Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
2
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
3
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
4
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
5
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
6
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
7
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
8
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
9
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
10
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
11
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
12
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
13
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
14
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
15
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
16
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
17
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
18
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
19
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
20
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 7 1998-99
21
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
22
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
23
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1977-79
24
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
25
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
26
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
27
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
28
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
29
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
30
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
31
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
32
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
33
Areola Alphonse Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
34
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
35
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
36
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
37
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
38
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
39
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
40
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
41
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
42
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
43
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
44
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
45
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
46
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2014-15
47
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
48
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
49
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
50
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
51
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
52
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 6 1965-67
53
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
54
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
55
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
56
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
57
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
58
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
59
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
60
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 6 2014-16
61
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
62
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
63
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
64
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
65
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
66
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
67
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1971-73
68
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
69
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
70
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
71
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
72
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
73
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
74
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
75
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
76
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
77
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 6 1997-99
78
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
79
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2017-18
80
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 5 2000-01
81
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 5 1971-72
82
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
83
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 2008-09
84
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1984-85
85
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
86
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
87
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 5 1997-98
88
Dutruel Richard Philippe Dutruel
24/12/1972 Thonon-les-Bains 5 1998-99
89
Villanueva Francisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
90
Payno Rodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
91
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
92
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
93
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 5 1956-57
94
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1993-94
95
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
96
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1986-87
97
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 5 1994-95
98
Pacheco José Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
99
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
100
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
101
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
102
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
103
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
104
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
105
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
106
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 5 1970-71
107
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2016-17
108
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2007-08
109
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 5 1958-59
110
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 5 2015-16
111
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
112
Seoane Eduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
113
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
114
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
115
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
116
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
117
Beto António Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 5 2014-15
118
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
119
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
120
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
121
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 5 1981-82
122
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 5 1958-59
123
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
124
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
125
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1986-88
126
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
127
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 5 1973-74
128
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
129
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1992-94
130
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
131
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
132
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
133
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
134
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1986-87
135
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1991-92
136
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1983-84
137
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
138
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 5 1993-94
139
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 5 1968-69
140
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 5 1984-85
141
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
142
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 5 1987-88
143
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
144
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 5 2008-09
145
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
146
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
147
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 5 1974-75
148
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
149
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
150
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
151
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
152
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
153
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 5 1939-40
154
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 5 1953-54
155
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
156
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
157
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
158
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
159
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
160
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
161
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
162
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
163
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
164
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
165
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1990-91
166
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
167
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 5 1976-77
168
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
169
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
170
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
171
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
172
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
173
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
174
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
175
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
176
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
177
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
178
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
179
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
180
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
181
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2004-05
182
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
183
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
184
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1991-92
185
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
186
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 5 2015-17
187
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2002-03
188
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 5 1991-92
189
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2005-06
190
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
191
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1967-68
192
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 4 2003-04
193
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 4 1975-76
194
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1971-72
195
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1972-73
196
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2012-13
197
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2000-02
198
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1998-99
199
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 4 2005-06
200
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2003-04
201
Damas Vítor Manuel Afonso Damas de Oliveira
08/10/1948 Lisboa 4 1979-80
202
Joanet Benito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 4 1962-63
203
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1984-85
204
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1986-87
205
Del Castillo José del Castillo Rodríguez
02/07/1945 Santa Cruz de Tenerife 4 1972-73
206
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 4 2016-17
207
Segura Sergio Segura Álvaro
01/02/1978 Madrid 4 2001-02
208
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 4 2016-17
209
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2011-12
210
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2001-02
211
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2003-04
212
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2002-03
213
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 4 1991-92
214
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 4 1992-93
215
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 4 1993-94
216
Alberto Alberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2016-17
217
Alberto Alberto García Cabrera
09/02/1985 Barcelona 4 2011-12
218
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1970-72
219
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 4 1975-76
220
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2015-16
221
Cardoso Vicente Cardoso Sánchez
21/12/1933 Madrid 4 1966-67
222
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1967-68
223
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2001-02
224
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2005-06
225
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 4 1981-82
226
Iborra José Iborra Blanco
12/06/1908 Barcelona 4 1935-36
227
Gómez Santiago Gómez Revuelta
05/06/1946 Madrid 4 1971-72
228
Gómez Santiago Gómez Revuelta
05/06/1946 Madrid 4 1969-70
229
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1995-96
230
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 4 1971-72
231
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 4 2014-15
232
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 4 1967-68
233
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 4 1972-73
234
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 4 1980-81
235
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1988-89
236
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1982-83
237
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 4 1976-77
238
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
239
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
240
Nemesio Nemesio Alonso Álvarez
28/09/1949 San Cristóbal de La Laguna 4 1973-74
241
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1956-57
242
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1950-51
243
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 4 1969-70
244
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 4 1996-97
245
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz
16/01/1961 Donostia/San Sebastián 4 1988-89
246
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 4 1956-57
247
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 4 1998-99
248
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 4 2008-09
249
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1950-51
250
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 4 1968-69
En actiu la temporada 2019-20