Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
Es comptabilitzen dades des de la temporada 1941-42
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Jesús Jesús Martínez Cordón
11/1933 Santurtzi 21 1956-57
2 Tarrasa
20 1948-50
3
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1999-01
4
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 19 1949-51
5
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 19 1952-54
6
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 19 1986-88
7
Galarraga Román Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 18 1944-45
8
Piñol Joan Piñol Voltés
14/10/1937 Tortosa 18 1957-59
9
Eguren Norberto Eguren Vitorica
06/06/1921 Bilbao 18 1949-51
10
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1979-80
11
Edu Eduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 17 1956-57
12
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 17 1998-99
13
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1985-86
14
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 17 1997-98
15
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 17 1987-89
16
Llorente Fernando Llorente Sanz
10/07/1921 Sestao 16 1949-50
17
Lobera Martín Lobera Bascuñana
14/02/1929 Santander 16 1957-59
18
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 16 1968-70
19 Tarrasa
16 1950-52
20
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 16 2015-16
21
Arocena José Javier González Arocena
12/04/1935 Lasarte-Oria 16 1959-60
22
Martínez Ricardo Martínez Serrano
03/11/1915 El Astillero 16 1944-45
23
Luna Francisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 15 1982-83
24 Tarrasa
15 1947-49
25
Valero Joaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1961-63
26
Vidal Alfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 15 1978-79
27
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 15 1972-73
28
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 15 2012-13
29
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 15 1961-62
30
Francàs José Francàs Casas
09/10/1915 Barcelona 15 1941-43
31
Ruiz Ángel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 15 1950-51
32
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 15 2013-14
33
Moll José Moll Ferri
1930 Sueca 15 1952-53
34
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 14 2014-15
35
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 14 1952-53
36
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre
27/08/1954 Azpeitia 14 1982-83
37
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 14 1963-65
38
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 14 1964-65
39
Moreno José García Díaz
14/02/1919 Vigo 14 1944-45
40
Zamorita Luis de Miguel Planas Lázaro
14/01/1924 Zaragoza 14 1950-51
41 López
14 1949-50
42
González Pedro González Lázaro
09/05/1926 Madrid 14 1951-53
43
Pereira Eduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 14 1982-83
44
Montes Manuel Montes Cárdenes
01/01/1929 Las Palmas de Gran Canaria 14 1954-56
45
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1981-82
46
Gascón Joaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 14 1951-53
47
Joven Manuel Pérez Joven
14/12/1911 El Astillero 14 1942-43
48
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 14 1956-58
49
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 13 2013-14
50
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 13 1974-75
51
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 13 1959-60
52
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 13 2010-11
53
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 13 1993-94
54
Pujolrás Luis Pujolrás Costa
1923 Sant Feliu de Pallerols 13 1951-52
55
Parcet Juan Parcet Poblet
16/12/1933 Roda de Ter 13 1963-64
56
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 13 2006-07
57
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
58
Rivero José Francisco Rivero González
17/08/1925 Aranguren 13 1953-54
59
Tirapu Mariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 13 1981-83
60
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 13 1944-45
61
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 13 2007-08
62
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 13 1950-52
63
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 13 2003-04
64
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 13 1999-00
65
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 13 1985-86
66
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 13 1993-95
67
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 13 2015-16
68
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 13 1946-47
69
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 13 1962-63
70
Valero Joaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 13 1965-67
71
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Guadalajara 12 2016-17
72
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 12 2002-03
73
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 12 1968-70
74
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 12 1949-50
75
Font Vicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 12 1949-50
76
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 12 1965-67
77
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 12 2018-19
78
Kieszek Paweł Kieszek
16/04/1984 Warszawa 12 2016-17
79
Castellanos Antonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 12 1950-52
80
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 12 2007-08
81
Codina Jordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 12 2006-07
82
Piris Rafael Piris Esteva
18/12/1932 Artà 12 1952-53
83
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 12 1985-86
84
Whalley Óscar Alexander Whalley Guardado
29/03/1994 Zaragoza 12 2014-15
85
Paquillo Francisco Carmona Reina
10/07/1922 Sevilla 12 1941-42
86
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 12 1947-48
87
Estrems Pedro Estrems Navarra
11/12/1932 Mataró 12 1952-53
88
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 12 1994-95
89
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 12 2001-02
90
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 12 2008-09
91
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 12 1995-96
92
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 12 1989-90
93
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 12 1944-45
94
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1968-69
95
Sureda Francisco Sureda Fullana
01/03/1923 Manacor 12 1944-45
96
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 12 2010-11
97
Castaños José Antonio Castaños
1933 Carcaixent 12 1957-59
98
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 12 2010-11
99
Felipe Felipe García Gil
25/12/1938 Sestao 12 1965-66
100
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 12 2018-19
101
Martínez Roberto Francisco Martínez
29/04/1941 Valencia 12 1968-69
102
Kelemen Marián Kelemen
07/12/1979 Michalovce 12 2006-07
103
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 11 2000-01
104
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 11 1986-87
105
Kieszek Paweł Kieszek
16/04/1984 Warszawa 11 2017-18
106
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 11 1984-85
107
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 11 2010-11
108
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 11 1994-95
109
García Juan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 11 1955-56
110
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 11 2018-19
111
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 11 2007-08
112
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 11 2003-04
113
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 11 1956-57
114
Pujolrás Luis Pujolrás Costa
1923 Sant Feliu de Pallerols 11 1951-52
115
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 11 1947-48
116
Santamaría Roberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 11 2011-12
117
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 11 1994-95
118
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 11 1955-56
119
Florentino Florentino López López
24/08/1934 Navalmoral de la Mata 11 1958-59
120
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 11 2000-01
121
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 11 2017-18
122
Fuentes José Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 11 1965-66
123
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 11 2010-11
124
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2012-13
125
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 11 2007-08
126
Guillermo Guillermo Manuel Dellepiane Narváez
04/12/1930 Cádiz 11 1954-55
127
Nižetić Milorad Nižetić
28/05/1952 Split 11 1981-83
128
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 11 2006-07
129
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 11 1945-46
130
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 11 2000-01
131
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 11 1977-78
132
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 11 1985-86
133
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 11 1950-51
134
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 11 1980-81
135
Vidal Alfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 11 1980-81
136
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 11 1960-61
137
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 11 1950-52
138
Izpizua José Luis Izpizua Guezuraga
01/10/1908 Bilbao 11 1943-44
139
Albadalejo Juan Albadalejo Lorca
24/06/1935 Badalona 11 1964-65
140
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 11 2005-06
141
Bello Amigo José Fernando Bello Serans
05/11/1978 Ribeira 11 2002-03
142
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 11 1999-00
143
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 11 2004-05
144
Gorrochategui Matías Gorrochategui Aramburu
01/02/1943 Idiazabal 11 1966-67
145
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 11 1996-97
146
Galán Juan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 11 1973-74
147
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 11 1969-70
148
García Sánchez José García Sánchez
05/05/1926 Puerto Lumbreras 11 1956-57
149
Izpizua José Luis Izpizua Guezuraga
01/10/1908 Bilbao 11 1941-43
150
García Sánchez José García Sánchez
05/05/1926 Puerto Lumbreras 10 1958-59
151
Jonathan Jonathan López Pérez
16/04/1981 Langreo 10 2002-03
152
Bagur Juan Bagur Coll
28/03/1928 Ciutadella de Menorca 10 1948-49
153
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 10 2002-03
154
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 10 2011-12
155
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 10 1986-88
156
Santamaría Roberto Santamaría Ciprián
27/02/1985 Pamplona 10 2013-14
157
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 10 1987-88
158
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 10 1981-82
159
Bouchard Yoann Christian Bouchard
01/12/1976 La Charité 10 2005-06
160
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 10 1978-79
161
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 10 1987-89
162
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 10 1976-77
163
Santos Juan Pedro Santos Blázquez
1931 Madrid 10 1952-53
164
Santos Juan Pedro Santos Blázquez
1931 Madrid 10 1957-58
165
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 10 2000-01
166
Nacho González Ignacio Carlos González Cavallo
17/12/1971 Sarandí 10 2006-07
167
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 10 1985-86
168
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 10 2009-10
169
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 10 2006-07
170
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 10 1981-82
171
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 10 2002-03
172
Barceló Lorenzo Barceló Barceló
09/01/1932 Vilafranca de Bonany 10 1953-54
173
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 10 1986-87
174
Solana Antonio Solana Sojo
28/02/1941 Miranda de Ebro 10 1965-66
175 Sanfélix Eduardo Sanfélix
10 1958-59
176
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 10 2018-19
177
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 10 1986-87
178
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 10 2000-01
179
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 10 1953-54
180
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 10 1956-57
181
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 10 1957-58
182
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 10 1964-65
183
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 10 1986-87
184
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 10 2017-18
185
Masip Jordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 10 2013-14
186
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 10 1982-83
187 Miranda
10 1955-56
188
Américo Américo Canas Martínez
12/01/1934 Ceuta 10 1957-58
189
Américo Américo Canas Martínez
12/01/1934 Ceuta 10 1961-62
190
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 10 1994-95
191
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 10 1977-78
192
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 10 1994-95
193
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 10 1998-00
194
Santín Alejandro Santín Díaz
14/07/1926 Lugo 10 1946-47
195
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 10 1993-94
196
Gómez Francisco Gómez Llanos
27/12/1925 Pamplona 10 1955-56
197
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 10 1950-51
198
Barrie Jorge Barrie Borrás
27/10/1950 Bilbao 10 1976-77
199
Zúnica Lorenzo Zúnica Abad
1931 Setiles 10 1956-57
200
Veiga José Manuel Monteiro Da Veiga
18/12/1976 Lisboa 10 2000-02
201
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 10 1978-79
202
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 10 1998-99
203
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1955-56
204
Pampols Rogelio Pampols Morer
06/05/1936 Almacelles 10 1965-66
205
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 10 1991-92
206
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 10 1960-61
207
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 10 1974-75
208
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 10 1967-69
209
Sergio Pérez Sergio Pérez Leyva
15/05/1993 Vitoria-Gasteiz 10 2016-17
210
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 10 2015-16
211
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 10 1998-99
212
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 10 1956-57
213
Alonso Alonso Corrales Aragón
21/01/1951 Barbate 10 1977-78
214
Pancho Antonio Olivares Sánchez
07/11/1941 Linares 10 1967-69
215
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 10 1976-77
216
Torolló Luis Torolló Delgado
21/06/1934 Córdoba 10 1963-64
217
Bermell José Bermell Navarro
04/04/1932 Torrent 10 1956-57
218
Guillermo Guillermo Bennasar Pascual
16/03/1923 Sa Pobla 10 1947-48
219
Higinio Higinio Martí Monferrer
24/03/1925 Castelló de la Plana 9 1955-57
220
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 9 1998-99
221
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 9 2008-10
222
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 9 1948-49
223
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2004-05
224
Chomin Domingo Hernández Ortiz de Zárate
26/09/1940 Sondika 9 1960-61
225
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 9 2009-10
226
Costa Julio Costa Rivera
1933 Sevilla 9 1956-57
227
Montes Manuel Montes Cárdenes
01/01/1929 Las Palmas de Gran Canaria 9 1950-51
228
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 9 2010-11
229
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 9 1994-95
230
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 9 1987-88
231
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 9 1989-90
232
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 9 2007-08
233
Orencio Orencio González Romero
29/10/1918 Alagón 9 1943-44
234
Orencio Orencio González Romero
29/10/1918 Alagón 9 1944-46
235
Dorronsoro Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez
22/05/1985 Santander 9 2011-12
236
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 9 1990-91
237
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 9 2002-03
238
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 9 1958-59
239
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 9 1973-74
240
Moreno José García Díaz
14/02/1919 Vigo 9 1941-43
241
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 9 2002-03
242
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 9 2004-05
243
Andonegi Joaquín Andonegi Gazaechevarría
27/03/1970 Mutriku 9 1992-93
244
Raúl Navas Raúl Navas Paúl
03/05/1978 Cádiz 9 2012-13
245 Tarrasa
9 1949-50
246
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 9 1987-88
247
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 9 1985-86
248
Florentino Florentino López López
24/08/1934 Navalmoral de la Mata 9 1955-56
249
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 9 1981-82
250
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 9 1942-44
En actiu la temporada 2019-20