Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 26 2010-11
2
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
3
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 24 1928-30
4
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
5
Jesús Jesús Martínez Cordón
11/1933 Santurtzi 21 1956-57
6
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
7
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1999-01
8
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
9
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
10
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
11
Tarrasa
20 1948-50
12
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
13
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 19 1975-77
14
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 19 1952-54
15
Keller Kasey Christopher Keller
19/11/1969 Lacey 19 2000-01
16
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 19 1949-51
17
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 19 1964-65
18
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
19
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 19 1986-88
20
Galarraga Román Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 18 1944-45
21
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 18 1949-51
22
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
23
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
24
Romero Rafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 18 1978-79
25
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
26
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 18 1948-50
27
Piñol Joan Piñol Voltés
14/10/1937 Tortosa 18 1957-59
28
Eguren Norberto Eguren Vitorica
06/06/1921 Bilbao 18 1949-51
29
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 18 1953-54
30
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 17 1997-98
31
Edu Eduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 17 1956-57
32
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
33
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1985-86
34
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1979-80
35
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
36
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 17 1987-89
37
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
38
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 17 1929-31
39
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
40
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 17 1998-99
41
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
42
Arocena José Javier González Arocena
12/04/1935 Lasarte-Oria 16 1959-60
43
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
44
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
45
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 16 1931-33
46
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
47
Tarrasa
16 1950-52
48
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 16 2015-16
49
Olivares Serafín Olivares Azueta
24/08/1939 Lemona 16 1958-60
50
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 16 1968-70
51
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
52
Llorente Fernando Llorente Sanz
10/07/1921 Sestao 16 1949-50
53
Martínez Ricardo Martínez Serrano
03/11/1915 El Astillero 16 1944-45
54
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
55
Lobera Martín Lobera Bascuñana
14/02/1929 Santander 16 1957-59
56
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
57
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
58
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 15 1961-62
59
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 15 1944-45
60
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 15 1954-55
61
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
62
Cano Enrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 15 1931-33
63
Palma José Palma Ferreira
Sevilla 15 1940-41
64
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2013-15
65
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
66
Tarrasa
15 1947-49
67
Vidal Alfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 15 1978-79
68
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 15 2012-13
69
Moll José Moll Ferri
1930 Sueca 15 1952-53
70
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 15 2012-13
71
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
72
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 15 1972-73
73
Valero Joaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1961-63
74
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
75
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 15 2016-17
76
Luna Francisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 15 1982-83
77
Francàs José Francàs Casas
09/10/1915 Barcelona 15 1941-43
78
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 15 2013-14
79
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 15 2019-20
80
Ruiz Ángel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 15 1950-51
81
González Pedro González Lázaro
09/05/1926 Madrid 14 1951-53
82
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
83
Gascón Joaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 14 1951-53
84
Neto Norberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
85
Joven Manuel Pérez Joven
14/12/1911 El Astillero 14 1942-43
86
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
87
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 14 1944-46
88
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
89
Moreno José García Díaz
14/02/1919 Vigo 14 1944-45
90
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 14 1995-96
91
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 14 1952-53
92
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
93
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
94
Zamorita Luis de Miguel Planas Lázaro
14/01/1924 Zaragoza 14 1950-51
95
Sorrentino Stefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
96
Pereira Eduardo Pereira Martínez
21/03/1954 Montevideo 14 1982-83
97
Tabales Fernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 14 1939-40
98
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1981-82
99
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 14 1956-58
100
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 14 1964-65
101
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 14 2014-15
102
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 14 1963-65
103
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
104
Montes Manuel Montes Cárdenes
01/01/1929 Las Palmas de Gran Canaria 14 1954-56
105
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre
27/08/1954 Azpeitia 14 1982-83
106
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 14 1934-36
107
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 14 2001-02
108
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 14 1979-80
109
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
110
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
111
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
112
López
14 1949-50
113
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
114
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 13 2010-12
115
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 13 1959-60
116
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 13 2002-03
117
Parcet Juan Parcet Poblet
16/12/1933 Roda de Ter 13 1963-64
118
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 13 1974-75
119
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 13 1999-00
120
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 13 1993-94
121
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
122
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
123
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
124
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
125
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
126
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 13 1985-86
127
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
128
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
129
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2001-02
130
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 13 2006-07
131
Rubio Braulio Rubio Paredes
23/01/1921 Gijón 13 1939-40
132
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 13 2013-14
133
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
134
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 13 1992-94
135
Rendueles
13 1939-40
136
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 13 2015-16
137
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2012-13
138
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 13 1962-63
139
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
140
Corral José María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
141
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 13 1944-45
142
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
143
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 13 2003-04
144
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
145
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 13 1946-47
146
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 13 1962-63
147
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
148
Florenza Lázaro Florenza Rifá
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
149
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
150
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
151
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 13 2007-08
152
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 13 1993-95
153
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 13 1978-80
154
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 13 1950-52
155
Tirapu Mariano Tirapu Arteta
19/04/1954 Pamplona 13 1981-83
156
Valero Joaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 13 1965-67
157
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 13 2010-11
158
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
159
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
160
Rivero José Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 13 1953-54
161
Lafuente Pergentino Lafuente García
13 1939-41
162
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2012-14
163
Gutiérrez Victoriano Gutiérrez Díaz
Roiz de Valdáliga 13 1940-42
164
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
165
Paquillo Francisco Carmona Reina
10/07/1922 Sevilla 13 1941-43
166
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1943-44
167
Pujolrás Luis Pujolrás Costa
1923 Sant Feliu de Pallerols 13 1951-52
168
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
169
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 13 1966-68
170
Floro Florentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1943-45
171
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 12 2000-01
172
Castellanos Antonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 12 1950-52
173
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 12 2018-19
174
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 12 1949-50
175
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 12 1983-84
176
Kujović Vladan Kujović
23/08/1978 Niš 12 2007-08
177
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2008-10
178
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 12 1989-90
179
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 12 1968-70
180
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 12 1985-86
181
Songo'o Jacques Celestin Songo'o
17/03/1964 Sakbayenne 12 1997-98
182
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 12 1982-84
183
Piris Rafael Piris Esteva
18/12/1932 Artà 12 1952-53
184
Miró Lluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 12 1941-42
185
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 12 1949-50
186
Valero José Valero Martín
03/10/1917 Valencia 12 1949-50
187
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 12 1975-76
188
Lemmens Erwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 12 2003-04
189
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1946-48
190
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 12 2015-16
191
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 12 2002-03
192
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 12 1954-56
193
Font Vicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 12 1949-50
194
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 12 1995-96
195
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Guadalajara 12 2016-17
196
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 12 1992-93
197
Martínez Roberto Francisco Martínez
29/04/1941 Valencia 12 1968-69
198
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 12 1956-58
199
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 12 1952-53
200
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 12 1994-95
201
Whalley Óscar Alexander Whalley Guardado
29/03/1994 Zaragoza 12 2014-15
202
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 12 1947-48
203
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 12 1949-50
204
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1995-97
205
Martorell Alberto Martorell Otzet
13/03/1916 Madrid 12 1944-45
206
Sureda Francisco Sureda Fullana
01/03/1923 Manacor 12 1944-45
207
Kieszek Paweł Kieszek
16/04/1984 Warszawa 12 2016-17
208
Codina Jordi Codina Rodríguez
27/04/1982 Barcelona 12 2006-07
209
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
210
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 12 1955-56
211
Seva Santos Juan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 12 1955-56
212
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 12 2008-09
213
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 12 1992-93
214
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 12 1929-31
215
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1985-86
216
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 12 2008-09
217
Castaños José Antonio Castaños
1933 Carcaixent 12 1957-59
218
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 12 1997-98
219
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 12 2018-19
220
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1965-66
221
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 12 1955-56
222
Jacobo Jacobo Sanz Ovejero
10/07/1983 Valladolid 12 2008-09
223
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 12 1930-32
224
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 12 1965-67
225
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 12 2010-11
226
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 12 2001-02
227
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 12 1984-86
228
Felipe Felipe García Gil
25/12/1938 Sestao 12 1965-66
229
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 12 2018-19
230
Estrems Pedro Estrems Navarra
11/12/1932 Mataró 12 1952-53
231
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 12 2008-09
232
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 12 1990-92
233
Kelemen Marián Kelemen
07/12/1979 Michalovce 12 2006-07
234
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 12 2010-11
235
Hurtado Francisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 12 1951-52
236
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
237
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 12 1998-99
238
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2004-05
239
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 12 1968-69
240
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 12 1946-48
241
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 12 1944-45
242
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 12 2007-08
243
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 12 1994-95
244
Adauto Adauto Iglesias Fernández
17/11/1928 Mieres 12 1953-54
245
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 11 2003-04
246
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 11 1955-56
247
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 11 2018-19
248
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2013-14
249
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 11 2011-12
250
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 11 1950-51
En actiu la temporada 2019-20