Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
RomeroFrancisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
2
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
3
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
4
RavnićMauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
5
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
6
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 8 1998-99
7
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
8
YoelYoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
9
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
10
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-07
11
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
12
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
13
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 7 2020-21
14
AbellánFrancisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
15
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
16
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1997-99
17
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
18
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
19
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1973-79
20
Sergio SánchezSergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
21
WilfredWilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
22
ZakiEzzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1988-89
23
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
24
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
25
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
26
LeivaJosé Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 6 2000-01
27
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
28
ReinkeAndreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
29
Biel RibasGabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
30
LáinezCésar Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
31
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 6 1985-89
32
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2008-09
33
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
34
IruretaXabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
35
ZubiarrainJesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
36
AlbaPedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
37
RamírezAntonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
38
UrquiolaFrancisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
39
FalagánFrancisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1993-94
40
Raúl FernándezRaúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
41
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
42
AmadorFrancisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 6 1995-98
43
PistónManuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
44
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
45
GorospeMartín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
46
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
47
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
48
Dani JiménezDaniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
49
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
50
EmeryJuan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 6 1956-59
51
GómezAntonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
52
BonoYassine Bounou
05/04/1991 Montreal 6 2015-16
53
MendietaAndrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
54
ZubiarrainJesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
55
DocoboRamón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
56
AlbaPedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
57
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 5 1968-69
58
ValerioJoaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
59
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2014-21
60
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
61
José JuanJosé Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
62
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
63
PadrónRamón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
64
GarmendiaJosé Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
65
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 5 2000-02
66
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
67
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
68
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
69
BurgueñaJosé Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 5 1981-82
70
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
71
OlabeRoberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
72
PorrasJosé Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
73
AlbarránRomà Albarrán Morató
02/01/1963 Vic 5 1990-92
74
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 5 1939-40
75
LerínAndrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 5 1935-44
76
CaballeroWilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
77
VillanuevaFrancisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
78
Javi JiménezJavier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
79
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
80
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
81
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
82
BonoYassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
83
CoveloJosé Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
84
LarrañagaEnrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
85
CorralPedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
86
HerediaJuan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
87
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
88
PaynoRodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
89
PuenteJosé Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
90
CeldránJuan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
91
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
92
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
93
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 5 1997-98
94
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
95
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
96
PalopAndrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
97
ZubikaraiEñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 5 2008-09
98
CandiCándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 5 1958-59
99
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
100
ReinkeAndreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
101
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
102
CavalleroPablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2005-06
103
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
104
MambrillaMiguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
105
RodriJosé Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
106
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
107
HerrerínIago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
108
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
109
RazakRazak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
110
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
111
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
112
FernándezJosé Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 5 1965-66
113
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 5 2010-14
114
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
115
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1988-95
116
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
117
Julio IglesiasJulio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
118
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
119
LlácerManuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
120
PitaJosé González Suárez
07/01/1927 Ourense 5 1955-57
121
MunirMunir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 5 2019-20
122
Navarro MontoyaCarlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
123
FernandoFernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 5 1989-93
124
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
125
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
126
EchevarríaFrancisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
127
LópezFrancisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
128
BasauriEnrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
129
SantamaríaRoberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 5 2020-21
130
CaballeroPedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
131
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
132
CasoLuis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
133
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
134
FernandoFernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 5 2018-20
135
AlmansaAntonio Almansa Ortega
21/06/1928 Montcada i Reixac 5 1951-52
136
SeoaneEduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
137
CasoLuis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
138
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-73
139
KepaKepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
140
MoraJuan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
141
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2020-21
142
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
143
MoncaleánAgapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 5 1986-89
144
MarioMario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 4 2014-15
145
GeluchoÁngel Fernández Vázquez
Vigo 4 1962-64
146
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1986-87
147
CuelloRamón Cuello Fonts
04/02/1947 Esparreguera 4 1970-71
148
Juan CarlosJuan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Marchamalo 4 2018-19
149
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 4 1988-89
150
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1993-94
151
PachecoJosé Manuel Pacheco Vadillo
19/10/1940 Burgos 4 1965-66
152
Martínez PuigJosé Martínez Puig
15/09/1958 Algemesí 4 1987-88
153
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1984-85
154
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2013-15
155
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1980-81
156
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 4 2003-04
157
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2012-13
158
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2011-12
159
LizoainRaúl Lizoain Cruz
27/01/1991 Las Palmas de Gran Canaria 4 2014-19
160
HeresJosé Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 4 1990-91
161
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 4 1995-96
162
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1972-73
163
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1986-87
164
JoanetBenito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 4 1962-63
165
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 4 1996-97
166
ItuarteJosé Francisco Ituarte Goenaga
26/09/1970 Lasarte-Oria 4 1993-96
167
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 4 1992-93
168
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2015-16
169
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2016-18
170
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2017-19
171
GómezAntonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 4 1964-65
172
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1965-66
173
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 4 1997-98
174
AguilarJesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 4 1968-69
175
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 4 2004-05
176
CobeñoDavid Cobeño Iglesias
06/04/1982 Móstoles 4 2008-09
177
OjedaManuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 4 1972-73
178
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 4 2010-11
179
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
180
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 4 1997-98
181
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 4 2004-05
182
ZubeldiaSabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 4 1982-83
183
SamperAlejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 4 1969-71
184
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
185
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
186
RubénRubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 4 2018-19
187
RubénRubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 4 2018-19
188
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1975-76
189
CabreroJesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 4 2009-11
190
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1973-74
191
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 4 2016-17
192
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2005-06
193
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2011-12
194
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2010-11
195
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 4 2020-21
196
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 4 2010-11
197
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
198
AlbarránRomà Albarrán Morató
02/01/1963 Vic 4 1986-87
199
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
200
LuxGermán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 4 2013-14
201
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 4 2020-21
202
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 4 2003-04
203
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 4 2000-01
204
VicuñaFrancisco Javier Vicuña Urtasun
14/05/1955 Añorbe 4 1977-78
205
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 4 2005-06
206
DoblasAntonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2009-10
207
DoblasAntonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2008-09
208
CicovićŽeljko Cicović
02/09/1970 Beograd 4 1997-98
209
FernandoFernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 4 1988-89
210
CicovićŽeljko Cicović
02/09/1970 Beograd 4 1998-99
211
JorgeJorge García Santos
10/08/1957 A Coruña 4 1983-84
212
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1998-99
213
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1999-00
214
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1996-97
215
WilfredWilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 4 1991-92
216
AlbertoAlberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2011-12
217
AlbertoAlberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2016-17
218
EchevarríaFrancisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 4 1982-83
219
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1971-72
220
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1968-69
221
SeguraSergio Segura Álvaro
01/02/1978 Madrid 4 2001-02
222
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 1993-94
223
Josep MartínezJosep Martínez Riera
27/05/1998 Alzira 4 2019-20
224
AramayoJosé Antonio Aramayo Lazcano
18/05/1945 Ondarroa 4 1972-73
225
EnriqueEnrique Martínez Alcón
16/02/1909 Murcia 4 1939-40
226
RenéRené Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2014-15
227
JonathanJonathan López Pérez
16/04/1981 Langreo 4 2007-08
228
BusquetsCarles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 4 1999-01
229
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 4 2001-02
230
RamírezAntonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 4 1966-67
231
ArbeaJesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1965-67
232
ArbeaJesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1964-65
233
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 4 1974-75
234
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 4 1984-85
235
ChiletRaúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 4 1999-00
236
De la FuenteJosé Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 4 1998-99
237
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 4 1957-63
238
RazakRazak Brimah
22/06/1987 Accra 4 2015-16
239
RazakRazak Brimah
22/06/1987 Accra 4 2014-15
240
TirapuMariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 4 1973-74
241
LarzábalJesús Larzábal Ceberio
4 1963-64
242
CardosoVicente Cardoso Sánchez
21/12/1933 Madrid 4 1966-67
243
CapóJoan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 4 1984-85
244
CruzadoSalvador Cruzado Pérez
11/03/1924 Puente Genil 4 1951-52
245
Sánchez RojasJosé Fernández Sánchez de Rojas
30/01/1935 Torrejón de Ardoz 4 1961-62
246
José LuisJosé Luis Fernández González
18/09/1944 Oleiros 4 1973-74
247
RenéRené Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2015-16
248
UlaciaJosé Luis Ulacia Idiaquez
16/10/1938 Mutriku 4 1961-62
249
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 4 1988-89
250
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 4 2012-13
En actiu la temporada 2020-21