Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
ÓscarÓscar Álvarez González
01/05/1902 Oviedo 26 1929-32
2
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 26 2010-11
3
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
4
VíctorVíctor Marco Sánchez
04/06/1973 Barcelona 24 1993-95
5
RoggeroMiguel Ángel Roggero González
1954 24 1984-85
6
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 24 1928-30
7
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
8
AvelinoJosé Avelino Fernández Sahelices
09/08/1969 La Vid de Gordón 23 1994-95
9
JesúsJesús Martínez Cordón
23/11/1930 Santurtzi 21 1956-57
10
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
11
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
12
FlorenzaFrancisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
13
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1999-01
14
MeléndezCarlos Meléndez Latorre
26/01/1957 Bilbao 20 1977-79
15
TarrasaAntonio Tarrasa
20 1948-50
16
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
17
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
18
Javi VarasJavier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
19
OrmazabalKepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 19 1986-88
20
DennisDennis Díaz Fernández
08/08/1992 Mieres 19 2012-13
21
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 19 1964-65
22
CabañasJosé Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 19 1949-51
23
AbeijónJuan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 19 1952-54
24
KellerKasey Christopher Keller
29/11/1969 Lacey 19 2000-01
25
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 19 1975-77
26
EgurenNorberto Eguren Vitorica
06/06/1921 Arrigorriaga 18 1949-51
27
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
28
GalarragaRomán Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 18 1944-45
29
LevaRafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 18 2010-11
30
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 18 1949-51
31
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
32
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 18 1953-54
33
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 18 1948-50
34
RomeroRafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 18 1978-79
35
PiñolJoan Piñol Voltés
14/10/1937 Tortosa 18 1957-59
36
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
37
SerafínSerafín Guillén Folch
12/10/1969 Barcelona 18 1996-97
38
ArbizuJon Arbizu Sotes
27/07/1971 Donostia/San Sebastián 18 1993-94
39
AlexAlex Martins Pereira
26/06/1947 Paraná 18 1978-80
40
EduEduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 17 1956-57
41
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 17 1987-89
42
RoggeroMiguel Ángel Roggero González
1954 17 1982-84
43
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
44
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 17 1929-31
45
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
46
Félix CampoFélix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 17 2006-07
47
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 17 1997-98
48
CastillaJuan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 17 2007-09
49
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
50
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
51
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
52
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1979-80
53
GuillermoGuillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 17 2001-02
54
LealAlejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
55
Sergio ÁlvarezSergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 17 2009-10
56
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1985-86
57
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
58
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 17 1998-99
59
TocónFrancisco José Tocón Petriz
18/03/1953 San Fernando 17 1977-78
60
AlcaldeAitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 16 2011-12
61
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
62
Raúl IglesiasRaúl Iglesias Rodríguez
27/11/1974 Pasaia 16 2008-09
63
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 16 1931-33
64
LlorenteFernando Llorente Sanz
10/07/1921 Sestao 16 1949-50
65
MartínezRicardo Martínez Serrano
03/11/1915 El Astillero 16 1944-45
66
LoberaMartín Lobera Bascuñana
14/02/1929 Santander 16 1957-59
67
TarrasaAntonio Tarrasa
16 1950-52
68
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
69
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
70
PonzoRafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 16 2012-13
71
BorjaJosé Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 16 1968-70
72
GazzanigaGianfranco Gazzaniga Farías
22/11/1993 Sucre 16 2015-16
73
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 16 2015-16
74
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
75
IzaguirreJesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
76
OlivaresSerafín Olivares Azueta
24/08/1939 Lemona 16 1958-60
77
ArocenaJosé Javier González Arocena
12/04/1935 Lasarte-Oria 16 1959-60
78
MambrillaMiguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 15 1961-62
79
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
80
RuizÁngel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 15 1950-51
81
RascheJavier Rasche Castilla
18/12/1971 Getxo 15 1996-97
82
KoldoJesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
83
ArteagaCarlos Arteaga Vázquez
30/08/1965 Boqueixón 15 1989-90
84
VicenteJosé Vicente Román Senra
08/08/1964 Vigo 15 1987-88
85
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
86
Ismael GilIsmael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 15 2015-17
87
BarandiaranIbon Barandiaran García
01/10/1993 Leioa 15 2016-17
88
GonzaloGonzalo Pascual Jiménez
1959 Madrid 15 1982-83
89
Luis GarcíaLuis García Conde
23/04/1979 Toledo 15 2012-13
90
TarrasaAntonio Tarrasa
15 1947-49
91
CanoEnrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 15 1931-33
92
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 15 2016-17
93
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Haifa 15 2012-13
94
HespRudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
95
FrancàsJosé Francàs Casas
09/10/1915 Barcelona 15 1941-43
96
RaúlRaúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 15 2014-15
97
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 15 1944-45
98
MollJosé Moll Ferri
07/03/1930 Sueca 15 1952-53
99
FerreiraJosé María Ferreira González
04/03/1969 Marbella 15 1993-94
100
CabreroJesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 15 2013-14
101
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 15 1972-73
102
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 15 1929-31
103
LunaFrancisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 15 1982-83
104
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2013-15
105
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
106
GrandaJosé Emilio Granda García
17/09/1959 Avilés 15 1981-82
107
Santi CalvoSegundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 15 2005-06
108
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
109
ValeroJoaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1961-63
110
LuqueJosé Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 15 1995-96
111
Sergio SánchezSergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 15 2012-13
112
VidalAlfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 15 1978-79
113
BurgosJosé Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 15 2000-01
114
PalmaJosé Palma Ferreira
10/07/1921 Cantillana 15 1940-41
115
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 15 1954-55
116
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
117
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
118
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
119
GascónJoaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 14 1951-53
120
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 14 1956-58
121
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
122
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
123
GonzálezPedro González Lázaro
09/05/1926 Madrid 14 1951-53
124
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 14 1986-88
125
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 14 1979-80
126
LópezJosé Ramón López Rodríguez
09/07/1972 Son Servera 14 1999-00
127
PugaIone Puga Doreste
07/08/1986 Las Palmas de Gran Canaria 14 2016-17
128
AbelardoÁngel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 14 1964-65
129
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
130
BorjaFrancisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 14 1984-86
131
GoicoecheaJosé María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 14 1963-65
132
EduardoEduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 14 1996-97
133
LinoJosé Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 14 2000-01
134
JovenManuel Pérez Joven
14/12/1911 El Astillero 14 1942-43
135
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 14 2009-10
136
MunirMunir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 14 2012-14
137
Brais PereiroBrais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 14 2019-20
138
NetoNorberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
139
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 14 1952-53
140
NavajasRoberto Navajas Barrasa
08/01/1968 Logroño 14 1986-87
141
PereiraEduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 14 1982-83
142
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
143
MontesManuel Montes Cárdenes
01/01/1929 Las Palmas de Gran Canaria 14 1954-56
144
OierOier San Miguel Burgoa
20/01/1985 Ondarroa 14 2014-15
145
MorenoJosé García Díaz
14/02/1919 Vigo 14 1944-45
146
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
147
BodoCarlos Salvador Manzano
13/12/1980 Zaragoza 14 2012-13
148
RaudonaLuis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 14 1998-99
149
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
150
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 14 1995-96
151
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
152
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1981-82
153
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
154
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 14 1944-46
155
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 14 2001-02
156
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2018-19
157
LópezFernando López Chueca
14/08/1920 María de Huerva 14 1949-50
158
GianniIan Cassaro Usart
04/10/1992 Lloret de Mar 14 2020-21
159
SotresDaniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 14 2014-15
160
ZamoritaLuis de Miguel Planas Lázaro
14/01/1924 Zaragoza 14 1950-51
161
FlorenzaFrancisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 14 1934-36
162
SorrentinoStefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
163
CendoyaJuan Jesús Cendoya Eizaguirre
27/08/1954 Azpeitia 14 1982-83
164
SotresDaniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 14 2018-20
165
SánchezJesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 14 1980-81
166
TabalesFernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 14 1939-40
167
RamónRamón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 14 2008-09
168
TalladasJosé Túnel Cabaleiro
03/08/1912 Redondela 13 1935-36
169
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 13 1935-36
170
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 13 1993-94
171
ValeroJoaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 13 1965-67
172
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
173
Javi RuizFrancisco Javier Ruiz Bonilla
15/03/1980 Almería 13 2006-07
174
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2012-13
175
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
176
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1943-44
177
ZumalabeJuan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 13 1959-60
178
PaquilloFrancisco Carmona Reina
10/07/1922 Sevilla 13 1941-43
179
AbellánFrancisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 13 1993-95
180
BerasaluceJavier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
181
FloroFlorentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1943-45
182
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
183
ParcetJuan Parcet Poblet
16/12/1933 Roda de Ter 13 1963-64
184
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 13 2006-07
185
BasilioBasilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 13 2013-14
186
RubioBraulio Rubio Paredes
23/01/1921 Gijón 13 1939-40
187
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
188
Sergio LópezSergio López Fernández
29/10/1985 Santander 13 2006-07
189
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 13 1932-34
190
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
191
RemiroAlejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 13 2015-16
192
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
193
AlemanyRicardo Martínez Vilar
16/11/1953 Vigo 13 1985-86
194
ManoloManuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
195
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
196
EchezarretaJosé Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
197
TirapuMariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 13 1981-83
198
RiveroJosé Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 13 1953-54
199
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 13 1977-79
200
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 13 2003-04
201
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 13 1931-33
202
AbeijónJuan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 13 1944-45
203
MambrillaMiguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 13 1962-63
204
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 13 2002-03
205
MateosAitor Mateos
13 1992-93
206
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2001-02
207
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
208
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
209
DiegoDiego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 13 2015-16
210
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 13 1978-80
211
LuisenLuis Enrique Ortiz Lecanda
10/03/1982 Santander 13 2003-04
212
Javi MuñozJavier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 13 2007-09
213
ArtigasJosé Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 13 1989-91
214
RamalletsAntonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
215
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
216
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
217
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 13 2010-11
218
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
219
Pablo CastroPablo Castro Fuentes
01/10/1973 Porto do Son 13 2009-10
220
GutiérrezVictoriano Gutiérrez Díaz
Roiz de Valdáliga 13 1940-42
221
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
222
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
223
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2012-14
224
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 13 2010-12
225
Santi LampónSantiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 13 2005-06
226
GuerricaAntonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 13 1962-63
227
PujolrásLuis Pujolrás Costa
1923 Sant Feliu de Pallerols 13 1951-52
228
BarcelóJosé Antonio Barceló Ferragut
02/02/1953 Mequinenza 13 1978-80
229
RafaRafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 13 2011-12
230
TomásTomás Sáez Salgado
03/05/1965 Vitoria-Gasteiz 13 1989-90
231
LafuentePergentino Lafuente García
Avilés 13 1939-41
232
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 13 1985-86
233
Toni BernalAntonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 13 2010-11
234
ErnestoErnesto García Ruiz
18/07/1973 Barcelona 13 1994-96
235
BusquetsCarles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 13 1999-00
236
CorralJosé María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
237
LópezFrancisco López Gómez
20/01/1954 Almería 13 1974-75
238
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 13 1966-68
239
CabañasJosé Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 13 1950-52
240
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 13 1988-89
241
MerinoVicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 13 1978-79
242
RenduelesÁngel Rendueles
1916 Gijón 13 1939-40
243
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
244
Tomeu NadalTomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 13 2019-20
245
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 13 2013-14
246
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 13 1946-47
247
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 13 2007-08
248
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 13 1992-94
249
NievesJosé Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
250
LemmensErwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 12 2003-04
En actiu la temporada 2020-21