Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Quero

Nom complet
Félix Quero López
Data de naixement
07/09/1982 (44 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral dret
Davanter
Altura
171 cm
Pes
67 kg
Félix Quero López
07/09/1982 (44 anys)
Lateral dret
Davanter
171 cm
67 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 191094
Temporades seguides al mateix equip -2-3-
Equips 18874(#79)
Partits Jugats 24284308199
Partits complets 210310594
Partits titular 14194208176
Partits suplent 1090(#146)10023
Partits substituit 129010282
Partits incomplets 22180(#191)202105
Partits convocat 9112000
Partits convocat total 33295328199
Guanyats 810511382
Empatats 79410112
Perduts 98594105
Minuts 115417702188561408560
Gols 1262713(#237)
Gols de suplent 04401
Partits Marcant algun Gol 1262713(#236)
Promig golejador 0,040,090,090,050,33
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 01100
Targetes grogues 3363920
Targetes vermelles 02200
Edat primer partit 2621212122
Edat últim partit 2734343830
Edat primer partit en marcar 2722223323
Edat últim partit en marcar 2734343330
Enfrontaments amb més equips 1798111146
Gols a més equips 1242513(#181)
Gols amb més equips 17713(#11)
Gols en una temporada 16611
Promig golejador en una temporada 0,040,180,180,500,50
Amonestacions en una temporada 39910
Partits substituit en una temporada 12141441
Partits suplent en una temporada 10161611
Partits incomplets en una temporada 22282842
Ascensos 022--
Descensos 101--
Jornades Consecutives Jugat 102424--
Jornades Consecutives Titular 61818--
Jornades Consecutives Complet 288--
Jornades Consecutives Suplent 488--
Jornades Consecutives Substituit 666--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 101010--
Jornades Consecutives Guanyant 244--
Jornades Consecutives Empatant 133--
Jornades Consecutives Perdent 244--
Jornades Consecutives No Guanyant 31010--
Jornades Consecutives No Empatant 577--
Jornades Consecutives No Perdent 51212--
Jornades Consecutives Marcant 144--
Jornades Consecutives Sense Marcar 51414--
Jugats Seguits 102424199
Jugats Consecutius Titular 6272794
Jugats Consecutius Complet 2131334
Jugats Consecutius Suplent 68811
Jugats Consecutius Substituit 66621
Jugats Consecutius Partit Incomplet 18162033
Jugats Consecutius Guanyant 24441
Jugats Consecutius Empatant 15511
Jugats Consecutius Perdent 25543
Jugats Consecutius No Guanyant 6101044
Jugats Consecutius No Empatant 51111153
Jugats Consecutius No Perdent 5151554
Jugats Consecutius Marcant 14411
Jugats Consecutius Sense Marcar 194545163
Col·labora amb BDFutbol!