Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
2
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
3
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
4
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
5
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
6
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 8 1998-99
7
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
8
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
9
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
10
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
11
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-07
12
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
13
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
14
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
15
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
16
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1997-99
17
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
18
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
19
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1973-79
20
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
21
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
22
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
23
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
24
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 6 1956-59
25
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
26
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1993-94
27
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1988-89
28
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
29
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
30
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
31
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
32
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
33
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 6 1985-89
34
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
35
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 6 1995-98
36
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
37
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
38
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
39
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
40
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
41
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
42
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
43
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 6 2000-01
44
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
45
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
46
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
47
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
48
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
49
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2008-09
50
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
51
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 6 2015-16
52
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
53
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
54
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
55
Albarrán Romà Albarrán Morató
02/01/1963 Vic 5 1990-92
56
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 5 1968-69
57
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
58
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
59
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 5 1986-89
60
Payno Rodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
61
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
62
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
63
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
64
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
65
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
66
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 5 1997-98
67
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 5 1958-59
68
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
69
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
70
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
71
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
72
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
73
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 5 1955-57
74
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
75
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
76
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
77
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
78
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
79
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
80
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
81
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
82
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
83
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
84
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
85
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
86
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 5 2000-02
87
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
88
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
89
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 5 2010-14
90
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
91
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
92
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
93
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1988-95
94
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
95
Villanueva Francisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
96
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
97
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
98
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
99
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
100
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
101 Almansa Antonio Almansa
5 1951-52
102
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
103
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
104
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
105
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 5 1989-93
106
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
107
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
108
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
109
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 5 2008-09
110
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/03/1954 Bilbao 5 1981-82
111
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
112
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
113
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
114
Seoane Eduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
115
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
116
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
117
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2005-06
118
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
119
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
120
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-73
121
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
122
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
123
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
124
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
125
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
126
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
127
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
128
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 5 1965-66
129
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
130
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
131
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
132
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
133
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
134
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
135
Pacheco José Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
136
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1993-94
137
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 4 1991-92
138
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1980-81
139
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1980-81
140
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1981-82
141
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 4 2006-07
142
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 4 1997-98
143
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1972-73
144
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2005-06
145
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 4 2002-03
146
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 4 1983-84
147
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 4 1985-86
148
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 4 1984-85
149
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2011-12
150
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2010-11
151
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 4 1984-85
152
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 4 1986-87
153
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 4 1993-94
154
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 4 2016-17
155
Tirapu Mariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 4 1973-74
156
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 4 1967-68
157
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 4 1968-69
158
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 4 2015-16
159
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 4 1969-70
160
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2014-15
161
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 4 1986-87
162
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 4 1986-87
163
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2011-12
164
Nemesio Nemesio Alonso Álvarez
28/09/1949 San Cristóbal de La Laguna 4 1973-74
165
Amaro Amaro Méndez Fernández
24/03/1927 Gijón 4 1954-55
166
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 4 1990-91
167
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 4 2014-15
168
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2015-16
169
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 4 2005-06
170
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 4 2010-11
171
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2012-13
172
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 4 1968-69
173
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 4 1979-80
174
Arbea Jesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1964-65
175 Larzábal Jesús Larzábal Ceberio
4 1963-64
176
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 4 1989-90
177
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 4 1998-99
178
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1965-66
179
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 4 1969-70
180
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1972-73
181
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 4 2015-16
182
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 4 1977-78
183
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 4 1978-79
184
Cruzado Salvador Cruzado Pérez
11/03/1924 Puente Genil 4 1951-52
185
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2016-18
186
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 1993-94
187
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2017-19
188
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
189
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
190
Gaspercic Ronald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 4 2003-04
191
Vitaller Eugenio Vitaller Linares
26/12/1958 Zaragoza 4 1990-91
192
Arbea Jesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1965-67
193
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2015-16
194
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 4 2004-05
195
Gaspercic Ronald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 4 2003-04
196
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 4 1998-99
197
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2013-15
198
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 4 1983-84
199
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1977-78
200
Gelucho Ángel Fernández Vázquez
Vigo 4 1962-64
201
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 4 2001-02
202
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2009-10
203
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2008-09
204
Pacheco José Manuel Pacheco Vadillo
19/10/1940 Burgos 4 1965-66
205
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 4 1999-00
206
Lux Germán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 4 2013-14
207
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 4 1976-77
208
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1973-74
209
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 4 2009-11
210
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 4 1972-73
211
Alberto Alberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2016-17
212
Alberto Alberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2011-12
213
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 4 1989-90
214
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 4 1998-99
215
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 4 1997-98
216
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1975-76
217
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 4 1998-99
218
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
219
Račić Dragomir Račić
05/04/1946 Beograd 4 1977-78
220
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 4 1991-92
221
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 4 1980-81
222
Bertomeu Juan José Bertomeu Ferri
20/02/1943 Amposta 4 1969-70
223
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1998-99
224
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 4 1971-72
225
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 4 1978-79
226
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 4 1957-58
227
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 4 1989-90
228
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1999-00
229
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 4 1989-90
230
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 4 1996-97
231
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 4 1964-65
232
Valle Carlos Valle Colina
31/12/1945 Burgos 4 1969-70
233
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 4 2014-15
234
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 4 2000-01
235
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 4 2003-04
236
Illumbe José Antonio Illumbe Idarreta
26/03/1946 Manila 4 1970-71
237
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 4 1957-63
238
Augusto Augusto Torres Espuig
17/10/1920 Alcàsser 4 1946-47
239
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 4 1952-53
240
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 4 1975-76
241
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 4 1975-76
242
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 4 2016-19
243
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 4 1996-97
244
Ignacio Ignacio Díaz Ruiz
01/07/1937 La Línea de la Concepción 4 1958-59
245
Cardoso Vicente Cardoso Sánchez
21/12/1933 Madrid 4 1966-67
246
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 4 2011-12
247
Cuello Ramón Cuello Fonts
04/02/1947 Esparreguera 4 1970-71
248
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1967-68
249
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 4 2001-02
250
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1967-68
En actiu la temporada 2019-20