Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
CortésDavid Cortés Caballero
29/08/1979 Llerena 348 2001-14
2
Paco PeñaFrancisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 342 2002-13
3
Manuel PabloManuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 330 2000-16
4
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 321 1964-76
5
Fernando NavarroFernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 318 2006-18
6
LolínManuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 317 1948-61
7
Mauro SilvaMauro da Silva Gomes
12/01/1968 São Bernardo do Campo 316 1993-05
8
SantamaríaFrancisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 316 1955-68
9
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 315 1958-71
10
OlaizolaJavier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 311 1991-01
11
TxutxiJesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 311 1991-02
12
BenitoGregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 307 1966-79
13
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
14
PinillosPablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 306 1997-09
15
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 299 1944-58
16
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 297 1955-68
17
GonzálezAntonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 295 1955-68
18
SietesJosé Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Sietes 293 1993-08
19
ClaveroRafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 292 1999-13
20
PignolStephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 290 2003-13
21
JosetxoJosé Romero Urtasun
25/02/1977 Pamplona 290 1995-12
22
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 289 1955-69
23
CanósJuan Manuel Canós Ferrer
01/01/1944 Burriana 286 1964-76
24
BarrenecheaRamón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 283 1959-72
25
HerminioHerminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 283 1961-73
26
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 282 1940-57
27
SansBernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 277 1963-75
28
FalitoRafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 276 1967-78
29
FelipeJuan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 274 1976-87
30
Marc BernausMarc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 270 1995-10
31
ChanoSebastián López Serrano
18/08/1961 Tetuán 264 1982-91
32
SalasBartolomé Salas Ribot
30/11/1919 Palma 263 1939-54
33
ParedesJavier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 263 2001-16
34
MontielÓscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 263 1995-03
35
GómezFernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 263 1969-81
36
BellodAntonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 263 1965-77
37
RamosJosé Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 262 1971-83
38
SerratAdjutori Serrat Giró
02/08/1955 Olost de Lluçanès 260 1975-87
39
TensiHortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 260 1965-75
40
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 258 1964-74
41
IglesiasJulio Iglesias Santamaría
25/03/1944 Los Corrales de Buelna 258 1964-77
42
PeñaJuan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 257 1995-05
43
David CastedoDavid Castedo Escudero
26/01/1974 Palma 256 1999-08
44
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 254 1958-69
45
Bruno SaltorBruno Saltor Grau
01/10/1980 El Masnou 254 2001-12
46
VaroFrancisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 253 1969-83
47
ZubiaurreJuan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 253 1955-68
48
JiménezManuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 248 1987-98
49
De FelipePedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 247 1964-77
50
NandoFernando Muñoz García
30/10/1967 Sevilla 245 1986-99
51
Jesús GámezJesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 245 2006-16
52
CarpioJavier Carpio Martín
06/04/1984 Salamanca 243 2010-18
53
LarrauriJosé Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 243 1963-74
54
VillitaLuis Ramón Pérez Villanueva
05/09/1956 Santander 243 1980-89
55
MinaFrancisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 240 1977-89
56
JuanfranJuan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 238 2003-16
57
EusebioEusebio Bejarano Vilaro
06/05/1948 Badajoz 237 1967-79
58
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 237 1978-87
59
YanguasJosé Manuel Yanguas Calleja
20/06/1972 Pamplona 236 1996-06
60
JuanraJuan Ramón Cabrero Obrer
24/04/1980 Estivella 236 1999-13
61
QuiqueEnrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 236 1966-78
62
VicenteVicente González-Villamil Pérez
25/03/1947 Oviedo 236 1970-78
63
SantosAntonio Sánchez Santos
29/08/1953 Zamora 234 1975-84
64
RichardRicardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 234 1972-84
65
IruleguiJosé Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 233 1959-71
66
AltisentRogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 232 1952-62
67
García NavajasAntonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 231 1976-87
68
OñaederraJosé Ignacio Oñaederra Bayón
17/02/1952 Santurtzi 231 1973-85
69
HitaJuan López Hita
05/09/1944 Algeciras 229 1968-79
70
HernándezMáximo Hernández Sánchez
11/08/1945 Madrid 228 1965-74
71
GonzálezJosé Manuel González López
10/10/1917 Madrid 228 1945-56
72
Lesmes IIRafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 227 1950-62
73
CidonchaJosé María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 226 1989-03
74
Juan CarlosJuan Carlos Rodríguez Moreno
19/01/1965 Puente Castro 226 1986-98
75
FocesEduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 225 1949-61
76
Juan JoséJuan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 225 1981-91
77
Gerard AutetGerard Autet Serrabasa
08/09/1978 Manlleu 225 2001-09
78
Luis ManuelLuis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 224 1987-99
79
Luis FernándezLuis Fernández Gutiérrez
29/09/1972 Argomilla 224 1995-06
80
PereaLuis Amaranto Perea Mosquera
30/01/1979 Turbo 224 2004-12
81
Ruiz IgartuaJuan José Ruiz Igartua
18/08/1947 Gorliz 222 1970-81
82
BalenziagaMikel Balenziaga Oruesagasti
29/02/1988 Zumarraga 222 2008-17
83
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1934 Molins de Rei 221 1957-67
84
ManelJosé Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 219 1998-08
85
FuentesMiguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 219 1993-01
86
BergarecheJosé Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 218 1943-56
87
MurúaEdorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 218 1983-91
88
Torres GómezJavier Torres Gómez
09/01/1970 Madrid 217 1998-05
89
MayéTomás Miguel González Rodríguez
26/12/1956 Las Palmas de Gran Canaria 217 1980-89
90
OrmaetxeaAlberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 217 1957-70
91
Quique MedinaEnrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 214 1994-06
92
UrizVicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 214 1991-01
93
BorisSergio Boris González Monteagudo
26/05/1980 Avilés 214 1999-11
94
EscalzaFrancisco Javier Escalza Ellacuria
10/12/1952 Arrankudiaga 213 1972-82
95
JuanmiJuan Miguel Gelabert Margüello
26/09/1972 Capdepera 213 1997-07
96
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 213 1978-86
97
Javi CastellanoJavier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 211 2009-21
98
VallejoFrancisco Domínguez Pérez
22/02/1944 Fuengirola 211 1962-76
99
RipaAdrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 211 2008-19
100
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 210 1972-79
101
AzcuetaJosé Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 209 1955-67
102
NúñezManuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 208 1983-91
103
ArnaizGregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 208 1953-63
104
RoqueRoque Díaz Fuentes
22/10/1952 Las Palmas de Gran Canaria 207 1972-84
105
CifuentesLuis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 207 1951-63
106
DealbertÁngel Dealbert Ibáñez
01/01/1983 Benlloc 207 2005-16
107
CataVicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 206 1949-60
108
ArgilésAntonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 206 1953-64
109
ReijaSeverino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 206 1958-67
110
CotaJesús Diego Cota
28/07/1967 Madrid 206 1988-96
111
ToniAntonio Rincón Gómez
26/02/1943 Los Molares 206 1966-75
112
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 205 1940-51
113
GrauFrancesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 205 1956-69
114
RocamoraJosé Rocamora Hernández
09/01/1954 Benferri 205 1974-85
115
RivasJuan María Romero Rivas
09/08/1953 Calañas 205 1974-84
116
Pantaleón IIManuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 204 1955-67
117
LasherasAntonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 204 1957-66
118
Pablo AlfaroPablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 203 1993-01
119
IrusquietaJosé Ramón Irusquieta García
07/09/1939 Bilbao 203 1960-72
120
Paco JémezFrancisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 203 1995-03
121
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 203 1960-71
122
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 203 1951-59
123
Óscar RamírezÓscar Ramírez Martín
01/03/1984 La Bisbal d'Empordà 202 2007-16
124
Anca IIAlfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 202 1951-60
125
JiménezJosé Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 202 1955-64
126
Martínez OlivaJosé Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 201 1959-68
127
JerkanNikola Jerkan
08/12/1964 Split 201 1990-96
128
David GarcíaDavid García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 200 2002-13
129
BustosCristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 200 2007-15
130
ParraJosé Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 200 1948-57
131
Xavi RocaXavier Roca Mateo
19/01/1974 Barcelona 200 1994-04
132
JuanitoJuan José Pérez Cañestro
15/08/1954 Coria del Río 199 1973-84
133
DatziraJosé Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 199 1959-67
134
MesaJosé Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 198 1934-50
135
EstebanEsteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 197 1986-94
136
MurÁngel Mur Ferrer
25/08/1941 Barcelona 197 1965-73
137
MingoCarles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 197 2003-12
138
Dani CastellanoDaniel Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 197 2007-21
139
López PérezJosé Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 197 1982-88
140
PepínJosé Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 197 1988-94
141
Rubén PérezRubén Salvador Pérez del Mármol
26/04/1989 Écija 196 2012-20
142
GinerFernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 196 1991-00
143
SalvadorAntonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 195 1956-66
144
CasimiroCasimiro Torres Ibáñez
18/06/1959 Torrevieja 194 1979-87
145
ColoJulio Santaella Benítez
22/12/1938 Santa Cruz de Tenerife 194 1959-69
146
IzquierdoJosé Alberto Izquierdo Valentín
11/04/1960 Madrid 194 1982-91
147
MolinosFernando Molinos Granada
01/08/1950 Soria 193 1971-79
148
López RekarteAitor López Rekarte
18/08/1975 Arrasate 193 2000-07
149
MascheranoJavier Alejandro Mascherano
08/06/1984 San Lorenzo 193 2010-17
150
GustavoGustavo de la Parra Navarro
19/12/1975 Madrid 193 1996-04
151
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 193 1944-55
152
ModestoModesto López Novoa
21/01/1965 Ourense 193 1987-98
153
Javi LópezJavier López Rodríguez
21/01/1986 Osuna 193 2012-20
154
RedondoJuan Luis Fernández Redondo
17/01/1977 Camas 192 2001-11
155
LemaNino Lema Mejuto
12/09/1964 Vigo 191 1988-96
156
RiféJoaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 191 1968-76
157
PegasoFrancisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 191 1958-67
158
Oskar ValesÓscar Vales Varela
13/09/1974 Basauri 191 1995-04
159
Sergio MorgadoSergio Elías Morgado Rodríguez
16/09/1963 Badajoz 191 1985-95
160
MaldonadoFroilán Maldonado Monje
02/10/1956 Villapún 191 1982-90
161
CarmeloCarmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 190 1987-93
162
OteroJorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 190 1993-02
163
CuarteroLuis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 190 1992-08
164
Pedro HernándezPedro Hernández Martínez
02/10/1978 Madrid 190 1998-10
165
RubialesLuis Manuel Rubiales Béjar
23/08/1977 Las Palmas de Gran Canaria 190 2000-09
166
PedritoPedro González Carnero
11/06/1940 Córdoba 190 1960-69
167
SáenzBernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 190 1939-53
168
GorritiFrancisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 189 1969-77
169
SolozábalRoberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 189 1992-00
170
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Erandio 189 1964-73
171
TomásPedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 189 1982-89
172
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 188 1999-07
173
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 188 1958-67
174
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 188 1953-61
175
GonzálezRicardo González Rotela
07/02/1945 Piribebuy 187 1968-76
176
TelechiaFrancisco Labrado Telechia
15/08/1945 Sevilla 187 1966-74
177
BertolRoberto Bertol Garrastazu
02/12/1917 Lizartza 187 1939-50
178
RedondoJosé Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 187 1972-81
179
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 187 1985-94
180
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 186 1964-72
181
JugoJuan Jugo Larrauri
15/03/1920 Galdakao 186 1943-54
182
PenaPedro Pena Ponga
29/10/1910 Gijón 186 1932-47
183
PadillaManuel Padilla García
14/06/1953 Marmolejo 186 1977-86
184
PavónManuel Pavón Castro
27/02/1984 Santa Fe 186 2007-15
185
QuincocesJacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 186 1928-42
186
TorresJosé Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 185 1957-65
187
MeloFrancisco Delgado Melo
13/11/1943 Plasencia 185 1968-76
188
PoliHipólito Fernández Serrano
20/03/1977 Sevilla 184 2001-11
189
CelayaFrancisco Celaya Bilbao
15/04/1921 Basauri 184 1941-54
190
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 184 1963-70
191
NoguerolFrancisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 184 2002-08
192
GermánGermán Bagur Carreras
14/02/1917 Maó 184 1942-52
193
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 183 1985-91
194
RoviraJosé Rovira Queralt
27/06/1927 Badalona 183 1953-62
195
CampabadalEduard Campabadal Clarós
26/01/1993 Tarragona 183 2013-21
196
SalaJosep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 182 1986-93
197
VelascoJuan Velasco Damas
17/05/1977 Dos Hermanas 182 1999-07
198
EliasJaime Elias Casas
06/11/1919 Barcelona 182 1939-49
199
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 182 1950-57
200
RodriFrancisco Rodríguez García
08/03/1934 Barcelona 181 1953-63
201
MonzóSalvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 181 1947-55
202
SertuchaÁngel Sertucha Ereñozaga
27/01/1931 Gatika 181 1954-68
203
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 181 1932-47
204
Mantido IJosé Edreira Rama
27/03/1923 San Pedro de Nós 180 1949-57
205
JoaquínJoaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 180 1940-50
206
Jaime QuesadaJaime Quesada Chavarría
21/09/1971 Barcelona 180 1993-02
207
LemosJosé Lemos Rodríguez
01/02/1962 Salvaterra de Miño 179 1982-90
208
ÁlvaroÁlvaro Hernández Castro
30/09/1937 La Higuerita 179 1958-66
209
MarcosAlberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 179 1995-02
210
SabatéJaime Sabaté Mercadé
09/08/1947 Badalona 179 1969-77
211
SorianoJuan José Soriano Sánchez
07/03/1944 Chiclana de la Frontera 179 1967-75
212
Manolo GasparManuel Gaspar Haro
03/02/1981 Málaga 179 2003-12
213
GarcíaJosé García Santonja
12/02/1922 Barcelona 178 1941-55
214
PiniMario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 178 1964-71
215
TorresManuel Torres Pastor
19/04/1930 Teruel 176 1953-61
216
UribeJesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 176 1961-69
217
CholoAlfredo Blanco Rodríguez
07/08/1944 Pontevedra 176 1966-74
218
BustilloJuan Alberto Bustillo Freire
13/02/1948 San Martín de Porto 176 1971-81
219
CéspedesPedro Céspedes Vázquez
24/12/1935 Berja 176 1956-68
220
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 176 1957-65
221
RodriJuan Antonio Rodríguez Caro
27/02/1966 Badajoz 176 1992-99
222
ArmandoJosé Armando Lucas Contreras
20/10/1966 Madrid 176 1987-96
223
ManoloManuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 175 1970-77
224
QuetuJesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 174 1956-66
225
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 174 1988-98
226
ChicaFrancisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 174 2006-14
227
LoliManuel Gómez Domínguez
15/06/1928 Algeciras 174 1949-57
228
UrdaciÁngel María Urdaci Zubimendi
31/12/1955 Zumaia 174 1978-85
229
ReizigerMichael John Reiziger
03/05/1973 Amstelveen 173 1997-04
230
Álvaro RubioÁlvaro Rubio Robres
18/04/1979 Logroño 173 2008-15
231
UrbanoUrbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 173 1999-09
232
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 173 1987-93
233
CholoEduardo Dapena Lis
20/11/1933 Pontevedra 172 1960-67
234
CoboJosé Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 172 1939-51
235
FrancisFrancisco Jesús Pérez Malia
17/12/1981 Barbate 172 2003-10
236
Markel BergaraMarkel Bergara Larrañaga
05/05/1986 Elgoibar 172 2005-14
237
LorenzoJacinto Lorenzo Alcantarilla
14/02/1940 Madrid 172 1960-68
238
Raúl CámaraRaúl Miguel Cámara
28/02/1984 Madrid 171 2005-12
239
CerveróJosé Cerveró San Braulio
03/09/1949 Real 171 1973-79
240
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 170 1939-48
241
LecumberriJosé María Lecumberri Gárriz
25/01/1958 Pamplona 170 1979-87
242
DuscherÁlvaro Pedro Duscher
22/03/1979 Esquel 169 2000-08
243
BecerrilJosé Becerril Minguela
21/08/1926 Madrid 169 1949-61
244
OsorioManuel Fernández Osorio
31/07/1946 Jerez de la Frontera 169 1964-74
245
ÁlvaroÁlvaro Pérez Vázquez
30/03/1916 Mondoñedo 169 1940-52
246
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 169 1952-58
247
Toni CuervoJosé Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 169 1954-63
248
Martínez JayoJesús Martínez Jayo
04/12/1942 Madrid 168 1967-75
249
RevillaJosé Ramón Revilla Román
03/01/1966 Santander 168 1984-94
250
SauraJosé Joaquín Saura Garcia
09/06/1961 Sabadell 168 1980-89
En actiu la temporada 2020-21