Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
2
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
3
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
4
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
5
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 27 1990-91
6
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 25 1964-66
7
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 25 1975-76
8
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
9
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 23 2017-18
10
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
11
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
12
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 21 2001-02
13
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 21 1986-87
14
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 21 2010-11
15
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
16
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 20 2005-07
17
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
18
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
19
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 19 1991-93
20
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 19 2002-04
21
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
22
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
23
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
24
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
25
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
26
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
27
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 18 1986-87
28
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 18 1990-92
29
Camuel Ángel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 18 1980-81
30
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
31
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 18 2015-16
32
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 17 2004-05
33
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 17 1943-45
34
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 17 2016-17
35
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 17 1999-00
36
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 2002-03
37
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
38
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
39
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
40
Bocoya José Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
41
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 17 1987-88
42
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
43
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
44
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 16 1967-69
45
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 16 2004-05
46
Alarcia Rafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
47
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
48
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
49
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 16 1997-98
50
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
51
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 16 1970-71
52
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
53
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 16 1981-83
54
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
55
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
56
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 16 2002-03
57
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 15 1961-62
58
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
59
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
60
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 15 2019-20
61
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
62
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
63
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
64
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
65
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 15 1987-89
66
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 15 1991-92
67
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
68
Raúl Ojeda Raúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
69
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
70
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 15 1969-71
71
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
72
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 15 2009-11
73
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 15 1971-73
74
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
75
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1978-80
76
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
77
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
78
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
79
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 15 1981-82
80
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
81
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1986-87
82
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1964-65
83
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 14 1973-74
84
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1971-73
85
García Cuervo Carlos Manuel García Cuervo
24/09/1946 Gijón 14 1966-68
86
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 14 2014-16
87
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 14 1995-97
88
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 14 2012-13
89
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2010-11
90
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 14 2001-02
91
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 14 1998-99
92
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 14 2005-06
93
Patiño Carlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 14 1965-67
94
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 14 2015-16
95
Luis Pascual Luis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 14 1992-94
96
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 14 1971-72
97
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1999-00
98
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 14 1970-71
99
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 14 2016-17
100
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 14 2009-10
101
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2011-12
102
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 14 2016-17
103
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 14 1976-77
104
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 14 2004-05
105
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 14 1971-72
106
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 14 2009-10
107
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 14 2006-07
108
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 14 1969-71
109
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2019-20
110
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 14 2000-01
111
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 14 2018-20
112
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 14 2005-06
113
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 14 1965-66
114
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 14 1977-78
115
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 14 1995-96
116
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 14 1972-73
117
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 13 1994-95
118
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 13 1991-92
119
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 13 1975-76
120
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 13 1976-77
121
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 13 1994-95
122
Vicente Vicente Luque Beta
28/10/1935 Almodóvar del Río 13 1959-60
123
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 13 1985-87
124
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 13 2008-09
125
Martínez José Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 13 1964-66
126
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1993-94
127
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 13 1981-82
128
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 13 1990-91
129
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 13 1986-87
130
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 13 1971-72
131
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 13 1988-90
132
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 13 1969-70
133
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 13 1992-93
134
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 13 2017-18
135
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 13 1984-85
136
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 1998-99
137
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 13 1990-91
138
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1989-90
139
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 13 2011-12
140
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 13 2004-05
141
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 13 1979-80
142
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 13 1992-93
143
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 13 1981-82
144
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 13 2018-19
145
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1988-89
146
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2003-04
147
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2004-05
148
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 13 1997-99
149
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 13 1972-73
150
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 13 2006-07
151
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 13 1965-66
152
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 13 2004-05
153
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 13 1988-89
154
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 13 2015-16
155
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 13 1972-74
156
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 13 1986-87
157
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 13 2007-08
158
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 13 2001-03
159
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 13 1970-71
160
Abbondanzieri Roberto Carlos Abbondanzieri
19/08/1972 Bouquet 13 2006-07
161
Febrer Guillermo Febrer Gayá
01/07/1938 Sant Llorenç des Cardassar 13 1967-68
162
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 13 1992-94
163
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 13 1991-92
164
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 13 2008-09
165
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 13 2003-05
166
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 13 1932-33
167
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2001-02
168
Dmitrović Marko Dmitrović
24/01/1992 Subotica 12 2017-18
169
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 12 1968-69
170
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1992-93
171
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 12 1993-94
172
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 12 1995-96
173
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 12 2018-19
174
Vitaller Eugenio Vitaller Linares
26/12/1958 Zaragoza 12 1982-83
175
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 12 2013-14
176
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 12 2014-15
177
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 12 1966-67
178
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 12 2005-06
179
Barrie Jorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 12 1980-81
180
Casañ Rodolfo Casañ Chilet
15/01/1943 Catarroja 12 1967-68
181
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 12 1953-55
182
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 12 1987-88
183
Bertomeu Juan José Bertomeu Ferri
20/02/1943 Amposta 12 1970-72
184
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 12 2012-13
185
Joanet Benito Joanet Giménez
16/09/1935 Esplugues de Llobregat 12 1965-66
186
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 12 2009-11
187
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 12 1971-73
188
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 12 1999-00
189
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 12 1975-76
190
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 12 2017-18
191
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 12 2006-08
192
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 12 1985-87
193
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 12 1967-69
194
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 12 1971-73
195
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
196
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 12 2004-05
197
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2012-13
198
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 12 1978-79
199
Espinosa Manuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 12 1983-84
200
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 12 1995-96
201
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2007-09
202
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 12 1970-71
203
Bizzarri Albano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 12 2003-04
204
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 12 2004-06
205
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 12 2003-04
206
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 12 1985-86
207
Oregui Ignacio Oregui Arriategui
02/06/1938 Bergara 12 1963-64
208
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2001-02
209
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1991-92
210
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 12 2013-14
211
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1971-72
212
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 12 1995-96
213
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 12 1996-98
214
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 12 1963-64
215
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1970-71
216
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1964-66
217
Larzábal Jesús Larzábal Ceberio
12 1961-63
218
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 12 1999-00
219
Chilet Raúl Chilet Gimeno
23/08/1974 Albal 12 1999-00
220
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 12 1994-95
221
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 12 1993-94
222
Herrera Sergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 12 2016-17
223
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 12 1989-90
224
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 12 1999-00
225
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1939-41
226
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 12 2005-06
227
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1990-91
228
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 12 2003-04
229
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 12 1968-69
230
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 12 1974-75
231
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 12 2009-11
232
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 12 1992-93
233
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 11 1999-00
234
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 11 2009-10
235
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 11 1996-97
236
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 11 2003-04
237
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 11 2009-10
238
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 11 1980-81
239
Heres José Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1984-85
240
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 11 1974-75
241
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 11 1995-96
242
Bonilla José Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 11 1974-75
243
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 11 2014-15
244
Dujković Ratomir Dujković
24/02/1946 Borovo 11 1974-75
245
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 11 2000-01
246
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 11 2008-09
247
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 11 2006-07
248
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 11 1974-75
249
Saja Diego Sebastián Saja
05/06/1979 Brandsen 11 2004-05
250
Heres José Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 11 1990-91
En actiu la temporada 2019-20