Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
2
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
3
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
4
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
5
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-16
6
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
7
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
8
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
9
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
10
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
11
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
12
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
13
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
14
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
15
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
16
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
17
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
18
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
19
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2005-06
20
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 6 2007-08
21
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
22
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
23
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
24
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
25
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
26
Areola Alphonse Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
27
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
28
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1967-73
29
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
30
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
31
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
32
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
33
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2001-03
34
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
35
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
36
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
37
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
38
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 5 1976-77
39
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 5 1953-54
40
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 5 1991-92
41
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2004-05
42
Domínguez Rogelio Antonio Domínguez López
09/03/1931 Buenos Aires 5 1957-58
43
Beto António Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 5 2014-15
44
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 5 1986-87
45
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
46
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 5 2008-09
47
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1986-87
48
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1991-92
49
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 5 1958-59
50
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1983-84
51
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 5 1970-71
52
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1991-92
53
Dutruel Richard Philippe Dutruel
24/12/1972 Thonon-les-Bains 5 1998-99
54
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 5 1994-95
55
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2017-18
56
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2002-03
57
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 5 1974-76
58
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 5 2008-10
59
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 2008-09
60
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 5 1984-85
61
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1992-94
62
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2016-18
63
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 5 1968-69
64
Ojeda Marcelo Leonardo Ojeda
08/12/1968 Avellaneda 5 1994-95
65
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1984-85
66
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 5 1973-74
67
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
68
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 5 1958-59
69
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 5 1987-88
70
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 5 2015-16
71
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2005-06
72
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 5 1971-72
73
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2016-17
74
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2007-08
75
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 5 1971-72
76
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1993-94
77
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 5 1997-98
78
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1986-87
79
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
80
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 5 1990-92
81
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 5 1997-98
82
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 5 1974-75
83
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 5 1978-79
84
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1990-91
85
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1975-76
86
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1972-73
87
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1986-87
88
Viera Mario Sebastián Viera Galaín
07/03/1983 Florida 4 2007-08
89
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 4 1990-91
90
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1984-85
91
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2001-02
92
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 4 2006-07
93
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 4 1988-89
94
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 4 1978-79
95
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 4 1994-95
96
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 4 2009-10
97
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1965-66
98
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1969-70
99
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 4 2011-12
100
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1990-92
101
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2003-04
102
Sergio Rico Sergio Rico González
01/09/1993 Sevilla 4 2017-18
103
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1996-97
104
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1983-84
105
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 4 1992-93
106
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 4 1972-73
107
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1971-72
108
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1997-98
109
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1968-69
110
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1966-67
111
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1973-74
112
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 4 1995-96
113
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 4 1988-89
114
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 4 1944-45
115
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 4 1988-90
116
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1985-86
117
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 4 2014-15
118
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1996-97
119
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1968-69
120
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1992-93
121
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 4 1984-86
122
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 2000-01
123
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 1995-96
124
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 2005-06
125
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 1993-96
126
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1993-94
127
Gomes Carlos António do Carmo Costa Gomes
18/11/1932 Barreiro 4 1959-60
128
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 4 1988-89
129
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 4 1959-61
130
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1995-96
131
Pacheco José Luis Pacheco Gómez
14/01/1947 Santander 4 1972-73
132
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2002-03
133
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 4 1961-62
134
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2001-02
135
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 4 1987-88
136
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1984-85
137
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 4 1962-64
138
Iborra José Iborra Blanco
12/06/1908 Barcelona 4 1935-36
139
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 1992-93
140
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2001-02
141
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1985-86
142
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 4 1992-93
143
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 4 1964-66
144
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 4 2002-03
145
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Vilagarcía de Arousa 4 2015-16
146
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 4 1981-82
147
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 4 1959-61
148
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz
16/01/1961 Donostia/San Sebastián 4 1988-89
149
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2006-07
150
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1992-93
151
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2006-07
152
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1945-46
153
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1944-46
154
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 4 1987-89
155
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 4 1986-87
156
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 4 1987-88
157
Szendrei Jozsef Szendrei
25/04/1954 Karcag 4 1989-90
158
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 4 2014-15
159
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 4 1962-63
160
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2017-18
161
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
162
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 4 2001-02
163
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 4 2005-06
164
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1982-83
165
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 4 1976-77
166
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 4 1965-67
167
Chilavert José Luis Félix Chilavert González
27/07/1965 Luque 4 1988-89
168
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 4 2003-04
169
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 4 2015-16
170
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 4 1983-84
171
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 4 1960-61
172
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 4 1967-69
173
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 1990-91
174
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 4 1971-72
175
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
176
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 4 1989-90
177
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 1987-88
178
Mejías Ángel Jesús Mejías Rodríguez
01/03/1959 Tembleque 4 1984-85
179
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 4 1989-90
180
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
181
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2018-19
182
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2019-20
183
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
184
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
185
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1998-99
186
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2000-02
187
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1995-96
188
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2003-04
189
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2008-09
190
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2009-10
191
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 4 2018-19
192
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 4 2017-18
193
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 4 2015-17
194
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 4 2013-14
195
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2010-11
196
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 4 2013-14
197
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 4 1984-85
198
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 4 1969-70
199
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 4 1981-82
200
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 4 2004-05
201
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 4 1998-99
202
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 4 2007-08
203
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 4 2002-03
204
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1997-98
205
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1988-89
206
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2018-19
207
Alarcia Rafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 4 1972-73
208
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2009-10
209
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 4 1968-69
210
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2004-05
211
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2004-05
212
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 4 2013-14
213
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 4 1992-94
214
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 4 2012-13
215
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 4 2007-08
216
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 4 1961-62
217
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
218
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
219
Mejías Ángel Jesús Mejías Rodríguez
01/03/1959 Tembleque 4 1986-87
220
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 4 1972-73
221
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 4 1973-74
222
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 4 2013-14
223
Balaguer José Balaguer Berga
01/12/1950 La Pobla de Vallbona 4 1973-74
224
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 4 2012-13
225
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 4 1982-83
226
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2008-09
227
Damas Vítor Manuel Afonso Damas de Oliveira
08/10/1948 Lisboa 4 1977-78
228
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 4 2008-09
229
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 4 1963-64
230
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1970-72
231
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 4 1987-89
232
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 4 1990-91
233
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 4 2019-20
234
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 4 2017-18
235
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 4 1968-69
236
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 4 1958-61
237
Navarro José Navarro Aparicio
20/01/1952 Granada 4 1978-79
238
Junquera Andrés Avelino Zapico Junquera
23/04/1946 La Felguera 4 1970-74
239
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 4 1992-95
240
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 4 1976-77
241
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 4 1965-66
242
Plattkó Ferenc Plattkó Kopiletz
02/12/1898 Budapest 4 1928-29
243
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 4 2011-12
244
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 3 1987-88
245
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 3 1983-84
246
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 3 1980-81
247
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 3 1986-87
248
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 3 1983-84
249
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 3 1974-75
250
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 3 1987-88
En actiu la temporada 2019-20