Ranking Jugats Consecutius Empatant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 11 1977-79
2
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 10 1977-79
3
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
4
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 9 1977-79
5
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
6
Pachín Antonio Francisco Martínez Fernández
13/05/1952 Turón 8 1977-79
7
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 8 1978-79
8
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
9
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 8 1985-87
10
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 8 1977-79
11
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
12
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 8 1984-85
13
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle
04/03/1966 Luanco 8 1993-94
14
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 8 1984-86
15
Redondo José Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 7 1982-83
16
López Jorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
17
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
18
Gayà José Luis Gayà Peña
25/05/1995 Pedreguer 7 2018-19
19
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
20
Nano Rivas Victoriano Rivas Álvaro
07/07/1980 Ciudad Real 7 2006-08
21
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 7 1968-69
22
Fernández Alfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 7 1990-91
23
Iñaki Hurtado José Ignacio Hurtado Capilla
26/02/1972 Logroño 7 1993-94
24
Navarro Miguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 7 1977-79
25
Lezcano Gabriel Lezcano Rivarola
18/03/1946 Coronel Martínez 7 1971-73
26
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 7 1985-87
27
Anelka Nicolas Sébastien Anelka
17/08/1979 Versailles 7 1999-00
28
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1990-92
29
Martín González Ángel Martín González
28/04/1964 Madrid 6 1990-91
30
Mejía Álvaro Mejía Pérez
18/01/1982 Madrid 6 2005-06
31
Rusky Antonio García Ramos
01/02/1953 Badalona 6 1980-81
32
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 6 1990-92
33
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
34
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 6 1984-85
35
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 6 1984-85
36
Larrainzar Iñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 6 1990-91
37
Manchado Antonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
38
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 6 1974-75
39
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 6 1982-83
40
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
41
Vilar Luis Vilar Botet
19/08/1943 Manises 6 1968-69
42
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 6 2008-09
43
Ureña Juan Antonio González Ureña
13/12/1967 Montilla 6 1990-95
44
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 6 1990-91
45
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 6 2006-07
46
Domínguez José Domínguez Rial
10/11/1940 Vigo 6 1971-73
47
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 6 1984-85
48
Mtiliga Patrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
49
Mtiliga Patrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 6 2009-10
50
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 6 1995-96
51
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
52
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 6 1990-91
53
Andersen Søren Andersen
31/01/1970 Aarhus 6 1993-94
54
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 6 1974-75
55
Arias José Bautista Acosta Lorenzo
08/09/1936 Tazacorte 6 1965-68
56
Serrat Adjutori Serrat Giró
02/08/1955 Olost de Lluçanès 6 1984-85
57
Pedro Rodríguez Pedro Rodríguez Alfaro
29/07/1964 Bordeaux 6 1983-88
58
Piccini Cristiano Piccini
26/09/1992 Firenze 6 2018-19
59
David García David García Zubiria
14/02/1994 Ibero 6 2019-20
60
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 6 1982-83
61
Morón Ángel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1990-91
62
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1974-75
63
Núñez José María Núñez Urrezola
22/01/1952 Tolosa 6 1984-85
64
Enrique Moreno Enrique Moreno Bellver
06/09/1963 Valencia 6 1989-91
65
Lerma Jefferson Andrés Lerma Solís
25/10/1994 Cerrito 6 2017-18
66
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 6 1974-75
67
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 6 1997-98
68
Hassan Nader Hassan Nader
08/07/1965 Casablanca 6 1990-92
69
Paulo Oliveira Paulo André Rodrigues de Oliveira
08/01/1992 Vila Nova de Famalicão 6 2018-19
70
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
71
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1984-85
72
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1990-91
73
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 6 1990-91
74
Sixto Sixto Arturo Casabona Martínez
08/01/1962 Valencia 6 1984-85
75
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 6 1986-87
76
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
77
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 6 1945-46
78
Moisés Hurtado Moisés Hurtado Pérez
20/02/1981 Barcelona 6 2006-07
79
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 6 1963-64
80
Pedraza Ángel Pedraza Lamilla
04/10/1962 La Rinconada 6 1990-92
81
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 6 1945-46
82
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 6 2008-09
83
Balboa Javier Ángel Balboa Osa
13/05/1985 Madrid 6 2006-07
84
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 6 1990-91
85
Waldo Waldo Machado da Silva
09/09/1934 Niterói 6 1968-69
86
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
87
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 6 1984-85
88
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 6 1963-64
89
Raúl Pascual Raúl Cruselles Valls
04/11/1968 Alcanar 6 1990-91
90
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 6 1963-64
91
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 6 2006-07
92
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 6 1982-83
93
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 6 1982-83
94
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
95
Peña Juan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 6 1995-96
96
Adolfo Muñoz Adolfo Muñoz Mora
01/12/1961 Pueblonuevo del Guadiana 6 1987-89
97
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 6 1945-46
98
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 6 1996-97
99
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 6 1990-92
100
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 6 2006-07
101
Javi Javier Valls Andrés
07/02/1963 Castelló de la Plana 6 1990-91
102
Mágico González Jorge Alberto González Barillas
13/03/1958 San Salvador 6 1983-85
103
Poyet Gustavo Augusto Poyet Domínguez
15/11/1967 Montevideo 6 1995-96
104
Noriega José María Noriega Aldekoa
14/11/1958 Bilbao 6 1984-85
105
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 6 1984-85
106
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
107
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 6 1993-94
108
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
109
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 6 1945-46
110
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 6 2006-07
111
Benegas Domingo Benegas Giménez
04/08/1946 Capiatá 6 1978-79
112
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 6 1984-85
113
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1984-85
114
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 6 1984-85
115
Juanito Juan Jesús Gutiérrez Robles
17/02/1980 Málaga 6 2009-10
116
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
117
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 6 1988-89
118
César Gómez César Gómez del Rey
23/10/1967 Madrid 6 1991-93
119
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 6 1984-85
120
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 6 1984-85
121
José Mari José María García Lafuente
10/02/1971 Logroño 6 1996-97
122
Celades Albert Celades López
29/09/1975 Barcelona 6 2006-08
123
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
124
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 6 1974-75
125
Zabaleta Pablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
126
Uribarrena José Ángel Uribarrena Díez
08/01/1969 Portugalete 6 1993-95
127
Basinas Angelos Basinas
03/01/1976 Calcis 6 2007-08
128
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 6 1982-83
129
Alfredo Alfredo Monfort Lahoz
23/07/1963 Vila-real 6 1990-91
130
Coloccini Fabricio Tomás Coloccini
22/01/1982 Alta Gracia 6 2004-06
131
Miguel Ángel Miguel Ángel García Domínguez
08/04/1962 Lebrija 6 1987-88
132
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 6 1982-83
133
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
134
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 6 1990-91
135
Pepín José Cabezas Benavente
20/03/1949 Córdoba 6 1974-75
136
Dani Daniel Martín Alexandre
16/09/1981 Sevilla 6 2006-07
137
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6 1982-83
138
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 6 1974-75
139
Guti José María Gutiérrez Hernández
31/10/1976 Torrejón de Ardoz 6 1999-00
140
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 6 2006-07
141
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 6 1945-46
142
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 6 1974-75
143
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 6 1984-85
144
Amas Carmelo Amas Méndez
03/08/1943 Zumaia 6 1974-75
145
Oskar Vales Óscar Vales Varela
13/09/1974 Basauri 6 1994-95
146
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 6 1984-85
147
Luis Prieto Luis Prieto Zalbidegoitia
19/02/1979 Dima 5 2009-10
148
Antón Francisco José Antón Lledó
02/07/1967 Alicante 5 1992-93
149
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 5 1952-54
150
Moi Gómez Moisés Gómez Bordonado
23/06/1994 Rojales 5 2018-19
151
Gustavo López Gustavo Adrián López Pablos
13/04/1973 Valentín Alsina 5 1995-96
152
Juanete Juan García García
07/11/1920 Madrid 5 1945-48
153
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 5 1983-84
154
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1990-91
155
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 5 1990-91
156
Denilson Denilson de Oliveira Araújo
24/08/1977 Diadema 5 1999-00
157
Christian Fernández Christian Fernández Salas
15/10/1985 Santander 5 2006-09
158
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 5 1994-95
159
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 5 2008-09
160
Kodro Mehmed Kodro Šejtanić
12/01/1967 Mostar 5 1994-95
161
Armstrong Gerard Joseph Armstrong
23/05/1954 Belfast 5 1983-84
162
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 5 1984-85
163
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 5 1993-94
164
Roldán Julián Rodríguez Roldán
15/11/1943 Pontevedra 5 1971-72
165
Vulić Zoran Vulić
04/10/1961 Split 5 1989-90
166
Roselló Francisco Domingo Roselló Roca
06/10/1946 Es Mercadal 5 1972-73
167
Eusebio Eusebio Bejarano Vilaro
06/05/1948 Badajoz 5 1974-75
168
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 5 1968-69
169
Karabelas Nikolaos Karabelas
20/12/1984 Pirgos 5 2012-13
170
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo
11/05/1948 Beasain 5 1978-80
171
De Pedro Francisco Javier de Pedro Falque
04/08/1973 Logroño 5 1997-98
172
Nacho Vidal Ignacio Vidal Miralles
24/01/1995 Campello 5 2019-20
173
Zuviría Rafael Dalmacio Zuviría Rodríguez
10/01/1951 Santa Fe 5 1983-84
174
Najdoski Ilija Najdoski
26/03/1964 Krusevo 5 1993-94
175
Carlitos Carlos Domínguez Domínguez
18/09/1976 Mairena del Aljarafe 5 2000-01
176
Rípodas Patxi Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 5 1985-87
177
Baiano João Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 5 2006-07
178
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 5 1988-89
179
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1985-86
180
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 5 1968-69
181
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 5 1983-84
182
Tirapu Mariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 5 1978-84
183
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 5 2009-10
184
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 5 2009-10
185
Ramírez Andrés Ramírez Gandullo
08/07/1956 El Garrobo 5 1983-84
186
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 5 1985-87
187
Balint Gavril Pele Balint
03/01/1963 Sângeorz-Băi 5 1990-91
188
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 5 1997-98
189
Yáñez Patricio Nazario Yáñez Candía
20/01/1961 Valparaíso 5 1988-89
190
Aramburu Fernando Aramburu Escobar
06/09/1949 Santurtzi 5 1972-73
191
Puma Rodríguez José Luis Rodríguez Olivares
21/07/1963 Buenos Aires 5 1988-89
192
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 5 2002-03
193
Redondo Fernando Carlos Redondo Neri
06/06/1969 Buenos Aires 5 1992-93
194
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 5 1974-75
195
Ferrero Enzo Ferrero Águila
03/01/1953 Campana 5 1982-83
196
Nelson Gutiérrez Nelson Daniel Gutiérrez Luongo
13/04/1962 Montevideo 5 1992-93
197
Gallardo Rafael Gallardo Muñoz
11/01/1954 Málaga 5 1983-84
198
Coquelin Francis Coquelin
13/05/1991 Laval 5 2018-19
199
Mino Bernardino Serrano Mori
29/01/1963 Antromero 5 1985-86
200
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 5 2015-16
201
Oliveros Ángel Oliveros Jiménez
27/10/1941 Alcalá de Guadaíra 5 1963-64
202
Chano Sebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1990-91
203
José Antonio José Antonio Hervás Rivas
07/04/1949 Miguelturra 5 1974-75
204
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 5 1985-87
205
Toledo Delio César Toledo Rodas
02/10/1976 Doctor Cecilio Báez 5 2005-06
206
Momparlet Manuel Ortega Momparlet
18/11/1966 Sevilla 5 1992-93
207
Héctor Font Héctor Font Romero
15/06/1984 Vila-real 5 2004-06
208
Romero Enrique Fernández Romero
23/06/1971 Jerez de la Frontera 5 1993-94
209
Paco Martínez Francisco Martínez Díaz
06/01/1954 Granada 5 1983-84
210
Parés Sergi Parés Llagostera
29/03/1969 Valls 5 1993-94
211
Izquierdo José Alberto Izquierdo Valentín
11/04/1960 Madrid 5 1983-84
212
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 5 1996-97
213
Chano Sebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1992-93
214
Clavero Rafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 5 2003-04
215
Morales Àngel Morales Cuerva
13/07/1975 Barcelona 5 1997-99
216
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 5 1992-93
217
López Antonio López Habas
28/05/1957 Pozoblanco 5 1983-84
218
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 5 1979-80
219
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 5 1963-64
220
Manuel Enrique Manuel Enrique González Fernández
20/08/1947 Ponteareas 5 1972-73
221
Rufete Francisco Joaquín Pérez Rufete
20/11/1976 Benejúzar 5 2006-07
222
Callejón José María Callejón Bueno
11/02/1987 Motril 5 2008-09
223
Placente Diego Rodolfo Placente
24/04/1977 Buenos Aires 5 2006-07
224
Barbarić Ivica Barbarić
23/02/1962 Metković 5 1990-91
225
Toño Antonio Martín Hernández Hernández
14/08/1962 Las Palmas de Gran Canaria 5 1992-93
226
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 5 2009-10
227
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 5 2003-04
228
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza
27/10/1976 Buenos Aires 5 2005-06
229
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza
27/10/1976 Buenos Aires 5 2007-08
230
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 5 1996-97
231
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 5 1968-69
232
Pérez Contreras Juan Pérez Contreras
10/03/1955 Chauchina 5 1979-80
233
Xisco Francisco Javier Muñoz Llompart
05/09/1980 Manacor 5 2006-07
234
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 5 2015-16
235
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 5 1995-96
236
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 5 1990-91
237
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 5 1996-97
238
Chano Sebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1995-96
239
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 5 2006-07
240
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 5 1985-86
241
Alberto Alberto López Moreno
25/02/1967 Madrid 5 1990-91
242
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 5 1989-90
243
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 5 1978-80
244
Rushfeldt Sigurd Rushfeldt
11/12/1972 Vadsø 5 1999-01
245
Araquistain José María Araquistain Oñaederra
17/08/1948 Elgoibar 5 1974-75
246
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 5 1996-97
247
Zubillaga José Javier Zubillaga Martínez
12/08/1959 Logroño 5 1984-85
248
Del Campo Pedro Pablo del Campo Zafra
04/04/1968 Madrid 5 1990-91
249
Güerri Francisco Güerri Ballarín
13/04/1959 Benasque 5 1978-80
250
Pizzi Juan Antonio Pizzi Torroja
07/06/1968 Santa Fe 5 1995-96
En actiu la temporada 2019-20