Ranking Jornades Consecutives Empatant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1932-33
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
César César Rodríguez Álvarez 06/07/1920 León 8 1973-74
2
Martín Delgado Juan José Martín-Delgado Muñiz 13/12/1949 Toledo 8 2003-04
3
Lotina Miguel Ángel Lotina Oruechebarría 18/06/1957 Meñaka 8 1997-98
4
Brzić Iván Brzić 28/05/1941 Novi Sad 8 1985-87
5
Llompart Bartomeu Llompart Coll 06/10/1944 Inca 8 1990-91
6
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar 7 1994-95
7
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete 7 1996-97
8
Arsenio Iglesias Arsenio Iglesias Pardo 24/12/1930 Arteixo 7 1978-79
9
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria 7 1997-98
10
Campos José Miguel Campos Rodríguez 12/08/1966 Puerto de Mazarrón 7 2009-10
11
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil 7 2019-20
12
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain 7 1970-71
13
Agné Raül Agné Montull 24/05/1970 Mequinenza 7 2008-09
14
Antúnez Francisco Antúnez Espada 01/11/1922 Sevilla 7 1962-63
15
Carrillo Joan Antoni Carrillo Milán 08/09/1968 Monistrol de Montserrat 6 2015-16
16
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete 6 1983-84
17
Boškov Vujadin Boškov 16/05/1931 Begec 6 1982-83
18
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria 6 1988-89
19
Luiche Luis García Martínez 20/08/1941 Alicante 6 1990-91
20
Sánchez Duque Luis Sánchez Duque 13/11/1956 Getafe 6 1994-95
21
Javi Francisco Javier López Castro 03/03/1964 Barcelona 6 2013-14
22
Valverde Ernesto Valverde Tejedor 09/02/1964 Viandar de la Vera 6 2006-07
23
Arsenio Iglesias Arsenio Iglesias Pardo 24/12/1930 Arteixo 6 1974-75
24
Roberto Gil Roberto Gil Esteve 30/07/1938 Paterna 6 1984-85
25
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
26
Mere Baldomero Hermoso Herrera 15/03/1975 El Puerto de Santa María 6 2019-20
27
Clemente Javier Clemente Lázaro 12/03/1950 Barakaldo 6 1984-85
28
Sergio Egea Sergio Horacio Egea Rueda 21/09/1957 Necochea 6 1997-98
29
Luis César Luis Ángel César Sampedro 03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 6 2000-01
30
Miguel Álvarez Miguel Álvarez Jurado 27/03/1958 Jaén 6 2004-05
31
Otto Bumbel Pedro Otto Bumbel Berbigier 06/07/1914 Taquara 6 1963-64
32
Serra Ferrer Llorenç Serra Ferrer 05/03/1953 Sa Pobla 6 1990-92
33
Zabalza Pedro María Zabalza Inda 13/04/1944 Pamplona 6 1990-91
34
Cubells Eduardo Cubells Ridaura 17/01/1900 Valencia 6 1945-46
35
Herrera Francisco Herrera Lorenzo 02/12/1953 Barcelona 6 2003-04
36
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García 08/05/1970 Gijón 6 2010-11
37
Benítez Antonio Fernández Benítez 05/04/1942 Alicante 5 1983-84
38
Luis Fernández Luis Miguel Fernández Toledo 02/10/1959 Tarifa 5 1996-97
39
Veiga Juan Miguel Veiga Bouza 24/10/1970 Mugardos 5 2005-06
40
Szusza Ferenc Szusza 01/12/1923 Budapest 5 1972-73
41
Juande Ramos Juan de la Cruz Ramos Cano 25/09/1954 Pedro Muñoz 5 1998-99
42
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar 5 2017-19
43
Martí Josep Lluís Martí Soler 28/04/1975 Palma 5 2017-18
44
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín 18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
45
Llompart Bartomeu Llompart Coll 06/10/1944 Inca 5 1990-91
46
Fernando Vázquez Fernando Vázquez Pena 24/10/1953 Castrofeito 5 2006-07
47
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín 18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 5 2019-20
48
Chaparro Francisco Chaparro Jara 30/11/1942 Sevilla 5 2008-09
49
Álvaro Cervera Álvaro Cervera Díaz 20/09/1965 Santa Isabel 5 2018-19
50
Saso José Luis Saso Vega 29/12/1926 Madrid 5 1992-93
51
Balaguer José Balaguer Berga 01/12/1950 La Pobla de Vallbona 5 1999-00
52
Valdano Jorge Alberto Francisco Valdano Castellano 04/10/1955 Las Parejas 5 1992-93
53
Rodríguez Vaz Luis Rodríguez Vaz 07/02/1942 Vilardevós 5 1987-88
54
Ríos Eusebio Ríos Fernández 30/03/1935 Portugalete 5 1983-84
55
Maceda Antonio Maceda Francés 16/05/1957 Sagunt 5 2002-03
56
Balmanya Domingo Balmanya Perera 29/12/1914 Girona 5 1973-74
57
Orúe Carlos Francisco Orúe Vázquez 09/03/1952 Jerez de la Frontera 5 2003-04
58
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz 5 1984-85
59
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián 5 2001-02
60
David Amaral David Amaral Rodríguez 12/10/1958 Arico 5 2003-04
61
Manzano Gregorio Manzano Ballesteros 11/03/1956 Bailén 5 2007-08
62
Lienen Ewald Lienen 28/11/1953 Lienke 5 2002-03
63
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez 28/01/1952 Montealegre del Castillo 5 2005-06
64
Miguel Álvarez Miguel Álvarez Jurado 27/03/1958 Jaén 5 2002-03
65
Fran Fernández Francisco Javier Fernández Díaz 20/03/1980 Almería 5 2019-20
66
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara 5 2015-16
67
Muñiz Juan Ramón López Muñiz 02/11/1968 Gijón 5 2009-10
68
Muñiz Juan Ramón López Muñiz 02/11/1968 Gijón 5 2009-10
69
Calvo Marini Esgardo Ciriaco Calvo Marini 22/04/1941 Buenos Aires 5 1977-78
70
Balaguer Ramón Balaguer Mirasol 28/04/1911 El Grau 5 1944-45
71
Ziarreta Blas Ziarreta Obregón 06/02/1947 Santurtzi 5 2002-03
72
Ziarreta Blas Ziarreta Obregón 06/02/1947 Santurtzi 5 2000-01
73
Joseíto José Iglesias Fernández 23/12/1926 Zamora 5 1968-69
74
Joseíto José Iglesias Fernández 23/12/1926 Zamora 5 1977-78
75
Mandiá Juan Carlos Mandiá Lorenzo 17/01/1967 Alfoz 5 2014-15
76
Luis García Luis García Plaza 01/12/1972 Madrid 5 2008-10
77
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi 16/03/1934 Ugao-Miraballes 5 1977-78
78
Anquela Juan Antonio Albacete Anquela 11/09/1957 Linares 5 2014-15
79
Víctor Fernández Víctor Fernández Braulio 28/11/1960 Zaragoza 5 1995-96
80
Krešić Sergije Krešić Jurić 29/11/1946 Split 5 1987-88
81
Alés Enrique Alés Rueda 09/05/1934 Sevilla 5 1978-79
82
Barasoain Alfonso Barasoain Carrilero 28/01/1958 Mungia 5 1988-89
83
Segura José Antonio Segura López 19/05/1934 Turrillas 5 1977-78
84
Vidal Manuel Vidal Hermosa 15/10/1901 Bilbao 5 1940-42
85
César Ferrando César Ferrando Giménez 25/07/1959 Tavernes de la Valldigna 5 2008-09
86
Abad José Abad Carrasco 06/04/1906 Barcelona 5 1941-42
87
Etxarri Mikel Etxarri Sasiain 18/09/1946 Lasarte-Oria 5 1990-91
88
Paquito Francisco García Gómez 14/02/1938 Oviedo 5 1978-79
89
Javi Francisco Javier López Castro 03/03/1964 Barcelona 5 2011-12
90
Marcel Domingo Marcel Domingo Algara 15/01/1924 Salin-de-Giraud 5 1983-84
91
Carlos Aimar Carlos Daniel Aimar 21/07/1950 Corral de Bustos 5 1993-94
92
Carlos Aimar Carlos Daniel Aimar 21/07/1950 Corral de Bustos 5 2003-04
93
Eloy Jiménez José Eloy Jiménez Moreno 14/06/1971 Hellín 5 2018-20
94
Uribarri Pedro María Uribarri Uriarte 23/04/1942 Galdakao 5 1985-86
95
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain 5 1990-91
96
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno 28/07/1949 Buenos Aires 5 2002-03
97
Caparrós Joaquín de Jesús Caparrós Camino 13/10/1955 Utrera 5 1998-99
98
Carrillo Lluís Carrillo Milán 22/02/1971 Barcelona 5 2014-15
99
Plaza Bartolomé Plaza Muela 21/02/1949 La Carolina 5 1999-00
100
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia 5 1946-47
101
Cantatore Vicente Cantatore Socci 06/10/1935 Rosario 5 1995-96
102
Novoa José Manuel Díaz Novoa 01/01/1944 Gijón 5 1990-91
103
Novoa José Manuel Díaz Novoa 01/01/1944 Gijón 5 1985-86
104
Corbacho Juan Corbacho Troncoso 12/12/1941 Sevilla 5 1989-90
105
Garitano Gaizka Garitano Aguirre 09/07/1975 Derio 5 2019-20
106
Carlos Aimar Carlos Daniel Aimar 21/07/1950 Corral de Bustos 5 1992-93
107
Felipe Felipe Miñambres Fernández 29/04/1965 Astorga 5 2003-04
108
Uribe Jesús Uribesalgo Gutiérrez 25/04/1969 Gijón 5 2003-04
109
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana 09/09/1925 Viale 5 1984-85
110
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez 28/07/1938 Hortaleza 5 1979-80
111
Granero José Carlos Granero Granero 27/05/1963 Chella 5 2000-01
112
Víctor Víctor Sánchez del Amo 23/02/1976 Madrid 5 2015-16
113
Aloy Luis Aloy Vidal 08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 5 1974-75
114
Peiró Joaquín Peiró Lucas 29/01/1936 Madrid 5 2003-04
115
Heynckes Josef Heynckes 09/05/1945 Mönchengladbach 5 1995-96
116
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete 5 1981-82
117
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz 23/04/1943 Bilbao 4 1990-91
118
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz 23/04/1943 Bilbao 4 1987-88
119
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot 24/04/1969 Zaragoza 4 2010-11
120
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina 17/07/1905 Barakaldo 4 1947-48
121
Máspoli Roque Gastón Máspoli Arbelvide 12/10/1917 Montevideo 4 1969-70
122
Quique Hernández Enrique Hernández Martí 30/10/1958 Anna 4 2013-14
123
Espárrago Víctor Rodolfo Espárrago Videla 06/10/1944 Montevideo 4 1991-92
124
Novoa José Manuel Díaz Novoa 01/01/1944 Gijón 4 1984-85
125
Krešić Sergije Krešić Jurić 29/11/1946 Split 4 2003-04
126
Krešić Sergije Krešić Jurić 29/11/1946 Split 4 1997-99
127
Sandoval José Ramón Sandoval Huertas 02/05/1968 Humanes de Madrid 4 2012-13
128
Iriondo Antonio Iriondo Ortega 03/11/1953 Moscú 4 2002-03
129
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete 4 1978-79
130
Marcelino Marcelino García Toral 14/08/1965 Careñes 4 2018-19
131
Sandoval José Ramón Sandoval Huertas 02/05/1968 Humanes de Madrid 4 2015-16
132
Artigas Salvador Artigas Sahún 23/02/1913 Talavera de la Reina 4 1958-59
133
Néstor Rossi Néstor Raúl Rossi 10/05/1925 Buenos Aires 4 1969-70
134
Moré José Moré Bonet 29/01/1953 L'Ametlla del Vallès 4 1993-94
135
Espárrago Víctor Rodolfo Espárrago Videla 06/10/1944 Montevideo 4 1987-88
136
Brindisi Miguel Ángel Brindisi de Marco 08/10/1950 Buenos Aires 4 1998-99
137
Artigas Salvador Artigas Sahún 23/02/1913 Talavera de la Reina 4 1957-58
138
Moré José Moré Bonet 29/01/1953 L'Ametlla del Vallès 4 1989-90
139
Marcelino Marcelino García Toral 14/08/1965 Careñes 4 2018-19
140
Láinez César Láinez Sanjuán 10/04/1977 Zaragoza 4 2016-17
141
Juan Ramón Juan Ramón Santiago 08/03/1912 Erandio 4 1961-62
142
Espárrago Víctor Rodolfo Espárrago Videla 06/10/1944 Montevideo 4 1988-89
143
Milla Luis Milla Aspas 12/03/1966 Teruel 4 2015-16
144
Costas Enrique Álvarez Costas 16/01/1947 Vigo 4 1994-95
145
Azkargorta Francisco Xabier Azkargorta Uriarte 26/09/1953 Azpeitia 4 1983-84
146
Costas Enrique Álvarez Costas 16/01/1947 Vigo 4 1993-94
147
Costas Enrique Álvarez Costas 16/01/1947 Vigo 4 1994-95
148
Quique Enrique Martín Navarro 03/06/1924 Valladolid 4 1966-67
149
Olmedo José Antonio Olmedo Olmedo 14/03/1926 Madrid 4 1968-69
150
Jaurrieta Antonio Jaurrieta Esteban 17/01/1931 Miranda de Arga 4 1979-80
151
Azkargorta Francisco Xabier Azkargorta Uriarte 26/09/1953 Azpeitia 4 1983-84
152
Azkargorta Francisco Xabier Azkargorta Uriarte 26/09/1953 Azpeitia 4 1987-88
153
Rijkaard Franklin Edmundo Rijkaard 30/09/1962 Amsterdam 4 2004-06
154
Azkargorta Francisco Xabier Azkargorta Uriarte 26/09/1953 Azpeitia 4 1984-85
155
Poli Manuel Polinario Muñoz 12/06/1943 Puente Genil 4 1981-82
156
Balmanya Domingo Balmanya Perera 29/12/1914 Girona 4 1974-75
157
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián 4 1951-52
158
Espárrago Víctor Rodolfo Espárrago Videla 06/10/1944 Montevideo 4 1993-94
159
Camacho José Antonio Camacho Alfaro 08/06/1955 Cieza 4 1991-92
160
Camacho José Antonio Camacho Alfaro 08/06/1955 Cieza 4 1992-93
161
Novoa José Manuel Díaz Novoa 01/01/1944 Gijón 4 1990-91
162
Manolo Jiménez Manuel Jiménez González 06/11/1960 Madrigalejo 4 1994-95
163
Barrios Antonio Barrios Seoane 21/05/1910 Getxo 4 1953-54
164
Paco Flores Francisco Flores Lajusticia 26/11/1952 Barcelona 4 2002-03
165
Gerard Gerard López Segú 12/03/1979 Granollers 4 2017-18
166
Camacho José Antonio Camacho Alfaro 08/06/1955 Cieza 4 1992-94
167
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez 28/01/1952 Montealegre del Castillo 4 2009-10
168
Barrios Antonio Barrios Seoane 21/05/1910 Getxo 4 1969-71
169
Gorosito Néstor Raúl Gorosito 14/05/1964 San Fernando 4 2015-16
170
Antić Radomir Antić 22/11/1948 Žitište 4 1994-95
171
Antić Radomir Antić 22/11/1948 Žitište 4 1988-89
172
Camacho José Antonio Camacho Alfaro 08/06/1955 Cieza 4 1997-98
173
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez 28/01/1952 Montealegre del Castillo 4 2003-04
174
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez 28/01/1952 Montealegre del Castillo 4 2000-01
175
Montanier Philippe Montanier 15/11/1964 Vernon 4 2011-12
176
Gerard Gerard López Segú 12/03/1979 Granollers 4 2017-18
177
Biosca Gustavo Biosca Pagés 29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 4 1972-73
178
Quique Enrique Sánchez Flores 02/02/1965 Madrid 4 2017-18
179
Carriega Luis Cid Pérez 09/12/1929 Allariz 4 1972-74
180
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga 09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 4 1999-00
181
Torres Antonio Torres García 29/07/1943 Balaguer 4 1982-83
182
Carriega Luis Cid Pérez 09/12/1929 Allariz 4 1966-67
183
Carriega Luis Cid Pérez 09/12/1929 Allariz 4 1985-86
184
Benito Floro Benito Floro Sanz 02/06/1952 Gijón 4 1990-91
185
Nogués Juan José Nogués Portalatín 28/03/1909 Borja 4 1947-48
186
Valera José Valera Nocera 26/05/1916 Sevilla 4 1964-65
187
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga 09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 4 2015-16
188
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga 09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 4 2000-01
189
Ćirić Milovan Ćirić 12/02/1918 Beograd 4 1974-75
190
Baraja Rubén Baraja Vegas 11/07/1975 Valladolid 4 2015-16
191
Alcaraz Luis Lucas Alcaraz González 21/06/1966 Granada 4 2009-10
192
Alcaraz Luis Lucas Alcaraz González 21/06/1966 Granada 4 2000-01
193
Alcaraz Luis Lucas Alcaraz González 21/06/1966 Granada 4 2010-11
194
Benítez Gustavo Adolfo Benítez Bento 05/02/1953 Coronel Oviedo 4 1999-00
195
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián 4 1993-94
196
Soler Manuel Soler Antón 03/09/1918 Torrevieja 4 1960-61
197
Pascal Enrique Natalio Pascal Palomini Buenos Aires 4 1951-52
198
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún 19/01/1922 Madrid 4 1968-69
199
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún 19/01/1922 Madrid 4 1969-70
200
Paquito Francisco García Gómez 14/02/1938 Oviedo 4 1978-79
En actiu la temporada 2019-20