Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
2
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
3
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
4
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
5
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
6
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
7
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
8
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
9
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
10
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
11
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
12
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
13
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
14
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
15
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
16
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
17
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
18
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
19
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
20
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
21
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
22
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
23
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
24
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
25
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
26
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
27
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 7 1998-99
28
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
29
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
30
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1977-79
31
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
32
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
33
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
34
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
35
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
36
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
37
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
38
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
39
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
40
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
41
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
42
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
43
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
44
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
45
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
46
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 6 2014-16
47
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
48
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2014-15
49
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
50
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
51
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
52
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
53
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
54
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
55
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
56
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
57
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
58
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
59
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 6 1997-99
60
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
61
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
62
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
63
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
64
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
65
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
66
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
67
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
68
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
69
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
70
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1971-73
71
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
72
Areola Alphonse Francis Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
73
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
74
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
75
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
76
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
77
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 6 1965-67
78
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
79
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
80
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
81
Payno Rodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
82
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
83
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
84
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
85
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 5 1976-77
86
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
87
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 5 1939-40
88
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
89
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 5 1987-88
90
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2005-06
91
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
92
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
93
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2004-05
94
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 5 1956-57
95
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
96
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 5 1971-72
97
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
98
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
99
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
100
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
101
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
102
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
103
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
104
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
105
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 5 1958-59
106
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 5 1974-75
107
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
108
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
109
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 5 1970-71
110
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
111
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 5 2019-20
112
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 5 2008-09
113
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 5 1981-82
114
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
115
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
116
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
117
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 5 1968-69
118
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 5 1993-94
119
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
120
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
121
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
122
Beto António Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 5 2014-15
123
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1984-85
124
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 5 1997-98
125
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
126
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
127
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 5 2015-16
128
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
129
Villanueva Francisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
130
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2017-18
131
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
132
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
133
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
134
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
135
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
136
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
137
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
138
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 5 1958-59
139
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 5 2000-01
140
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
141
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 5 2015-17
142
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
143
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2002-03
144
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 5 1973-74
145
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
146
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
147
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 5 2019-20
148
Seoane Eduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
149
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1986-87
150
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
151
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
152
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 5 1994-95
153
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
154
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
155
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 5 2019-20
156
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
157
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 5 1984-85
158
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
159
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
160
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
161
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
162
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 5 1953-54
163
Porras José Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
164
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1991-92
165
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1983-84
166
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1992-94
167
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1990-91
168
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
169
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
170
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1993-94
171
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
172
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1986-87
173
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
174
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
175
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 5 1991-92
176
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
177
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
178
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
179
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2007-08
180
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
181
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2016-17
182
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
183
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
184
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
185
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1991-92
186
Dutruel Richard Philippe Dutruel
24/12/1972 Thonon-les-Bains 5 1998-99
187
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
188
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
189
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 2008-09
190
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
191
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
192
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1986-88
193
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
194
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1983-84
195
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 4 1981-82
196
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 4 2016-17
197
Pacheco José Luis Pacheco Gómez
14/01/1947 Santander 4 1972-73
198
Del Castillo José del Castillo Rodríguez
02/07/1945 Santa Cruz de Tenerife 4 1972-73
199
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 4 1975-76
200
Gómez Santiago Gómez Revuelta
05/06/1946 Madrid 4 1971-72
201
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1969-70
202
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 4 1970-71
203
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 4 1975-76
204
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 4 1971-72
205
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1971-72
206
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1967-68
207
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1975-76
208
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1975-76
209
Chilavert José Luis Félix Chilavert González
27/07/1965 Luque 4 1988-89
210
Amaro Amaro Méndez Fernández
24/03/1927 Gijón 4 1954-55
211
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 4 2003-04
212
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 4 2009-11
213
Lux Germán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 4 2013-14
214
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1997-98
215
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1996-97
216
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 4 2015-16
217
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
218
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
219
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 4 1982-83
220
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1973-74
221
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 4 2019-20
222
Gómez Santiago Gómez Revuelta
05/06/1946 Madrid 4 1969-70
223
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1981-82
224
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1984-85
225
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1980-81
226
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 4 2007-08
227
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1975-76
228
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1972-73
229
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1980-81
230
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1971-72
231
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
232
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1944-46
233
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1968-69
234
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 4 2012-13
235
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
236
Ojeda Manuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 4 1972-73
237
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1971-72
238
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 4 1946-47
239
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 4 2002-03
240
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 4 1978-79
241
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 4 1987-88
242
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 4 1990-91
243
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 1990-91
244
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 4 1989-90
245
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1945-46
246
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1971-72
247
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
248
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1971-72
249
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 2000-01
250
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 4 2015-16
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error