Ranking Jornades Consecutives No Empatant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 34 1947-49
2
Sasot Vicenç Sasot Fraucà
21/01/1918 Peñalba 33 1939-41
3
Mirlo José Grande Garrido
25/11/1934 Ourense 33 1958-60
4
Munguía Guillermo Munguía Seas
16/11/1952 Donostia/San Sebastián 33 1978-79
5
Vilalta Ernesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 32 1953-55
6
Palau Manuel Palau Carrión
23/11/1942 Valencia 32 1966-68
7
Torres Alfonso Martín Torres
12/10/1953 Melilla 32 1978-79
8
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 31 1956-58
9
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 31 1974-76
10
Kakuta Gaël Romeo Kakuta Mambenga
21/06/1991 Lille 31 2014-15
11
Manucho Mateus Alberto Contreiras Gonçalves
07/03/1983 Luanda 31 2014-15
12
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 31 1974-76
13
Tamayo José Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 30 1945-48
14
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 30 1961-63
15
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 30 1934-36
16
Florín Florentino Muñiz Menéndez
22/11/1937 Avilés 30 1961-63
17
Lorín Lorenzo Fernández Learra
15/07/1923 Erandio 30 1949-50
18
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 30 1961-63
19
Pueyo José Pueyo Chaubel
1916 Palma 30 1945-48
20
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 29 1958-60
21
Bilić Mate Bilić
23/10/1980 Split 29 2008-09
22
Lolino Manuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 29 1957-59
23
Ilardia Félix Ilardia Urruchua
19/09/1913 Basauri 29 1934-36
24
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga
03/09/1919 Bermeo 28 1948-50
25
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 28 1930-33
26
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 28 1946-48
27
Feliciano Feliciano Molero Arribas
18/02/1949 Atalaya del Cañavate 28 1967-68
28
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 28 1948-50
29
Vila Francisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 28 1962-64
30
Muñoz Juan Muñoz Corominas
28 1957-59
31
Ferrer José Ferrer Selma
19/08/1950 Castelló de la Plana 28 1974-76
32
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 28 1974-76
33
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 27 1958-60
34
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 27 1930-32
35
Fabeiro Manuel Fabeiro Taboada
10/02/1922 Padrón 27 1947-49
36
Sinval José Sinval de Campos
06/04/1967 Bebedouro 27 1995-97
37
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 27 1948-50
38
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 27 1960-62
39
Pastor Lucio Pastor Gil
27 1957-59
40
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 27 1950-52
41
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 27 1960-62
42
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 27 1959-61
43
Rullán Alberto Rullán Colom
06/02/1927 Sóller 26 1951-52
44
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta
22/04/1916 Sestao 26 1946-48
45
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 26 1951-53
46
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 26 1932-35
47
Ángel Ángel Domingo López Ruano
10/03/1981 Las Palmas de Gran Canaria 26 2004-06
48
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 26 2011-12
49
Astudillo Martín Mauricio Astudillo
11/10/1977 Mendoza 26 2001-02
50
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 26 1951-53
51
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 26 1956-58
52
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 26 1966-68
53
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 26 1952-53
54
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 26 1934-36
55
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta
24/06/1901 Ondarroa 26 1931-33
56
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 26 2002-04
57
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 26 1932-35
58
Ferrer Gabriel Ferrer Galmés
10/01/1931 Manacor 26 1951-52
59
Bata Agustín Sauto Arana
11/05/1908 Barakaldo 26 1931-33
60
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 26 1952-54
61
Maxi Rodríguez Maximiliano Rubén Rodríguez
02/01/1981 Rosario 26 2003-04
62
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 26 1949-51
63
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 25 1947-49
64
Tino Marcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 25 1947-49
65
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 25 1928-31
66
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 25 1947-49
67
Aroma Martín Aroma Lete
03/09/1915 Portugalete 25 1941-43
68
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 25 1962-63
69
Chicho Rodrigo Padilla Marrero
21/01/1921 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
70
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar
21/04/1927 Errenteria 25 1949-50
71
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 25 1947-49
72
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 25 2016-18
73
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 25 2002-04
74
Homar Lorenzo Homar Soler
29/09/1936 Palma 25 1959-61
75
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 25 1954-56
76
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 25 1952-53
77
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 25 1951-52
78
Quetu Jesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 24 1964-65
79
Kroos Toni Kroos
04/01/1990 Greifswald 24 2014-15
80
Villegas Pedro Villegas Nieto
05/02/1931 Madrid 24 1954-55
81
Nacho Sierra Ignacio Sierra Garfia
21/08/1972 Valencia 24 1997-98
82
Layola Agustín Layola Riera
30/07/1907 L'Hospitalet de Llobregat 24 1930-32
83
Garrido Álvaro Garrido Rodríguez
19/10/1994 Bornos 24 2015-17
84
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 24 1934-36
85
Ricardo García Ricardo García Sanchis
18/02/1934 Carlet 24 1964-65
86
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 24 1995-96
87
Malet Miguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 24 1950-52
88
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 24 2011-13
89
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 24 1948-50
90
Giménez Enrique Giménez Sanjosé
11/03/1926 Beasain 24 1949-50
91
Castañer Luis Castañer Viñas
26/08/1932 Banyoles 24 1954-55
92
Barkero José Javier Barkero Saludes
27/04/1979 Aretxabaleta 24 2010-11
93
Rivera Alberto Rivera Pizarro
19/02/1978 Puertollano 24 1997-99
94
Chas Antonio Chas Veira
14/03/1915 San Pedro de Nós 24 1934-36
95
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 24 1964-65
96
Javi Pazos Javier Pazos Rosales
21/03/1993 Marín 24 2018-20
97
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 24 1963-65
98
Rodilla José María Sánchez Rodilla
10/10/1940 Fuentes de Béjar 24 1963-65
99
Amiano Juan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 24 1974-76
100
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 24 1960-62
101
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 24 1964-65
102
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 24 1951-53
103
Cayetano Ré Cayetano Ré Ramírez
07/02/1938 Asunción 24 1963-65
104
Manolín Manuel Martínez Canales
21/05/1928 Getxo 24 1948-50
105
Canobbio Néstor Fabián Canobbio Bentaberry
08/03/1980 Montevideo 24 2004-06
106
Yayo Santiago Sanz Fraile
15/05/1914 Santander 24 1940-43
107
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 23 1953-54
108
Lafuente Ramón de la Fuente Leal
31/12/1907 Bilbao 23 1931-33
109
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 23 1953-54
110
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 23 1965-66
111
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 23 1971-72
112
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 23 1975-76
113
Alegre Francisco Alegre Palo
27/06/1963 Badajoz 23 1988-90
114
Perdomo Alfonso Perdomo García
01/07/1919 Las Palmas de Gran Canaria 23 1947-49
115
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 23 1946-48
116
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 23 1939-41
117
Ramírez Jaime Caupolicán Ramírez Banda
14/08/1931 Santiago de Chile 23 1965-66
118
Royo Miguel Royo Serrano
07/03/1925 Madrid 23 1949-50
119
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 23 1982-84
120
Hélder Postiga Hélder Manuel Marques Postiga
02/08/1982 Vila do Conde 23 2011-13
121
Perla Juan Ramos Acosta
05/09/1928 Playa de Santiago 23 1954-56
122
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 23 1982-84
123
Pocoví Sebastián Pocoví Santandreu
16/10/1916 Capdepera 23 1946-48
124
Cerrillo Agustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 23 1957-58
125
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte
11/11/1949 Sondika 23 1975-76
126
Sergio José Sergio Fernández Romero
30/03/1953 Madrid 23 1978-79
127
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 23 1930-32
128
Chisco José María Salcines Corral
25/01/1943 Peñacastillo 23 1965-67
129
Fandos Vicente Fandos Doñate
26/08/1921 Betxí 23 1949-50
130
Hollaus Friedrich Jörg Hollaus
21/10/1929 Wien 23 1959-60
131
Orejuela Jesús Orejuela Rodríguez
09/02/1958 La Luisiana 23 1980-82
132
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 23 1954-55
133
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 23 1982-83
134
Prendes José Prendes Vega
18/02/1930 Aboño 23 1954-56
135
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 23 1971-72
136
Chaves Antonio Chaves Jiménez
13/05/1946 Motril 23 1978-79
137
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 23 1989-91
138
Cobo Ramón Cobo Antoranz
05/07/1928 Madrid 23 1959-60
139
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 23 1957-59
140
Fontela Juan Fontela Leal
22/07/1919 Ferrol 23 1947-48
141
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 23 2010-11
142
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 23 1952-53
143
Ernesto Ernesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 23 1946-48
144
Edu Martínez Eduardo Martínez Ugarte
14/01/1973 Vitoria-Gasteiz 23 1997-98
145
Cifo Manuel Santos Cifo
18/03/1965 Albacete 23 1987-88
146
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 23 1954-56
147
Gamonal Luis Gamonal Gago
01/06/1922 Villadangos del Páramo 23 1944-46
148
Padilla Andrés Padilla Aguilar
18/07/1932 Campillos 23 1953-55
149
Bueno Alberto Bueno Calvo
20/03/1988 Madrid 23 2014-15
150
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 23 1988-90
151
León Francisco León Fandos
05/03/1926 Samper de Calanda 23 1949-50
152
Luis Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 23 1934-36
153
Manolo Díaz Manuel Díaz Sánchez
11/09/1950 San Vicente de la Barquera 23 1975-76
154
Berrocal Rafael Berrocal Buzac
24/08/1914 Sevilla 23 1942-44
155
Pruden Prudencio Sánchez Hernández
01/09/1916 Babilafuente 23 1940-43
156
Stojadinović Zoran Stojadinović
25/04/1961 Beograd 23 1988-89
157
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 23 1947-49
158
Ayestaran Miguel Ayestaran Elizalde
29/09/1910 Pasaia 23 1930-32
159
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 23 1975-76
160
Muñoz Pedro Muñoz Martínez
30/11/1962 Santomera 23 1987-88
161
Taltavull Gabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 22 1953-54
162
Castro Antonio Echevert Castro
06/08/1913 Madrid 22 1945-47
163
Tejedor Joaquín Tejedor Tresserras
09/03/1930 Barcelona 22 1955-56
164
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana
09/09/1925 Viale 22 1952-54
165
Monchín
22 1956-58
166
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 22 1944-45
167
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 22 1954-55
168
Corona José Llopis Corona
04/06/1918 Alicante 22 1944-45
169
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 22 2005-06
170
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 22 1950-52
171
Gómez Manuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930 Torrelavega 22 1951-52
172
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 22 1988-90
173
Cedric Cedric Mabwati Gerard
08/03/1992 Kinshasa 22 2010-11
174
Arana José Arana Goróstegui
27/04/1911 Deba 22 1931-33
175
Martí-Gimeno Narciso Martí Gimeno
13/01/1927 Barcelona 22 1950-52
176
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 22 1967-69
177
Generelo Juan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 22 1982-83
178
Torres Manuel Torres Pastor
19/04/1930 Teruel 22 1954-55
179
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 22 2005-06
180
Huete Félix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 22 1944-45
181
Bienvenido Bienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 22 1953-55
182
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 22 1976-78
183
Vicente Juan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 22 1951-52
184
Sánchez Lage José María Sánchez Lage
11/05/1931 Buenos Aires 22 1963-64
185
Ochoa Alfonso Ochoa Forón
23/01/1929 Laredo 22 1951-52
186
Wolff Enrique Ernesto Wolff dos Santos
21/02/1949 Victoria 22 1976-78
187
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 22 2016-18
188
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 22 1974-76
189
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 22 1964-65
190
Roig Camilo Roig Zamora
30/07/1920 Santa Cruz de Tenerife 22 1947-48
191
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 22 1959-61
192
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 22 1956-57
193
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 22 1959-60
194
Rubén Navarro Rubén Navarro Méndez
06/06/1978 Sallent 22 2001-02
195
Rovira Martín Rovira Cisneros
1929 Madrid 22 1957-58
196
Samper Rafael Franco Samper
04/09/1938 Las Palmas de Gran Canaria 22 1961-63
197
Pastor Lucio Pastor Gil
22 1954-56
198
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 22 1971-72
199
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 22 1949-50
200
Anta Francisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 22 1965-66
201
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 22 1954-56
202
Molinucu Manuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 22 1954-56
203
Navarro Santiago Navarro Piquer
22 1943-45
204
Muñoz Francisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 22 1951-53
205
Ceballos Fernando Ceballos Sáez
09/11/1909 Torrelavega 22 1934-36
206
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 22 1949-50
207
Zuviría Rafael Dalmacio Zuviría Rodríguez
10/01/1951 Santa Fe 22 1975-76
208
Vicente Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 22 1953-55
209
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 22 2011-12
210
Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
05/02/1985 Funchal 22 2011-12
211
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 22 1950-52
212
Marcelo Marcelo García Robles
29/03/1936 Madrid 22 1961-63
213
Del Pino Javier del Pino González
10/07/1980 Madrid 22 2010-11
214
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 22 1958-60
215
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 22 1956-57
216
García Fernando García Lorenzo
18/12/1912 El Astillero 22 1934-36
217
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 22 1997-98
218
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 22 1944-45
219
Prats Antonio Prats Ferrer
01/04/1925 Palma 22 1951-52
220
Domínguez Manuel Domínguez Sánchez
27/08/1926 Santander 22 1954-56
221
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 22 1999-00
222
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 21 1941-42
223
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 21 1952-54
224
Juan Pedro Juan Pedro González Domínguez
14/05/1959 Nogales 21 1988-89
225
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 21 1966-67
226
Jover Román Jover Sánchez
27/12/1925 Alicante 21 1949-50
227
Gijón Manuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 21 1963-65
228
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 21 1981-82
229
Sans Miguel Sans Rigo
18/05/1927 Palma 21 1951-52
230
Barral David Barral Torres
10/05/1983 San Fernando 21 2008-09
231
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 21 1959-60
232
Olmos Jorge Olmos Font
13/02/1980 Valencia 21 2000-01
233
Viera Mario Sebastián Viera Galaín
07/03/1983 Florida 21 2006-08
234
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 21 1995-97
235
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 21 1966-67
236
Adighibe Uzochukwu Ogumka Adighibe
06/03/1996 Owarri 21 2018-20
237
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 21 1966-67
238
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 21 2009-10
239
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 21 1939-41
240
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 21 1949-51
241
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 21 1947-48
242
Cerdá Octavio Cerdá Ferrándiz
03/04/1928 Cocentaina 21 1952-53
243
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 21 1947-49
244
Mariatges José Mariatges Atienza
25/11/1923 Barcelona 21 1949-50
245
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 21 1929-31
246
Castañer Luis Castañer Viñas
26/08/1932 Banyoles 21 1957-59
247
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 21 1971-72
248
Jaume Jaume Delgado Catevilla
13/05/1983 Barcelona 21 2011-13
249
Castellanos José Maria Castellanos Ledo
08/04/1909 Bilbao 21 1931-33
250
Jiménez Francisco Jiménez Martín
02/07/1947 El Barraco 21 1966-67
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error