2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

Copa de la Liga de 3ª División - Grupo Fase Nacional1982-83 next
Fase Nacional

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 28/05/1983 Pozoblanco Úbeda
Ronda 1 (Ida) 28/05/1983 Almansa Catarroja
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Real Unión Tudelano
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Ponferradina Rayo Cantabria
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Basconia Calahorra
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Sporting Mahonés Barcelona Aficionados
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Atlético Muleño Mestalla
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Igualada CD Badía
Ronda 1 (Ida) 29/05/1983 Puerto Real CF Industrial Melilla
Ronda 1 (Vuelta) 01/06/1983 Catarroja Almansa
Ronda 1 (Vuelta) 01/06/1983 Mestalla Atlético Muleño
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Barcelona Aficionados Sporting Mahonés
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Rayo Cantabria Ponferradina
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Tudelano Real Unión
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Calahorra Basconia
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Industrial Melilla Puerto Real CF
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 CD Badía Igualada
Ronda 1 (Vuelta) 02/06/1983 Úbeda Pozoblanco
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Barcelona Aficionados Puerto Cruz
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Pegaso Rayo Cantabria
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Lugo Catarroja
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Calahorra Pozoblanco
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Pontevedra Tudelano
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Atlético Muleño Real Madrid Aficionados
Octavos de Final (Ida) 05/06/1983 Santoña San Antonio
Octavos de Final (Ida) 11/06/1983 Puerto Real CF Igualada
Octavos de Final (Vuelta) 07/06/1983 Tudelano Pontevedra
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 Puerto Cruz Barcelona Aficionados
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 Catarroja Lugo
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 Rayo Cantabria Pegaso
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 Pozoblanco Calahorra
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 Real Madrid Aficionados Atlético Muleño
Octavos de Final (Vuelta) 08/06/1983 San Antonio Santoña
Octavos de Final (Vuelta) 14/06/1983 Igualada Puerto Real CF
Cuartos de Final (Ida) 11/06/1983 Igualada Pegaso
Cuartos de Final (Ida) 12/06/1983 San Antonio Real Madrid Aficionados
Cuartos de Final (Ida) 12/06/1983 Lugo Pozoblanco
Cuartos de Final (Ida) 12/06/1983 Puerto Cruz Tudelano
Cuartos de Final (Vuelta) 15/06/1983 Real Madrid Aficionados San Antonio
Cuartos de Final (Vuelta) 15/06/1983 Pegaso Igualada
Cuartos de Final (Vuelta) 15/06/1983 Tudelano Puerto Cruz
Cuartos de Final (Vuelta) 15/06/1983 Pozoblanco Lugo
Semifinal (Ida) 19/06/1983 Lugo Real Madrid Aficionados
Semifinal (Ida) 19/06/1983 Tudelano Pegaso
Semifinal (Vuelta) 22/06/1983 Pegaso Tudelano
Semifinal (Vuelta) 22/06/1983 Real Madrid Aficionados Lugo
Final (Ida) 26/06/1983 Tudelano Real Madrid Aficionados
Final (Vuelta) 29/06/1983 Real Madrid Aficionados Tudelano

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Soler Real Madrid Aficionados
50.63
Pousada Lugo
40.67
Rafa Lugo
40.80
Mayayo Calahorra
41.00
Blanco Vila Real Madrid Aficionados
30.38
Ruiz Real Madrid Aficionados
30.38
De las Heras Real Madrid Aficionados
30.75
Monllor Real Madrid Aficionados
30.38
Lobo Barcelona Aficionados
30.75
Guardia Tudelano
30.30
    Nom Equip Pos Minuts
Antón Tudelano
930
Hilos Tudelano
930
Aguado Tudelano
930
Ayala Tudelano
930
Guardia Tudelano
930
López Jimeno Tudelano
885
Vicente Tudelano
885
Valdenebro Real Madrid Aficionados
720
Aguilera Real Madrid Aficionados
720
Ruiz Real Madrid Aficionados
720
    Nom Equip Pos Grogues
Blanco Vila Real Madrid Aficionados
2
Arroyo Real Madrid Aficionados
2
Herrero Pegaso
2
Celis Pegaso
2
Alors Pozoblanco
2
Coco Pozoblanco
2
Mongo Puerto Cruz
2
Pablo Úbeda
2
Juani San Antonio
2
Valdenebro Real Madrid Aficionados
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Blanco Vila Real Madrid Aficionados
1
Martínez Tudelano
1
Cabo Lugo
1
Olmedo Pegaso
1
Sebas I Pegaso
1
Arteaga Igualada
1
Gelucho Rayo Cantabria
1
Chencho Rayo Cantabria
1
Virgilio Rayo Cantabria
1
Moreno Pozoblanco
1
Gols:
148
Promig golejador:
3.36
Targetes Grogues:
90
Targetes Grogues Per Partit:
2.05
Expulsions:
22
Expulsions Per Partit:
0.50
Victòries locals:
23
Victòries visitants:
10
Empats:
11
Màxima victòria local:
5 - 0 Tudelano-Puerto Cruz
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Atlético Muleño-Mestalla

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Madrid Aficionados
8 5 2 1
62%
25%
13%
22 11 7 1
Tudelano
10 4 3 3
40%
30%
30%
17 13 6 1
Lugo
6 4 1 1
66%
16%
18%
15 10 6 1
Pegaso
6 3 0 3
50%
50%
17 13 10 2
Calahorra
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 7 0 0
Igualada
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 7 1 1
Barcelona Aficionados
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 5 0
Rayo Cantabria
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 2 3
Pozoblanco
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 9 8 3
Mestalla
2 2 0 0
100%
5 0 0 0
Puerto Real CF
2 2 0 0
100%
4 1 3 1
Puerto Cruz
4 2 0 2
50%
50%
8 8 8 1
Catarroja
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 9 2 0
Úbeda
2 0 2 0
100%
2 2 2 2
San Antonio
2 1 0 1
50%
50%
2 4 9 3
Sporting Mahonés
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Ponferradina
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Pontevedra
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Real Unión
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
CD Badía
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 1
Almansa
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Santoña
0 0 0 0
0 0 0 0
Industrial Melilla
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Basconia
2 0 0 2
100%
2 6 2 0
Atlético Muleño
4 0 0 4
100%
3 13 2 1