Ranking Jornades Consecutives Marcant 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1982-83
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Entrenadors
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
Ramón TejadaRamón Tejada Carregalo21/10/1973Antequera252010-2010
2
Carlos PérezCarlos Pérez Salvachúa30/04/1973Madrid252013-2014
3
Roberto AguirreRoberto Aguirre García24/02/1968Oviedo242012-2012
4
JaurrietaAntonio Jaurrieta Esteban17/01/1931Miranda de Arga231983-1983
5
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante232004-2005
6
PachínEnrique Pérez Díaz28/12/1938Torrelavega221987-1987
7
GonzalvoJordi Gonzalvo Solà13/06/1947Barcelona221995-1996
8
ManéJosé Manuel Esnal Pardo25/03/1950Balmaseda221989-1989
9
MonteagudoAlberto Jiménez Monteagudo27/09/1974Valdeganga212016-2016
10
Roberto ÁlvarezRoberto Álvarez Álvarez01/10/1942Villamartin del Sil211988-1988
11
NemeNemesio Martín Montejo31/12/1939Sanchón de la Sagrada201984-1984
12
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares202009-2009
13
PorrasDavid Porras Navarro12/11/1973Alcoi202013-2013
14
ToméMiguel Ángel Álvarez Tomé25/11/1958León202000-2000
15
FabriFabriciano González Penelas25/04/1955San Pedro de Santa Comba201989-1989
16
Rafa SáezRafael Carlos Sáez Aboal02/04/1962Pontevedra192004-2004
17
GonzalvoJordi Gonzalvo Solà13/06/1947Barcelona191990-1991
18
GrandeJosé Antonio Grande Cereijo17/09/1947Valencia191994-1995
19
AlcarazLuis Lucas Alcaraz González21/06/1966Granada191995-1996
20
Luis EnriqueLuis Enrique Martínez García08/05/1970Gijón192009-2009
21
PuertoRoberto Puerto Castells13/03/1943Barcelona191989-1989
22
Álvaro CerveraÁlvaro Cervera Díaz20/09/1965Santa Isabel192009-2009
23
GraciaJavier Gracia Carlos01/05/1970Pamplona192007-2008
24
EtxarriMikel Etxarri Sasiain18/09/1946Lasarte-Oria181993-1993
25
FrediAlfredo Álvarez Paredes27/02/1976Moaña182013-2013
26
PlazaBartolomé Plaza Muela21/02/1949La Carolina181993-1993
27
Juande RamosJuan de la Cruz Ramos Cano25/09/1954Pedro Muñoz181993-1994
28
AxierAxier Intxaurraga Mendia11/04/1968Berriz182012-2012
29
BalbásTomás Balbás Martínez de Arrieta10/03/1958Vitoria-Gasteiz181991-1992
30
RubiJoan Francesc Ferrer Sicilia01/01/1970Vilassar de Mar182009-2009
31
NoguésJosep Maria Nogués Salvatella29/04/1959Barcelona171997-1998
32
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944Portugalete171998-1998
33
SeligratJosé Antonio Seligrat Bernal20/10/1968Torrent172012-2012
34
JiménezManuel Jiménez Jiménez26/01/1964Arahal172005-2005
35
ToméMiguel Ángel Álvarez Tomé25/11/1958León172010-2010
36
NeneAntonio Alberto Montero Torres05/11/1953Málaga171999-1999
37
SarriugarteFélix Ángel Sarriugarte Montoya06/11/1964Durango172012-2012
38
GrandeJosé Antonio Grande Cereijo17/09/1947Valencia171993-1994
39
López CaroJuan Ramón López Caro23/03/1963Lebrija172002-2002
40
NavarroManuel Díez de Esteban06/12/1951Berbinzana171997-1997
41
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo172001-2001
42
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo172001-2002
43
Roberto RoblesRoberto Robles Merayo07/03/1957Albares de la Ribera172001-2002
44
BalaguerJosé Balaguer Berga01/12/1950La Pobla de Vallbona171994-1995
45
Nico EstévezNicolás Estévez Martínez29/01/1980Valencia172012-2012
46
AlavedraMartí Alavedra Arola23/04/1945Terrassa171987-1987
47
GayJosé Aurelio Gay López10/12/1965Madrid172002-2003
48
De la BarreraRubén de la Barrera Fernández18/01/1985A Coruña162016-2016
49
José Enrique DíazJosé Enrique Díaz Barrera07/04/1953Sevilla161989-1989
50
GerardGerard López Segú12/03/1979Granollers162016-2016
51
VicenteVicente González-Villamil Pérez25/03/1947Oviedo161989-1989
52
Roberto GilRoberto Gil Esteve30/07/1938Paterna161994-1995
53
PlanagumàLluís Planagumà Ramos25/10/1980Barcelona162016-2016
54
Iván AniaIván Ania Cadavieco24/10/1977Oviedo162018-2018
55
Ramón TejadaRamón Tejada Carregalo21/10/1973Antequera162009-2010
56
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo162003-2003
57
CisquiFrancisco Javier Diosdado García11/01/1968Almendralejo162003-2003
58
TevenetLuis García Tevenet08/05/1974Sevilla162012-2012
59
PousoJuan Carlos Pouso Lejonagoitia20/07/1960Leioa162015-2015
60
SanlúcarManuel Real Jiménez18/11/1972Bornos162016-2016
61
CorchadoJosé Ramón Corchado Santiago16/11/1957Toledo161998-1999
62
MurciaJosé Murcia González03/12/1964Córdoba162003-2003
63
UribeJesús Uribesalgo Gutiérrez24/04/1969Gijón162013-2013
64
QuirósJosé Luis Quirós Sánchez01/02/1946Mieres162013-2013
65
García EscribanoJosé Antonio García Escribano23/09/1956Fuensanta161999-2000
66
De la FuenteLuis de la Fuente Castillo21/06/1961Haro162006-2006
67 LagunasAntonio Lagunas151984-1984
68
PuertoRoberto Puerto Castells13/03/1943Barcelona151990-1990
69
CarreteJosé Carrete de Julián05/04/1951Turón151990-1990
70
ViaderoÁngel Eduardo Viadero Odriozola03/01/1969Santander152015-2015
71
GonzalvoJosep Maria Gonzalvo Solà03/02/1959Barcelona151997-1997
72
Benito FloroBenito Floro Sanz02/06/1952Gijón151987-1988
73
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz23/04/1943Bilbao151988-1988
74
EscalanteJosé Tomás Escalante Bermejo31/03/1950Córdoba152006-2006
75
GordobilIgor Gordobil Amozarrain04/08/1971Arrasate152016-2016
76
EscalanteJosé Tomás Escalante Bermejo31/03/1950Córdoba152005-2005
77
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944Portugalete151994-1994
78
NoguésJosep Maria Nogués Salvatella29/04/1959Barcelona152007-2008
79
CamposPedro Jiménez Campos19/04/1957La Rambla151995-1995
80
Miguel ÁlvarezMiguel Álvarez Jurado27/03/1958Jaén152012-2012
81
Pablo AlfaroPablo Alfaro Armengot24/04/1969Zaragoza152012-2012
82
CoriaAntonio Calvo Coria03/06/1961Zamora152001-2001
83
CamposJosé Miguel Campos Rodríguez12/08/1966Puerto de Mazarrón152013-2013
84
IglesiasMiguel Ángel Iglesias de la Llave10/10/1958Talavera de la Reina152005-2006
85
CazalillaAntonio Cazalilla Cano20/07/1967Córdoba152007-2008
86
BuenaventuraPedro Buenaventura Ugía04/06/1965Sevilla151997-1997
87
GraciaJavier Gracia Carlos01/05/1970Pamplona152008-2008
88
Alfredo MerinoAlfredo Merino Tamayo13/05/1969Palencia152005-2005
89
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante152008-2008
90
GonzalvoJordi Gonzalvo Solà13/06/1947Barcelona151992-1992
91
NemeNemesio Martín Montejo31/12/1939Sanchón de la Sagrada141991-1991
92
AmorrortuJosé María Amorrortu Prieto22/07/1953Bilbao141988-1988
93
CamposJosé Miguel Campos Rodríguez12/08/1966Puerto de Mazarrón142015-2015
94
BalaguerJosé Balaguer Berga01/12/1950La Pobla de Vallbona141994-1994
95
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte22/12/1954Ondarroa141998-1998
96
Álvaro PérezÁlvaro Antonio Pérez Domínguez25/02/1949Las Palmas de Gran Canaria142001-2001
97
MadridMariano Madrid Valoria03/07/1965Madrid142014-2014
98
ViladegutCarles Viladegut Trilla14/11/1952Lleida141987-1987
99
Óscar FernándezÓscar Rubén Fernández Romero28/09/1974Valencia142018-2018
100
LambeaJon Ander Lambea Aranguiz15/08/1973Bilbao142018-2018
101
SeligratJosé Antonio Seligrat Bernal20/10/1968Torrent142016-2016
102
GonzalvoJordi Gonzalvo Solà13/06/1947Barcelona141994-1995
103
MesonesFelipe Mesones Temperán09/02/1936Buenos Aires141995-1995
104
Mariano RuizMariano Ruiz Etxebarria23/02/1942Bilbao141996-1996
105
VillanovaJosé María Villanova RebollarZaragoza141987-1987
106
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante142001-2001
107
Waldo RamosWaldo Ramos Pérez27/05/1944Nerva141988-1988
108
López CaroJuan Ramón López Caro23/03/1963Lebrija142003-2004
109
Quique HernándezEnrique Hernández Martí30/10/1958Anna141992-1992
110
PeiróJoaquín Peiró Lucas29/01/1936Madrid141985-1986
111
GayJosé Aurelio Gay López10/12/1965Madrid142003-2003
112
BujánManuel Buján Álvarez12/05/1942Monforte de Lemos141983-1984
113
MandiolaJavier Mandiola Alberdi09/04/1958Eibar142017-2018
114
CalderónAntonio Calderón Burgos02/06/1967Cádiz142016-2017
115
NavarroManuel Díez de Esteban06/12/1951Berbinzana141996-1997
116
TorilJosé Alberto Toril Rodríguez07/07/1973Peñarroya-Pueblonuevo142010-2010
117
SaroJosé Antonio Saro Palleiro10/01/1938Santander141982-1982
118
PachetaJosé Rojo Martín23/03/1968Salas de los Infantes142010-2011
119
De la BarreraRubén de la Barrera Fernández18/01/1985A Coruña142013-2014
120
CobosJulio Cobos Moreno10/02/1971Mérida142016-2017
121
PradoSantiago Martín Prado21/03/1955Madrid141998-1998
122
LoberaSergio Lobera Rodríguez16/01/1977Zaragoza142010-2010
123
MandiáJuan Carlos Mandiá Lorenzo17/01/1967Alfoz142004-2004
124
CampilloVicente Carlos Campillo Candel22/04/1951Santomera141990-1990
125
PuertoRoberto Puerto Castells13/03/1943Barcelona141994-1995
126
PascualAlfredo Pascual Sanz09/06/1945Chañe141987-1987
127
ZúñigaManuel Zúñiga Fernández29/06/1960Luciana142010-2010
128
MuñizManuel Ángel Muñiz Rodríguez20/06/1956Candás141993-1993
129
Tolo VichBartolomé Vich Perelló07/12/1952Campanet141989-1989
130
GraneroJosé Carlos Granero Granero27/05/1963Chella142011-2011
131
Del BarrioLuis Alfonso del Barrio Michelena23/09/1957Barakaldo141997-1997
132
OlabeRoberto Olabe Aranzábal20/10/1967Vitoria-Gasteiz142011-2011
133
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz23/04/1943Bilbao141982-1982
134
CanoÓscar Pedro Cano Moreno11/11/1972Granada142006-2006
135
Miguel ÁlvarezMiguel Álvarez Jurado27/03/1958Jaén142017-2018
136
VilàJoan Vilà Bosch26/04/1954Cardedeu142001-2001
137
CorchadoJosé Ramón Corchado Santiago16/11/1957Toledo142002-2002
138
Tino LuisAgustín Luis Cabrera González15/09/1970Las Palmas de Gran Canaria132005-2005
139
FabriFabriciano González Penelas25/04/1955San Pedro de Santa Comba132005-2005
140
FernándezJosé Antonio Fernández González03/11/1956Turón131996-1996
141
Manolo JiménezManuel Jiménez González06/11/1960Madrigalejo132006-2006
142
Manuel CanoManuel Jesús Cano Martín26/08/1975L'Hospitalet de Llobregat132018-2018
143
GarridoJuan Carlos Garrido Fernández29/03/1969Valencia132008-2008
144
Óscar FernándezÓscar Rubén Fernández Romero28/09/1974Valencia132017-2017
145
Iñaki AlonsoJosé Iñaki Alonso Rodríguez07/08/1968Durango132010-2010
146
MendilibarJosé Luis Mendilibar Etxebarria14/03/1961Zaldibar132003-2003
147
FuertesJosé Ramón Fuertes Roces22/09/1943Mieres131982-1982
148
AlcarazLuis Lucas Alcaraz González21/06/1966Granada131995-1995
149
VillanovaManuel José Villanova Rebollar27/08/1942Zaragoza131998-1999
150
Borja JiménezBorja Jiménez Sáez21/01/1985Ávila132018-2018
151
AlvaritoÁlvaro Rodríguez Ros16/07/1936Ujo131987-1988
152
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez26/09/1955Lorca132000-2001
153
Félix ArnáizFélix Ángel Arnáiz Lucas23/06/1958Galbarros132003-2003
154
Perico AlonsoMiguel Ángel Alonso Oyarbide01/02/1953Tolosa131990-1990
155
Perico AlonsoMiguel Ángel Alonso Oyarbide01/02/1953Tolosa131989-1989
156
CanoÓscar Pedro Cano Moreno11/11/1972Granada132007-2008
157
PasteleroJosé Diego Pastelero Corbacho24/01/1951Valle de Santa Ana132007-2008
158
CarrerasLluís Carreras Ferrer24/09/1972Sant Pol de Mar132010-2010
159
MandiáJuan Carlos Mandiá Lorenzo17/01/1967Alfoz132002-2002
160
Juan DomínguezJuan Domínguez Otaegi29/12/1983Donostia/San Sebastián132018-2018
161
VišnjićJosip Višnjić Jozelčić17/11/1966Beograd132005-2005
162
Raúl RuizRaúl Ruiz González-Riancho13/02/1960Ontaneda132006-2007
163
Manuel GarcíaManuel Ángel García Rodríguez21/01/1968Ferrol132014-2014
164
Simón PérezSimón Pedro Pérez Martínez23/11/1952San Feliz de la Vega132002-2002
165
ManresaFerran Manresa Oto18/11/1949Santa Coloma de Gramenet132000-2000
166
EstévezFernando Estévez Martín01/06/1979Capileira132014-2014
167
RomeroJosé Antonio Romero Morilla26/12/1959La Roda de Andalucía132013-2013
168
SarriugarteFélix Ángel Sarriugarte Montoya06/11/1964Durango132011-2011
169
ValverdeErnesto Valverde Tejedor09/02/1964Viandar de la Vera132002-2002
170
Quique SetiénEnrique Setién Solar27/09/1958Santander132010-2010
171
David de la HeraDavid de la Hera Baños06/10/1966Barakaldo132003-2003
172
LakaJosé Andrés Laka Irusta10/09/1954Ondarroa131995-1995
173
Curro TorresCristóbal Emilio Torres Ruiz27/12/1976Ahlen132015-2016
174
Marc SerranoMarc Serrano Villuendas25/08/1953Barcelona131991-1991
175
OcendaIgnacio Moraza Ruiz de Ocenda25/07/1960Vitoria-Gasteiz132009-2009
176
Aurelio PuenteAurelio Puente Ubierna31/08/1957Miranda de Ebro131987-1987
177
GómezAntonio Gómez Pérez01/08/1973Madrid132011-2011
178
Antonio GómezAntonio Santiago Gómez Fernández13/07/1957Vigo132012-2012
179
NemeNemesio Martín Montejo31/12/1939Sanchón de la Sagrada131987-1987
180
CarreteJosé Carrete de Julián05/04/1951Turón131988-1989
181
IriarteSalvador Iriarte Montejo02/04/1952Beasain131985-1985
182
AgnéRaül Agné Montull24/05/1970Mequinenza132007-2007
183
Sánchez IglesiasJosé María Sánchez Iglesias15/05/1945A Coruña131991-1992
184
Sánchez IglesiasJosé María Sánchez Iglesias15/05/1945A Coruña131988-1989
185
DueñasIgnacio Dueñas de Andrés08/01/1951Bilbao131996-1996
186
LotinaMiguel Ángel Lotina Oruechebarría18/06/1957Meñaka131993-1993
187
EscalanteJosé Tomás Escalante Bermejo31/03/1950Córdoba122005-2006
188
TorilJosé Alberto Toril Rodríguez07/07/1973Peñarroya-Pueblonuevo122011-2011
189
GarridoJuan Carlos Garrido Fernández29/03/1969Valencia122008-2008
190
DocandoCarlos Docando Hierro11/07/1970Barakaldo122015-2015
191
MorenoVicente Moreno Peris26/10/1974Massanassa122013-2013
192
ImanolImanol Alguacil Barrenetxea04/07/1971Orio122015-2016
193
Voltaire GarcíaVoltaire García Delfino14/10/1951Montevideo121990-1991
194
MorenoVicente Moreno Peris26/10/1974Massanassa122014-2014
195
José RamónJosé Ramón González Pérez20/05/1968Carreira122010-2010
196
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo121995-1995
197
JaviFrancisco Javier López Castro03/03/1964Barcelona122005-2005
198
Martín MarreroMartín Marrero de la Cruz04/09/1945Santa Cruz de Tenerife121986-1986
199
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo121988-1989
200
MorenoVicente Moreno Peris26/10/1974Massanassa122017-2017
Última actualització: 21/05/2019