Ranking Jugats Consecutius Complet - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 421 1950-68
2
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 404 1939-60
3
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
4
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
5
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 329 1982-93
6
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 317 1954-69
7
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 317 1957-70
8
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 315 1951-64
9
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 309 1956-69
10
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 308 1939-52
11
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
12
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
13
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 306 1949-61
14
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
15
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 305 1953-66
16
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 304 1940-56
17
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
18
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 298 1945-59
19
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 292 2004-13
20
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 292 1958-69
21
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 290 1933-49
22
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika 289 1940-56
23
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
24
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
25
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
26
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 280 1941-57
27
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
16/02/1918 Gijón 279 1940-55
28
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 279 1953-66
29
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
30
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 278 1934-52
31
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 278 1939-53
32
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 277 1976-85
33
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
34
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
35
Sampedro Francisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
36
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 275 1959-70
37
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 275 1939-52
38
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 275 1959-71
39
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
40
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 272 1959-70
41
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 270 1952-66
42
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 268 1941-52
43
Diestro José Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 267 1939-54
44
Llona José María Llona Peña
01/01/1934 Asua 264 1954-66
45
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 264 1940-53
46
Villar José Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 264 1949-61
47
Pineda José Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 263 1941-56
48
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 263 1946-61
49
Gonzalvo II Josep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 262 1941-54
50
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 256 1974-83
51
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 256 1943-58
52
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 256 1941-57
53
Moreno Juan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 255 1950-60
54
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 253 1949-61
55
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 253 1956-70
56
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 253 1950-62
57
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 253 1956-68
58
Cayetano Ré Cayetano Ré Ramírez
07/02/1938 Asunción 252 1959-70
59
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 252 1951-63
60
Nando Fernando González Balenciaga
01/02/1921 Getxo 251 1942-54
61
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 248 1953-66
62
Mas Francisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 248 1939-52
63
Vidal José María Vidal Bravo
06/05/1935 Madrid 247 1953-65
64
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 247 1986-94
65
Toni Cuervo José Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 247 1950-62
66
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 242 1929-47
67
Gracia Sigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 242 1952-66
68
Aurre Víctor Aurre García
19/05/1937 Barakaldo 241 1958-70
69
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 241 1947-62
70
Gordejuela Fermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 241 1950-62
71
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 240 1957-67
72
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 240 1934-50
73
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 240 1951-61
74
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 238 1946-57
75
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 238 1955-68
76
Segarra Antonio Segarra Niubó
29/09/1924 Lleida 238 1944-57
77
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 237 1959-70
78
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 237 1947-59
79
Romero Juan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 236 1960-69
80
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 236 1956-67
81
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 235 1958-71
82
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 235 1980-92
83
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 234 2010-19
84
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 234 1940-53
85
Joaquín Joaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 234 1935-50
86
Roig Francisco Roig Zamora
15/09/1915 Santa Cruz de Tenerife 233 1940-52
87
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 233 2008-20
88
Botana José Luis Botana Pedreira
22/12/1920 A Coruña 232 1939-55
89
Macala Cándido Luis Agustín Gardoy Martín
21/04/1921 Barcelona 232 1939-53
90
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 232 2001-10
91
Vázquez Juan Vázquez Tenreiro
14/07/1912 Ferrol 231 1939-53
92
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 231 1939-50
93
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 230 1959-69
94
Marañón Adolfo Pérez Marañón
31/03/1935 Olite 230 1954-66
95
Rivera Cesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 230 1959-70
96
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente
23/03/1931 Basauri 230 1952-63
97
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 230 1941-56
98
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 230 1963-72
99
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 227 1966-75
100
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 227 1949-60
101
Manolín Manuel Martínez Canales
21/05/1928 Getxo 226 1948-58
102
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 226 1961-70
103
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 226 1939-50
104
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 226 1953-62
105
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 226 1957-68
106
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 226 1941-52
107
Foces Eduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 225 1949-61
108
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 225 1954-63
109
Lesmes II Rafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 224 1949-59
110
Avelino Avelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 224 1950-59
111
Trompi José Sánchez Pérez
16/04/1920 Madrid 223 1939-50
112
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 222 1961-70
113
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 221 1959-68
114
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 221 1949-58
115
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 221 1952-65
116
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 221 1960-70
117
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 221 1955-65
118
Santamaría Julio Santamaría Mirones
06/01/1939 Santander 220 1955-68
119
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 220 1960-70
120
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 220 1953-63
121
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 219 1931-46
122
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 219 1988-94
123
Sierra Antonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 219 1941-52
124
Herrerita Eduardo Herrera Bueno
05/07/1914 Gijón 218 1933-49
125
Gorospe Juan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 217 1953-64
126
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 217 1957-67
127
Datzira José Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 217 1958-67
128
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 217 1958-71
129
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 216 1953-64
130
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 216 1958-67
131
Magritas Santiago Tomás Menchón
24/07/1925 Alcantarilla 216 1945-57
132
Icazuriaga Julián Icazuriaga Ugalde
24/08/1939 Gernika 216 1959-68
133
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 216 2013-20
134
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 216 1947-57
135
Almagro Manuel Almagro Díaz
13/12/1929 Granada 215 1950-60
136
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 215 1960-70
137
Larrabeiti Manuel Larrabeiti Echáburu
21/08/1931 Mungia 214 1954-63
138
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 214 1948-57
139
Valentín Valentín Suárez Fernández
14/05/1934 Luanco 214 1954-66
140
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 214 1958-69
141
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 214 1946-58
142
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 214 1939-52
143
Wilson Wilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 214 1953-65
144
Jáuregui Leandro Jáuregui Iruretagoyena
15/07/1937 Sondika 213 1959-68
145
Argoitia José María Argoitia Acha
18/01/1940 Galdakao 213 1957-69
146
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 213 1949-62
147
Ponte Enrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 212 1945-56
148
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 212 1935-50
149
Cholo Eduardo Dapena Lis
20/11/1933 Pontevedra 212 1960-69
150
Pallarés Antonio Pallarés Huertas
05/12/1940 Alicante 211 1957-69
151
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 211 2010-16
152
Muñoz Francisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 210 1944-54
153
Soladrero Enrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 210 1932-47
154
Uría Joaquín Uría Garaygordóbil
15/09/1933 Bilbao 210 1955-63
155
Ben Barek Abdallah Ben Barek El Antaki
02/02/1937 Rabat 210 1956-68
156
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 209 1939-49
157
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 209 1981-87
158
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 209 1955-67
159
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 208 1977-88
160
Pérez Antonio Pérez Balada
15/10/1919 Nules 208 1940-51
161
Rosendo Hernández Rosendo Hernández González
11/03/1922 Santa Cruz de La Palma 208 1943-54
162
Huete Félix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 207 1939-49
163
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 207 1958-68
164
Victoriero José Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 207 1962-70
165
Molina Andrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 207 1957-68
166
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 207 1951-63
167
Manolet Vicente López Barberá
13/03/1936 Alicante 207 1956-68
168
Fàbregas Antonio Fàbregas Casals
29/04/1921 Tarragona 206 1942-52
169
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 206 1960-70
170
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 205 1986-92
171
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 205 1949-58
172
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 205 1984-91
173
Grau Francesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 205 1956-69
174
Zamora Rafael Zamora Cañas
08/07/1933 Cuenca 204 1960-70
175
Glaría I José Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 204 1950-60
176
Pallás Manuel Pallás Ferrer
11/12/1920 Zaragoza 204 1943-52
177
Marculeta José María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 204 1939-53
178
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 204 1957-69
179
Chao Antonio Villar Chao
26/03/1921 A Coruña 203 1939-51
180
Hormaeche José Antonio Hormaeche Chopitea
09/09/1936 Gernika 203 1956-65
181
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 203 1974-83
182
Anca II Alfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 202 1951-60
183
Barinaga Sabino Barinaga Alberdi
15/08/1922 Durango 201 1943-55
184
Aloy Luis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 201 1950-61
185
Tosco José Manuel Delgado Tosco
08/03/1933 Icod de los Vinos 201 1956-68
186
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 201 1959-69
187
Oviedo Antonio Oviedo Saldaña
22/10/1938 Valencia de Alcántara 201 1956-68
188
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 201 1956-65
189
Martínez Oliva José Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 201 1959-68
190
López José López Martínez
09/06/1914 Sevilla 201 1934-50
191
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 200 1959-68
192
Canario Darcy Silveira dos Santos
24/05/1934 Rio de Janeiro 199 1959-69
193
Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 199 1931-48
194
Taltavull Gabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 199 1942-55
195
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 199 1940-52
196
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 199 1952-60
197
Germán José Germán Lucas Menéndez Gancedo
18/10/1924 Gijón 198 1948-58
198
Torres Manuel Torres Díaz
29/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 198 1947-57
199
Iguaran Miguel Iguaran Arandia
03/09/1937 Azkoitia 198 1957-69
200
Méndez Domingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 198 1949-64
201
Mesa José Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 198 1934-50
202
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 198 1948-57
203
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 198 1954-65
204
Gabiola José Gabiola Altuna
17/01/1936 Argoitia 197 1957-69
205
Pedrito Pedro López Crespo
18/03/1917 A Coruña 197 1939-50
206
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 197 1952-60
207
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 196 1939-53
208
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 196 1962-71
209
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 196 1953-61
210
José Luis José Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 195 1947-57
211
Juanete Juan García García
07/11/1920 Madrid 194 1943-53
212
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 194 1942-51
213
Carnevalli Daniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 194 1973-79
214
Álvaro Álvaro Pérez Vázquez
30/03/1916 Mondoñedo 194 1939-52
215
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 194 1958-66
216
Odriozola José Miguel Odriozola Güezmes
27/08/1941 Santander 193 1960-69
217
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 193 1954-63
218
Torres José Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 193 1956-65
219
Beitia Gonzalo Díaz Beitia
17/11/1936 Sestao 192 1955-66
220
Atienza Adolfo Atienza Landeta
01/12/1927 Madrid 192 1948-59
221
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 192 1947-56
222
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 192 1961-69
223
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 192 1949-57
224
Sertucha Ángel Sertucha Ereñozaga
27/01/1931 Gatika 192 1954-68
225
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 191 1955-64
226
Aretio Juan Rodríguez Aretio
10/07/1922 Ferrol 191 1943-54
227
Navarro Alfonso Navarro Perona
09/04/1928 Gavà 191 1946-60
228
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 191 1979-85
229
Molinucu Manuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 191 1944-53
230
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 190 1984-92
231
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 190 1955-65
232
Merodio Armando Merodio Pesquera
23/08/1935 Barcelona 189 1954-67
233
Irazoqui Manuel Irazoqui Gainza
189 1955-63
234
Silva Alfonso Silva Placeres
19/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 189 1947-59
235
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 188 2008-14
236
León Lasa León Lasa Múgica
17/02/1933 Beasain 188 1957-65
237
Dolz Agustín Dolz Santateresa
Valencia 188 1939-52
238
Isasi Santiago Isasi Salazar
25/04/1936 Madrid 188 1955-62
239
Ribada Luis Ribada Martín
30/10/1939 Madrid 188 1960-68
240
Urra Isidoro Urra Fernández
05/09/1916 Sestao 188 1939-51
241
Costa Juan Costa Font
08/02/1910 Palafrugell 188 1931-51
242
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 188 1941-52
243
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 187 1958-66
244
Gallo Eulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 187 1949-56
245
Mena Rafael de Francisco López
11/09/1933 Santa Cruz de Tenerife 187 1954-64
246
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui
06/04/1917 Errenteria 187 1939-54
247
Rodríguez Sergio Rodríguez Viera
04/04/1928 Colonia del Sacramento 186 1950-58
248
Moreno Ángel Moreno González
21/12/1917 Madrid 186 1939-53
249
Ruiz Antonio Ruiz Cervilla
31/01/1937 Guadalupe 186 1956-70
250
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 186 1993-03
En actiu la temporada 2019-20