Perico Alonso: Miguel Ángel Alonso Oyarbide

Dades
Nom complet:Miguel Ángel Alonso Oyarbide
Data de naixement:01/02/1953 (66 anys)
Lloc de naixement:Tolosa (Guipúzcoa)
País de naixement:
Espanya
Altura / pes:1'78 m / 75 kg
Fills: Mikel Alonso Olano, Xabier Alonso Olano
Trajectòria
 Equip TemporadaDivEdat PPGPEPP 

San Sebastián 1989-902ªB363815149

San Sebastián 1990-912ªB373818119

Real Sociedad B 1991-922ªB383818614

Beasain 1993-942ªB4038141212

Beasain 1994-952ªB413815167

Eibar 1995-964238101612

Eibar 1996-97433817156

Eibar 1997-984442141513

Hércules1998-994516448

Real Sociedad 2000-014710217

Total33412711097
Estadístiques
2ªB1ª + 2ª1ª + 2ª + 2ªB
Temporades145510
Equips12235
Partits Jugats10134190144334
Guanyats2458047127
Empatats1505951110
Perduts739514697
Edat primer partit4742364236
Edat últim partit4746424747
Enfrontaments amb més equips1036454081
Descensos01011
Temporades Consecutives14345
Jornades Consecutives Jugat10118114118194
Jornades Consecutives Guanyant14646
Jornades Consecutives Empatant14444
Jornades Consecutives Perdent33333
Jornades Consecutives No Guanyant57777
Jornades Consecutives No Empatant610101010
Jornades Consecutives No Perdent114111414
Jornades Consecutives Marcant3713713
Jornades Consecutives Hat Trick12323
Jornades Consecutives Encaixant86788
Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol425142525
Jornades Consecutives Sense Encaixar15656
Jugats Consecutius Guanyant14646
Jugats Consecutius Empatant14444
Jugats Consecutius Perdent33333
Jugats Consecutius No Guanyant57777
Jugats Consecutius No Empatant610101010
Jugats Consecutius No Perdent114111414
Jugats Consecutius Marcant3713713
Jugats Consecutius Hat Trick12323
Jugats Consecutius Encaixant86788
Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol425142525
Jugats Consecutius Sense Encaixar15656
Efemèrides

Participacions

#TemporadaDataPartit
12000-0129/10/2000Real Sociedad - Real Madrid

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 10/06/2019
Notificar error