Ranking Hat Tricks - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement HT
1
Abel Abel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 13
2
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 12
3
Manolín Manuel Moreno Rodríguez
01/01/1926 Córdoba 9
4
Elicegui Julio Antonio Elicegui Cans
05/12/1910 Castejón 9
5
Vergara Julián Vergara Medrano
13/09/1913 Olite 9
6
Fontanet José Fontanet Peris
06/11/1929 Barcelona 8
7
Miguel Miguel Sánchez Ruz
10/03/1937 Cádiz 7
8
Chipia Tomás Aguirre Echeveste
04/02/1914 Donostia/San Sebastián 7
9
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 7
10
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 7
11
Nolete Manuel Copena Araujo
22/11/1911 Gondomar 7
12
Calsita José Lloret Pérez
02/02/1923 Villajoyosa 7
13
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 7
14
Paquirri Francisco González Rodríguez
13/08/1913 Sevilla 7
15
Gual Miguel Gual Agustina
11/05/1911 Barcelona 7
16
Pruden Prudencio Sánchez Hernández
01/09/1916 Babilafuente 6
17
Roldán Ramón Blanco Jiménez
23/12/1921 Cádiz 6
18
Sobrado Eduardo Sobrado Vázquez
20/04/1926 Madrid 6
19
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 6
20
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 6
21
Olano José Miguel Olano Alzúa
27/09/1937 Usurbil 6
22
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 6
23
Prendes José Prendes Vega
18/02/1930 Aboño 6
24
Solabarrieta Francisco María Solabarrieta Arcocha
09/11/1940 Ondarroa 6
25
Caeiro José Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 6
26
Mariano Mariano Uceda Valdelvira
30/01/1922 Beas de Segura 5
27
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 5
28
Morales Juan Morales Rubio
02/02/1922 Cieza 5
29
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 5
30
Murillo Bartolomé Murillo Pascual
05/08/1923 Barcelona 5
31
Cabillo Juan Mas Molina
09/02/1928 Elx 5
32
Saras José Saras Zubizarreta
20/03/1920 Deusto 5
33
Galán Enrique Galán Bayarri
06/04/1946 Almàssera 5
34
Hormaeche José Antonio Hormaeche Chopitea
09/09/1936 Gernika-Lumo 5
35
Arregui Ángel María Arregui Ergüín
01/10/1926 Arrasate 5
36
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 4
37
Doval Francisco Doval Mera
27/09/1932 Ponteareas 4
38
Duque José Luis Duque González
27/10/1918 Bilbao 4
39
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 4
40
Vega Antonio Manuel Vega Villatoro
28/12/1914 Málaga 4
41
Montes Miguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 4
42
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 4
43
Germán Germán Muiños Lamas
09/10/1943 Redondela 4
44
Nené Antonio Rodríguez Medina
24/01/1934 Lora del Río 4
45
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 4
46
Castro Alfonso Federico Castro Rivera
27/02/1955 Ferrol 4
47
Stuani Cristhian Ricardo Stuani Curbelo
12/10/1986 Tala 4
48
Manel Manel Martínez Fernández
03/11/1973 Ripollet 4
49
Terán Fernando Terán Escribano
15/08/1915 Donostia/San Sebastián 4
50
Badenes II Virgilio Badenes Calduch
21/11/1931 Castelló de la Plana 4
51
Sañudo Ildefonso Fernando Sañudo García
23/01/1912 Torrelavega 4
52
Echeverria José Manuel Echeverria Salaverria
17/03/1952 Goizueta 4
53
Uria Severiano Uria Cano
10/03/1911 Lasarte-Oria 4
54
Serratusell José Serratusell Abella
06/01/1924 Granollers 4
55
Mundo Vistremundo Carretero Enseñat
22/02/1934 Es Castell 4
56
Del Toro Manuel del Toro Castro
28/07/1925 Las Palmas de Gran Canaria 4
57
Nebot José Nebot Navarro
05/09/1947 Nules 4
58
Martínez Català Vicente Martínez Català
31/01/1916 Manises 4
59
Vaquero Julián Vaquero del Caño
01/10/1922 Villaescusa 4
60
Antonio Antonio Pedrero Rodríguez
24/02/1929 Santa Cruz de Tenerife 4
61
Docal Francisco Antonio Docal Nates
07/12/1945 Laredo 4
62
Mijares José Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 4
63
Herrera Ramón Herrera Bueno
13/04/1907 Gijón 4
64
Milojević Goran Milojević Radivojević
06/12/1964 Aranđelovac 4
65
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 4
66
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 4
67
Sixto Sixto Arturo Casabona Martínez
08/01/1962 Valencia 4
68
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 4
69
Pío Nicasio Jesús Pío Alonso García
16/03/1925 Gijón 4
70
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 4
71
Yordi Jorge González Díaz
14/09/1974 San Fernando 4
72
Caszely Carlos Humberto Caszely Garrido
05/07/1950 Santiago de Chile 3
73
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 3
74
Giner José Giner Bleda
07/11/1931 L'Olleria 3
75
Hernández Manuel Hernández López
28/08/1926 Sevilla 3
76
Gago Quiliano Gago Benayas
03/02/1928 San Martín de Valderaduey 3
77
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 3
78
Vilalta Ernesto Vilalta Peñarroja
10/02/1923 La Vall d'Uixó 3
79
Pombo Pablo Pombo Quintana
13/06/1916 Santander 3
80
Peralta Francisco Peralta Acero
28/09/1919 Barcelona 3
81
Machicha Ángel Iglesias Domínguez
25/04/1943 Vigo 3
82
Traba José Manuel Traba López
29/09/1957 Fisterra 3
83
Pichi Lucas Argimiro Pérez García
14/03/1959 Camponaraya 3
84
Fábregas Francisco Fábregas Bellón
12/02/1936 Ferrol 3
85
Morollón Emilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 3
86
García Puerta Mariano García de la Puerta
31/05/1907 Molins de Rei 3
87
Rius Antonio Rius Tárrega
16/09/1928 Alaquàs 3
88
Alvarito Álvaro Ferreira Rumbo
30/12/1929 Mugardos 3
89
Aloy Luis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 3
90
Lax Luis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 3
91
Basilio Basilio Nieto Barranco
08/08/1916 Valencia 3
92
Lolo Manuel González Cardo
31/07/1924 Madrid 3
93
Adolfo Adolfo Suárez Morán
28/12/1908 Gijón 3
94
Portugués José Vara Martínez
08/10/1913 Porto 3
95
Paquito José Francisco Sánchez González
04/01/1964 Madrid 3
96
Salamanca Eliseo Salamanca Franco
03/04/1953 Madrid 3
97
Ilundain José María Ilundain Muguiro
31/05/1942 Pamplona 3
98
Losada Santiago Losada Amor
01/01/1910 Pontevedra 3
99
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez
18/03/1943 Gijón 3
100
Geijo Alexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 3
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error