Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 26 2010-11
2
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
3
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 24 1928-30
4
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
5
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
6
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
7
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
8
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
9
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
10
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 19 1964-65
11
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
12
Keller Kasey Christopher Keller
19/11/1969 Lacey 19 2000-01
13
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
14
Romero Rafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 18 1978-79
15
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
16
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
17
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 18 1949-51
18
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 18 1953-54
19
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 18 1948-50
20
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
21
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
22
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 17 1997-98
23
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
24
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 17 1929-31
25
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
26
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
27
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
28
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
29
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
30
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
31
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 16 1931-33
32
Cano Enrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 15 1931-33
33
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 15 2016-17
34
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 15 1944-45
35
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
36
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
37
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
38
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 15 2012-13
39
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 15 2019-20
40
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
41
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
42
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 15 1954-55
43
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
44
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 14 1979-80
45
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
46
Neto Norberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
47
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
48
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
49
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
50
Tabales Fernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 14 1939-40
51
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
52
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 14 1934-36
53
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 14 1995-96
54
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 14 2001-02
55
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
56
Sorrentino Stefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
57
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
58
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
59
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
60
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
61
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 13 2010-12
62
Floro Florentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 13 1943-45
63
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
64
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
65
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
66
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 13 2002-03
67
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2012-13
68
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
69
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
70
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
71
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
72
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
73
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
74
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
75
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
76
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
77
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
78
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 13 1978-80
79
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
80
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 13 1962-63
81
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2001-02
82
Florenza Lázaro Florenza Rifá
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
83
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
84
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
85
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1943-44
86
Corral José María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
87
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
88
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1995-97
89
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 12 2018-19
90
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 12 1994-95
91
Adauto Adauto Iglesias Fernández
17/11/1928 Mieres 12 1953-54
92
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 12 1992-93
93
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 12 1983-84
94
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 12 1990-92
95
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 12 1929-31
96
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 12 1930-32
97
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 12 1952-53
98
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 12 2008-09
99
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2008-10
100
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 12 1997-98
101
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 12 1992-93
102
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 12 1955-56
103
Martorell Alberto Martorell Otzet
13/03/1916 Madrid 12 1944-45
104
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1985-86
105
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 12 1966-67
106
Hurtado Francisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 12 1951-52
107
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 12 1982-84
108
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 12 2008-09
109
Songo'o Jacques Celestin Songo'o
17/03/1964 Sakbayenne 12 1997-98
110
Seva Santos Juan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 12 1955-56
111
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
112
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 12 1955-56
113
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 12 1949-50
114
Kujović Vladan Kujović
23/08/1978 Niš 12 2007-08
115
Miró Lluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 12 1941-42
116
Lemmens Erwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 12 2003-04
117
Valero José Valero Martín
03/10/1917 Valencia 12 1949-50
118
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 12 2004-05
119
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 12 1949-50
120
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 12 1998-99
121
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 12 1975-76
122
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
123
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 12 1965-66
124
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 12 1956-58
125
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 12 2015-16
126
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 12 2000-01
127
Jacobo Jacobo Sanz Ovejero
10/07/1983 Valladolid 12 2008-09
128
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 12 1975-76
129
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2013-14
130
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 11 1986-87
131
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1959-60
132
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 11 1987-88
133
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 11 2013-14
134
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1956-58
135
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 11 1954-55
136
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 11 1991-92
137
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 11 2001-03
138
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 11 2008-09
139
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 11 2014-15
140
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 11 1965-66
141
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 11 1978-79
142
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 11 1986-87
143
Belman José Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 11 1995-96
144
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 11 1949-50
145
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 11 1993-94
146
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 11 1945-46
147
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 11 1980-81
148
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 11 2011-12
149
Saso José Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 11 1954-55
150
Saso José Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 11 1953-54
151
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 11 1963-64
152
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 11 2018-19
153
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 11 1979-80
154
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 11 2018-19
155
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 11 1946-47
156
Díez José Francisco Díez Guilabert
28/01/1952 Elx 11 1975-76
157
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1957-58
158
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1985-86
159
Navarro José Navarro Aparicio
20/01/1952 Granada 11 1978-79
160
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 11 2008-09
161
González Juan González Rodríguez
12/08/1924 Las Palmas de Gran Canaria 11 1951-52
162
Echevarría José María Echevarría Ayestarán
30/10/1920 Getxo 11 1941-42
163
Goicolea Francisco Javier Goicolea Areitio
10/02/1926 Durango 11 1956-57
164
Soro Eduardo Soro Terol
21/12/1921 Villanueva de Castellón 11 1950-51
165
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 11 1957-59
166
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1953-54
167
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 11 1955-56
168
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 11 2005-06
169
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 11 2015-16
170
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 11 1961-63
171
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 11 1944-45
172
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 11 1992-93
173
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 11 2016-17
174
Alberty Gyula Alberty Kiszel
04/07/1911 Debrecen 11 1939-41
175
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 11 1995-97
176
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 11 1942-44
177
Florenza Lázaro Florenza Rifá
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 11 1929-31
178
Egusquiza Rafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 11 1932-33
179
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 11 1981-83
180
Blasco Gregorio Blasco Sánchez
10/06/1909 Mundaka 11 1935-36
181
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 11 1995-96
182
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 11 2008-09
183
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 11 2008-09
184
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 11 1961-62
185
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 11 2014-15
186
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 11 2016-17
187
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 11 2018-19
188
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 11 2008-09
189
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 11 2018-19
190
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 11 1957-59
191
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 10 1946-48
192
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 10 1951-52
193
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 10 1996-97
194
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 10 2003-04
195
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 10 1970-71
196
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 10 2016-17
197
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 10 1960-61
198
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 10 2003-04
199
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 10 1966-67
200
Herrera Martín Horacio Herrera
13/09/1970 Córdoba 10 2000-01
201
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 10 2013-14
202
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 10 2009-11
203
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 10 1958-59
204
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 10 2001-02
205
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 10 2019-20
206
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 10 2011-13
207
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 10 1943-44
208
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 10 2006-08
209
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 10 2000-01
210
Santoro Miguel Ángel Santoro Marcote
27/02/1942 Sarandí 10 1976-77
211
Martínez José Martínez Palomar
08/10/1939 Valencia 10 1970-71
212
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 10 2015-16
213
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes
14/09/1989 Irun 10 2017-18
214
Abbondanzieri Roberto Carlos Abbondanzieri
19/08/1972 Bouquet 10 2008-09
215
Varvodić Zoran Varvodić
26/12/1963 Split 10 1992-93
216
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 10 2007-09
217
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 10 2012-14
218
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 10 1973-74
219
Quique Enrique Martín Navarro
03/06/1924 Valladolid 10 1952-53
220
Sión I Florentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 10 1941-43
221
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 10 1988-89
222
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 10 1995-96
223
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 10 2015-16
224
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1952-53
225
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1946-47
226
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 10 1952-54
227
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 10 1947-49
228
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 10 1951-52
229
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 10 1992-93
230
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 10 1988-89
231
Jovanović Aleksandar Jovanović
06/12/1992 Niš 10 2018-19
232
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 10 1997-98
233
Marcel Domingo Marcel Domingo Algara
15/01/1924 Salin-de-Giraud 10 1954-55
234
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 10 2009-10
235
Rulli Gerónimo Rulli
20/05/1992 La Plata 10 2018-19
236
Casafont Ramón Casafont Barons
12/03/1923 Barcelona 10 1943-44
237
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 10 1944-45
238
Masip Jordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 10 2018-19
239
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 10 1972-73
240
Sión I Florentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 10 1942-43
241
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 10 1987-88
242
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 10 1995-97
243
Pérez Antonio Pérez Balada
15/10/1919 Nules 10 1949-51
244
Claudio Claudio Silva García
23/10/1956 Carril 10 1981-82
245
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 10 1941-42
246
Urquiaga Joaquín Urquiaga Legarburu
29/03/1910 Bilbao 10 1932-34
247
Zamoruca Gregorio de la Fuente Perales
18/08/1931 Santander 10 1954-55
248
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 10 2017-18
249
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 10 1930-32
250
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 10 1978-80
En actiu la temporada 2019-20