Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1941-42, de 2ªB des de la 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 41 1993-95
2
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 38 1990-92
3
Juano Juan Antonio Muñoz Torres
20/10/1962 Los Barrios 34 1984-86
4
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 33 1988-90
5
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 33 2001-02
6
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
7
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 31 2010-12
8
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
9
Tapia Juan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 29 1987-89
10
Ibrahim Ibrahim Jorge Cruz
12/11/1972 Santa Cruz de Tenerife 29 1996-03
11
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
12
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 29 2015-17
13
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 28 2015-16
14
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 28 1982-83
15
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
16
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 26 1998-00
17
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 26 1971-73
18
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 26 2006-08
19
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 26 2002-04
20
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
21
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 25 1989-94
22
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 25 1964-66
23
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 25 1975-76
24
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 25 1986-88
25
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 25 2015-16
26
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 24 2007-08
27
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 24 2006-07
28
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 24 1985-87
29
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 24 2008-10
30
Arévalo José Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 24 1988-89
31
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 23 1990-93
32
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 23 2002-04
33
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 23 2010-11
34
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 23 2018-19
35
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 23 1987-89
36
Pascua Jon Pascua Ibarrola
25/07/1972 Bermeo 23 1996-97
37
Frangella Flavio Juan Frangella
07/03/1975 Buenos Aires 23 2004-06
38
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 23 1996-97
39
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 23 1995-97
40
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
41
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 23 2017-18
42
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 23 1997-99
43
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 23 1999-01
44
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
45
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 22 1991-93
46
Ricardo Molina Ricardo Molina Miras
31/01/1984 Almería 22 2009-11
47
Pedro Pedro Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 22 1989-92
48
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 22 2007-08
49
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 22 2001-03
50
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 22 2018-19
51
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 22 1991-92
52
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 22 2011-13
53
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto
16/12/1972 Donostia/San Sebastián 21 1997-01
54
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 21 2008-10
55
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 21 2016-17
56
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 21 2006-07
57
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 21 2017-18
58
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 21 2003-05
59
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 21 2007-09
60
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 21 1987-88
61
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 21 2008-10
62
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 21 1987-90
63
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 21 1999-00
64
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
65
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 21 2013-16
66
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 20 2005-08
67
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 20 2000-02
68
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 20 1986-88
69
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 20 1992-93
70
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 20 1996-98
71
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
72
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 20 2014-16
73
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
74
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 20 2009-10
75
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 20 2005-07
76
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 20 2013-15
77
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 20 1991-93
78
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 20 2006-07
79
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 20 2011-13
80
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 20 2015-16
81
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 20 1987-91
82
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 20 2014-17
83
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2001-02
84
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 20 2000-02
85
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 20 1996-97
86
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 20 2011-12
87
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 20 2015-17
88
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 20 2010-12
89
Camuel Ángel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 19 1980-81
90
Ramón Martí Ramón Martí Cuevas
29/03/1971 Godella 19 1999-01
91
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 19 2010-11
92
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 19 2014-16
93
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
94
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 19 1990-92
95
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
96
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
97
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
98
Chuco José Antonio Fernández Pla
13/09/1956 Santoña 19 1982-86
99
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 19 1964-66
100
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 19 2005-07
101
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 19 1999-00
102
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 19 1989-90
103
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 19 1993-95
104
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 19 1993-94
105
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 19 2011-13
106
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 19 1987-90
107
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 19 1991-92
108
Isidoro Isidoro Cabrera Núñez
17/09/1969 Los Molares 19 1991-92
109
Alcolea Pablo Alcolea Guerrero
23/03/1989 Zaragoza 19 2016-17
110
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 19 2013-14
111
Pindado Ángel Javier Hernández Pindado
28/04/1976 Ávila 19 2001-02
112
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 19 1994-95
113
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 19 1999-00
114
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
115
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 19 2000-02
116
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 19 1981-83
117
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 19 1990-92
118
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 19 1999-00
119
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 19 1971-74
120
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 18 1992-93
121
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 18 1991-92
122
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 18 1968-69
123
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 18 2003-05
124
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 18 1986-87
125
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2017-19
126
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 18 2005-06
127
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2015-17
128
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 18 2014-15
129
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 18 2001-03
130
Recio Juan Miguel Recio Trigueros
15/05/1955 Sanlúcar de Barrameda 18 1981-82
131
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 18 1990-94
132
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 18 2001-03
133
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
134
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 18 1990-92
135
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 18 1991-95
136
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 18 2015-16
137
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 18 1988-89
138
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 18 2004-05
139
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 18 1981-88
140
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
141
Roca Vicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 18 1994-95
142
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 18 1991-92
143
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 18 1998-01
144
Caro José Antonio Caro Díaz
03/05/1994 La Palma del Condado 18 2015-16
145
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 18 2004-06
146
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 18 2004-05
147
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 18 2008-11
148
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 18 1999-00
149
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
150
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 18 1986-88
151
Jesús Fernández Jesús Fernández Collado
11/06/1988 Madrid 18 2010-12
152
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 18 2003-04
153
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2004-05
154
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2017-18
155
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
156
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 18 2008-10
157
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 18 2017-18
158
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Lanzarote 17 1990-93
159
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 17 2006-08
160
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2012-14
161
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 17 2010-11
162
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 17 2003-04
163
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 17 1991-92
164
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 17 1998-00
165
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 17 2003-04
166
Xabier Xabier Rivas Zorrilla
19/11/1970 Barakaldo 17 1999-00
167
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 17 1999-01
168
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 17 2004-05
169
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 17 2015-16
170
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
171
Esteban Esteban Navarro de Paz
31/07/1964 L'Hospitalet de Llobregat 17 1990-91
172
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 17 2017-19
173
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 17 1990-91
174
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 17 2007-08
175
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 17 2006-08
176
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 17 1985-87
177
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 17 2014-16
178
Vicente Vicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 17 1958-60
179
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 17 2016-17
180
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 17 1982-83
181
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 17 2013-15
182
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
183
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 17 1995-96
184
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 17 1992-93
185
Imanol Imanol Elías Ayllón
17/08/1990 Pamplona 17 2013-14
186
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 17 1989-92
187
Bocoya José Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
188
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 17 1996-99
189
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 17 1995-97
190
Songo'o Jacques Celestin Songo'o
17/03/1964 Sakbayenne 17 1996-97
191
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 17 2000-01
192
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 17 1967-69
193
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
194
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 17 2000-02
195
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 17 1995-96
196
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 17 1943-45
197
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 17 2013-14
198
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria
15/01/1987 Bilbao 17 2008-12
199
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 17 1991-93
200
Cuenca Tomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
201
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 17 2010-11
202
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
203
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-11
204
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 17 1990-91
205
Argensó Alfred Argensó Salla
04/11/1974 Barcelona 17 1997-00
206
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 17 1987-88
207
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1987-88
208
Zabal Ignacio Zabal Almazán
14/02/1987 Logroño 16 2017-18
209
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 16 2018-19
210
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 16 1992-93
211
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
212
Javi Ortega Francisco Javier Ortega del Rosario
04/01/1974 Las Palmas de Gran Canaria 16 2004-06
213
Ramón Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/10/1974 Bilbao 16 1996-00
214
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2005-06
215
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 16 1970-72
216
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 16 2014-15
217
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 16 1972-73
218
Simeón José Gabriel Simeón Gómez
01/12/1953 El Puerto de Santa María 16 1982-84
219
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 16 2009-11
220
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 16 1970-71
221
Garabato Sergio Garabato Sastre
16/05/1989 Valencia 16 2012-13
222
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 16 2000-01
223
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 16 1995-96
224
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 16 2004-05
225
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 16 1994-95
226
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 16 1976-77
227
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 16 2000-01
228
Manu Manuel Martínez García
06/01/1976 Premià de Mar 16 2006-08
229
Rey Francisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 16 1991-92
230
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 16 1969-71
231
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
232
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 16 2002-03
233
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2003-04
234
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2007-08
235
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 16 1997-98
236
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 16 1993-94
237
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
238
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 16 2017-18
239
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 16 2017-18
240
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 16 1996-97
241
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 1999-00
242
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 16 1970-72
243
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 16 1994-96
244
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 16 2010-12
245
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 16 1994-96
246
Dani Roiz Daniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 16 2005-07
247
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 16 2005-06
248
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
249
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 1997-99
250
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 16 1998-99
En actiu la temporada 2019-20