Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 26 2010-11
2
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
3
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 24 1928-30
4
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
5
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
6
FlorenzaFrancisco Florenza Gobern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
7
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
8
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
9
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 19 1964-65
10
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
11
KellerKasey Christopher Keller
29/11/1969 Lacey 19 2000-01
12
Javi VarasJavier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
13
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
14
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 18 1948-50
15
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
16
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 18 1953-54
17
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 18 1949-51
18
RomeroRafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 18 1978-79
19
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
20
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
21
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
22
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
23
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 17 1929-31
24
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
25
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
26
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
27
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
28
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
29
IzaguirreJesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
30
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
31
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
32
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 16 1931-33
33
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
34
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 15 1954-55
35
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 15 2016-17
36
CanoEnrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 15 1931-33
37
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
38
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
39
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Nazareth Illit 15 2012-13
40
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 15 1944-45
41
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
42
HespRudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
43
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
44
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
45
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 14 2001-02
46
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
47
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
48
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
49
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 14 1995-96
50
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
51
SorrentinoStefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
52
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
53
FlorenzaFrancisco Florenza Gobern
30/05/1912 Barcelona 14 1934-36
54
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 14 1979-80
55
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
56
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
57
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
58
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
59
TabalesFernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 14 1939-40
60
NetoNorberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
61
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
62
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
63
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
64
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
65
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2001-02
66
GuerricaAntonio Guerricaecheverría Gabicaecheverría
06/12/1936 Muxika 13 1962-63
67
ManoloManuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
68
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
69
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 13 1978-80
70
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
71
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1943-44
72
FloroFlorentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1943-45
73
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
74
RamalletsAntonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
75
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 13 2002-03
76
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2012-13
77
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
78
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
79
CorralJosé María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
80
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
81
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
82
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
83
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
84
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 13 2010-12
85
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
86
BerasaluceJavier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
87
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
88
IzaguirreJesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 12 1929-31
89
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1985-86
90
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 12 1997-98
91
CollRamón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
92
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 12 1982-84
93
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 12 2008-09
94
Songo'oJacques Celestin Songo'o
17/03/1964 Sakbayenne 12 1997-98
95
PachecoFernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 12 2018-19
96
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1965-66
97
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 12 2015-16
98
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 12 1966-67
99
PazosManuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 12 1955-56
100
ValeroJosé Valero Martín
03/10/1917 Valencia 12 1949-50
101
JacoboJacobo Sanz Ovejero
10/07/1983 Valladolid 12 2008-09
102
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 12 2020-21
103
MartorellAlberto Martorell Otzet
13/03/1916 Madrid 12 1944-45
104
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2019-20
105
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2008-10
106
AdautoAdauto Iglesias Fernández
17/11/1928 Mieres 12 1953-54
107
EmilioEmilio José Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 12 1992-93
108
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 12 1975-76
109
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 12 1975-76
110
LemmensErwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 12 2003-04
111
KujovićVladan Kujović
23/08/1978 Niš 12 2007-08
112
HurtadoFrancisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 12 1951-52
113
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 12 1955-56
114
NievesJosé Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
115
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 12 1930-32
116
PadrónRamón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 12 1956-58
117
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 12 1994-95
118
Seva SantosJuan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 12 1955-56
119
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 12 1949-50
120
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 12 1949-50
121
HespRudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 12 1998-99
122
Abel ResinoAbel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 12 1992-93
123
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 12 2008-09
124
MiróLluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 12 1941-42
125
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1995-97
126
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 12 1952-53
127
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2004-05
128
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 12 2000-01
129
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 12 1990-92
130
CervantesManuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 12 1983-84
131
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Nazareth Illit 11 2005-06
132
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 11 2018-19
133
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 11 1980-81
134
EchezarretaJosé Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 11 1955-56
135
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 11 2008-09
136
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 11 1979-80
137
ContrerasPedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 11 2001-03
138
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 11 2018-19
139
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 11 1950-51
140
EgusquizaRafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 11 1932-33
141
ZubikaraiEñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 11 2014-15
142
BelmanJosé Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 11 1995-96
143
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 11 1942-44
144
GoicoleaFrancisco Javier Goicolea Areitio
10/02/1926 Durango 11 1956-57
145
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 11 1946-47
146
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 11 1965-66
147
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 11 2016-17
148
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1961-63
149
DíezJosé Francisco Díez Guilabert
28/01/1952 Elx 11 1975-76
150
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1957-58
151
Ter StegenMarc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 11 2018-19
152
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 11 1963-64
153
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 11 1978-79
154
AsenjoSergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 11 2018-19
155
AlbertyGyula Alberty Kiszel
04/07/1911 Debrecen 11 1939-41
156
GonzálezJuan González Rodríguez
12/08/1924 Las Palmas de Gran Canaria 11 1951-52
157
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 11 2016-17
158
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 11 2014-15
159
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 11 2008-09
160
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 11 2008-09
161
ZakiEzzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 11 1986-87
162
EchevarríaJosé María Echevarría Ayestarán
30/10/1920 Getxo 11 1941-42
163
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2013-14
164
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2013-14
165
BlascoGregorio Blasco Sánchez
10/06/1909 Mundaka 11 1935-36
166
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 11 2019-20
167
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 11 2008-09
168
ManoloManuel López Santana
08/04/1961 Arucas 11 1993-94
169
GuerricaAntonio Guerricaecheverría Gabicaecheverría
06/12/1936 Muxika 11 1961-62
170
NavarroJosé Navarro Aparicio
20/01/1952 Granada 11 1978-79
171
Tubo FernándezJorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 11 1992-93
172
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 11 2015-16
173
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1985-86
174
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 11 1995-97
175
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 11 1995-96
176
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 11 1986-87
177
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 11 1957-59
178
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 11 1944-45
179
SasoJosé Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 11 1953-54
180
SasoJosé Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 11 1954-55
181
LópezCesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 11 1949-50
182
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1981-83
183
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 11 1957-59
184
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 11 1929-31
185
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 11 2011-12
186
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1954-55
187
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1956-58
188
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 11 1945-46
189
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1953-54
190
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
191
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 11 2020-21
192
ManzanedoJosé Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 11 1987-88
193
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 11 2008-09
194
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 11 1991-92
195
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 10 1966-67
196
PratsAntonio Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 10 2003-04
197
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 10 1952-53
198
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 10 2009-10
199
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 10 1959-61
200
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 10 1955-56
201
CasillaFrancisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 10 2013-15
202
BañónJosé Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 10 1943-44
203
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 10 2013-14
204
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 10 1951-52
205
AlcázarAlejandro César Fernández-Alves Alcázar
31/05/1954 Tomelloso 10 1977-78
206
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 10 1992-93
207
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 10 1946-48
208
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 10 2000-01
209
DeustoJuan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 10 1972-73
210
PachecoSalvador Fernández-Pacheco Fernández-Pacheco
11/11/1909 Manzanares 10 1935-36
211
MoyáMiguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 10 2012-14
212
ZubeldiaSabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 10 1988-89
213
Marcel DomingoMarcel Domingo Algara
15/01/1924 Salin-de-Giraud 10 1954-55
214
TimorAntonio Timor Jarque
15/07/1929 Benicalap 10 1954-55
215
AmadorFrancisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 10 1996-97
216
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 10 1987-88
217
MoyáMiguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 10 2007-09
218
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 10 2018-19
219
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1946-47
220
MartínezJosé Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 10 1970-71
221
ArgilaFernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 10 1951-52
222
SererSalvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 10 1945-46
223
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 10 2006-08
224
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 10 1958-59
225
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 10 1997-98
226
ArgilaFernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 10 1947-49
227
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 10 1944-45
228
NauzetCecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 10 2016-17
229
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 10 2011-12
230
AbbondanzieriRoberto Carlos Abbondanzieri
19/08/1972 Bouquet 10 2008-09
231
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 10 1941-42
232
MarzáGonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 10 1942-43
233
NoguésJuan José Nogués Portalatín
28/03/1909 Borja 10 1932-34
234
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 10 2001-02
235
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 10 1970-71
236
CavalleroPablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 10 2003-04
237
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 10 2011-13
238
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 10 1973-74
239
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1952-53
240
BetancorJuan Betancor Dévora
28/07/1915 Las Palmas de Gran Canaria 10 1945-46
241
BonoYassine Bounou
05/04/1991 Montreal 10 2017-18
242
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 10 1942-43
243
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1952-54
244
RulliGerónimo Rulli
20/05/1992 La Plata 10 2018-19
245
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 10 1941-43
246
CasafontRamón Casafont Barons
12/03/1923 Barcelona 10 1943-44
247
BarrieJosé Antonio Barrie Sánchez del Cueto
28/07/1915 Getxo 10 1939-40
248
SantoroMiguel Ángel Santoro Marcote
27/02/1942 Sarandí 10 1976-77
249
NunoNuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 10 2000-01
250
BetoAntónio Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 10 2013-14
En actiu la temporada 2021-22