Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2015-16
2
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
3
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 13 2013-14
4
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 12 1988-89
5
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 11 2008-09
6
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
7
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 10 1991-92
8
Pachu José Francisco García González
25/08/1963 Avilés 10 1988-89
9
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 10 2004-05
10
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 10 1987-88
11
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
12
Montoya Javier Montoya Monente
16/04/1991 Logroño 9 2018-19
13
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 9 2008-09
14
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2017-18
15
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
16
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
17
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 9 1997-98
18
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 9 2019-20
19
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 9 1992-93
20
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
21
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
22
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 8 2004-05
23
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 8 2011-12
24
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
25
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 8 1986-87
26
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1980-81
27
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1983-84
28
Ruiz Manuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 8 1984-85
29
Murcia Adrián Murcia Sánchez
23/01/1988 Elx 8 2009-12
30
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 8 1993-94
31
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 8 1981-82
32
Vito Marc Vito Brezmes
10/03/1996 Terrassa 8 2017-18
33
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 8 2005-07
34
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 8 1989-90
35
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1992-93
36
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
37
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
38
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1993-94
39
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-16
40
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
41
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 8 2013-14
42
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 8 2001-02
43
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 8 1981-82
44
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 8 1997-98
45
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 8 1998-99
46
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
47
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 7 1992-94
48
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1996-97
49
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1994-95
50
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1989-92
51
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 7 1999-00
52
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1977-79
53
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
54
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 7 1988-89
55
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
56
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1991-92
57
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2001-02
58
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2000-01
59
Ivan Alonso Iván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 7 1996-97
60
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-07
61
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
62
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
63
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1997-99
64
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 7 2003-04
65
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 7 2002-04
66
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
67
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 7 2009-10
68
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 7 2018-19
69
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 7 1993-95
70
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 7 2012-13
71
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 7 1992-93
72
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 7 2001-02
73
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 7 1994-95
74
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
75
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 7 2006-07
76
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
77
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 7 1999-00
78
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
79
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
80
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 7 1987-88
81
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 7 1997-99
82
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 7 1996-97
83
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 7 1992-93
84
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 7 1997-98
85
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 7 2002-03
86
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 7 2015-16
87
Cervantes José Cervantes Zapata
30/11/1945 Málaga 7 1978-79
88
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
89
Olivares José María Olivares Rivas
16/07/1959 Arganda del Rey 7 1982-84
90
Macías Urko Macías Mate
10/06/1978 Barakaldo 7 2001-02
91
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
92
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
93
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 7 2014-15
94
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
95
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 7 2002-03
96
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1993-94
97
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 7 2005-06
98
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 7 2000-01
99
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 7 1999-01
100
Feria Rafael Feria García de Quirós
12/08/1967 El Puerto de Santa María 7 1992-93
101
Barbero Juan Barbero Fernández
25/11/1963 Dos Hermanas 7 1994-95
102
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 7 2018-19
103
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
104
Alex Alexander José Pinilla Estévez
05/01/1965 Sevilla 7 1997-98
105
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 7 1980-81
106
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 7 2013-15
107
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2003-04
108
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 7 1987-89
109
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
110
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
111
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 7 2007-08
112
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
113
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 7 1991-92
114
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
115
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
116
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
117
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
118
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 6 1997-98
119
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2014-15
120
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 6 2008-09
121
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 6 2007-08
122
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1993-94
123
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
124
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 6 2001-02
125
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 6 2015-16
126
Manu Manuel Francisco Cantero Jerez
27/09/1973 Badajoz 6 2000-01
127
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 6 2015-17
128
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1988-89
129
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 6 1991-92
130
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1994-95
131
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 6 2018-19
132
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal
11/01/1983 Gijón 6 2009-10
133
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 6 2003-04
134
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 6 2006-07
135
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1988-89
136
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
137
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 6 1965-67
138
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
139
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 6 2014-16
140
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 6 1989-90
141
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
142
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 6 2017-18
143
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
144
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 6 1979-80
145
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
146
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 6 2012-14
147
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 6 1987-88
148
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
149
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1997-98
150
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 6 1988-89
151
Ballesteros Raúl Ballesteros Alonso
30/05/1978 Madrid 6 2004-06
152
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 6 1990-91
153
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 6 2011-12
154
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 6 2009-10
155
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 6 2002-04
156
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 6 1987-88
157
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 6 1991-92
158
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
159
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 6 1989-90
160
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
161
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
162
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura
22/02/1968 Arrasate 6 1989-90
163
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
164
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
165
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro
04/12/1996 Ordizia 6 2017-18
166
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 6 2008-09
167
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2002-03
168
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 6 2012-13
169
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
170
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
171
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
172
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 6 1992-93
173
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
174
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 6 2001-02
175
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 6 1989-90
176
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 6 1997-98
177
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 6 2002-03
178
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
179
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 1995-96
180
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1994-95
181
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2012-13
182
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2006-07
183
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 6 2014-16
184
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 6 2007-08
185
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 6 2015-16
186
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 6 1989-90
187
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
188
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 6 1994-95
189
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
190
Néstor Néstor Díaz García
26/06/1992 Sabadell 6 2016-17
191
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
192
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 6 1992-93
193
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 6 1996-99
194
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
195
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
196
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 6 2005-06
197
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
198
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 2005-07
199
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 6 2006-07
200
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 1997-99
201
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 6 1995-96
202
Jero Lario Jerónimo Manuel Lario Martínez
07/02/1995 Lorca 6 2016-17
203
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 6 2018-19
204
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 6 1996-97
205
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 6 2006-08
206
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 6 1999-00
207
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 6 1956-59
208
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 6 2006-07
209
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2002-04
210
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2010-11
211
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 6 1994-95
212
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 2000-01
213
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 6 2002-03
214
Pariente José Manuel Pariente Najarro
20/09/1967 Málaga 6 1990-91
215
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 6 2015-16
216
Areola Alphonse Francis Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
217
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
218
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
219
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 6 2013-14
220
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
221
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 6 1988-89
222
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 6 2004-05
223
Tejera Juan Antonio Tejera Ortiz
08/03/1988 Andújar 6 2010-11
224
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Arrecife 6 1992-93
225
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 6 1995-96
226
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2005-06
227
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1991-92
228
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 6 1999-00
229
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1993-94
230
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2001-03
231
Ituarte José Francisco Ituarte Goenaga
26/09/1970 Lasarte-Oria 6 1993-96
232
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1971-73
233
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar
31/07/1973 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
234
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 6 1991-92
235
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
236
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 6 2002-03
237
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe
01/02/1977 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
238
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
239
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 6 2017-18
240
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 6 2008-09
241
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 6 2016-18
242
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
243
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 6 1996-97
244
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
245
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2012-13
246
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 6 1992-94
247
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 6 1980-82
248
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
249
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
250
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 6 1982-83
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error