2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa de la Liga de 3ª División - Grupo Fase Nacional1984-85

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 01/05/1985 CD Lugo CD Orense
Ronda 1 (Ida) 01/05/1985 CD Don Benito Pozoblanco
Ronda 1 (Ida) 01/05/1985 Extremadura CD Mairena
Ronda 1 (Ida) 02/05/1985 San Pedro Fuengirola
Ronda 1 (Ida) 02/05/1985 UB Conquense Gimnástica Segoviana
Ronda 1 (Ida) 02/05/1985 Ronda Estepona
Ronda 1 (Vuelta) 07/05/1985 CD Mairena Extremadura
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1985 Fuengirola San Pedro
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1985 Gimnástica Segoviana UB Conquense
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1985 CD Orense CD Lugo
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1985 Pozoblanco CD Don Benito
Ronda 1 (Vuelta) 09/06/1985 Estepona Ronda
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 CD Mairena CD Don Benito
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 Fuengirola CD Ronda
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 Fuensalida UB Conquense
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 CF Gandía Yeclano CF
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 Catarroja CF Portmany
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 CD Lugo Ponferradina
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 Las Palmas Atlético Marino
Octavos de Final (Ida) 16/05/1985 Barbastro Oberena CF
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 CD Ronda Fuengirola
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 Yeclano CF CF Gandía
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 UB Conquense Fuensalida
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 Ponferradina CD Lugo
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 Marino Las Palmas Atlético
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1985 Oberena CF Barbastro
Octavos de Final (Vuelta) 25/05/1985 Portmany Catarroja CF
Octavos de Final (Vuelta) 25/05/1985 CD Don Benito CD Mairena
Cuartos de Final (Ida) 30/05/1985 CD Mairena Fuengirola
Cuartos de Final (Ida) 30/05/1985 Las Palmas Atlético Yeclano CF
Cuartos de Final (Ida) 01/06/1985 Oberena CF UB Conquense
Cuartos de Final (Ida) 02/06/1985 Portmany Ponferradina
Cuartos de Final (Vuelta) 05/06/1985 Yeclano CF Las Palmas Atlético
Cuartos de Final (Vuelta) 06/06/1985 Fuengirola CD Mairena
Cuartos de Final (Vuelta) 06/06/1985 UB Conquense Oberena CF
Cuartos de Final (Vuelta) 06/06/1985 Ponferradina Portmany
Semifinal (Ida) 08/06/1985 CD Mairena Las Palmas Atlético
Semifinal (Ida) 09/06/1985 UB Conquense Portmany
Semifinal (Vuelta) 16/06/1985 Las Palmas Atlético CD Mairena
Semifinal (Vuelta) 16/06/1985 Portmany UB Conquense
Final (Ida) 23/06/1985 Las Palmas Atlético UB Conquense
Final (Vuelta) 29/06/1985 UB Conquense Las Palmas Atlético

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Aurelio UB Conquense
41.00
Vargas Las Palmas Atlético
30.50
Juan Pablo Las Palmas Atlético
30.60
Miguel Ángel Portmany
30.60
Valencia Las Palmas Atlético
20.25
Serna UB Conquense
20.40
Lamas UB Conquense
20.40
Felipe UB Conquense
20.40
Chacopino Las Palmas Atlético
20.40
Sito Las Palmas Atlético
20.29
    Nom Equip Pos Minuts
Carmelo Las Palmas Atlético
750
Brito Las Palmas Atlético
750
Toni Las Palmas Atlético
717
Pepote Las Palmas Atlético
706
Oscar Las Palmas Atlético
660
Sito Las Palmas Atlético
544
Sergio Las Palmas Atlético
543
Espinar CD Mairena
540
Sánchez CD Mairena
540
Arco Portmany
540
    Nom Equip Pos Grogues
Ortiz UB Conquense
2
Brito Las Palmas Atlético
2
Juan Pablo Las Palmas Atlético
2
Javier Portmany
2
Odonell Ponferradina
2
Tomás Marino
2
Valencia Las Palmas Atlético
1
Ramón UB Conquense
1
Serna UB Conquense
1
Herráiz UB Conquense
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Tomás Marino
2
Valencia Las Palmas Atlético
1
Vargas Las Palmas Atlético
1
Castillo Las Palmas Atlético
1
Edrosa CD Lugo
1
Luis Ponferradina
1
Nando CD Orense
1
Pelillo Marino
1
Soto Oberena CF
1
Luis Jiménez CF Gandía
1
Gols:
121
Promig golejador:
3.03
Targetes Grogues:
44
Targetes Grogues Per Partit:
1.10
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.28
Victòries locals:
23
Victòries visitants:
5
Empats:
12
Màxima victòria local:
8 - 1 UB Conquense-Fuensalida
Màxima victòria visitant:
0 - 4 CD Don Benito-CD Mairena

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
UB Conquense
10 5 4 1
50%
40%
10%
27 9 7 0
CD Mairena
8 5 0 3
62%
38%
18 8 1 0
Las Palmas Atlético
8 4 1 3
50%
12%
38%
17 11 10 3
Fuengirola
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 10 0 0
Yeclano CF
4 3 0 1
75%
25%
11 7 0 0
Portmany
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 8 6 0
CD Lugo
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 5 1
Ponferradina
4 2 0 2
50%
50%
3 6 6 1
CD Don Benito
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 7 0 0
CD Orense
2 0 2 0
100%
1 1 2 1
Ronda
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Estepona
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Extremadura
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Catarroja CF
2 1 0 1
50%
50%
3 5 1 0
CD Ronda
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
San Pedro
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Pozoblanco
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Gimnástica Segoviana
2 0 1 1
50%
50%
0 3 0 0
Marino
2 0 1 1
50%
50%
1 6 6 3
Oberena CF
2 0 1 1
50%
50%
1 6 0 1
Fuensalida
2 0 1 1
50%
50%
3 10 0 0
Barbastro
0 0 0 0
0 0 0 0
CF Gandía
2 0 0 2
100%
2 7 0 1