Ranking Jugats Consecutius Titular - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 664 1976-96
2
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 622 1981-98
3
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 470 1999-13
4
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 465 1962-80
5
GentoFrancisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 437 1952-71
6
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 433 1993-07
7
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 421 1950-68
8
IriarteClemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 417 1966-79
9
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 414 1975-89
10
IborraVicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 412 1953-71
11
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 405 1939-57
12
AmancioAmancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 405 1958-75
13
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 404 1979-91
14
CésarCésar Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 404 1939-60
15
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 403 1945-63
16
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 400 1983-99
17
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 397 1968-84
18
ArzaJuan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 390 1941-60
19
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 387 1950-68
20
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 387 2002-14
21
ZocoIgnacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 386 1959-74
22
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez
26/09/1955 Lorca 380 1977-89
23
GainzaAgustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 380 1940-59
24
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 380 1947-64
25
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 379 1975-88
26
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 379 1961-75
27
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 379 2002-18
28
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 378 1960-75
29
CamachoJosé Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 374 1973-87
30
GermánGermán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 373 1962-77
31
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
32
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 369 2004-17
33
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
34
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 366 2005-21
35
LópezFrancisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 365 1953-69
36
LesmesFrancisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 364 1943-61
37
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 363 1939-57
38
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 362 1953-69
39
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 361 1949-63
40
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 360 1991-05
41
LarrañagaJon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 357 1982-93
42
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 356 1989-01
43
FernandoFernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 355 1980-97
44
EpiEpifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 354 1935-55
45
PepínJosé Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 354 1983-94
46
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 353 1953-70
47
Toni CuervoJosé Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 351 1950-67
48
GonzálezJosé Manuel González López
10/10/1917 Madrid 350 1939-56
49
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 348 2006-21
50
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 348 1953-68
51
LlompartBartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 345 1963-77
52
Hugo SánchezHugo Sánchez Márquez
11/07/1958 Ciudad de México 344 1981-94
53
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 342 1982-93
54
TensiHortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 340 1965-78
55
SañudoJuan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 340 1979-91
56
SantamaríaFrancisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 338 1955-69
57
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 338 1952-66
58
PanizoJosé Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 337 1939-56
59
MestreManuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 337 1955-69
60
GlaríaJesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 336 1960-73
61
AdelardoAdelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 336 1957-72
62
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 336 1992-04
63
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 335 1941-56
64
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 333 1980-95
65
MuñozLuis Muñoz Grau
10/11/1935 Sabadell 333 1954-70
66
VioletaJosé Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 333 1963-76
67
SanchisManuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 330 1957-71
68
Di StéfanoAlfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 329 1953-66
69
ZarraPedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Erandio 329 1939-57
70
DoroBlas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 328 1957-70
71
SeñorJuan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 327 1979-90
72
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 327 1968-83
73
León LasaLeón Lasa Múgica
17/02/1933 Beasain 327 1951-65
74
MiguelMiguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 326 1949-64
75
NavarroJoaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 324 1941-57
76
ValleFrancisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 324 1976-86
77
PonteEnrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 322 1945-61
78
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 322 1988-98
79
SantosFernando Santos Serna
20/08/1931 Albatera 322 1951-65
80
UribeJesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 322 1956-69
81
AguadoXavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 322 1991-02
82
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 321 1939-55
83
ClaramuntJosé Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 321 1965-78
84
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 320 1974-86
85
LolínManuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 317 1948-61
86
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 317 1986-03
87
SchusterBernhard Schuster
22/12/1959 Augsburg 316 1980-93
88
BoleaAdolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 315 1951-64
89
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 315 1951-64
90
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 315 1958-71
91
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 314 2005-20
92
PahiñoManuel Joaquín Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 314 1943-57
93
Ayala IIEduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 313 1954-68
94
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 313 1953-66
95
MolinucuManuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 312 1944-58
96
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 312 1964-76
97
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 311 1964-76
98
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Haifa 311 2003-14
99
DoménechManuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 310 1942-61
100
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 310 1951-66
101
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 309 1943-58
102
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 308 1939-52
103
SendraFrancisco Sendra Corbera
05/02/1931 Sueca 308 1947-65
104
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 308 1958-70
105
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
106
CristóbalCristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 307 1992-01
107
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
108
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
109
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 306 2006-21
110
MarcosAlberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 305 1996-07
111
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 305 1985-01
112
FuertesAntonio Fuertes Pascual
03/12/1929 Benimàmet 305 1947-61
113
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 305 1957-70
114
AsensiVicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 303 1939-54
115
ViliEvilasio Sánchez Ibargüen
24/05/1956 Llanes 303 1979-88
116
ChurrucaJosé Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 302 1967-77
117
TomásPedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 302 1982-92
118
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
119
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 301 1953-67
120
ArgilésAntonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 301 1950-64
121
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 301 2010-21
122
LarrauriJosé Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 301 1961-74
123
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 300 1993-07
124
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 300 1976-91
125
CallejaIsacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 300 1958-72
126
TendilloMiguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 299 1979-89
127
Areta IIEsteban Areta Vélez
14/04/1932 Pamplona 299 1950-65
128
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 299 1944-58
129
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 298 1961-74
130
Justo GilbertoJusto Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 298 1961-73
131
SegarraJoan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 297 1950-64
132
Iñigo MartínezIñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 297 2011-21
133
VidañaJosé Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 296 1975-87
134
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Erandio 296 1959-72
135
DiegoDiego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 296 1986-96
136
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 295 1979-89
137
UcedaMiguel Uceda Redondo
02/02/1952 Madrid 295 1974-84
138
PauetVicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 295 1946-63
139
GonzálezAntonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 295 1955-68
140
PepilloJosé García Castro
10/06/1933 Melilla 294 1951-67
141
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 292 1965-77
142
Arsenio IglesiasArsenio Iglesias Pardo
24/12/1930 Arteixo 291 1951-65
143
GordilloRafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 291 1977-87
144
RiféJoaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 291 1962-75
145
IruleguiJosé Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 291 1955-70
146
CáceresFernando Gabriel Cáceres Zaya
07/02/1969 Buenos Aires 290 1993-03
147
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 290 1933-49
148
GuimeransManuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 290 1939-53
149
VázquezJuan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 289 1949-65
150
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 289 1955-69
151
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika-Lumo 289 1940-56
152
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 289 1984-94
153
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 288 1939-54
154
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
155
MurilloJoaquín Murillo Pascual
27/02/1932 Barcelona 288 1952-65
156
ReijaSeverino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 288 1957-69
157
EscuderoAdrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 287 1945-58
158
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
159
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 286 1953-68
160
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 286 1956-70
161
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 286 1950-64
162
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 285 1971-81
163
Juan RamónJuan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 284 1930-52
164
IsasiSantiago Isasi Salazar
25/04/1936 Madrid 283 1955-66
165
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 283 1959-71
166
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 282 1940-57
167
Roberto CarlosRoberto Carlos da Silva Rocha
10/04/1973 Garça 282 1996-05
168
AntonietAntonio Ivorra Ivorra
29/08/1933 Alicante 282 1953-68
169
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
170
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1934 Molins de Rei 281 1954-67
171
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 281 1998-20
172
FraderaEsteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 281 1986-96
173
IsidroIsidro Sánchez García-Figueras
17/12/1936 Barcelona 280 1957-71
174
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 280 1971-81
175
Sergio RamosSergio Ramos García
30/03/1986 Camas 280 2010-21
176
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 280 1974-84
177
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 279 1953-68
178
MañóDaniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 279 1950-65
179
GajateAgustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 279 1982-92
180
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
181
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 279 1940-55
182
VázquezSantiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 279 1944-59
183
AlbesaAlbert Albesa Gasulla
06/03/1965 Gavà 279 1984-95
184
TancoJosé Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 278 1975-85
185
CerrilloAgustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 278 1952-63
186
BorredáGonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 278 1953-65
187
ErnestoErnesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 278 1946-58
188
BoschAndrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 277 1951-65
189
AntónAntonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
190
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 276 1982-91
191
TinoMarcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 276 1944-58
192
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 276 1950-64
193
CamposFrancisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
194
VallJosé María Vall Cancer
14/08/1939 Barcelona 275 1957-69
195
GorostizaGuillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 275 1929-47
196
PazÁngel Paz Domínguez
01/04/1932 Pasaia 275 1950-63
197
SampedroFrancisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
198
FelipeFelipe García Álvarez
21/01/1921 El Astillero 275 1940-56
199
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 275 1945-59
200
XirauMiguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
201
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 273 1955-70
202
MonzóSalvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 273 1942-55
203
MarquitosMarcos Alonso Imaz
16/04/1933 Santander 272 1951-66
204
ZárragaJosé María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 272 1949-62
205
SilviSilvino Fernández Lozano
13/09/1956 Peñarroya-Pueblonuevo 272 1978-88
206
Cholo DindurraJosé Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez
03/04/1919 Gijón 272 1939-55
207
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 272 1959-70
208
AurreVíctor Aurre García
19/05/1937 Barakaldo 271 1958-70
209
LaxLuis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 271 1954-67
210
CruchagaCésar Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezkaroze 271 1997-06
211
RíosEusebio Ríos Fernández
30/03/1935 Portugalete 270 1956-68
212
SabinoSabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 270 1952-66
213
RobertoJosé Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 269 1986-95
214
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 268 1930-50
215
Lesmes IIRafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 268 1949-62
216
AlmagroManuel Almagro Díaz
13/12/1929 Granada 268 1946-60
217
MingoranceJosé Mingorance Chimeno
10/04/1938 Castro de Sanabria 268 1959-71
218
PellicerLuis Pellicer Coma
19/09/1930 Solsona 268 1950-63
219
Luis AragonésLuis Aragonés Suárez
28/07/1938 Hortaleza 267 1960-71
220
DiestroJosé Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 267 1939-54
221
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 267 2007-17
222
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 267 1946-63
223
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 266 1974-82
224
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 266 1941-59
225
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 266 1992-02
226
EmilínEmilio García Martínez
12/10/1912 San Román de Candamo 266 1931-51
227
CañizaresJosé Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Madrid 265 1995-05
228
PortillaJuan Cruz Portilla Sañudo
01/01/1939 Bilbao 265 1956-69
229
LoscoAlfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 265 1949-60
230
VillarJosé Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 264 1949-61
231
OrmaetxeaAlberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 264 1957-72
232
LlonaJosé María Llona Peña
01/01/1934 Erandio 264 1954-66
233
DomínguezJosé Domínguez Rial
10/11/1940 Vigo 264 1959-71
234
PinedaJosé Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 264 1940-56
235
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 263 1962-74
236
SaroÁngel Martín Rodríguez
01/03/1909 Valladolid 263 1928-47
237
SalasBartolomé Salas Ribot
30/11/1919 Palma 263 1939-54
238
AriasJosé Bautista Acosta Lorenzo
08/09/1936 Tazacorte 263 1958-73
239
BadenesManuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 263 1946-61
240
De la CruzJesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 262 1966-76
241
MarcelinoMarcelino Martínez Cao
29/04/1940 Ares 262 1958-70
242
LasherasAntonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 262 1957-68
243
Gonzalvo IIJosep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 262 1941-54
244
GórrizAlberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 261 1984-92
245
LorenzoJacinto Lorenzo Alcantarilla
14/02/1940 Madrid 261 1958-71
246
VelosoJosé Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 261 1958-71
247
SantosSantos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 261 1958-72
248
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 260 1967-77
249
AyalaRoberto Fabián Ayala
14/04/1973 Paraná 260 2000-10
250
PasieguitoBernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 260 1942-60
En actiu la temporada 2020-21