917 Madrid 8 1941-42
53
ZuculiniBruno Zuculini
02/04/1993 Belén de Escobar 8 2014-15
54
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 8 1953-54
55
LeiWu Lei
19/11/1991 Pinyin 8 2019-20
56
David LópezDavid López Silva
09/10/1989 Barcelona 8 2019-20
57
AdroverMiguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 8 1941-42
58
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 8 1996-97
59
StorariMarco Storari
07/01/1977 Pisa 8 2007-08
60
AmaviscaEmilio Amavisca Albo
06/06/1946 Laredo 8 1969-70
61
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 8 2016-17
62
MikelMikel Aguirregomezkorta Larrea
26/08/1974 Bilbao 7 2004-05
63
BertoAlberto Martínez Díaz
27/10/1962 Reiriz 7 1997-98
64
AznarRamón Aznar Cámara
31/05/1933 Pasaia 7 1959-60
65
PaquitoJosé Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 7 1989-90
66
MatosasGustavo Cristián Matosas Paidón
25/05/1967 Buenos Aires 7 1989-90
67
Moi GómezMoisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 7 2015-16
68
García CastanyJosé Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 7 1975-76
69
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 7 1959-60
70
RolónClemente Rolón Montañés
23/11/1951 Asunción 7 1980-81
71
Santi MinaSantiago Mina Lorenzo
07/12/1995 Vigo 7 2015-17
72
JuanjoJuan José Rodríguez Gutiérrez
15/10/1949 Candás 7 1975-76
73
VázquezSantiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 7 1949-50
74
Luis HernándezLuis Hernández Rodríguez
14/04/1989 Madrid 7 2017-18
75
OrtegaAntolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 7 1984-85
76
RuizMiguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 7 1989-90
77
ŠćepovićStefan Šćepović
10/01/1990 Beograd 7 2015-16
78
ParraAntonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla 7 1984-85
79
RicoJosé Luis Rico Ibáñez
14/02/1944 Melgar de Fernamental 7 1975-76
80
ArruabarrenaMikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 7 2014-15
81
NikiforovYuri Valeryevich Nikiforov
16/09/1970 Odesa 7 1997-98
82
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 7 1953-54
83
DimitrievskiStole Dimitrievski
25/12/1993 Kumanovo 7 2018-19
84
BaragañoCesáreo Baragaño Álvarez
03/08/1907 Mieres 7 1928-29
85
VillenaFrancisco Javier Mulero Villena
17/08/1966 Barcelona 7 1991-92
86
AmadorFrancisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 7 1996-97
87
CondeCarlos Conde Guardino
16/09/1961 Burriana 7 1981-82
88
TiradoJosé Tirado Castilla
04/11/1965 Sevilla 7 1996-97
89
Paulo BentoPaulo Jorge Gomes Bento
20/06/1969 Lisboa 7 1997-98
90
Del PinoJavier del Pino González
10/07/1980 Madrid 7 2008-09
91
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 7 1964-65
92
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 7 2015-16
93
ArandaCarlos Reina Aranda
27/07/1980 Málaga 7 2008-09
94
YodaAbdoul Karim Yoda
25/10/1988 Annemasse 7 2015-16
95
TelechiaFrancisco Labrado Telechia
15/08/1945 Sevilla 7 1967-68
96
AmunárrizFrancisco Amunárriz
1910 Hondarribia 7 1934-35
97
CarranzaRamón Sergio Carranza Semprini
28/07/1931 Rosario 7 1960-61
98
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 7 1969-70
99
ManelJosé Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 7 1997-98
100
RiganòChristian Riganò
25/05/1974 Lipari 7 2007-08
101
DoroBlas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 7 1969-70
102
Àlex MorenoAlexandre Moreno Lopera
08/06/1993 Sant Sadurní d'Anoia 7 2018-19
103
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 7 1975-76
104
RosalesRoberto José Rosales Altuve
20/11/1988 Caracas 7 2017-18
105
Jordi AmatJordi Amat Maas
21/03/1992 Canet de Mar 7 2018-19
106
QuinoJoaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 7 1967-68
107
IdeyeAide Brown Ideye
10/10/1988 Lagos 7 2017-18
108
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 7 1960-61
109
LemosPaolo Mauricio Lemos Merladett
28/12/1995 Rivera 7 2017-18
110
IturraManuel Rolando Iturra Urrutia
23/06/1984 Temuco 7 2017-18
111
GirónFernando Girón de la Fuente
07/01/1939 San Marcial 7 1964-65
112
DatziraJosé Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 7 1964-65
113
MoisésMoisés García León
10/07/1971 Sevilla 7 1998-99
114
AndradeAntonio Andrade Gilsanz
15/11/1913 Sevilla 7 1941-42
115
Míchel MacedoMíchel Macedo Rocha Machado
15/02/1990 Rio de Janeiro 7 2010-11
116
MariatgesJosé Mariatges Atienza
25/11/1923 Barcelona 7 1949-50
117
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1984-85
118
GonzálezJosé González González
06/12/1945 Tocina 7 1975-76
119
ProugenesCarlos Alberto Prougenes Ijuia
20/02/1947 Santa Fe 7 1969-70
120
Míchel MacedoMíchel Macedo Rocha Machado
15/02/1990 Rio de Janeiro 7 2017-18
121
FraderaEsteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 7 1991-92
122
SimarroJuan Manuel García Simarro
03/09/1951 Valdepeñas 7 1975-76
123
Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
27/10/1992 Utrera 7 2018-19
124
CalderónGabriel Humberto Calderón Metralla
07/02/1960 Buenos Aires 7 1984-85
125
AlveloJosé Manuel Alvelo Berredo
04/05/1962 Lugo 7 1985-86
126
CrusatAlbert Crusat Domènech
13/05/1982 Barcelona 7 2010-11
127
GordilloRafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 7 1984-85
128
BigasPedro Bigas Rigo
15/05/1990 Palma 7 2016-18
129
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 7 2008-09
130
Gorka BritGorka Brit Gallego
19/04/1978 Donostia/San Sebastián 7 2008-09
131
MaraverJuan Maraver González
28/04/1960 Sevilla 7 1985-86
132
João CanceloJoão Pedro Cavaco Cancelo
27/05/1994 Barreiro 7 2015-17
133
Álvaro CerveraÁlvaro Cervera Díaz
20/09/1965 Santa Isabel 7 1991-92
134
CarmeloCarmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 7 1989-90
135
AntonioAntonio López Martínez
02/10/1943 Marín 7 1969-70
136
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 7 1950-51
137
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 7 1959-60
138
AntónAntonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 7 1967-68
139
EmbarbaAdrián Embarba Blázquez
07/05/1992 Azuqueca de Henares 7 2018-19
140
PaniaguaRafael Paniagua Molina
07/08/1953 Cantillana 7 1980-81
141
TéllezÓscar Téllez Gómez
02/04/1975 Madrid 7 1998-99
142
LinaresJesús María Linares Loaiza
04/04/1958 Cádiz 7 1986-87
143
MontielÓscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 7 1996-97
144
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 7 2008-09
145
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 7 1986-87
146
ChipiaTomás Aguirre Echeveste
04/02/1914 Donostia/San Sebastián 7 1941-42
147
Santi ZubietaSantiago Zubieta Redondo
20/06/1908 Galdakao 7 1928-29
148
CostasManuel Costas Sanromán
08/05/1942 Panxón 7 1967-68
149
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 7 2017-18
150
Iván IglesiasIván Iglesias Corteguera
16/12/1971 Gijón 7 1997-98
151
Raúl NavasRaúl Rodríguez Navas
11/05/1988 Sevilla 7 2014-15
152
RobertRoberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 7 1998-99
153
MaxiJosé Antonio Rodríguez Callejón
21/02/1948 Berja 7 1980-81
154
RibónPedro Ribón Carlón
12/08/1937 Valladolid 7 1964-65
155
MartínezRicardo Martínez Fondo
07/08/1952 Buenos Aires 7 1980-81
156
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 7 1964-65
157
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe
22/04/1918 Zaldibia 7 1934-35
158
Kalu UcheKalu Tongololiki Mawakavamba Jawarapawara Uche
15/11/1982 Aba 7 2010-11
159
BonillaJosé Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 7 1967-68
160
NavarroJuan Navarro Bohigues
05/02/1957 Xàtiva 7 1981-82
161
BernardelloHernán Darío Bernardello
03/08/1986 Rosario 7 2010-11
162
De TomásRaúl de Tomás Gómez
17/10/1994 Madrid 7 2018-19
163
De TomásRaúl de Tomás Gómez
17/10/1994 Madrid 7 2019-20
164
DubovskýPeter Dubovský
07/05/1972 Bratislava 7 1997-98
165
Álvaro VázquezÁlvaro Vázquez García
27/04/1991 Badalona 7 2015-16
166
TaltavullGabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 7 1949-50
167
VoroSalvador González Marco
09/10/1963 Valencia 7 1996-97
168
ParejoDaniel Parejo Muñoz
16/04/1989 Coslada 7 2015-17
169
PedrazaÁngel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 7 1991-92
170
Mario CoteloMario Gutiérrez Cotelo
10/02/1975 La Felguera 7 1997-98
171
SantiusteRamón Santiuste García-Quintanilla
28/12/1900 Santander 7 1928-29
172
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 7 1949-50
173
Pedro JoséPedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 7 1996-97
174
JoséJosé Miguel Fernández Cabrera
27/10/1965 Santa Cruz de Tenerife 7 1996-97
175
OnopkoViktor Savelyevich Onopko
14/10/1969 Luhansk 7 1997-98
176
GostPedro Gost Sastre
16/01/1946 Sa Pobla 7 1969-70
177
ArtnerPeter Artner
20/05/1966 Wien 6 1996-97
178
Mágico GonzálezJorge Alberto González Barillas
13/03/1958 San Salvador 6 1989-90
179
PerdomoAlfonso Perdomo García
01/07/1919 Las Palmas de Gran Canaria 6 1948-49
180
LledóJosé Vicente Lledó Samper
14/12/1971 Alicante 6 1996-97
181
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán
12/02/1981 Talavera de la Reina 6 2010-11
182
JuberaJosé Antonio Sáenz de Jubera Martínez
14/07/1974 Logroño 6 1996-97
183
Luis CostaLuis Costa Juan
19/02/1943 Alicante 6 1970-71
184
Maxi RodríguezMaximiliano Rubén Rodríguez
02/01/1981 Rosario 6 2003-04
185
SierraJosé Valdor Sierra
01/11/1914 Santander 6 1940-41
186
CamachoAgustín Camacho Bayo
19/03/1960 Almería 6 1980-81
187
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 6 1960-62
188
Juan ValdésJuan Manuel García Valdés
21/03/1951 Avilés 6 1978-79
189
Juan GonzálezJuan Antonio González Crespo
27/05/1972 Montevideo 6 1997-98
190
Andrés FernándezAndrés Fernández Ramón
28/05/1959 Punta Umbría 6 1982-83
191
CasadoJosé Manuel Casado Bizcocho
09/08/1986 Coria del Río 6 2009-10
192
LacenMehdi Gregory Giuseppe Lacen
15/03/1984 Paris 6 2017-18
193
LoscoAlfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 6 1952-53
194
JosemiJosé Miguel González Rey
15/11/1979 Torremolinos 6 2003-04
195
CabreraLeandro Daniel Cabrera Sasía
17/06/1991 Montevideo 6 2019-20
196
De las CuevasMiguel Ángel de las Cuevas Barberá
19/06/1986 Alicante 6 2016-17
197
Chori CastroGonzalo Castro Irizábal
14/09/1984 Trinidad 6 2017-18
198
VíctorVíctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 6 1996-98
199
GamboaFernando Andrés Gamboa
28/10/1970 Marcos Juárez 6 1997-98
200
BayonaFrancisco Javier Bayona Ruiz
18/09/1956 Olite 6 1981-82
201
LapiJosé Torres Lapi
23/04/1950 Cádiz 6 1978-79
202
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 6 1963-64
203
OrellanaFabián Ariel Orellana Valenzuela
27/01/1986 Santiago de Chile 6 2014-15
204
Fede VicoFederico Vico Villegas
04/07/1994 Córdoba 6 2014-15
205
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 6 1990-91
206
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 6 1948-49
207
FàbregasAntonio Fàbregas Casals
29/04/1921 Tarragona 6 1945-46
208
OlsenFrode Olsen
12/10/1967 Stavanger 6 1999-00
209
Eloy PérezEloy Pérez García
25/03/1965 Barcelona 6 1992-93
210
VillanovaIsidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 6 1994-95
211
InsúaFederico Insúa
03/01/1980 Buenos Aires 6 2003-04
212
MorónÁngel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1990-91
213
JuberaJosé Antonio Sáenz de Jubera Martínez
14/07/1974 Logroño 6 1994-95
214
Rubén CastroRubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 6 2013-14
215
ValcárcelMiguel Ángel Valcárcel Lorenzo
24/08/1908 Ourense 6 1935-36
216
EscaichXavier Escaich Ferrer
06/09/1968 Barcelona 6 1992-93
217
MarcosAlberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 6 1996-98
218
Bruno GamaBruno Alexandre Vilela Gama
15/11/1987 Vila Verde 6 2012-13
219
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 6 2012-13
220
JuanfranJuan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 6 2013-14
221
Víctor CasadesúsVíctor Manuel Casadesús Castaño
28/02/1985 S'Arenal 6 2012-13
222
BenitoJuan José Benito Boada
10/08/1953 Sestao 6 1978-79
223
Hélder PostigaHélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 6 2011-12
224
BidegainIgnacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 6 1941-42
225
DulceJesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 6 1994-95
226
Juan ManuelJuan Manuel Fernández González
29/03/1940 Orillés 6 1964-65
227
AlbesaAlbert Albesa Gasulla
06/03/1965 Gavà 6 1990-91
228
Rodrigo ElyRodrigo Ely
03/11/1993 Lajeado 6 2017-18
229
IguaranMiguel Iguaran Arandia
03/09/1937 Azkoitia 6 1964-65
230
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 6 1997-98
231
ArbillaAnaitz Arbilla Zabala
15/05/1987 Pamplona 6 2013-14
232
SañudoJuan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 6 1978-79
233
GraneroEsteban Félix Granero Molina
02/07/1987 Pozuelo de Alarcón 6 2018-19
234
UrtizbereaSantiago Urtizberea Oñatibia
25/07/1909 Irun 6 1928-29
235
IsabeloIsabelo Ramírez Martín
18/09/1943 Tharsis 6 1967-68
236
Delfín ÁlvarezDelfín Álvarez Yáñez
14/09/1936 Ourense 6 1960-61
237
PerichePedro Rocamora Pacheco
28/04/1922 Cox 6 1945-46
238
RikiIván Sánchez-Rico Soto
11/08/1980 Aranjuez 6 2012-13
239
DarderSergi Darder Moll
22/12/1993 Artà 6 2018-19
240
Gonzalvo IIJosep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 6 1952-53
241
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 6 1963-64
242
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 6 1995-96
243
OgrisAndreas Ogris
07/10/1964 Wien 6 1990-91
244
Juan RodríguezJuan Antonio Rodríguez Villamuela
01/04/1982 Málaga 6 2015-16
245
HueteFélix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 6 1940-41
246
FontàsAndreu Fontàs Prat
14/11/1989 Banyoles 6 2014-15
247
OrtegaJuan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 6 1952-53
248
AltunaJosé Altuna Echegoyen
26/12/1910 Hondarribia 6 1928-29
249
Felipe HerreroFelipe Herrero Baeza
18/06/1970 Madrid 6 1994-95
250
UrretaRamón Urreta Uriarte
30/09/1912 Vitoria-Gasteiz 6 1932-33
En actiu la temporada 2020-21