Benítez: Antonio Fernández Benítez

Dades
Nom complet:Antonio Fernández Benítez
Data de naixement:05/04/1942 (77 anys)
Lloc de naixement:Alicante (Alicante)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'69 m / 68 kg
Trajectòria
 Equip TemporadaDivEdat PPGPEPP 

CD Málaga1981-82393820108

CD Málaga 1982-834034101014

CD Málaga 1983-844134111112

CD Málaga1984-85423471512

CD Málaga 1985-864317737

CD Málaga 1986-874444121616

Murcia 1987-884514428

CD Málaga 1988-894618828

CD Málaga1989-90473891019

Málaga 1995-962ªB53191036

Total2909882110
Estadístiques
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades631910
Equips21123
Partits Jugats1729919271290
Guanyats4939108898
Empatats502937982
Perduts73316104110
Edat primer partit4039533939
Edat últim partit4845534853
Enfrontaments amb més equips2832194761
Ascensos-1011
Descensos20022
Temporades Consecutives31199
Jornades Consecutives Jugat1025419147147
Jornades Consecutives Guanyant34344
Jornades Consecutives Empatant54155
Jornades Consecutives Perdent74277
Jornades Consecutives No Guanyant11631212
Jornades Consecutives No Empatant14781414
Jornades Consecutives No Perdent61051010
Jornades Consecutives Marcant101051010
Jornades Consecutives Hat Trick23133
Jornades Consecutives Encaixant121241212
Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol914101414
Jornades Consecutives Sense Encaixar35355
Jugats Consecutius Guanyant35355
Jugats Consecutius Empatant54155
Jugats Consecutius Perdent74277
Jugats Consecutius No Guanyant12631212
Jugats Consecutius No Empatant141681414
Jugats Consecutius No Perdent61051010
Jugats Consecutius Marcant101051010
Jugats Consecutius Hat Trick23133
Jugats Consecutius Encaixant121241212
Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol914101414
Jugats Consecutius Sense Encaixar35355
Efemèrides

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 17/06/2019
Notificar error