2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Segunda División Femenina - Grupo Norte (1ª Fase B)2020-21 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Alavés371612133414261
2Osasuna341610423518270
3Barcelona B2616754301990
4AEM25167452816271
5Seagull25168172426331
6Athletic Club B22166462519101
7Zaragoza CFF22165741815231
8Espanyol B71621131252250
9Collerense41611141744261
Promoció Ascens
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Sanadri
11 Alavés
Patricia
8 Osasuna
Pilar Garrote
7 Seagull
Pixu
7 AEM
Andrea
7 AEM
Alexia
7 AEM
Lorena
7 Osasuna
Sara Carrillo
6 Osasuna
Urbani
6 Alavés
Queiroz
5 Barcelona B
Nom Pos Minuts Club
María Molina
1440 Barcelona B
Lauren
1440 Zaragoza CFF
Haza
1439 AEM
Mady
1425 Zaragoza CFF
Restrepo
1422 Collerense
Nora
1421 Zaragoza CFF
Pixu
1374 AEM
Urruzola
1373 Alavés
Ane Miren
1364 Alavés
Cris
1350 Alavés
Nom Pos Grogues Club
Nuria Garrote
5 Seagull
Xenia
5 Seagull
Pilar Garrote
4 Seagull
Curtin
4 Zaragoza CFF
Janira
4 AEM
Pixu
4 AEM
Vanessa
4 Osasuna
Rocío
4 Collerense
Nachula
4 Zaragoza CFF
Teresa Rey
3 Zaragoza CFF
  Nom Pos Vermelles Club
Míriam
1 Alavés
Paula Ortega
1 Athletic Club B
Gabi
1 Collerense
Rocío Serrano
1 Seagull
Janira
1 AEM
Nachula
1 Zaragoza CFF
Nom Pos Coef Club PJ G
Cris
0.87 Alavés1513
Maitane
0.91 Osasuna1110
Girol
2.91 Collerense1132
Nom P TG TV
Ane Miren Fuentes Menayo481
Coral Couso Cuadrado4170
Cecilia Laura Muñoz di Giovambattista4101
Lidia Barragán Gaspar470
Florencia Andrea Muñoz di Giovambattista490
Haizea Castresana Zorroza3100
Mireia Gironés Maricalva370
Ane Asla Borrallo3100
Ágata González Rodríguez370
Andrea Tena Colomé391
Malena Bergua Santos250
Iria Pujol Colell281
Cristina Tortella Jaume260
Andrea Fernández Fírvida240
Adrián Catalá Hidalgo120
Vanesa Marín Rubio150
Borja Arce López120
Meritxell Guardia Ferrer120
Adán Rivas Piñeiro111
Tania Marín Sánchez140
Borja Munárriz Mateos161
Marta Frías Acedo110
Isaac Gutiérrez Rodríguez120
Martina Cárdenas López150
Javier Fernández Santesteban120
Sara Garcés Martín150
Alberto Luis Pérez Galmés130
Alberto Sada Gil140
Andrea Coca Escobedo140
Marta Galego Salguero150
Imanol Irurtzun Artola140
Ricardo Morey García110
Alba Jové Sanz100
Sandra Márquez Redondo110
Nerea Rey Vicente130
Lluís Balle Reus120
David Recio Moreno170
Garcés Martín130
Antonio Magí Bordoy Díaz120
Fernando Castillejo Álvarez130
Naiara Márquez Ulla150
Igor Garcés Bargada110
Pau Muntaner Ruiz140
Gols:
223
Promig golejador:
3,10
Targetes Grogues:
206
Targetes Grogues Per Partit:
2,86
Expulsions:
6
Expulsions Per Partit:
0,08
Victòries locals:
28
Victòries visitants:
30
Empats:
14
Màxima victòria local:
8 - 0 Seagull-Espanyol B
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Collerense-Osasuna

Progrés

Matriu