Ranking Jornades Consecutives Empatant - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
ValdésJesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 9 1977-79
2
García NavajasAntonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
3
ChazarretaPedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 8 1977-79
4
SalasCarmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 8 1977-79
5
LumbrerasJosé María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
6
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
7
MinaFrancisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
8
BustingorriEugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 7 1985-87
9
CarreñoJorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
10
AdornoLuis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 7 1978-79
11
LópezJorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
12
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
13
Jon GarcíaJon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 6 1984-85
14
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1990-91
15
EpiEpifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
16
TendilloMiguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
17
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2020-21
18
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
19
SarabiaManuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 6 1984-85
20
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 6 1984-85
21
QuiqueEnrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 6 1984-85
22
ArtolaPedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1974-75
23
NachoJosé Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
24
GiulianoCarmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 6 1974-75
25
AmadeoAmadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 6 1945-46
26
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
27
FernándezAlfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 6 1990-91
28
NoriegaJosé María Noriega Aldekoa
14/11/1958 Bilbao 6 1984-85
29
SubiratsJavier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 6 1984-85
30
RiveraJosé Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 6 1974-75
31
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6 1982-83
32
Juan CarlosJuan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 6 1974-75
33
JarqueDaniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 6 2006-07
34
AbelAbel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 6 1982-83
35
IbeasJesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
36
ZakiEzzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1990-92
37
NavarroMiguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 6 1978-79
38
EstebanEsteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 6 1982-83
39
SempereJosé Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 6 1984-85
40
AmasCarmelo Amas Méndez
03/08/1943 Zumaia 6 1974-75
41
NúñezJosé María Núñez Urrezola
22/01/1952 Tolosa 6 1984-85
42
SauraEnrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 6 1984-85
43
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 6 1963-64
44
Julio SalinasJulio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 6 1984-85
45
Juan RamónJuan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 6 1945-46
46
UríaFrancisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 6 1982-83
47
BustingorriEugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 6 1990-91
48
De la PeñaIván de la Peña López
06/05/1976 Santander 6 2006-07
49
JaviJavier Valls Andrés
07/02/1963 Castelló de la Plana 6 1990-91
50
MorónÁngel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1990-91
51
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 6 1974-75
52
Martín GonzálezÁngel Martín González
28/04/1964 Madrid 6 1990-91
53
AlfredoAlfredo Monfort Lahoz
23/07/1963 Vila-real 6 1990-91
54
ZabaletaPablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
55
RebellónAlfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 6 1963-64
56
BoronatMarco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
57
GuidoGuido Rodríguez
12/04/1994 Sáenz Peña 6 2020-21
58
LarrainzarIñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 6 1990-91
59
MandiAïssa Mandi
22/10/1991 Châlons-en-Champagne 6 2020-21
60
RuibalAitor Ruibal García
22/03/1996 Sallent 6 2020-21
61
GorostizaGuillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 6 1945-46
62
Arieta IIAntón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
63
Moisés HurtadoMoisés Hurtado Pérez
20/02/1981 Barcelona 6 2006-07
64
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 6 2006-07
65
ManchadoAntonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
66
PepínJosé Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 6 1990-91
67
BaenaJuan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 6 1974-75
68
RobertRoberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
69
RobertoJosé Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 6 1990-91
70
GómezFernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 6 1977-79
71
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1984-85
72
SererJosé Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 6 1990-92
73
RaúlPascual Raúl Cruselles Valls
04/11/1968 Alcanar 6 1990-91
74
ZigandaJosé Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
75
FraderaEsteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 6 1990-92
76
PandianiWalter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 6 2006-07
77
Martín DomínguezJosé Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
78
GallegoJosé Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 6 1984-85
79
FernandoFernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 6 1984-85
80
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 6 1984-85
81
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 6 1990-91
82
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 6 1963-64
83
CholoJosé Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
84
EmersonEmerson Aparecido Leite de Souza
14/01/1999 São Paulo 6 2020-21
85
CanalesSergio Canales Madrazo
16/02/1991 Santander 6 2020-21
86
TamudoRaúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 6 2006-07
87
Luciano MurilloLuciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 6 1974-75
88
MesaManuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 6 1982-83
89
Hassan NaderHassan Nader
08/07/1965 Casablanca 6 1990-92
90
LiceranzuJesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 6 1984-85
91
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 6 1982-83
92
OlmoAntonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 5 1979-80
93
ChanoSebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1992-93
94
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 5 1982-83
95
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 5 1985-86
96
BeschastnykhVladimir Yevgenyevich Beschastnykh
01/04/1974 Moscú 5 1999-01
97
PinillaAntonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 5 1995-96
98
SolJuan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 5 1968-69
99
PoliManuel Polinario Muñoz
12/06/1943 Puente Genil 5 1968-69
100
ApoñoAntonio Galdeano Benítez
13/02/1984 Málaga 5 2009-10
101
VidañaJosé Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 5 1983-84
102
ChanoSebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1995-96
103
JuanfranJuan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 5 2015-16
104
OjedaMarcelo Leonardo Ojeda
08/12/1968 Avellaneda 5 1995-96
105
LlabrésArnaldo Llabrés Picó
22/07/1964 Muro 5 1985-86
106
KarankaAitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 5 1996-97
107
PeternacAlen Peternac
16/01/1972 Zagreb 5 1995-96
108
MundoEdmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 5 1945-46
109
Dani GarcíaDaniel García Carrillo
24/05/1990 Zumarraga 5 2019-20
110
UrzaizIsmael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 5 1996-97
111
EduEduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 5 1990-91
112
MtiligaPatrick Jan Mtiliga
28/01/1981 København 5 2009-10
113
Ezequiel CastilloEzequiel Marcelo Castillo Montes
13/06/1967 Morón 5 1992-93
114
MelJosé Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 5 1990-91
115
BasinasAngelos Basinas
03/01/1976 Calcis 5 2007-08
116
EspinaMarcelo Fabián Espina
28/04/1967 Buenos Aires 5 1999-01
117
ObinnaVictor Nsofor Obinna
25/03/1987 Jos 5 2009-10
118
NúñezManuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 5 1983-84
119
CanillasManuel Sánchez Canillas
12/08/1960 Málaga 5 1983-84
120
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 5 2008-09
121
BaianoJoão Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 5 2006-07
122
RedondoFernando Carlos Redondo Neri
06/06/1969 Buenos Aires 5 1992-93
123
PeñaJuan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 5 1995-96
124
RomeroEnrique Fernández Romero
23/06/1971 Jerez de la Frontera 5 1993-94
125
NadalMiquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 5 1990-91
126
MinoBernardino Serrano Mori
29/01/1963 Antromero 5 1985-86
127
César GómezCésar Gómez del Rey
23/10/1967 Madrid 5 1995-96
128
José AntonioJosé Antonio Hervás Rivas
07/04/1949 Miguelturra 5 1974-75
129
ChanoSebastián Cruzado Fernández
28/02/1965 Huelva 5 1990-91
130
ManjarínJavier Manjarín Pereda
31/12/1969 Gijón 5 1999-01
131
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 5 1996-97
132
JuanitoJuan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 5 2008-09
133
RiberaJosé Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 5 1990-91
134
RambertSebastián Pascal Rambert
30/01/1974 Bernal 5 1995-96
135
ZurdiCarlos Horacio González González
30/03/1963 Gijón 5 1985-86
136
RexachCarles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 5 1979-80
137
CléberCléber Américo da Conceição
26/07/1969 Belo Horizonte 5 1992-93
138
Puma RodríguezJosé Luis Rodríguez Olivares
21/07/1963 Buenos Aires 5 1988-89
139
JurićPedrag Jurić
05/11/1961 Čitluk 5 1990-91
140
TamașGabriel Sebastian Tamaș
09/11/1983 Brașov 5 2006-07
141
MigueliMiguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 5 1979-80
142
TrujilloJosé Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 5 1990-91
143
Iñigo MartínezIñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 5 2019-20
144
MacedaAntonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 5 1982-83
145
López UfarteRoberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 5 1988-89
146
MeleroGonzalo Julián Melero Manzanares
02/01/1994 Madrid 5 2020-21
147
LarrainzarIñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 5 1996-97
148
VidaganyFrancisco Vidagany Hernández
19/10/1940 Valencia 5 1968-69
149
SolaMiguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 5 1984-85
150
JuanitoJuan Jesús Gutiérrez Robles
17/02/1980 Málaga 5 2009-10
151
QuevedoJosé María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 5 1995-96
152
AramburuFernando Aramburu Escobar
06/09/1949 Santurtzi 5 1972-73
153
ArzuArturo García Muñoz
17/03/1981 Dos Hermanas 5 2008-09
154
JobJosé María Sánchez Guerra
06/09/1959 Badajoz 5 1988-89
155
FernandoFernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 5 1983-84
156
MíchelMiguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 5 2003-04
157
LealEugenio Leal Vargas
13/05/1953 Carriches 5 1979-80
158
BalintGavril Pele Balint
03/01/1963 Sângeorz-Băi 5 1990-91
159
PachínAntonio Francisco Martínez Fernández
13/05/1952 Turón 5 1978-79
160
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 5 1992-93
161
RípodasFrancisco José Rípodas Oroz
13/09/1960 Pamplona 5 1985-87
162
HerreroJuan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika-Lumo 5 1993-94
163
LlorenteJulio Llorente Gento
14/06/1966 Valladolid 5 1995-96
164
Muñoz PérezFrancisco Enrique Muñoz Pérez
18/02/1960 Estepona 5 1983-84
165
RedondoJosé Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 5 1982-83
166
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 5 1993-94
167
SabidoAndrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 5 1983-84
168
ScaloniLionel Sebastián Scaloni
16/05/1978 Rosario 5 2007-08
169
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 5 1985-86
170
VillanovaIsidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 5 1993-94
171
Fernando NavarroFernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 5 2015-16
172
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 5 2009-10
173
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 5 2009-10
174
GonzálezJosé González González
06/12/1945 Tocina 5 1972-73
175
AbadíaAgustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 5 1992-93
176
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 5 1985-87
177
ArzenoClaudio David Arzeno Pessuto
06/10/1970 Villa María 5 1999-01
178
Luis GarcíaLuis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 5 2003-04
179
ToribioDaniel Toribio Gutiérrez
05/10/1988 Salt 5 2009-10
180
SalenkoOleg Anatolyevich Salenko
25/10/1969 Sankt Peterburg 5 1993-94
181
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 5 1963-64
182
JuanjoJuan José Rodríguez Gutiérrez
15/10/1949 Candás 5 1978-80
183
BarbarićIvica Barbarić
23/02/1962 Metković 5 1990-91
184
Joseba AguirreJoseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 5 1990-91
185
PierPier Luigi Cherubino Loggi
15/10/1971 Roma 5 1992-93
186
Unai SimónUnai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 5 2020-21
187
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1985-86
188
Álex BergantiñosAlejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 5 2015-16
189
RicardoRicardo Alexandre Martins Soares Pereira
11/02/1976 Montijo 5 2008-09
190
Lucas PérezLucas Pérez Martínez
10/09/1988 A Coruña 5 2015-16
191
RochinaRubén Rochina Naixes
23/03/1991 Sagunt 5 2020-21
192
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 5 1992-93
193
PoyetGustavo Augusto Poyet Domínguez
15/11/1967 Montevideo 5 1995-96
194
ChicaFrancisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 5 2006-07
195
BenegasDomingo Benegas Giménez
04/08/1946 Capiatá 5 1978-79
196
RiveraCesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 5 1963-64
197
RichiRicardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 5 2003-04
198
EloyEloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 5 1985-86
199
UrquiagaSantiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 5 1984-85
200
MoralesJosé Luis Morales Nogales
23/07/1987 Madrid 5 2020-21
201
IrineyIriney Santos da Silva
23/04/1981 Humaitá 5 2006-07
202
DelgadoJosé Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 5 1983-84
203
EtxeberriaJoseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 5 1996-97
204
Nelson GutiérrezNelson Daniel Gutiérrez Luongo
13/04/1962 Montevideo 5 1992-93
205
OliveiraRicardo Oliveira
06/05/1980 São Paulo 5 2008-09
206
BerenguerAlejandro Berenguer Remiro
04/07/1995 Barañain 5 2020-21
207
ValentínAntonio Valentín Casanova
25/04/1965 Córdoba 5 1990-91
208
MarcosMarcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 5 1990-91
209
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 5 1978-80
210
DiéguezJosé Carlos Diéguez Bravo
06/12/1935 Córdoba 5 1963-64
211
VillalibreAsier Villalibre Molina
30/09/1997 Gernika-Lumo 5 2019-20
212
FigueroaJosé Roberto Figueroa Padilla
17/11/1958 Rosario 5 1983-84
213
Rubén CanoRubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 5 1979-80
214
EstebanEsteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 5 1985-86
215
Jesús GámezJesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 5 2009-10
216
ArozarenaPedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 5 1990-91
217
MerinoJuan Merino Ruiz
24/08/1970 La Línea de la Concepción 5 1990-91
218
RecioJuan José García Recio
20/05/1959 Málaga 5 1983-84
219
MoyáMiguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 5 2007-08
220
YuriYuri Berchiche Izeta
10/02/1990 Zarautz 5 2019-20
221
ZubeldiaSabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 5 1983-84
222
VinyalsJordi Vinyals Martori
24/11/1963 Cardedeu 5 1990-91
223
NélsonNélson Augusto Tomar Marcos
10/06/1983 Ilha do Sal 5 2008-09
224
PachónJosé Manuel Pachón Gallego
15/03/1944 Badajoz 5 1974-75
225
RegenhardtÓscar Sabino Regenhardt
22/03/1956 Santa Fe 5 1983-84
226
IndiaJesús India Guzmán
08/12/1953 Zaragoza 5 1978-80
227
SimonsenAllan Rodenkam Simonsen
15/12/1952 Vejle 5 1979-80
228
ToñoAntonio Martín Hernández Hernández
14/08/1962 Las Palmas de Gran Canaria 5 1992-93
229
Luis AlbertoLuis Alberto Romero Alconchel
28/09/1992 San José del Valle 5 2015-16
230
GallardoRafael Gallardo Muñoz
11/01/1954 Málaga 5 1983-84
231
SidneiSidnei Rechel da Silva Júnior
23/08/1989 Alegrete 5 2015-16
232
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 5 2003-04
233
JuanmaJuan Manuel Valero Martínez
03/01/1978 Alicante 5 2003-04
234
BahaNabil Baha
12/08/1981 Remiremont 5 2009-10
235
EndikaEndika Guarrotxena Arzubiaga
26/10/1961 Bilbao 5 1984-85
236
OliverosÁngel Oliveros Jiménez
27/10/1941 Alcalá de Guadaíra 5 1963-64
237
GailLuis Miguel Gail Martín
23/02/1961 Valladolid 5 1988-89
238
GüizaDaniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5 2007-08
239
Raúl GarcíaRaúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 5 2020-21
240
OñaederraJosé Ignacio Oñaederra Bayón
17/02/1952 Santurtzi 5 1978-80
241
ClaveroRafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 5 2003-04
242
BresciaJosé Brescia Sánchez
10/02/1957 Alhaurín el Grande 5 1983-84
243
LandaburuJesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 5 1979-80
244
Iván CampoIván Campo Ramos
21/02/1974 Donostia/San Sebastián 5 1995-96
245
AyúcarEnrique Ayúcar Alberdi
21/02/1966 Bilbao 5 1990-91
246
ErañaIñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 5 1993-94
247
ErañaIñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 5 1992-93
248
VerónJuan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 5 1983-84
249
ArmstrongGerard Joseph Armstrong
23/05/1954 Belfast 5 1983-84
250
WilliamsIñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 5 2019-20
En actiu la temporada 2020-21