Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
2
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
3
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
4
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 27 1990-91
5
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
6
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
7
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 25 1964-66
8
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 25 1975-76
9
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 23 2017-18
10
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
11
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 21 2010-11
12
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 21 2001-02
13
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 21 1986-87
14
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
15
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
16
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 20 2005-07
17
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
18
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 19 1991-93
19
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
20
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
21
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
22
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
23
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 19 2002-04
24
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
25
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 18 1986-87
26
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
27
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 18 1990-92
28
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 18 2015-16
29
Camuel Ángel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 18 1980-81
30
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
31
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
32
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 17 2004-05
33
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
34
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
35
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
36
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
37
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 17 2016-17
38
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 17 1999-00
39
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 2002-03
40
Bocoya José Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
41
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
42
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 17 1943-45
43
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 17 1987-88
44
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 16 2004-05
45
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
46
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
47
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 16 1970-71
48
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
49
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 16 1981-83
50
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 16 1967-69
51
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
52
Alarcia Rafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
53
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 16 1997-98
54
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 16 2002-03
55
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
56
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
57
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
58
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 15 1971-73
59
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
60
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
61
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
62
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
63
Raúl Ojeda Raúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
64
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 15 1991-92
65
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1978-80
66
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
67
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
68
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1986-87
69
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
70
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
71
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 15 1969-71
72
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
73
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 15 2019-20
74
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
75
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
76
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 15 1981-82
77
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 15 1961-62
78
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 15 2009-11
79
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
80
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
81
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 15 1987-89
82
Patiño Carlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 14 1965-67
83
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 14 2005-06
84
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
85
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 14 2014-16
86
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 14 1971-72
87
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2011-12
88
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 14 1976-77
89
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 14 1965-66
90
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 14 2006-07
91
Luis Pascual Luis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 14 1992-94
92
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2009-10
93
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1999-00
94
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
95
García Cuervo Carlos Manuel García Cuervo
24/09/1946 Gijón 14 1966-68
96
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 14 1977-78
97
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1964-65
98
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 14 2016-17
99
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 14 1969-71
100
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2009-10
101
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2018-20
102
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2019-20
103
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1995-97
104
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 14 2016-17
105
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 14 1972-73
106
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 14 2000-01
107
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 14 1995-96
108
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 14 1970-71
109
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 14 2001-02
110
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1971-73
111
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 14 2005-06
112
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 14 1973-74
113
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 14 1998-99
114
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 14 1971-72
115
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 14 2004-05
116
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 14 2015-16
117
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 13 1992-93
118
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2004-05
119
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 13 2015-16
120
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
121
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 13 1992-93
122
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 13 1988-90
123
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 13 1984-85
124
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 13 1975-76
125
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 13 1979-80
126
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
127
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1993-94
128
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 13 1971-72
129
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 13 1991-92
130
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2001-02
131
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 13 1932-33
132
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 13 2001-03
133
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 13 1988-89
134
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 13 2017-18
135
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 13 1972-73
136
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 13 1994-95
137
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 13 1990-91
138
Vicente Vicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 13 1959-60
139
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 13 1981-82
140
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 1998-99
141
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 13 2006-07
142
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1989-90
143
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 13 1981-82
144
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 13 1992-94
145
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 13 1994-95
146
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 13 2019-20
147
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 13 1976-77
148
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 13 1991-92
149
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 13 1997-99
150
Febrer Guillermo Febrer Gayá
01/07/1938 Sant Llorenç des Cardassar 13 1967-68
151
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
152
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 13 1986-87
153
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 13 1986-87
154
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 13 2003-05
155
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 13 1990-91
156
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 13 1970-71
157
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 13 2004-05
158
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 13 2007-08
159
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 13 1965-66
160
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 13 2008-09
161
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 13 1985-87
162
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 13 2019-20
163
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 13 2018-19
164
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 13 1972-74
165
Martínez José Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 13 1964-66
166
Abbondanzieri Roberto Carlos Abbondanzieri
19/08/1972 Bouquet 13 2006-07
167
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 13 2008-09
168
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 13 2011-12
169
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 13 2004-05
170
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 12 1999-00
171
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 12 1999-00
172
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1971-72
173
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 12 2013-14
174
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1967-69
175
Vitaller Eugenio Vitaller Linares
26/12/1958 Zaragoza 12 1982-83
176
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 12 1974-75
177
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 12 1994-95
178
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 12 2005-06
179
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 12 2018-19
180
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 12 1968-69
181
Chilet Raúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 12 1999-00
182
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2012-13
183
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1995-96
184
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1991-92
185
Bizzarri Albano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 12 2003-04
186
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 12 1989-90
187
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1964-66
188
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1970-71
189
Oregui Ignacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 12 1963-64
190
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 12 1971-73
191
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1939-41
192
Espinosa Manuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 12 1983-84
193
Barrie Jorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 12 1980-81
194
Bertomeu Juan José Bertomeu Ferri
20/02/1943 Amposta 12 1970-72
195
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 12 2014-15
196
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1992-93
197
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 12 1985-86
198
Dmitrović Marko Dmitrović
24/01/1992 Subotica 12 2017-18
199
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 12 2009-11
200
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 12 1966-67
201
Dimitrievski Stole Dimitrievski
25/12/1993 Kumanovo 12 2019-20
202
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 1995-96
203
Joanet Benito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 12 1965-66
204
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 12 1971-73
205
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 12 2003-04
206
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 12 1993-94
207
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 12 1985-87
208
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 12 2012-13
209
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 12 1996-98
210
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2001-02
211
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1992-93
212
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 12 1963-64
213
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 12 1987-88
214
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 12 2004-05
215
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 12 2009-11
216
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1990-91
217
Herrera Sergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 12 2016-17
218
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 12 1968-69
219
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 12 2004-06
220
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 12 2006-08
221
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 12 2013-14
222
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 12 1978-79
223
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 12 1995-96
224
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 12 1970-71
225
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 12 1993-94
226
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 12 1953-55
227
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 12 2005-06
228
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 12 1975-76
229
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 12 2003-04
230
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 12 2017-18
231
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
232
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2007-09
233
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 12 1999-00
234
Larzábal Jesús Larzábal Ceberio
12 1961-63
235
Casañ Rodolfo Casañ Chilet
15/01/1942 Catarroja 12 1967-68
236
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 11 1995-97
237
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 11 1968-69
238
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 11 1974-75
239
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 11 2009-10
240
Bonilla José Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 11 1974-75
241
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 11 1984-85
242
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 11 2013-14
243
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
244
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 11 1969-70
245
Chilavert José Luis Félix Chilavert González
27/07/1965 Luque 11 1988-89
246
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 11 2015-17
247
Rui Silva Rui Tiago Dantas da Silva
07/02/1994 Águas Santas 11 2018-19
248
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 11 1960-61
249
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2016-17
250
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 11 1995-96
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error