2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa de la Liga de 3ª División - Grupo Fase Nacional1983-84 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 01/05/1984 Rayo Cantabria Real Unión
Ronda 1 (Ida) 02/05/1984 Villarrobledo Yeclano CF
Ronda 1 (Ida) 02/05/1984 Villanueva Sevilla Atlético
Ronda 1 (Ida) 02/05/1984 Constancia Ferrerías
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1984 Real Unión Rayo Cantabria
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1984 Yeclano CF Villarrobledo
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1984 Sevilla Atlético Villanueva
Ronda 1 (Vuelta) 09/05/1984 Ferrerías Constancia
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 CD Villanovense Guadalajara
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 Ferrerías Real Unión
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 Yeclano CF Noia
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 Extremadura CD Orense
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 CD Tudelano Sevilla Atlético
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 Onteniente CD Arnedo
Octavos de Final (Ida) 15/05/1984 Real Aranjuez Levante
Octavos de Final (Ida) 16/05/1984 Güímar Maspalomas
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Real Unión Ferrerías
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Guadalajara CD Villanovense
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Maspalomas Güímar
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Noia Yeclano CF
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 CD Orense Extremadura
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Sevilla Atlético CD Tudelano
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 CD Arnedo Onteniente
Octavos de Final (Vuelta) 23/05/1984 Levante Real Aranjuez
Cuartos de Final (Ida) 29/05/1984 CD Orense CD Tudelano
Cuartos de Final (Ida) 30/05/1984 Güímar Yeclano CF
Cuartos de Final (Ida) 30/05/1984 CD Arnedo Levante
Cuartos de Final (Ida) 31/05/1984 Guadalajara Real Unión
Cuartos de Final (Vuelta) 03/06/1984 Real Unión Guadalajara
Cuartos de Final (Vuelta) 05/06/1984 CD Tudelano CD Orense
Cuartos de Final (Vuelta) 06/06/1984 Yeclano CF Güímar
Cuartos de Final (Vuelta) 06/06/1984 Levante CD Arnedo
Semifinal (Ida) 15/06/1984 Guadalajara Yeclano CF
Semifinal (Ida) 17/06/1984 CD Tudelano CD Arnedo
Semifinal (Vuelta) 21/06/1984 Yeclano CF Guadalajara
Semifinal (Vuelta) 21/06/1984 CD Arnedo CD Tudelano
Final (Ida) 26/06/1984 Yeclano CF CD Tudelano
Final (Vuelta) 30/06/1984 CD Tudelano Yeclano CF

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Mandiola Real Unión
81.60
Gestoso Yeclano CF
60.75
Hontoria Yeclano CF
60.60
Ayala CD Tudelano
50.83
Juanito Güímar
51.25
Laosa Yeclano CF
40.44
Leo CD Tudelano
40.50
Becerra Guadalajara
41.00
Munárriz CD Tudelano
30.50
Galván Yeclano CF
30.33
    Nom Equip Pos Minuts
Hontoria Yeclano CF
900
Romero Yeclano CF
900
Paquito Yeclano CF
900
Corral Yeclano CF
855
Laosa Yeclano CF
810
Galván Yeclano CF
765
López Jimeno CD Tudelano
720
Gestoso Yeclano CF
712
Cecilio CD Tudelano
675
Abellán Yeclano CF
630
    Nom Equip Pos Grogues
López Polaina Real Unión
2
Laosa Yeclano CF
2
Martínez CD Tudelano
2
Galván Yeclano CF
2
Santos Sevilla Atlético
2
Juan Manuel Yeclano CF
1
Abellán Yeclano CF
1
Aguado CD Tudelano
1
Guardia CD Tudelano
1
Chus Mari CD Tudelano
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Corral Yeclano CF
1
Gil Yeclano CF
1
Jesús Güímar
1
Miguel Ángel Sevilla Atlético
1
Santos Sevilla Atlético
1
Pedrito Extremadura
1
Rivera Villarrobledo
1
Santi CD Arnedo
1
Salva CD Arnedo
1
Gols:
121
Promig golejador:
3.56
Targetes Grogues:
44
Targetes Grogues Per Partit:
1.29
Expulsions:
9
Expulsions Per Partit:
0.26
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
2
Empats:
6
Màxima victòria local:
7 - 1 Güímar-Maspalomas
Màxima victòria visitant:
0 - 2 CD Arnedo-CD Tudelano

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
CD Tudelano
8 5 2 1
62%
25%
13%
18 8 8 0
Yeclano CF
10 4 1 5
40%
10%
50%
27 18 9 2
Real Unión
6 3 1 2
50%
16%
34%
15 10 4 0
Guadalajara
6 3 1 2
50%
16%
34%
12 13 6 0
Güímar
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 6 0 1
CD Orense
4 2 0 2
50%
50%
3 3 3 0
Levante
2 1 1 0
50%
50%
1 0 0 0
Sevilla Atlético
4 1 1 2
25%
25%
50%
6 6 5 2
Onteniente
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Extremadura
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 1
Ferrerías
2 1 0 1
50%
50%
2 4 2 0
Villarrobledo
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 1
CD Arnedo
4 1 0 3
25%
75%
8 11 2 2
Villanueva
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Noia
2 1 0 1
50%
50%
4 9 2 0
Real Aranjuez
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
CD Villanovense
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Rayo Cantabria
2 0 1 1
50%
50%
3 6 0 0
Maspalomas
2 0 1 1
50%
50%
2 8 1 0
Constancia
0 0 0 0
0 0 0 0