2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

Segunda División Femenina - Grupo Norte2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Athletic Club B482215344317240
2
Eibar462213723713450
3
Barcelona B452214356128201
4
Osasuna412213274124231
5
Alavés412212553826290
6
Seagull352210573827222
7
AEM352210572928230
8
Zaragoza CFF3222102104346221
9
Oviedo Moderno31229493737242
10
Parquesol28227783331221
11
Madrid CFF B262275102740211
12
Atlético de Madrid B262275103234351
13
Racing Féminas252281133735282
14
Friol192261152555300
15
Pozuelo de Alarcón132241171240292
16
Sporting de Gijón82222181264281
Ascens
Descens

Resultats

14/03/2020
Osasuna
AEM
-
-
15/03/2020
Zaragoza CFF
Friol
-
-
Athletic Club B
Alavés
-
-
Eibar
Oviedo Moderno
-
-
Parquesol
Madrid CFF B
-
-
Barcelona B
Atlético de Madrid B
-
-
Pozuelo de Alarcón
Seagull
-
-
Sporting de Gijón
Racing Féminas
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Claudia Pina
15 Barcelona B
Lice Chamorro
15 Racing Féminas
Amaiur
13 Athletic Club B
Maddy
13 Zaragoza CFF
Armengol
12 Barcelona B
Isina
11 Oviedo Moderno
Lucía Pardo
10 Friol
Teresa
9 Barcelona B
Irina
9 Seagull
Nuria Garrote
8 Seagull
Nom Pos Minuts Club
Míriam
1980 Alavés
Cris
1980 Alavés
Majarín
1980 Atlético de Madrid B
Vera
1980 Alavés
Lorena
1980 Madrid CFF B
Maialen
1980 Racing Féminas
Queralt
1980 Seagull
Spitler
1966 Zaragoza CFF
Iglesias
1963 Oviedo Moderno
Natalia
1960 Parquesol
Nom Pos Grogues Club
Mushu
7 Friol
Contreras
6 Pozuelo de Alarcón
Janira
6 AEM
Noe
6 Sporting de Gijón
Leyre
5 Osasuna
Napo
5 Eibar
Laia Codina
5 Barcelona B
Uriarte
5 Athletic Club B
Patri
5 AEM
Leire Peña
5 Atlético de Madrid B
  Nom Pos Vermelles Club
Alba
1 Oviedo Moderno
Naima
1 Zaragoza CFF
Liucija
1 Racing Féminas
Aída Escobar
1 Seagull
Loli
1 Oviedo Moderno
Cotado
1 Seagull
Amparo
1 Pozuelo de Alarcón
Érika
1 Sporting de Gijón
Paula
1 Atlético de Madrid B
Berta
1 Barcelona B
Nom Pos Coef Club PJ G
Paula
45 Sporting de Gijón1745
Gallego
38 Friol1738
Murga
33 Zaragoza CFF1633
Noelia
24 Pozuelo de Alarcón1224
Fukumura
28 Oviedo Moderno1528
Nagore
26 Madrid CFF B1526
Ninos
18 Pozuelo de Alarcón1218
Jana Xin
16 Atlético de Madrid B1216
Noelia
27 AEM2127
Gemma Font
17 Barcelona B1417
Nom P TG TV
Ane Miren Fuentes Menayo9301
Lara Hortal Alonso8191
Ane Asla Borrallo8360
Haizea Castresana Zorroza7150
Patricia Rodríguez Díaz7100
Nahia Alonso Fernández7131
Patricia Gómez Gómez6231
Marta Massó Gómez570
Alicia Espinosa Ríos5101
Elisabeth Calvo Valentín5141
Carla Borrás Polo5140
Sandra González López Rey4111
Daniela Elena Postolache460
Jesús López Fernández4142
Teresa Purtí Páez350
Victoria Petrova Borislavova340
Esther Martín Alonso360
Meritxell Guardia Ferrer3111
Inmaculada Concepción Gras Peral260
David Pereira Ferreiro280
Florencia Andrea Muñoz di Giovambattista250
Sara Ovies García270
Iván Abel Bruzos230
Irene López Brustenga260
Ester Erra Leiva232
Javier Pérez Prado2130
Raquel Chimeno Romero250
Coral Couso Cuadrado240
Alexia Mayer Calvo260
Martina Cárdenas López250
Cecilia Laura Muñoz di Giovambattista240
Elena Gomollón García250
Javier Gutiérrez Garrote220
David Rivera García230
Andrea Fernández Fírvida240
Claudia Cebollada López120
Alberto Bárcena Ruiz130
José Javier Apesteguía Jiménez110
Mariyan Simonov Todorov130
Anna Sabaté Cabrera130
Alejandro Ferreiro Méndez150
Paola Cebollada López110
Juan Pastor Fernández100
Óscar Garciandia Rosa130
Jorge Cruz Lafuente120
Ágata González Rodríguez110
Jesús Ortega Romano110
David Recio Moreno100
Fernanda Zulay Sangucho Barba110
Rodrigo Crespo Villa131
Francisco Crespo Puente130
Julio Fermín Leo Ollo100
María Sánchez Llobet120
Sara Fernández Ceferino131
Paula Regola Macías170
Jaime Campelo Núñez120
David Casabona Isla161
Aarón Suberbiola Zúñiga100
José María Zubillaga Serrano120
Javier Fernández Santesteban110
Víctor Castellanos Argüeso100
Javier Ubico Lacasta100
Iria Pujol Colell100
José Antonio López Conde100
Fernando Castillejo Álvarez130
Imanol Irurtzun Artola130
José Alberto Pardeiro Puente100
Miguel Villa Martín140
Iker Fernández de Arcaya Aramburu120
Mario López Lavín110
Mireia Gironés Maricalva130
Marcos Sánchez López110
Ismael Alba Gallego110
Alfredo Abella Navarro110
Vlad-Antonin Bosoi120
Martin Georgiev Blagoev100
Sandra Márquez Redondo100
Tania Marín Sánchez120
Igor Garcés Bargada120
Juan Merino Fuentes140
Sergio Fontecha Márquez140
Gols:
545
Gols Per Partit:
3,10
Targetes Grogues:
425
Targetes Grogues Per Partit:
2,41
Expulsions:
15
Expulsions Per Partit:
0,09
Victòries locals:
90
Victòries visitants:
57
Empats:
29
Màxima victòria local:
7 - 1 Parquesol-Sporting de Gijón
Màxima victòria visitant:
1 - 6 Friol-Osasuna

Progrés

Matriu

AEMAlaAthBarEibFriMadMadrOsaOviParPozRacSeaSpoZar
AEM2-00-30-02-22-13-02-11-03-13-21-11-0
Alavés1-01-13-21-11-03-21-12-02-04-03-1
Athletic Club B3-03-10-21-14-21-14-14-02-00-2
Barcelona B3-10-20-06-07-27-22-12-43-15-0
Eibar2-12-04-00-10-11-02-13-21-04-01-1
Friol4-12-10-32-20-33-11-61-44-20-11-3
Atlético de Madrid B2-10-10-11-15-20-11-01-22-03-21-4
Madrid CFF B0-40-32-11-11-42-01-12-11-12-02-3
Osasuna2-20-20-22-41-01-03-02-00-24-01-0
Oviedo Moderno1-22-21-13-02-12-12-22-04-02-10-1
Parquesol1-11-11-00-01-01-50-13-10-47-15-1
Pozuelo de Alarcón1-00-10-40-30-11-01-20-01-02-11-3
Racing Féminas2-00-13-01-21-01-12-01-31-31-34-05-0
Seagull1-10-12-31-25-24-11-12-21-02-13-13-0
Sporting de Gijón0-20-40-30-10-10-20-51-32-11-1
Zaragoza CFF1-26-21-21-42-23-24-22-11-01-25-3
Jornada 23LocalVisitant
14/03/2020
Osasuna
AEM
15/03/2020
Zaragoza CFF
Friol
15/03/2020
Athletic Club B
Alavés
15/03/2020
Eibar
Oviedo Moderno
15/03/2020
Parquesol
Madrid CFF B
15/03/2020
Barcelona B
Atlético de Madrid B
15/03/2020
Pozuelo de Alarcón
Seagull
15/03/2020
Sporting de Gijón
Racing Féminas
Notificar error