Ranking Jornades Consecutives Empatant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PE Temporada
1
Valdés Jesús Valdés Álvarez
10/10/1949 Santiago de Compostela 9 1977-79
2
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 9 1977-79
3
Chazarreta Pedro Chazarreta Herrera
30/06/1951 Resistencia 8 1977-79
4
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 8 1977-79
5
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 8 1985-87
6
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 8 1985-87
7
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 8 1985-87
8
López Jorge Orlando López Nieva
12/05/1957 Tucumán 7 1978-79
9
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 7 1985-87
10
Carreño Jorge Carreño Padilla
15/05/1953 Barcelona 7 1978-79
11
Adorno Luis Héctor Adorno Servín
28/09/1954 Pirané 7 1978-79
12
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 7 1985-87
13
Zabaleta Pablo Javier Zabaleta Girod
16/01/1985 Arrecifes 6 2006-07
14
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 6 1982-83
15
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 6 1990-91
16
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 6 1945-46
17
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 6 1977-79
18
Manchado Antonio Manchado Curto
28/04/1965 Sabadell 6 1990-91
19
Noriega José María Noriega Aldekoa
14/11/1958 Bilbao 6 1984-85
20
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 6 1984-85
21
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 6 1984-85
22
Jon García Jon García Sobrino
16/10/1961 Bilbao 6 1984-85
23
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 6 1974-75
24
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 6 1974-75
25
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 6 1984-85
26
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1990-92
27
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 6 1990-91
28
Abel Abel Díez Tejerina
31/01/1953 Boñar 6 1982-83
29
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1984-85
30
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 6 1963-64
31
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 6 1974-75
32
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 6 1984-85
33
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 6 1984-85
34
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 6 1990-91
35
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 6 1984-85
36
Pandiani Walter Gerardo Pandiani Urquiza
27/04/1976 Montevideo 6 2006-07
37
Navarro Miguel Navarro Juanicorena
09/12/1946 Errenteria 6 1978-79
38
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 6 1990-91
39
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 6 2006-07
40
Jarque Daniel Jarque González
01/01/1983 Barcelona 6 2006-07
41
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 6 1984-85
42
Serer José Pérez Serer
04/05/1966 Quart de les Valls 6 1990-92
43
Ibeas Jesús Javier Ibeas Sarabia
19/09/1960 Burgos 6 1990-91
44
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 6 1990-91
45
Núñez José María Núñez Urrezola
22/01/1952 Tolosa 6 1984-85
46
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 6 1982-83
47
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 6 2006-07
48
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 6 1963-64
49
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 6 1974-75
50
Morón Ángel Luis Morón Romero
15/07/1959 Madrid 6 1990-91
51
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa
13/03/1959 Bilbao 6 1984-85
52
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6 1982-83
53
Martín Domínguez José Antonio Martín Domínguez
04/04/1964 Sant Joan Despí 6 1990-91
54
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 6 1974-75
55
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 6 1974-75
56
Fernández Alfonso Fernández Leal
20/04/1963 Caborana 6 1990-91
57
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 6 1945-46
58
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 6 1963-64
59
Martín González Ángel Martín González
28/04/1964 Madrid 6 1990-91
60
Larrainzar Iñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 6 1990-91
61
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 6 1984-85
62
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 6 2006-07
63
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 6 1984-85
64
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 6 1990-92
65
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 6 1982-83
66
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 6 1974-75
67
Raúl Pascual Raúl Cruselles Valls
04/11/1968 Alcanar 6 1990-91
68
Hassan Nader Hassan Nader
08/07/1965 Casablanca 6 1990-92
69
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1974-75
70
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 6 1945-46
71
Alfredo Alfredo Monfort Lahoz
23/07/1963 Vila-real 6 1990-91
72
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 6 1982-83
73
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 6 1984-85
74
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
75
Javi Javier Valls Andrés
07/02/1963 Castelló de la Plana 6 1990-91
76
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 6 1945-46
77
Bustingorri Eugenio Bustingorri Oíz
28/12/1963 Zulueta 6 1990-91
78
Amas Carmelo Amas Méndez
03/08/1943 Zumaia 6 1974-75
79
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
80
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 6 1984-85
81
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 6 1990-91
82
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno
09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 1974-75
83
Moisés Hurtado Moisés Hurtado Pérez
20/02/1981 Barcelona 6 2006-07
84
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 6 1984-85
85
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo
13/12/1961 Nava 6 1982-83
86
Beschastnykh Vladimir Yevgenyevich Beschastnykh
01/04/1974 Moscú 5 1999-01
87
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 5 1988-89
88
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 5 1979-80
89
Villanova Isidro Villanova Abadía
11/11/1965 Zaragoza 5 1993-94
90
Higinio Higinio García Fernández
11/01/1956 Valverdejo 5 1983-84
91
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 5 1983-84
92
Manjarín Javier Manjarín Pereda
31/12/1969 Gijón 5 1999-01
93
Cabrera Wilmar Rubens Cabrera Sappa
31/07/1959 Los Cerrillos 5 1984-85
94
Lucas Pérez Lucas Pérez Martínez
10/09/1988 A Coruña 5 2015-16
95
Baiano João Fernando Nelo
18/03/1979 São Paulo 5 2006-07
96
Redondo Fernando Carlos Redondo Neri
06/06/1969 Buenos Aires 5 1992-93
97
Míchel Miguel Ángel Sánchez Muñoz
30/10/1975 Madrid 5 2003-04
98
Rodolfo Rodolfo Dapena Dapena
04/05/1960 Outomuro 5 1990-91
99
Álex Bergantiños Alejandro Bergantiños García
07/06/1985 A Coruña 5 2015-16
100
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 5 1983-84
101
Sidnei Sidnei Rechel da Silva Júnior
23/08/1989 Alegrete 5 2015-16
102
Puma Rodríguez José Luis Rodríguez Olivares
21/07/1963 Buenos Aires 5 1988-89
103
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 5 1968-69
104
Poyet Gustavo Augusto Poyet Domínguez
15/11/1967 Montevideo 5 1995-96
105
Yuri Yuri Berchiche Izeta
10/02/1990 Zarautz 5 2019-20
106
Pachón José Manuel Pachón Gallego
15/03/1944 Badajoz 5 1974-75
107
Apoño Antonio Galdeano Benítez
13/02/1984 Málaga 5 2009-10
108
Iriney Iriney Santos da Silva
23/04/1981 Humaitá 5 2006-07
109
Mel José Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 5 1990-91
110
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 5 1988-89
111
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 5 1993-94
112
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 5 1963-64
113
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1990-91
114
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 5 1983-84
115
Mosquera Pedro Mosquera Parada
21/04/1988 A Coruña 5 2015-16
116
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 5 1993-94
117
Recio Juan José García Recio
20/05/1959 Málaga 5 1983-84
118
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 5 1984-85
119
Abadía Agustín Abadía Plana
15/04/1962 Binéfar 5 1992-93
120
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 5 1988-89
121
Muñoz Pérez Francisco Enrique Muñoz Pérez
18/02/1960 Estepona 5 1983-84
122
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 5 1985-86
123
Yeray Yeray Álvarez López
24/01/1995 Barakaldo 5 2019-20
124
Recha José María Álvarez de la Rosa
07/06/1967 Córdoba 5 1988-89
125
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 5 1996-97
126
López Antonio López Habas
28/05/1957 Pozoblanco 5 1983-84
127
Paco Martínez Francisco Martínez Díaz
06/01/1954 Granada 5 1983-84
128
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 5 1992-93
129
Ramis Iván Andrés Ramis Barrios
25/10/1984 Sa Pobla 5 2007-08
130
Raúl García Raúl García Escudero
11/07/1986 Zizur Nagusia 5 2019-20
131
Juanfran Juan Francisco Moreno Fuertes
11/09/1988 Madrid 5 2015-16
132
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 5 2009-10
133
Baha Nabil Baha
12/08/1981 Remiremont 5 2009-10
134
Diéguez José Carlos Diéguez Bravo
06/12/1935 Córdoba 5 1963-64
135
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 5 1979-80
136
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 5 1968-69
137
Placente Diego Rodolfo Placente
24/04/1977 Buenos Aires 5 2006-07
138
Jurić Pedrag Jurić
05/11/1961 Čitluk 5 1990-91
139
Zuviría Rafael Dalmacio Zuviría Rodríguez
10/01/1951 Santa Fe 5 1983-84
140
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 5 1996-97
141
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 5 1995-96
142
Ayúcar Enrique Ayúcar Alberdi
21/02/1966 Bilbao 5 1990-91
143
Chica Francisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 5 2006-07
144
Vinyals Jordi Vinyals Martori
24/11/1963 Cardedeu 5 1990-91
145
Sergio García Sergio García de la Fuente
09/06/1983 Barcelona 5 2008-09
146
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 5 2015-16
147
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 5 1990-91
148
Romero Enrique Fernández Romero
23/06/1971 Jerez de la Frontera 5 1993-94
149
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1985-86
150
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 5 1996-97
151
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 5 1983-84
152
Valentín Antonio Valentín Casanova
25/04/1965 Córdoba 5 1990-91
153
Sierra Juan Jesús González Sierra
02/01/1955 Almendralejo 5 1983-84
154
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 5 1968-69
155
González José González González
06/12/1945 Tocina 5 1972-73
156
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 5 2007-08
157
Dani García Daniel García Carrillo
24/05/1990 Zumarraga 5 2019-20
158
Yáñez Patricio Nazario Yáñez Candía
20/01/1961 Valparaíso 5 1988-89
159
Jonás Gutiérrez Jonás Manuel Gutiérrez
05/07/1983 Sáenz Peña 5 2007-08
160
Martín Ignacio Martín Solanas
10/07/1962 Logroño 5 1992-93
161
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 5 1995-96
162
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 5 1995-96
163
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 5 1992-93
164
Llorente Julio Llorente Gento
14/06/1966 Valladolid 5 1995-96
165
Oliveira Ricardo Oliveira
06/05/1980 São Paulo 5 2008-09
166
Sebas Sebastián Sánchez Prado
31/01/1960 Espinardo 5 1983-84
167
Arango Juan Fernando Arango Sáenz
16/05/1980 Maracay 5 2007-08
168
Ribera José Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 5 1990-91
169
Merino Juan Merino Ruiz
24/08/1970 La Línea de la Concepción 5 1990-91
170
Ricardo Ricardo Alexandre Martins Soares Pereira
11/02/1976 Montijo 5 2008-09
171
Ramírez Andrés Ramírez Gandullo
08/07/1956 El Garrobo 5 1983-84
172
Luis Alberto Luis Alberto Romero Alconchel
28/09/1992 San José del Valle 5 2015-16
173
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 5 1979-80
174
José Mari José María García Lafuente
10/02/1971 Logroño 5 1996-97
175
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 5 1978-80
176
Zurdi Carlos Horacio González González
30/03/1963 Gijón 5 1985-86
177
Pizzi Juan Antonio Pizzi Torroja
07/06/1968 Santa Fe 5 1995-96
178
Arzu Arturo García Muñoz
17/03/1981 Dos Hermanas 5 2008-09
179
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 5 1985-86
180
Barbarić Ivica Barbarić
23/02/1962 Metković 5 1990-91
181
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López
17/03/1964 Ortuella 5 1990-91
182
César Gómez César Gómez del Rey
23/10/1967 Madrid 5 1995-96
183
Juanjo Juan José Rodríguez Gutiérrez
15/10/1949 Candás 5 1978-80
184
Delgado José Francisco Delgado Ramírez
29/12/1956 Puebla de Sancho Pérez 5 1983-84
185
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 5 2019-20
186
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 5 2019-20
187
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 5 2009-10
188
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga
28/05/1948 Hernani 5 1978-80
189
India Jesús India Guzmán
08/12/1953 Zaragoza 5 1978-80
190
Armstrong Gerard Joseph Armstrong
23/05/1954 Belfast 5 1983-84
191
Arzak José Antonio Arzak Iriondo
12/01/1943 Donostia/San Sebastián 5 1974-75
192
Oliveros Ángel Oliveros Jiménez
27/10/1941 Alcalá de Guadaíra 5 1963-64
193
Tamaș Gabriel Sebastian Tamaș
09/11/1983 Brașov 5 2006-07
194
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 5 1983-84
195
Oñaederra José Ignacio Oñaederra Bayón
17/02/1952 Santurtzi 5 1978-80
196
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5 2007-08
197
Güerri Francisco Güerri Ballarín
13/04/1959 Benasque 5 1978-80
198
Soto José Luis Soto María
04/08/1972 Fradelo 5 1995-96
199
Quevedo José María Quevedo García
01/06/1969 Cádiz 5 1995-96
200
Vidagany Francisco Vidagany Hernández
19/10/1940 Valencia 5 1968-69
201
Rambert Sebastián Pascal Rambert
30/01/1974 Bernal 5 1995-96
202
Mané Manuel Cosano Bernal
11/01/1955 Cádiz 5 1983-84
203
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 5 2008-09
204
Robaina Antonio Segura Robaina
30/11/1974 Las Palmas de Gran Canaria 5 1995-96
205
Ureña Juan Antonio González Ureña
13/12/1967 Montilla 5 1990-91
206
Moyano Horacio Abel Moyano Cuello
12/08/1956 Santa Fe 5 1983-84
207
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 5 1983-84
208
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 5 1985-86
209
Llabrés Arnaldo Llabrés Picó
22/07/1964 Muro 5 1985-86
210
Del Solar José Guillermo del Solar Álvarez-Calderón
28/11/1967 Lima 5 1992-93
211
Clavero Rafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 5 2003-04
212
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 5 1983-84
213
Regenhardt Óscar Sabino Regenhardt
22/03/1956 Santa Fe 5 1983-84
214
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 5 1972-73
215
Scaloni Lionel Sebastián Scaloni
16/05/1978 Rosario 5 2007-08
216
Edu Eduardo Vélez Díez
28/08/1967 Torrepadre 5 1990-91
217
Balint Gavril Pele Balint
03/01/1963 Sângeorz-Băi 5 1990-91
218
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 5 1996-97
219
Nelson Gutiérrez Nelson Daniel Gutiérrez Luongo
13/04/1962 Montevideo 5 1992-93
220
Dulce Jesús Dulce Prado
22/03/1971 Barakaldo 5 1993-94
221
Bizcocho Francisco Bizcocho Estévez
22/01/1951 Coria del Río 5 1972-73
222
Brescia José Brescia Sánchez
10/02/1957 Alhaurín el Grande 5 1983-84
223
Txelis José Luis Fernández Prieto
15/05/1963 Bilbao 5 1990-91
224
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 5 1985-87
225
Salenko Oleg Anatolyevich Salenko
25/10/1969 Sankt Peterburg 5 1993-94
226
José Antonio José Antonio Hervás Rivas
07/04/1949 Miguelturra 5 1974-75
227
Arozarena Pedro Arozarena Redín
24/02/1966 Pamplona 5 1990-91
228
Toribio Daniel Toribio Gutiérrez
05/10/1988 Girona 5 2009-10
229
Basinas Angelos Basinas
03/01/1976 Calcis 5 2007-08
230
Nélson Nélson Augusto Tomar Marcos
10/06/1983 Ilha do Sal 5 2008-09
231
Peternac Alen Peternac
16/01/1972 Zagreb 5 1995-96
232
Obinna Victor Nsofor Obinna
25/03/1987 Jos 5 2009-10
233
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 5 2009-10
234
Juanito Juan Jesús Gutiérrez Robles
17/02/1980 Málaga 5 2009-10
235
Arzeno Claudio David Arzeno Pessuto
06/10/1970 Villa María 5 1999-01
236
Belman José Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 5 1995-96
237
Larrainzar Iñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 5 1996-97
238
Eraña Iñaki Eraña Cassi
03/06/1965 Gijón 5 1992-93
239
Endika Endika Guarrotxena Arzubiaga
26/10/1961 Bilbao 5 1984-85
240
Waldo Waldo Machado da Silva
09/09/1934 Niterói 5 1968-69
241
Ziganda José Ángel Ziganda Lakunza
01/10/1966 Larrainzar 5 1996-97
242
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 5 1985-86
243
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 5 2009-10
244
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 5 1945-46
245
Duda Sérgio Paulo Barbosa Valente
27/06/1980 Porto 5 2009-10
246
Paqui Francisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 5 1992-93
247
Sola Miguel Ángel Sola Elizalde
29/09/1957 Pamplona 5 1984-85
248
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika-Lumo 5 1993-94
249
Alkiza Bittor Alkiza Fernández
26/10/1970 Donostia/San Sebastián 5 1996-97
250
Ibagaza Ariel Miguel Santiago Ibagaza Fernández
27/10/1976 Buenos Aires 5 2007-08
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error